באיירן מינכן 2008/9

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/7/08.

1. דנידין Member

מספר השנים לא משנה דבר. 3 ו 5 זה אותו הדבר. ברגע שיש הצעה והוא ירצה לעזוב, הוא יעזוב.

2. רפאל Member

אין ספק שבאיירן חייבת שוער, בלם (להעיף את דמיקליס) ומגן ימני.
    לדעתי לל שחקן חלש מאוד, לא מבין איך הוא גם שחקן נבחרת גרמניה.
    גם וא בומל רק מזיק מאשר מועיל, חייבים שחקן הרבה יותר טוב במרכז השדה ואני בטוח שטומשוק יהיה על חשבון ואן בומל.
    אני לא מבין למה אתם כל כך רוצים שטוני יעזוב.
    השאלה שנשארת מה קורה עם ריברי, אם עושה המשחק עוזב אי אפשר לעשות כלום מחצי סגל חדש!

3. דנידין Member

לל הוא לא שחקן נבחרת גרמניה ולא היה אף פעם, מה לקחת?
    נראה לי שאתה בכלל לא עוקב וסתם כותב.

נערך לאחרונה ב: ‏27/5/09
  4. אפנברג Member

לדעתי אין בעיה להישאר עם בוט, שוער מצוין ולא מספיק מוערך.
    לל באמת מיותר וכנ"ל ואן בומל (עד היום אני לא מבין את מינויו לקפטן). לגבי דמיקולו, סליחה דמיקליס...כבר נגמרו לי המילים.
    לא הייתי ממהר לזרוק את טוני, נכון שהוא מוגבל טכנית אבל עם חלוץ טוב לידו הוא יכול לפרוח ולראיה העונה שעברה, בה היה מלך השערים בליגה. הוא תמיד איום על ההגנה וזה דבר חשוב כי הוא מעסיק את המגינים של הקבוצה היריבה.

5. igal Member

תצפה בתקצירים של המשחקים האחרונים של באירן ותבין...החמצות של 2 מטר מול השער הפך כבר למשהו קבוע.
    במיוחד במשחק של שטוטגרט...לא ידעתי אם לצחוק או לבכות.
    בכל אופן נראה לי שמריו זו רכישה מוצלחת לדעתי קצת יקרה מידי אבל מוצלחת.
    חוד של קלוזה גומז ואוליץ כמחליף יכל לעבוד לא רע בכלל.

יותר מעניין מה יהיה עם ההגנה ובקישור האחורי..צריך להחליף יחסית הרבה שחקנים...מעניין מה יהיה..

6. 100%Bayern Member

לפי דעתי עם הרכישה של גומז צריך לשחק עם 4-3-3....

כאשר. זה יהיה ככה

------------- שוער [בוט כנראה..]-------------

לאם--------- לוסיו----------- בלם [דמיקליס]--------- מגן שמאלי

------------------ טימושצו'ק-----------------------------

ריברי-------------------------------------- ------------שוויני

-----אוליץ-------------------------------קלוזה\גומז--------
    ----------------טוני------------------------------

==============================

כאשר משחקים עם קשר אחורי שיעשה המון הגנה, שני קיצוניים... קלוצים בכנפיים וחלוץ בודד\מטרה שהוא יהיה טוני.

לפי דעתי זה יהיה הכי טוב ומי שמשחק ככה גאון כדורגל. (ברצלונה, אינטר, הולנד)

לגבי הרכישה... גומז לא שחקן של 30 מיליון יורו בהתחשב בזה שריבירי עלה 25 והוא כמה וכמה רמות מעל גומז ומה שאני חושב שריברי אפילו יכבוש אפילו יותר מגומז.
    בשטוטגרט גומז היה שחקן מפתח שמרבית הקבוצה שחקה בשבילי והוא חלוץ זה הזמן הנכון במקום הנכון לא חלוץ איי איי אי...

אני בטוח שב30 מיליון היינו מביאים את חוד המחץ אם היינו רוצים את גרפיטה ודזקו אפילו..

או אם עושים משהו טוב מביאים את ואן ניסטלרוי,הנרי, אנקלה, דרוגבה.

אבל בגלל שבבאיירן כל כך אוהבים שחקנים גרמניים וסיבת הקניה היא לגנוב את כל הסטארים משאר הקבוצות בליגה כדי להחליש אותם... שיהיה במזל טוב ובהצלחה.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אז אולי לשפת הגוף יש יותר משמעות ממה שחושבים אחרי שהונס מוציא מפיו שריברי כבר לא בלתי ניתן למכירה.

