דיון התקשורת לעונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Raulito Madridista

בואו ננסה למנות את כל החבר'ה האינטיליגנטים מהכדורגל ולהרכיב פאנל איכותי לפחות תיאורטית. אני הייתי מזמן את אורי קופר, דור הופמן, אולי נדב יעקובי ולצד זה גם את שגיא כהן, 'לצחוקים'(סתם לראות כיצד הוא משתלב). בתור אחד שהוא לא אוהד כדורסל, נהנתי לשמוע את הפרשנות ולהחכים. הערוץ מנסה לשנות קצת ושמתי לב שזימנו את בן מיטלמן שקצת יותר מהקונכייה בערוץ 2 וצריך להיות יותר 'מלוכלך'.

Rashford ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  2. DRORIKO Member

הייתי מביא לערוץ את אורי קופר, את עמית לבנטל(רק שיטפל קודם בתספורת שלו) את יוכין, את ידיד הטוב תומר יצחק(ולא רק בגלל שהוא חבר שלי) את עמיקם הייתי מקדם לערב. מהסגל הנוכחי הייתי משאיר את יעקבי,אפק,שגיא,מלר,מודי,יונתן ועמיחי. את כל השאר הייתי מעיף בבעיטה.

3. Raulito Madridista

אני זוכר את מודי באולפן הזה בערב אחד שהיה סולידי יותר ועדין יותר, אני לא נכנס לשיקולים של רייטינג וכאלה כי ברור שהערוץ צריך את אלה שיוציאו את הג'ורה וידברו בברבריות(ומדי פעם הם זורקים משפט נכון), אני פשוט חושב שמודי לא רוצה להנחות את זה, טוב לו שם באולפן של הצ'מפיונס וממה שנותר ממנו. מחזק לגבי לוינטל, את יוכין קצת קשה לשמוע לדעתי מבחינת טון הדיבור אבל הוא מבין בכדורגל. אין ספק שיש עיתונאים טובים שנמצאים בשעות הבוקר בתכנית של דומינגז וסלוצקי ואולי כדאי לבצע היערכות מחודשת.

4. DRORIKO Member

טון דיבור=מבטא רוסי? :p
    בוקר ספורט זה זבל עופות, צריך להכחיד אותה ולהתכחש לזה שהיתה היתה קיימת. נקודות האור היחידות בה זה עמיקם ופוהורילס(שכחתי לציין אותו) עדיף שאני לא אביע את דעתי על שאר ה"פרשנים", שלא לדבר על אריסטו וסוקרטס שמנחים את התכנית.

5. Raulito Madridista

פוהורילס הוא עוד אחד מהעיתונאים המעולים של מעריב שקצת 'נעלמו' ככה מתחת לפני השטח. תמיד אהבתי את הסגנון שלו. בעיתון היום הוא כבר לא כותב. אני חושב שהתוכנית קצת מיותרת היות ויש את יציע העיתונות, יש את מגרש פתוח, לעתים בחדשות הספורט יש ברברת וזה כבר טוו-מאץ'. מצד שני אין לי טענות לסלוצקי ודומינגס למרות שחיבבתי אותם בגולסטאר. כלומר בשעות הבוקר אולי צריך פחות פילוסופיה וכבדות והאווירה של הפאן היא בסדר. מה גם שהתוכנית באמת נותנת במה לאירועים שפחות שומעים עליהם. מצד שני, תוכנית שמשודרת ב-8 בבוקר - לא עבר מספיק זמן מהלילה ורואים שוב תקצירים או מפרשנים שוב דברים שכבר ראינו, והעלות הכלכלית שלה די גבוהה לפי מה שהבנתי.

6. DRORIKO Member

אגב אני שמח לגלות שבתקשורת הטעו אותי וסלוצקי ודומינגז לא עברו למגרש פתוח. טליה יותר אינטיליגנטית משניהם ביחד. מה שכן הייתי עושה פריש מיש על ה"פרשנים" של התכנית הזאת. הפרשן הנורמלי היחיד שם היה השריף וגם הוא עכשיו עזב לבית"ר. מה שכן הייתי מביא לשם את גיא לוי(לפחות עד שאשדוד תיקח אותו בדצמבר)

7. cmon city Member

איפה הימים שעופר שלח פירשן NBA. חבל שביזבז את כישרון הפרשון שלו על פוליטיקה.

