בית ד'- אוסטרליה, דנמרק , צרפת ותוניסיה

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י alexshw, ‏19/11/22.

1. alexshw Member

משחקים:
    22/11 דנמרק - תוניסיה
    22/11 צרפת - אוסטרליה
    26/11 תוניסיה - אוסטרליה
    26/11 צרפת - דנמרק
    30/11 אוסטרליה - דנמרק
    30/11 תוניסיה - צרפת

אוסטרליה

הופעות במונדיאלים:
    1974(שלב בתים ראשון), 2006(שמינית גמר), 2010(שלב בתים), 2014(שלב בתים), 2018(שלב בתים)
    מאזן: 16 מש', 2 ניצ', 4 ת', 10 הפס'. 13:31 לחובתה בשערים.
    הניצחון הכי גבוה: 3:1 על יפן - 2006 שלב בתים
    ההפסד הכי גבוה: 4:0 לגרמניה - 2010 שלב בתים
    שחקנים עם הכי הרבה שערים במונדיאלים: 5 טים קאהיל, 3 מילה ידינק, 2 ברט הולמן, 1 ג'ון אלויזי, הארי קיואל, קרייג מור
    שחקנים עם הכי הרבה הופעות במונדיאלים: 9 מרק ברשיאנו, טים קאהיל, 7 סקוט צ'יפרפילד, ג'ייסון צ'ולינה, לוקאס ניל, מילה ידינק
    מאמן: גראהם ארנולד(אוסטרליה), בן 59
    סגל:
    Goalkeepers: Mat Ryan, Andrew Redmayne, Danny Vukovic

Defenders: Milos Degenek, Aziz Behich, Joel King, Nathaniel Atkinson, Fran Karacic, Harry Souttar, Kye Rowles, Bailey Wright, Thomas Deng

Midfielders: Aaron Mooy, Jackson Irvine, Ajdin Hrustic, Keanu Baccus, Cameron Devlin, Riley McGree

Forwards: Awer Mabil, Mathew Leckie, Martin Boyle, Jamie Maclaren, Jason Cummings, Mitchell Duke, Garang Kuol, Craig Goodwin

דנמרק

הופעות במונדיאלים:
    1986(שמינית גמר), 1998(רבע גמר), 2002(שמינית גמר), 2010(שלב בתים), 2018(שמינית גמר)
    מאזן: 20 מש', 9 ניצ', 5 ת', 6 הפס'. 30:26 לזכותה בשערים
    הניצחון הכי גבוה: 6:1 על אורוגוואי - 1986 שלב בתים
    ההפסד הכי גבוה: 5:1 לספרד - 1986 שמינית גמר
    שחקנים עם הכי הרבה שערים במונדיאלים: 5 יון דאל טומאסון, 4 פרבן אלקייאר, 3 ג'ספר אולסן, 2 מיכאל לאודרופ, בראיין לאודרופ, דניס רומדאל
    שחקנים עם הכי הרבה הופעות במונדיאלים: 11 מרטין יורגנסן, 9 מיכאל לאודרופ, תומאס הלבג, 8 אבה סאנד, 7 יאן היינצה, דניס רומדאהל, תומאס סורנסן
    מאמן: קספר היולמן(דנמרק), בן 50
    סגל:
    Goalkeepers: Kasper Schmeichel, Oliver Christensen, Frederik Ronnow

Defenders: Alexander Bah, Simon Kjaer, Joachim Andersen, Joakim Maehle, Andreas Christensen, Rasmus Kristensen, Jens Stryger Larsen, Victor Nelsson, Daniel Wass

Midfielders: Thomas Delaney, Mathias Jensen, Christian Eriksen, Pierre-Emile Hojbjerg, Christian Norgaard, Robert Skov

Forwards: Andreas Cornelius, Martin Braithwaite, Kasper Dolberg, Mikkel Damsgaard, Jesper Lindstrom, Yussuf Poulsen, Andreas Skov Olsen, Jonas Wind

