הישראליות באירופה 15/16 - עם הפנים לעונה הבאה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י alexshw, ‏26/5/15.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. oFiRzZz Member

נראה לי שטביב מקווה שנשאר משהו מה"פוטנציאל אדיר" שדיברו עליו בתחילת דרכו ..
    אוברייטד ענק .
    בכל מקרה נראה לי חגיגות טיפה מוגזמות , בית"ר הייתה פייבוריטית ברורה והייתה צריכה
    לגמור את ההתמודדות הרבה קודם .

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מברוק לביתר. זה הלך קשה אבל כרגע באמת שאין מה לשפוט מעבר, בסך הכל משחק ראשון בתנאים נורמליים, והעיקר זה לעבור שלב.
    ביתר תפגוש שבוע הבא קבוצה טובה הרבב יותר, אבל ביתר יכולה להפתיע, גם שרלרואה חסרת ניסיון באירופה, זה חדש לה מאוד, נקווה שהכדורגל הישראלי ילבש חג ביום חמישי הבא.

אני שמח שדובב השפיע לטובה, הוא שחקן טוב שנכנס ללב של הרבה אוהדים שלנו. הוא הגיע למקום מצויין מבחינתו, העזיבה שלו מובנת, הוא רצה לשחק ורצה להיות כוכב בקבוצה שלו, הוא ידע שאצלנו זה יהיה כמעט בלתי אפשרי, וביתר זו כפפה ליד עבורו. גם מתחילים באירופה, גם צפויים וצריכים להיות בצמרת, מאחל לו רק טוב.

3. DRORIKO Member

יש להם שרלואה שבוע הבא,כמה הם כבר יכולים להשתפר בשבוע?

4. alexshw Member

חוץ מקרל גררטס ששיחק שנים בברוז' באמת רוב השמות שם אלמוניים. אגב אחיו הצעיר של מנדנדה משחק בקבוצה הזו, גם הוא שוער.
    עדיין לדעתי לבית"ר אין סיכוי ריאלי לעבור בטח לא עם הגנה כזו

5. ייא Member

כל תוצאה מתחת להפסד ב3 שערים כולל מול הבלגים תהיה הישג לביתר...

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא מבין מה נפלתם פה על קליימן. היה לו אחלה של משחק, בעיקר בסוף עם יציאות נהדרות לכדורי גובה ובזבוז עוד 2.5 דקות במצטבר.

החגיגות בהחלט יטפה מוגזמות, אבל פאק איט, 16,000 שמגיעים לראות את הקבוצה סוף סוף באירופה, והיא עולה לשלב הבא, וזה היה לה דיי קשה בתכל'ס. בדר"כ קבוצות ישראליות לא צולחות כזה מתח. נכון שהיו פייבוריטים, אבל עדיין נתנו לעצמם מכה ברגל. למזלנו זאת הייתה רק מכה יבשה.

שרלואה בהחלט לא קבוצה מטורפת, ולהערכתי אנחנו ומכבי ת"א היינו מתמודדים איתה יופי, אבל על בית"ר הנוכחית היא גדולה. לפחות יהיה יופי של טיול לבית"רים בשבוע הבא.

7. DRORIKO Member

היו לו 2 יציאות מזעזעות,פעם זה נגמר בהצלה של אצילי מהקו, פעם שניה קליימן הצליח לתפוס את הריבאונד מהפשלה של עצמו.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

הן היו ריסקיות, אין ספק, אבל בסוף ב2 היציאות האלה ובועד 2-3 אחרות זה נגמר לו ביד.

9. DRORIKO Member

2 היציאות האלה נגד קבוצה טובה יותר זה לפחות גול אחד.

10. alexshw Member

זה כי עמדה מולו קבוצה של שיכורים שלא עולה פה מליגה לאומית.

Don Joan Roman ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טיפה מוגזמות. .? דווקא אתה בתור אוהד של קבוצה שחוגגת כל ניצחון עם ריקודים ושירים עם השחקנים, גם מול עכו ויבנה אומר חגיגות מוגזמות?

שום מוגזם, יש סיבה לחגוג ואין שום סיבה לא לחגוג הכי פרוע שיש. ביתר חזרה לאירופה, עברה שלב, נותן כל סיבה לחגוג ובענק.

