דיון התקשורת לעונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פשוט מקדמים את ליגת הדגל שלהם העונה, פעם זו הייתה ספרד, עכשיו צרפת.

Telkiyski ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  2. robertocarlos.m Member

מגעילים באמת
    את אליפות אירופה בכדורסל הם דחפו לערוץ הגולד ביום שלישי (מה היה קורה אם ישראל הייתה מגיעה לרבע הגמר?)

ולמה צ׳רלטון משדרת רק משחק אחד כשיש להם 4 ערוצים? יש מצב שיש להם זכויות רק למשחק אחד ?
    אני זוכר שבעבר הם היו משדרים 2 משחקים

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ועדיין למרות שהליגה הספרדית מזמן לא אצלם, בארסה וריאל תמיד יהיו השידור המרכזי בספורט 5, הנה ברביעי ריאל במשחק צמוד ומותח מאוד מול אפועל ניקוסיה בברנבאו.

לירן ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  4. Telkiyski Member

יש לך תשובה ודאית לשאלה ששאלת אותי כאילו?
    בדקת? עשית מחקר?

5. DRORIKO Member

אתה לא מבין, נדב יעקבי כבר לא צעיר,והזה שלו למטה כמעט לא עובד, יש רק שלושה דברים שמצליחים להעמיד לו אותו-מסי,רונאלדו וניימאר. אני חושב שזה דווקא יפה שערוץ הספורט נרתם למען האוכלוסיה המבוגרת.

6. alexshw Member

דומה ליונייטד סוף ניינטיז. אני זוכר ששידרו אותה מול ברונדבי כשבמקביל שיחקו ברסה נגד באיירן.

נערך לאחרונה ב: ‏10/9/17
  7. oranfu Member

ברצלונה זאת היונייטד החדשה (כבר לא כל כך חדשה). אני עוד זוכר שכל האוהדים של ברצלונה אהדו את יונייטד וכנ"ל ערוץ הספורט.

תוכנית סיכום המחזור ואפילו לא מזכירים במשפט אחד שיש מחר משחק של מכבי חיפה...

robertocarlos.m אוהב/ת את זה.
  8. DRORIKO Member

מי זה השדר המזעזע בזניט-דינמו מוסקבה? זה כאילו הביאו איזה פרח מהקלרה.

9. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

איך יש לך זמן לצפות בכל כך הרבה דברים?

10. DRORIKO Member

האמת שרק עכשיו חזרתי הביתה, פספסתי את המשחק של אינטר,או יותר נכון את הוולה של פרישיץ'

11. DRORIKO Member

@Don Joan Roman הנה חזר האייסוקר, יאללה שפוך פה את מה שאתה חושב על דבידוביץ', שלא יגידו שרק לי יש משהו נגד צ'רלטון ושאני מחפש אותם כל היום

12. Raulito Madridista

ראיינו את אדלשטיין ב-'חדשות הספורט' ואף-אחד לא יתפלא אם יחזור לכיסא הנוח של הפרשן בערוץ עוד מעט. היה מצחיק לראות את אילדיס כל-כך זהיר במה שהוא שואל אותו, לא מעבירים ביקורת על 'בן הבית' של הערוץ. אני חושב שהשחקנים בכדורסל באמת נלחמו, אבל הכישלון של הנבחרת עצום, זו ממש לא רק 'אכזבה' ואם הכדורגל היו עושים כאלה בושות, והם עושים - אף-אחד לא היה מוותר לחבר'ה האלה.

דבר נוסף, לא שאני מבזבז את הזמן שלי, אבל חבר הקריא לי כמה מילים מהטור הקבוע של יניב קטן. ברור שיש לו אינטרס נגד מכבי חיפה והוא מחפש את המועדון על קטנות. קטן יודע לכתוב על עוד דברים או שהוא הפרשן שלהם ב-One?

משהו אחד שכן אהבתי השבוע, רון עמיקם כהרגלו בטורי סיכום המחזור מתייחס גם לקבוצות הקטנות, ומעבר לכך הוא כתב על מהראן ראדי. אם בניון וטב"ח הבלם בנבחרת אז גם ראדי היה יכול להיות. הוא יסיים את הקריירה עם משחק כל-כך נמוך במדי הנבחרת, חבל.

13. oranfu Member

למה להשוות בין בניון לראדי? אחד עדיין שחקן טוב ופאקטור באלופה של השנתיים האחרונות (וגם שחקן עם אופי מצוין לכל הדעות) והשני הוא שחקן עבר עם חרא אופי שהקבוצה מעניינת לו את קצה הזין.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. danielone Member

גם אני נגד ההשוואה. אבל לפי מה אתה קובע שיש לו אופי חרא ושהקבוצה מעניינת לו את הקצה של הזין? עם כל הכבוד לך...

15. oranfu Member

לפי מה? גם אם אני אתעלם מכל ההצגות שלו בנבחרת לאורך השנים כשהיו מחליפים אותו, הבחור יזם מלחמות עם הקהל, סיכסך בין השחקנים לאוהדים של מכבי חיפה, התנהג כמו אחרון העסקנים ובאופן כללי רק עשה רע במכבי חיפה (בקדנציה השניה). מה שהוביל אותו בטח לא היה דאגה לקבוצה וזה גם מתבטא בכך שהלך וחתם ביריבה הגדולה רגע לפני גמר הגביע נגדם.

מי שהקבוצה מעניינת לו את קצה הזין לא מתנהג ככה. הוא ירק והשתין על מכבי חיפה כמו שאף אחד אחר לא עשה לפחות ב25 שנים האחרונות.

DRORIKO ו-alexshw אוהבים את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.