צרפת

הופעות במונדיאלים:
    1930(שלב בתים), 1934(שמינית גמר), 1938(רבע גמר), 1954(שלב בתים), 1958(מקום 3), 1966(שלב בתים), 1978(שלב בתים), 1982(מקום 4), 1986(מקום 3), 1998(זכיה), 2002(שלב בתים), 2006(גמר), 2010(שלב בתים), 2014(רבע גמר), 2018(זכיה)
    מאזן: 66 מש', 34 ניצ', 13 ת', 19 הפס'. 120:77 לזכותה בשערים
    הניצחון הכי גבוה: 7:3 על פרגוואי - 1958 שלב בתים
    ההפסד הכי גבוה: 5:2 לברזיל - 1958 חצי גמר
    שחקנים עם הכי הרבה שערים במונדיאלים: 13 ז'וסט פונטיין, 6 תיירי הנרי, 5 מישל פלאטיני, זינדין זידאן, 4 ראימון קופה, דומיניק רושטו, אנטואן גריזמן, קיליאן מבאפה
    שחקנים עם הכי הרבה הופעות במונדיאלים: 17 פביאן ברטז, תיירי הנרי, 16 ליליאן תוראם, 15 מקסים בוסיס, 14 מישל פלאטיני, הוגו לוריס
    מאמן: דידיה דשאן(צרפת), בן 54
    סגל:
    Goalkeepers: Alphonse Areola, Hugo Lloris, Steve Mandanda.

Defenders: Axel Disasi, Lucas Hernandez, Theo Hernandez, Ibrahima Konate, Jules Kounde, Benjamin Pavard, William Saliba, Dayot Upamecano, Raphael Varane.

Midfielders: Eduardo Camavinga, Youssouf Fofana, Matteo Guendouzi, Adrien Rabiot, Aurelien Tchouameni, Jordan Veretout.

Forwards: Karim Benzema, Kingsley Coman, Ousmane Dembele, Olivier Giroud, Antoine Griezmann, Kylian Mbappe, Marcus Thuram, Randal Kolo Muani.

תוניסיה

הופעות במונדיאלים:
    1978(שלב בתים ראשון), 1998(שלב בתים), 2002(שלב בתים), 2006(שלב בתים), 2018(שלב בתים)
    מאזן: 15 מש', 2 ניצ', 4 ת', 9 הפס'. 13:25 לחובתה בשערים.
    הניצחון הכי גבוה: 3:1 על מכסיקו - 1978 שלב בתים ראשון
    ההפסד הכי גבוה: 5:2 לבלגיה - 2018 שלב בתים
    שחקנים עם הכי הרבה שערים במונדיאלים: 2 והבי חזרי
    שחקנים עם הכי הרבה הופעות במונדיאלים: 8 ריעד בועזיזי, קאייס גודבאן, 7 חאתם טראבלסי, 6 זובייר באייה, עלי בומניז'ל, ראדהי ג'אידי, זיאד ג'זירי
    מאמן: ג'אלל קדרי(תוניסיה), בן 51 בקרוב
    סגל:
    Goalkeepers: Aymen Dahmen, Bechir Ben Said, Mouez Hassen, Aymen Mathlouthi

Defenders: Ali Abdi, Dylan Bronn, Mohamed Drager, Nader Ghandri, Bilel Ifa, Wajdi Kechrida, Ali Maaloul, Yassine Meriah, Montassar Talbi

Midfielders: Mohamed Ali Ben Romdhane, Ghaylane Chaalali, Aissa Laidouni, Hannibal Mejbri, Ferjani Sassi, Elyas Skhiri

Forwards: Anis Ben Slimane, Seifeddine Jaziri, Issam Jebali, Wahbi Khazri, Taha Yassine Khenissi, Youssef Msakni, Naim Sliti

נערך לאחרונה ב: ‏19/11/22
    Clock End Stand אוהב/ת את זה.
  2. VAR Member

מהמר שמהבית הזה תצא האלופה.

דנמרק.

3. robertocarlos.m Member

דנמרק תסיים ראשונה
    צרפת שנייה

4. Clichy COYG

ביחס למונדיאל הקודם, אני חושב שסה"כ מבחינה פרסונל צרפת התחזקה. בהתקפה גריזמן אמנם ירד בכושרו אבל אמבפה נהפך למפלצת, ג'ירו נשאר אבל יש תוספת של בנזמה (אמנם פצוע), דמבלה מגיע בכושר הרבה יותר טוב מאשר ברוסיה ויש חילופים מעניינים על הספסל כמו קומאן ותוראם.
    גם בהגנה אני חושב שהשיפור ניכר - גם פה וראן ירד בכושרו אבל יש 3 בלמים סופר מוכשרים ברמות הגבוהות, והתוספת של תיאו וקונדה מאפשרת לדשאן הרבה ורסטיליות באיך לסדר את ההגנה (לוקאס וקונדה כבלמים/מגנים, 4/5 בהגנה).