8. DRORIKO Member

לא מבין ערוץ הספורט עם ערוץ הקיבוץ מחזיק אולפן עם 3(!) שדרים. למה צריך 3 אנשים אנשים באולפן? ועוד של ליגה איזוטרית כמו הלאומית. אם אתם תוהים לאן הולך הכסף של הערוצים בתשלום אז בדיוק בשביל דברים כאלה. בושה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/9/17
  9. danielone Member

חוץ מליגת האלופות, מה עוד נשאר להם? ואגב זה לא חדש זה היה ככה גם בשנה שעברה.

10. DRORIKO Member

הערוץ הזה שופך סכומי עתק על פארש. זה לא רק האולפן הזה, זה משכורות עתק לטאלנטים דה לה שמטע כמו בוני גינצבורג ושלמה שרף. או למשל חדשות הספורט שעם עידן האינטרנט איבדה את הרלבנטיות שלה, ואני באמת לא מבין איזה ערך מוסף מירי נבו ואלי אילדיס מביאים(עוד שני "טאלנטים" שמרוויחים הרבה יותר ממה שמגיע להם). יש את בוקר ספורט ההזויה. אני הייתי גם מקצר את מגרש פתוח לשעה. התכנית הזאת נמתחת יותר מדי, וכשאתה מזפזפ לשעה השלישית שלה אתה נתקל בדברים הזויים. במקום זה הייתי מעלה שידורים חוזרים/משהו יותר מעניין מראיון עם אלוף העולם באכילת פיסטוקים. אם היה רגולטור עם שיניים הוא היה אוסר על ערוץ הספורט לקחת כסף נוסף ומחייב אותו לעשות רפורמה כלכלית. ככה עושים עם כל חברה במשק שיש בה סיאוב.

11. Scouser Member

ערוץ הספורט נהיה בדיחה, הוא רק מאבד נכסים וזכויות שידור משנה לשנה ובמקום לעשות מתיחת פנים ולתת פייט לצ'רלטון נגיד בגניבה של הפרמיירליג/בונדסליגה (כמו שONE עשו לה עם הספרדית), היא רק מעמיסה עוד טאלנטים בשקל (בדרך כלל מאמנים שיצאו מהלופ ורוצים לחזור אליו) ותוכניות אולפן בינוניות.

oranfu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  12. DRORIKO Member

האולפן לאומית פשוט מנוהל רע. הרי הפועל זה הדבר הכי מעניין בליגה הזאת נכון? אני לא מבין למה לא לעשות כמו בצ'רלטון, ולעבור למגרשים האחרים רק במקרה של גולים. את מי זה מעניין לראות התקפה אקראית בין קטמון לבית"ר תל אביב. אני הייתי אפילו מוותר על שדרים(להוציא במשחק המרכזי) וכל פעם שהייתי קופץ למגרש אחר הייתי פשוט מראה את השער בדיוק כמו שעושים בצ'רלטון. ככה אתה גם חוסך כסף.

13. סיונרה Member

לערוץ הספורט יש כסף שהוא צריך להוציא, אבל פשוט אין לו על מה.
    יש מספר סופי של תכנים שאפשר לשדר ואנשים יתעניינו בהם. ומכל התחרות הזאת מי שמפסיד זה הצרכן הישראלי.
    בסוף אנחנו צריכים לחלק את התשלום שלנו בין 3 שדרני תוכן שונים, בלי תקצירים שעוברים ביניהם ועם אחוז אפסי של פרשנות על נושאים מעניינים.

לא משנה את מי תביאו לערוץ הספורט לעשות פאנל, הם ימשיכו לדבר באוויר בלי להראות קטעי וידאו כאילו אנחנו בערוץ הראשון של שנות ה-60. אולי יעשו עצירות מתוזמנות כשמדברים על שערים כדי שאנשים יוכלו לצפות ביוטיוב.

14. DRORIKO Member

אז אם יש לו כסף שלא יחלוב מהצופים עוד כסף. מילא הזליגת תכנים אבל באיזה חוצפה הוא דורש כסף על לראות את המשחק המרכזי ב-HD. איפה הרגולטור? רק על ערוץ 20 הוא גיבור?

15. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

3 אנשים באולפן זה סבבה לגמריי מבחינתי. שדר שאחראי על המעבר בין המגרשים, ו-2 פרשנים שיוסיפו צבע. ככה זה בכל ערוץ קיבוץ שקיים במדינה, גם בצ'רלטון.

הבעיה היא בחומר האנושי..לפעמים אני מדמיין איך ערוץ הקיבוץ הלאומית היה מתנהל אם המנחה היה יונתן כהן והפרשנים היו עומרי אפק ו..לא עולה לי לראש מישהו שני...

מצב נושא:
הנושא נעול.