דיון התקשורת לעונת 2017/18

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏30/6/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. DRORIKO Member

לא, נכנסתי כי היה פאנל עם צנציפר ועדי רובינשטיין, אז חשבתי שאולי זה יהיה שונה. טעיתי מודה.

2. RubberSoul Member

מודי פונה למגישת הפינה באולפן ליגת האלופות כדי לדבר על *בודק בדף מי השחקן* אסינסיניו.
    מרקו אסנסיו לאחר כמה שניות עד שהבנתי.

אם יש דבר הכי חשוב זה לדעת איך הוגים במדויק לכל שחקן. מילא הגייה מקומית במדינה, שזה גם חובה לבדוק, אבל זה היה מביך.

3. DRORIKO Member

חוץ מהפועל חיפה הוא לא יודע כלום

4. DRORIKO Member

הפאן בוי של פפ גווארדילה,הלא הוא נדב יעקבי:
    "סיטי בארבעה ימים הבקיעה 9 שערים ולא ספגה אף שער! זה מראה לך את העוצמות של הקבוצה הזאת"
    מעבר לזה שזה מטופש לשפוט קבוצה על סמך שני משחקים, משחק אחד היה ברובו נגד קבוצה ב-10 שחקנים, השני נגד קבוצת ליגה אירופית. יעקובי יש לך את זה ביותר פופוליסטי ודמגוגי?

נערך לאחרונה ב: ‏14/9/17
  5. Raulito Madridista

אריאל הרוש - הושעה מנבחרת ישראל - V| תומר חמד - הושעה מנבחרת ישראל - V| אלי כהן פוטר מבית"ר ירושלים - V| מעניין אותי מה חושב לעצמו נדב צנציפר הבוקר, 'מפטר סדרתי'. כל הראיונות היו דרכו אגב, קטע כזה. הוא שואל שאלות שאחרים חוששים לשאול. תראו הוא לא טמן לשריף כאן מלכודת או משהו כי אלי כהן מאוד מנוסה, הוא המון שנים בעסק, ועדיין זה מאוד משעשע. לחיות התקשורת פה - זוכרים עוד מקרים כאלה ואיזה כתב קיבל כותרת והביא לפיטורים?

אתמול צפיתי באולפן אחרי הרבה זמן. כמו שאמרתי לא פעם - אני חושב שמלר מעט מיותר כבר, בנוגע למודי הוא כן מוסיף ליצנות כלשהי. לא כל אחד חייב לתת את הפן הטקטי ולדעת את ה-11 של אפועל ניקוסיה בעל-פה, אחרת האולפן יהיה כל-כולו שגיא-כהני. גוטמן הוא חיזוק חיובי וההרכב החדש הוא משודרג יותר לדעתי.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא תופס כאן צד מי אשם באירוע, התייחסתי רק לסיקור שלא תמיד תואם את מה שקרה בשטח.
    לדעתי אם מדובר באוהדי בית"ר יותר נוח להציג את זה בתקשורת כעוד התפרעות של החוליגנים המזוהים עם הימין, יותר סקסי ומניב יותר כניסות, לא חושב שהיה דחוף להם ללכת עם האמת על חשבון הצהוב.

7. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

בלי להיכנס לדברים של אלי כהן כי טחנו אותם עד דק.
    מאתמול אני שומע שממציפר "רק עשה את עבודתו". מתי עבודתו של עיתונאי (חדשות, ספורט, כלכלה, זה לא משנה) הפכה להיות יצירת רעש ומהומה ומלחמה? איפה הסיקור האובייקטיבי? איפה הבאת הדברים לציבור כפי שהם? לא קיימים יותר.
    רק רכילות, רעש, אינטרסים אישיים וביוב כללי ומסריח.

oFiRzZz, robertocarlos.m ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  8. רון עמיקם Member

הוא יצר רעש ומהומה? ממתי שאלה הופכת לכותרת? רק תשובה הופכת לכותרת. והכותרת היא מפיו של אלי כהן. נקודה.
    צנציפר עשה את עבודתו, ועשה אותה מצויין. מי שהיה יכול להימנע מכל אלה היה אלי כהן. 1. אם לא היה מתראיין בכלל. 2. אם היה מתחמק מתשובה בשאלות הללו.
    אם צנציפר המציא ציטוטים אז הוא יצר רעש ומהומה ומלחמה. ואין מצב שזה קרה.

כשזה נוגע לקבוצה שלכם, פתאום היוצרות מתהפכים. התקשורת אשמה. היא לא אשמה. תפקידה הוא לקשר - תקשורת - בין הנעשה בשטח לבין הציבור. תפקידה להביא לידיעת הציבור גם את רחשי הגיבורים בעלילה שמעניינת אותם. זה בדיוק מה שעשה צנציפר וזה בדיוק תפקידה של התקשורת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  9. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

ציפיתי לתגובה ממך, אלה השניות היחידות שאני מבזבז עליך. next.

10. Raulito Madridista

אולי גם נבקש מצנציפר שישלם לאלי כהן דמי פיטורים למרות שהוא עבד בבית"ר רק עשרה ימים. נו באמת. תפקיד של עיתונאי הוא לספר סיפור ולהביא משהו חדש, בכל ראיון המטרה היא לייצר כותרת. אין שום קשר בין העבודה של צנציפר לבין הטיפשות(המסוימת) של אלי כהן ואי-אפשר היה לצפות שזה יעורר כזה בלאגן גדול, מכל הבחינות. אלי כהן זכור הרבה בעקבות פרשת הצ'צ'נים וזה יותר ממתבקש לשאול אותו על זה ועל מה היה קורה היום. אפשר לחשוב שמדובר בעדכון שיטלטל את המדינה, אנחנו לא בפרשת קו 300.
    אפשר להאשים עיתונאי אם הוא לא מביא את תגובת הצד השני, אם הוא לא בודק את הנאמר לו ומצליב מידע, אם הוא, חמור מכך - ממציא דברים. כאן אין שום טעם להאשים אותו.

11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אפשר לומר הרבה דברים לא סימפטיים על צנציפר (התיקון האוטומטי כבר מתקן לי לממציפר, אגב. גדול), כאן הוא באמת רק עשה את עבודתו, גם אם הוא חיפש כותרת.

EO11 אוהב/ת את זה.
  12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

התייחסות שאני בטוח שיקראו לה כאן בכיינית, אבל אני חושב שראויה לאיזכור.
    לירן שכנר הוא אוהד מכבי חיפה, אביו הוא הכרוז של הקבוצה ובואו נגיד שיחסו למכבי תל אביב יכול להקנות לו בפורום זה מקום של כבוד.
    איכשהו, הוא משדר כל משחק של מכבי, ושומעים בקולו ובדבריו זלזול ושמחה לאיד. לא מבין איך זה ממשיך. זה בלתי נסבל.

neilmizrahi1992 ו-EO11 אוהבים את זה.
  13. alexshw Member

זה יכול גם לעבוד הפוך. רמי וייץ אוהד מכבי חיפה וגם משדר אותה לא מעט. מן הסתם ברוב המקרים מכבי חיפה מסריחה את הדשא ואז הוא ממש גוער בשחקניה בשלב מסוים וזה לא ממש תפקידו.
    אפשר להעביר ביקורת ואפשר לגעור כאילו אתה ביציע.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

ההתייחסות לא הייתה לשדר אוהד באופן כללי, אלא נקודתית לשכנר ומכבי.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אצל רמי וייץ זה בכללי, לא רק אצל מכבי חיפה. אחד הדברים הכי בלתי נסבלים אצלו זה הדבר הזה.

Drama2 אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.