ועדיין אני טוען שמבחינה קבוצתית צרפת דווקא נחלשה, בגלל הקישור בכלל וקאנטה בפרט. הנוכחות של האחרון בהרכב הייתה ה-X פקטור בזכייה שאפשרה לנבחרת להיות דומיננטית מול כל קבוצה שעמדה מולה. בתוספת למטוידי שהיה אנדרייטד רציני ופוגבה שזהר, אני חושב שיש פה בפירוש בור שעם כל הכבוד אני לא רואה את הקאדר הנוכחי מצליח למלא אותו בצורה מלאה.

בכל מקרה לפי הלאקיפ ההרכב המשוער מול אוסטרליה הוא - לוריס, פאבר, אופמאקנו, קונאטה (אם ואראן פצוע), לוקאס, טשואמני, ראביו, דמבלה, גריזמן, אמבפה, ג'ירו.

5. Raulito Madridista

תמיד רצינו לראות את צרפת נותנת מעצמה יותר במונדיאל הקודם ואפילו ביורו, חשבנו שזו נבחרת כמעט בלי חסרונות, כזו שכן יכולה לתת שואו. היא העדיפה לתת את המינימום של המפלצת אמבפה, מרכז שדה חזק, אנטואן גריזמן ושלום על ישראל, בעיקר בגלל דידייה דשאן.

אני חושב שהסכנה היא אחרת עכשיו - ההרכב המתוכנן עם עוסמאן דמבלה בצד ימין (משהו טוב) כדי לדחוף את אמבפה עוד יותר קרוב לשער למשל - הוא מאוד לא מאוזן. אדריאן ראביו לא שחקן הגנתי מספיק טוב לדעתי, אורליאן טשואמני צריך להיות 'יותר קאסמירו' או 'יותר קאנטה' מאשר מה שהראה ברוב החצי הראשון של ריאל. לעבוד על המיקום, לרדת למאבקים. הוא כאילו פתח מצוין בריאל ואז קיבל בלקאאוט. גם ההגנה לא נראה לי מספיק טובה (לא קשור בהכרח לרפאל ואראן, שלדעתי גם הכדורגל המזעזע שלו בשנים האחרונות גורם לעיוות - בזמנו הוא בהחלט היה גדול) עם חורים פה ושם, אפילו בצדדים. זה מאוד-מאוד-מאוד קשה לזכות פעמיים במונדיאל. צרפת תהיה רעבה מאוד 'לכפר' על היורו הקודם אבל לדעתי זה לא יצליח מי יודע מה ולכו תדעו מה יהיה שם בחדר ההלבשה. הסגל כן מגוון יותר, אבל יש בעיות.

קארים בנזמה כשיר זה לוקסוס אדיר, עוד שחקן יוצר מהרמה הגבוהה ביותר, הוא רוצה לטרוף בהזדמנות האחרונה שלו וזה כתם בקריירה שלו שהוא לא היה שם בחגיגה ב-2018, חבל שהוא מגיע למונדיאל בפורמה כל כך חלשה עם חודש בלי כדורגל, פה ושם טיסות של הבלון ד'אור, חלודה וכן הלאה. בטורניר כל כך קצר, מספיק שהוא יתאמן פעם אחת שהוא לא במאה אחוז וזה סיכון אדיר.

6. DRORIKO Member

הגאון מתכוון לפתוח נגד אוסטרליה עם אח של תיאו במקומו בגלל שהוא יותר הגנתי. נגד אוסטרליה כן? איך קראו לזה פה? מחבל?

7. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

אם דשאמפ רוצה שאני אתמוך בנבחרת, הוא צריך לשכוח שללוקאס יש אח.

8. DRORIKO Member

לוקאס צריך לשחק בנבחרת אורוגוואי

9. k_700 Member

אם אני צריך לבחור נבחרת שתהיה אם כל המאכזבות אז זו צרפת.
    זה הרי כתוב בכוכבים שמהבלם הכי טוב שם יתעלמו(סאליבה) וידחפו את האח הפחות מוכשר למשפחת הרננדז מגן שמאלי על חשבון תאו.
    זה הרי ברור שגם בקישור הוא ילך עם הבנים המועדפים שלו וגריזמן יראה דשא 100 אחוז מהזמן.

