בונדסליגה 23/24: מישהי תעצור את באיירן?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Raulito, ‏18/8/23.

1. Raulito Madridista

יש היגידו שאם גם בעונה שעברה באיירן מינכן הצליחה לזכות באליפות אז "צריך לסגור את הכדורגל הגרמני". והשנה היא הביאה את הארי קיין. אבל עדיין המועדון שורר מכאוס ולייפציג חגגה עם 0:3 גדול בסופר קאפ הגרמני. היום הבונדסליגה יוצאת לדרך. בורוסיה דורטמונד תקווה להצליח יותר דווקא ביום שאחרי ג'וד בלינגהאם. אפשר לציין גם את באייר לברקוזן, הכוח העולה עם צ'אבי אלונסו שהאריך את חוזהו. אוניון ברלין שהגיעה למקום הרביעי אשתקד תנסה לא לסבול מ"תסמונת העונה השנייה" במאגר הקלישאות של הכדורגל. כמובן שכולם מחכים לליגיונר הבא - מואנס דאבור כבר לא בבונדסליגה, דניאל פרץ בדרך לבאיירן?

https://thenational-the-national-prod.cdn.arcpublishing.com/resizer/v6KHXcoyB4L1E_xp8Thkrjug4hw=/800x0/filters:format(Xxx):quality(70):focal(1850x829:1860x839)/cloudfront-eu-central-1.images.arcpublishing.com/thenational/U7QXLQYTENTXVJ6WLJPCTBK4D4.Xxx

כבר הערב יוצא לדרך המחזור הראשון, ורדר ברמן (סיימה במקום ה-13 אשתקד וזוכרת בערגה 20 שנה לעונת האליפות האחרונה) תארח את באיירן מינכן כאשר קיין כבר ב-11 והלחץ על תומאס טוכל מרקיע שחקים, נוהגים להזכיר את מאזן האימה שלו כמאמן הקבוצה. ביום שבת יהיו עוד שישה משחקים. דורטמונד תקווה לפתוח ברגל ימין במשחק הבית נגד קלן. קרב צמרת יפה בין באייר לברקוזן השישית מאשתקד לבין לייפציג השלישית. אוניון ברלין תארח את מיינץ ביום ראשון, אותה מיינץ שהרסה את החגיגות של הצהובים-שחורים.

2. DRORIKO Member

כמה אתה פרובינציאלי מ-1 ועד לראות באיירן רק בשביל לבחון את השוער שלהם

Lebron ו-Jefecito אוהבים את זה.
  3. DRORIKO Member

הארי קיין עם בישול הארי קיין כבר בדקה השלישית. אפשר להגיד שהוא התאקלם מהר.

4. DRORIKO Member

אמנם עוד לא הסתיימה המחצית אבל אפשר כבר לראות את ההבדל הגדול בין באיירן לטוטנהאם. להבדיל מטוטנהאם ששם הכל היה עובר דרך קיין במחצית הזאת הוא כמעט לא נוגע בכדור. אני אפילו לא חושב שזה עניין של התאקלמות אלא פשוט שמדובר בשתי קבוצות שונות. בבאיירן כשיש לך את סאנה, מוסיאלה, קומאן וגורצקה אין באמת נחיצות לחלוץ שכל הזמן ירד בשביל לעזור בהנעת כדור. אני חושב שמייעדים את קיין להיות POACHER כמו לבנדובסקי.

5. Lebron Member

מסכים איתך, התיאום והכושר עדיין רחוקים מלהיות מספקים אבל הפוטנציאל אדיר.

קיין יכול לבשל הרבה לדעתי בבאיירן.

6. טל. Member

מוסיאלה והחבר'ה עושים לו דווקא.

7. cheddar Member

כמה בריטי עד לראות באיירן בשביל קיין

8. Raulito Madridista

-כן בשלב מאוד מוקדם הארי קיין הוכיח למה הוא מסוגל לעשות, קיין במבט ראשון נראה קצת איטי אבל זה מטעה. אני גם שמח שהוא הבקיע. הזוי אגב העניין הזה עם 'מצלמת קיין' - כזו שעוקבת אך ורק אחריו מבחינת תמונות ו-וידאו, לא שמעתי על דבר כזה ובטח שלא בבונדסליגה. אמרו את זה בשידור שראיתי אותו ב-50% תשומת לב, אולי אני חלוד.
    -באיירן בהחלט יצרה הרבה מאוד מצבים ועושה רושם שגם לירוי סאנה פתח את העונה טוב. מעניין אם הספסול של מתייס דה ליכט היה סתמי, אני חושב שהוא צריך לשחק.
    -יכול להיות שאני מגזים אבל ג'ושוע קימיך מאבד את זה לאט-לאט, לא אהבתי את ההופעה שלו, לא הרגשתי שהוא על המגרש. אפילו האנרגיות שלו לא היו אותן אנרגיות. פעם הוא היה שחקן שאי אפשר לפספס. גם לאון גורצקה זה לא זה.

9. VAR Member

כמו הצ'אבי השני, גם אלונסו הוא מסוג האנשים בכדורגל שכל דבר שיגעו בו יהפוך לזהב. את עונת 2024/25 אני מאמין שהוא יפתח על הקווים באליאנץ ארנה.

10. Lebron Member

אני דווקא הייתי מהמר על ריאל

11. cheddar Member

פשש מעבר מרשים https://uploads.tapatalk-cdn.com/20230823/04037990c03d8495b0171a84cb8e9f04.Xxx

Sent from my SM-G9900 using Tapatalk