באיירן מינכן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/7/08.

1. dudi Member

תראה זה די ברור לעין שעסק מאד צולע עקב כל התלתלות שעברנו העונה,בין הפציעות הבלתי נגמרות של שחקני מפתח במשחקי מפתח,לתקופת קלינסי וכל הטעויות האפשריות,לפיטורים שלו,וחוסר הוודאות לגבי הסגל,וזהות המאמן.

עם כל אלו גם רואים את העובדה ששחקנים בכושר ירוד מאד כגון טוני(מישהו אמר גומזזז ולא קיבל?!) שבלי מירו זה פשוט לא זה,הצרפתי ששכחתי כבר איך הוא נראה,להאם נראה מאד כבוי כמעט כמו כולם.

מה שכן אפשר לציין שבאיירן ניצחה בצורה מאד משכנעת במקום שוולפסבורג רק לפני שבועיים הפסידה בצורה כל כ משכנעת אז פה אפשר לתת ליופ את הכרדיט מבחינת השיפור הכללי(אחרי קלינסי והטעויות לא חכמה גדולה אבל בכל זאת..),ובמיוחד מבחינת היציבות שסוף סוף(לפחות זה) הגיעה.

2. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיווחים שונים בהולנד מדברים על סיכום חיובי בין ביירן לואן חאל. כרגע AZ משחקת את משחק הליגה האחרון שלהם ולפי הכתב במקום זה נראה כמשחק פרידה...הנשיא שחירינחה לבטח לא יירצה לשחרר בקלות את מאמנו, אבל לדעתי ואן חאל בדרך לקבוצה שלכם. המאמן אמר הבוקר ש'ביירן מאד מתאימה לו'.

3. אפנברג Member

אם ואן חאל יגיע אלינו אזי יש כאן שילוב בין קבוצה שרעבה לחזור לטופ הארופאי ומאמן שרעב לאותו הדבר בדיוק. נקווה שהשידוך הזה יצליח.

לגבי הליגה: באיירן צריכה לשאוף לא רק לנצח אלא לחשוב גם על הפרש שערים. יש מצב שהאליפות תוכרע השנה על דבר כזה (למרות שאם איבוד הנק' הסיטוני שלנו השנה גם נצחונות מינימליים מתקבלים בברכה-צריך לזכור שאחרי ההפסד לשאלקה בקבוצה כבר ויתרו על האפשרות להגן על התואר והנה אנו חזק בתמונה-שאפו להיינקס).

4. דנידין Member

היינקס עשה דבר אחד נכון וזה ההכנסה של ריברי באמצע המחצית השניה. בו ברגע באיירן פשוט דרסו בעזרת הצרפתי. מדהים כמה שהוא כוח מניע לקבוצה. מקווה שסטאר ברמתו ישאר עוד עונה בגרמניה, כי לא כל יום נופל שחקן כזה בבולי.

5. igal Member

האמת , אני לא יודע איך אצלכם אבל אצלי לפחות לזכות בליגה זה כבר הפך ל "סתם"...
    בליגה הגרמנית אין בכלל תחרותיות על המקום הראשון ובאירן שולטת וזוכה שנה אחר שנה.
    לכן אין כל כך עניין... אז אם פעם אחת לא נזכה "לא נורא"...
    אולי אפילו עדיף לסיים במקום השני... בכדי שהכישלון של העונה יזעזע קצת
    את ההנהלה ואולי יוביל לשינויים משמעותיים בקבוצה .
    לזכות בליגה תמיד אפשר.

נערך לאחרונה ב: ‏11/5/09
  6. אפנברג Member

לאורך השנים הגישה של באיירן הנה שהאליפות הנה הלחם והחמאה של הקבוצה. דווקא בגלל שבאיירן מחזיקה במספר האליפויות הרב ביותר יש עניין של כבוד במועדון ואי רצון שמישהי אחרת תישא בתואר "אלופת גרמניה". זהו גם אחד המועדונים הגדולים היחידים ביבשת שלוקח ברצינות גם את מפעל הגביע וגם שם רואים "פגיעה בכבוד" בהדחה מוקדמת. מכיוון שלא כל יום מניפים את גביע האלופות הרי שיש חשיבות גם לתארים מקומיים, למרות שהייתי מוכן לוותר על כמה וכמה אליפויות מקומיות בשביל הגביע היוקרתי מכולם.

7. 100%Bayern Member

ת'אמת גם אני מוותר השנה על אליפות בזביל לחזק את הזעזוע... מכיוון שבפעם האחרונה לא שכינו עשינו רכש בב90 מיליון יורו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. dudi Member

אפשר לשקר על עצמינו,אבל אפשר גם לקחת אליפות כי צריך,ולהיזכר בזוועות מרבע הגמר בלברקוזן ועד רבע הגמר בקאמפ נואו..

9. אפנברג Member

אני חושב ורוצה להאמין שתהליך ההתפקחות של ההנהלה לגבי זעזועים קרה כבר, ללא קשר לזכייה באליפות. לכן אני מאוד רוצה את האליפות הזו (קשה לי לשמוע כאוהד הקבוצה שאומרים "אלופת גרמניה" וזו לא באיירן...). אני מאמין שיפתחו העונה את הכיס בבירת בוואריה ללא קשר לאליפות כי ברור שעם חלק מהשחקנים בסגל לא ניתן להתמודד ברמות הגבוהות ביותר באירופה. צריך גם לזכור שאסור להוריד הרגל מהגז כי עם הצפיפות בצמרת (הצמרת הכי צפופה מאז יסוד הבונדסליגה) כמו שאפשר לקחת אליפות אפשר גם לסיים מקום רביעי וללכת לגביע אופ"א.

10. dudi Member

סתם שאלה בקשר לפוקר מי יעמוד בשער הקבוצה שנה הבאה

רנסניג שמנסינג,ושאר ירקות מה לעזאזל רע בהאנס יורג בוט?!

11. igal Member

בוט מאוד בינוני....לא אחד שיציל את ההגנה ביום לא טוב.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

13. אפנברג Member

בוט שוער טוב ועתיר נסיון. אני חושב שלרנזינג מגיעה עוד הזדמנות ואין לי בעיה שיחזרו לפורמט בה רנזינג שוער ראשון ובוט שוער שני (בוט ידע מראש שהוא בא כמספר 2). הבעיות היו החלק ההגנתי כולו, לא רק רנזינג. בנינו אותו במשך שנים והוא חיכה בסבלנות-מגיעה לו עוד הזדמנות.

14. 100%Bayern Member

מה שטוב אצל בוט זה רק הניסיון... אתה לא רואה אצלו יותר מדי לרמה של הליגה הוא נחמד כי אני לא חושב שיש יותר מדי טובים ממנו אבל לרמה של אירופה זה לא מספיק, ואפשר לראות את זה במשחק מול ברצלונה.

צריכים למשיך ולפתח את רנסינג.

מה רע אם נגנוב אם נוייר אגב? ;]

15. dudi Member

אני חושב שענת ההימורים נגמרה,ובמקום להמר על רנסינג כן טוב לא טוב הגנה התקפה קלינסמן,או החתולה של זה רוברטו עדיף ללכת על בטוח בהנחה שבוט בינוני כמו שצויין ועל בטוח זה-

אדלר
    אנקה
    אנקיפייב
    נוייר.