הבית הזה קל מדי כדי שלא יעלו אבל ברגע שיקבלו נבחרת טובה בהצלבה יעופו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. רוברטו באגיו31 Member

המערך הכי טוב לנבחרת צרפת הוא 5-3-2 כשדמבלה ותאו הרננדז באגפים .

החיסרון של אנקונקו הוא מאוד משמעותי, הוא אחד השחקנים הצרפתיים בכושר ויכולת הכי טובים.

גם בנזמה פצוע . יכול להיות שייקח לו זמן להיכנס לעניינים והוא לא יהיה בשיא הכושר .

לדעתי הם יסיימו במקום השני בבית הזה ויודחו בשמינית גמר .

11. Raulito Madridista

אני חושב שאם קארים בנזמה בכושר טוב אפשר לוותר על אנטואן גריזמן שלא מראה כדורגל מדהים באתלטיקו מדריד וכך להכניס עוד שחקן שעושה יותר עבודה טקטית בהרכב, 4:3:3 די ברור. לוקאס הרננדס יכול לסתום את צד שמאל מבחינה הגנתית (תמיד הרגשתי שהוא יותר מתאים כבלם מאשר כמגן, תשאלו את באיירן מינכן), תיאו הרננדס סילון ושחקן התקפה הרבה יותר טוב. זה דווקא כן מתחבר מבחינת שאר ההרכב. אבל עם ז'ול קונדה הייתי הרבה יותר בטוח בהרכב שלהם ואכן יש קיבעון מסוים של המאמן. מה שכן אני לא מתייחס כל כך למשחקים בליגת האומות, כמעט כל הגדולות פישלו שם, זה היה רע אפילו בתור העברת זמן.

12. DRORIKO Member

איך זה מתחבר עם שאר ההרכב

13. Raulito Madridista

בהרכב המתוכנן, לפחות לפי "הלאקיפ" וכן הלאה יהיו ארבעה שחקני התקפה מובהקים: עוסמאן דמבלה, אנטואן גריזמן, קיליאן אמבפה ואוליבייה ז'ירו וגם במונדיאל הנבחרת לא שיחקה כה התקפי, כשהיה לה עוד מרכז שדה חזק ואמין יותר. אם קארים בנזמה יהיה כשיר - הוא אמור להחליף את ז'ירו. לכן עדיף לדעתי מגן פחות משתולל ויותר יציב בצד שמאל. אני רואה בלוקאס הרננדס חצי בלם בכלל.

אגב הזכירו כאן את כריסטופר אנקונקו, הוא מאלה שלא מחזיקים את הכדור ברגל יותר מדי בניגוד לרוב שחקני ההתקפה שמכדררים המון. הוא מוסר בצורה חכמה וטס לעומק או עובר שחקנים גם בזכות המהירות. חבל מאוד שהוא לא יהיה גם אם אני מניח שהשמות הגדולים כביכול היו לפניו.

14. DRORIKO Member

קודם כל תיאו יכול לשחק עם אמבפה, פשוט כל פעם שתיאו עולה קיליאן יכנס לאמצע. עכשיו אם נניח צרפת היתה פוגשת את ברזיל הייתי מבין את הטיעון שצריך שחקן הגנתי, אבל אתה פאקינג משחק נגד אוסטרליה, אתה חייב לעלות עם כל הכלים ההתקפיים שלך. הרי ברור לנו איך המשחק הזה יתפתח. הם יעמדו עם כל המגדלים שלהם ברחבה, ויעברו אולי פעם או פעמיים את החצי. אין שום היגיון בלוותר על אחד הכלים ההתקפיים החשובים שלך.

15. robertocarlos.m Member

דנמרק וצרפת נפגשו מספר פעמים במפעלים השונים:

ליגת האומות האחרונה דנמרק ניצחה פעמיים. 1-2 בחוץ ו0-2 בבית.
    גביע העולם האחרון: 0-0 בשלב הבתים
    גביע העולם 2002: 0-2 לדנמרק בבתים
    גביע העולם 1998: 1-2 לצרפת בבתים

דנמרק מצטיירת קצת ככבשה השחורה של צרפת

אני מהמר שדנמרק תסיים מעל צרפת וצרפת שנייה

DRORIKO אוהב/ת את זה.