דיון התקשורת לעונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

אז עכשיו מסתבר שסלוצקי ודומינגז כן ינחו את מגרש פתוח. באמת שאני לא יכול לתאר כמה שאני רותח. איזה הכרח היה לשים שם את שני הגלמים האלה? מה היתה הבעיה עם טליה? יש לה יותר איקיו מלשניהם ביחד. מה בגלל שהיא אישה?
    במחשבה שניה הכדורגל הישראלי ראוי לתקשורת שמסקרת אותו, הוא ראוי לסלוצקי ודומינגז, הוא ראוי לבוני גינצבורג, הוא ראוי לפרימו, הוא ראוי לשליימה. לצערי אנחנו טובעים בתוך אגם של חרא וכולם מחייכים וחושבים שהכל בסדר. אני כבר מזמן התייאשתי. לצערי הפרחיאדה ניצחה.

EsheD ו-אמיר ע אוהבים את זה.
  2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

טליה נוראית, הכי נוראית בערוץ המתדרדר הזה, הקידום המוגזם שלה בערוץ הזוי וברור שיש מישהו שאחראי לכך ושומר עליה.

3. ייא Member

חוץ ממשחקים לייב לא צופה בכלום בערוץ הזה. סתם בזבוזמן. חסר מה לראות?

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  4. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

גם אני. עובר למשחק שנייה לפני שהוא מתחיל ובורח שנייה אחרי שהוא נגמר ושבוני ידבר אל הלמפה.

טל., שי ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  5. ייא Member

איפה משודר מכבי ובש יום ה?

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי איזה הבדל בסיקור התקשורתי ובטון הדיבור בנוגע לאירועים במשחק של הפועל, רק תחשבו מה היה קורה אם היה מדובר באוהדים שלבושים בצהוב-שחור, מעניין מה היה הדיבור מחר בכנסת ובתוכניות הבוקר השונות.

7. robertocarlos.m Member

כמה שאתה צודק!

8. Raulito Madridista

הצירוף של גוטמן כפרשן דווקא מהלך נכון לדעתי. צעד חיובי מתוך המון שגיאות. הוא אולי הפך למאמן מאוס עוד מהנבחרת אבל יש לו ידע והוא מקצועי ומתעסק בכדורגל ולא בצהוב. את אולפן הצמפיונס אני לא רואה כבר הרבה זמן. חבל שאורי קופר למשל לא בערוץ או דור הופמן.

גם אני ראיתי את הפרומו המגוחך על סלוצקי ודומינגס. לדעתי טליה לא בהכרח טובה מהם ואמנם צברה מעמד אבל לא התקדמה מבחינה עיתונאית. אבל רדע מה זה אומר, מה עם תכנית הבוקר של הצמד מגולסטאר? נפרדים ממנה?

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע האמת, לדעתי גם אם האירוע היה קורה במשחק של בית"ר התקשורת לא הייתה הייתה מגנה את המאבטחים שזרקו חפצים על האוהדים ואת המשטרה שפתחה גז פלפל על יציע שלם בלי שום הצדקה.

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אם אני מנקה את הסדרנים ובכלל כל ניהול האירוע שם? ממש לא.
    אבל רצה תמונה ברשת של וסט של סדרן על דגל אצל הקהל (שזה היסטרי), אז בוא נאמר שהאוהדים היו גם הם בעיה, ואני לגמרי חושב שאם אלה היו אוהדי בית"ר זה היה עושה יותר רעש נגדם.

11. DRORIKO Member

אני לא אומר שטליה היא איזה נכס, אבל לפחות אני מסוגל לסבול אותה. סלוצקי ודומינגז הם שני יצורים שאין דברים כאלה. אז אם הערוץ שובניסט ולא מוכן שאישה תנחה תכנית אז למה לא יונתן כהן? למה לא מלובני? אקרמן? עמיחי? חסר אנשים בערוץ שנתקעו דווקא על שני הליצנים האלה?

12. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

במשחק לא הייתי, אבל תיעוד של אוהד שכן:

13. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

כן, שמעתי מאחד שהיה שם משהו דומה. בכל אופן בוא לא ננקה את אותם אוהדים על הגדר, אחד מהם בדיוק חזר מהרחקה על אירוע שכולם מכירים.
    האוהדים היו בעייתיים, המאבטחים אפילו יותר, והעניין עם הגז זה חתיכת שערורייה. כן, צריך לשים יותר דגש על הבחירה לפזר אותו, אבל עדיין אם אלה היו אוהדי בית"ר כנראה שהיית שומע היום כמה הם חוליגנים.

14. DRORIKO Member

במגרש פתוח החליטו שאלונה קובעת לברק בכר הרכבים ואחרי ניהלו דיון על למה לאלונה מותר ולטביב אסור. איזה גלמים.

15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

למה אתה צופה בזבל הזה? מעניין אותך לשמוע מה יש לאורן ניסים ושירלי בר דיין להגיד?

מצב נושא:
הנושא נעול.