8. ksla Member

בלי ריברי באיירן תיהיה קבוצה חזקה יותר .

9. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אומרים דברים כאלה כאן. תתבייש לך.

10. dudi Member

ועוד שאני בסביבה..

(;

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשיא אודינזה, ג'אמפאולו פוצו לרדיו "קיס קיס" האיטלקי, כאשר נשאל אם באמת ימכור את פאביו קוואליירלה לנאפולי תמורת 13 מיליון אירו בנוסף לחצי מכרטיסו של דומיצי: "סירבתי להצעה בגובה של 22 מיליון אירו מבאיירן מינכן עבורו. לא אסתפק בפחות מ-25."

אני די בטוח שהפטרון חלם על כך בלילה, ומעבר לכך אין בתגובתו אף לא קמצוץ של אמת. אולם, ראיתי שרוזנר לבד פה במערכה. ולכן, למרות שאין לי צד בעניין באתי לעזור לו קצת, אפילו אם מפאת החברות וההומניות, בכל הנוגע "באיירן בפאניקה". אף על פי, שמדובר באחד החלוצים היותר טובים שיש לליגה האיטלקית להציע.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/09
  12. Bayern Straße nach sechs

מדובר על הזמן האחרון? כי אני זוכר שגם הייתה התעניינות בו במהלך הקיץ הקודם וגם בינואר.

אם באמת מדובר על השבוע-שבועיים האחרונים הצוות המקצועי וגם ההנהלה בהחלט בפאניקה. קופצים על כל שם במחירים מטורפים. אם קוואליירלה באמת ינחת בבאווריה נהיה עם חוד מפלצתי. אבל עם הכסף הזה היינו יכולים בקלות כבר להפוך לאחת ההגנות הטובות באירופה. אני לא מבין לאן ואן חאל מכוון, יותר חלוצים שווה יותר נצחונות?

13. T0XiN Member

אתם שוכחים שטני וקלוזה לא בני 25.
    חוץ מזה ששלושה חלוצים השנה התקשו לפגוע במטרה ובמיוחד טוני שהחמיץ בלי סוף. אז אולי 2 אחרים יצליחו לעשות את מה שהוא לא הצליח.

גם אני כמוך מקווה שיביאו לפחות שחקן חוליית הגנה אחד.
    כי הקרקס בהגנה חייב להפסק!

14. אפנברג Member

אני בעד ה"באיירן בפאניקה" הזה: אפשר לקרוא לזה כך ואפשר לקרוא לזה אחרת: בקבוצה הבינו שללא הוצאת כספים הפערים מאירופה רק יגדלו. ההשפלה בקאמפ נואו היתה צלצול השכמה לקובעי המדיניות החסכונית במועדון. קבוצה כ"כ יציבה כלכלית יכולה להשתולל קצת. אני מקווה שמזומנים ישלפו גם עבור החוליה האחורית, החוליה החלשה בקבוצה כבר כמה שנים טובות, בעיקר בזירה הארופאית. האליאנז ארנה מלא כמעט כל משחק, המרצ'נדייס מכניסים המון כסף למועדון, יש זכויות שידור ויש איזון כלכלי (ועל כך מגיע להנהלה שאפו)-זה הזמן להיות קצת הרפתקנים. אולי גם לחבר'ה בזבנר-שטראסה נמאס מהגישה לפיה האליפות זה הלחם והחמאה וליגת האלופות זה סוג של בונוס ו"צריך לשאוף לשמינית-רבע גמר ואח"כ נראה". עבור קבוצות השואפות לטופ הארופאי ליגת האלופות צריכה להיות מטרה עליונה! מכיוון שיש מעט משחקים תמיד אפשר לתפוס יום רע ולעוף מוקדם מהצפוי אבל בגדול זו הבמה המרכזית של היבשת ולשם צריך לכוון ולשם כך הארנקים צריכים להיפתח.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני לא יודע אם נמאס להם מהלחם והחמאה, אבל אליפות אחת ב 3 שנים זה לא מה שהם רוצים שם בהנהלה ובעיקר לשם כך הם פותחים את הכיס. המטרה היא אליפות, קודם אליפות ולפני הכל אליפות. שמינית או רבע גמר ליגת אלופות זאת מטרה נוספת. אם אחד הסגלים שיבנה ירוץ בצורה יוצאת מן הכלל טוב, אז יש סיכוי מתישהו שוב להגיע לגמר. כדי שדבר כזה יקרה צריך גם מזל וגם סבלנות. את זה למרבית החברים כאן כמו שזה נראה אין.

נערך לאחרונה ב: ‏28/5/09