Don Joan Roman, Sir Alex Ferguson ו-ייא אוהבים את זה.
  12. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

חחח לירן קצת הגזמת, בסה"כ הם יושבים על הדשא. וזה אישית גם מעצבן אותי אבל לא קשור לפה.

13. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה רע לחגוג אחרי ניצחון? אוהדים באו שילמו על כרטיס ראו ניצחון וחגגו בספונטניות, אני עצמי לא נשארתי לחגיגות כי מיהרתי לבית אבל מי שנשאר שיהנה. בכלל הייתה אווירה מצוינת היום, סופסוף גם בלי קריאות גזעניות והתעסקות נטו בעידוד הקבוצה והיה אחלה עידוד שאני לא זוכר הרבה משחקים בעונה האחרונה עם עידוד כ"כ מאסיבי. גם 16 אלף צופים בתחילת יולי למשחק נגד קבוצה קזחית זה מכובד מאוד והקהל רעב מאוד לראות את בית"ר מצליחה ומתמודדת מול אתגרים רציניים יותר ממאבקי הישרדות וכניסה לפלייאוף עליון, עם תוצאה טובה בבלגיה בכלל אנחנו נראה כאן 30 אלף אוהדים קל.

לגבי המשחק עצמו אז טוב שניצחנו, הכושר הגופני ברצפה והקזחים לא כאלה פראיירים ולא מדובר כאן בנגרים מהסוג שראינו בשנים קודמות אלא בשחקנים מקצועניים שרובם עברו בליגות של מזרח אירופה. קבוצה רצינית יותר מעיפה אותנו אבל את המוטל עלינו עשינו וצריך לזכור שבית"ר שיחקה היום ללא קפילוטו, אזולאי, דה-לוקאס, מוראר ועדיין מתכוונת להתחזק בבלם וחלוץ ככה שיותר טוב יהיה זה בטוח, מבחינת מרכז שדה החיסרון של אזולאי הורגש כי לא היה לנו שחקן שיבוא וינהל את המשחק, עם אזולאי והספרדי יש למה לצפות.

קליימן ליצן וזה לא חדש, היו לו כמה הדיפות שבשכונה לא הודפים בצורה כזאת, אני אף פעם לא מרגיש בטוח איתו.
    אסקלינג הפתיע עם משחק טוב והרבה חילוצים והוא השחקן שהאוהדים של בית"ר הכי חששו ממנו לפני המשחק.
    מאטוביץ' עם טונות של ניסיון ושקט, לא מספיק מוערך כאן לדעתי.
    קלאודמיר ענק, הכי טוב על המגרש as usual.
    דני פרדה סופסוף החליט להתחפש לשחקן כדורגל, אז נכון לא נתן משחק גדול אבל השקיע והיה מעורב.
    לירוי צעירי שחקן אמנם מאוד מגושם אבל השקיע כמו מטורף ורץ 90 דקות, לבינתיים זה בסדר וכל הכבוד לו על כך.
    אצילי כרגיל האיש המרכזי שלנו בחלק הקדמי, היה טוב בחלק הראשון וקצת זרק זין במחצית השניה.
    אורי מגבו :ph34r: מתחיל להזכיר את שמוליק מלול באנטיות שלו למשחק.

שבוע הבא שרלרואה, לא מצפה לעבור שלב אבל אני מקווה מאוד שנסיים שם בתוצאה שתגרום לטדי להתמלא עוד שבועיים.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  14. DRORIKO Member

טוב מסתבר שעוד הייתי נדיב עם קליימן וכתבתי שהיו לו 2 יציאות רעות. עכשיו אני רואה את הריפליי ונזכר שהיתה עוד יציאה גרועה שבא הדף את הכדור למרכז הרחבה ושחקן קזחי בעט את הכדור לשמיים. למזלה של ביתר היא שיחק נגד קבוצה פח שלא הצליחה לנצל אף אחת מהטעויות של קליימן.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני מאוד מקווה שכל אלו שלא שיחקו בכושר מינימלי בכדי ליטול חלק במשחק שבוע הבא. עם דה לוקאס, אזולאי, מוראר ובעיקר ניסו קפילוטו זה היה משחק אחר לגמרי.

מצב נושא:
הנושא נעול.