המחזור התשיעי לעונת 22-23 ב-SerieA: יובנטוס מתארחת בסאן סירו אצל האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Roma, ‏8/10/22.

1. Roma מנהלים

https://pbs.twimg.com/media/FeZYAlJXkAILrpD?format=Xxx&name=large

2. itzik.miro Member

Sassuolo: Consigli; Toljan, Erlic, Ferrari, Rogerio; Frattesi, Maxime Lopez, Thorstvedt; Laurienté, Pinamonti, Konradsen

Inter: Onana; D’Ambrosio, Acerbi, Bastoni; Dumfries, Barella, Asllani, Calhanoglu, Dimarco; Dzeko, Lautaro Martinez

Forza SAS

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרטינז עם שתי החמצות והשדר מזכיר שהארגנטינאי לא כבש כבר ב 7 משחקים (פלוס המחצית הזו). ולי יש אותו בפנטאזי :fearscream:

4. itzik.miro Member

גם לי, חשבתי להוציא אותו היום אבל נתתי עוד צ'אנס כי אני מכיר את סאס או שבעצם לא כל כך. לפחות דונלד דאק סידר בישול.

5. Roma מנהלים

תצטרפו לקבוצת המעריצים של בטו מאודינזה לא תצטערו.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אנחנו במצב בעייתי מאוד. בכל הפרמטרים של אימון, אנחנו קבוצת תחתית.

7. itzik.miro Member

אני מזמן בקבוצה הזאת, עוד מהעונה שעברה אבל הוכח שאני מנאחס לו ולא בא לי.

8. itzik.miro Member

כמה שסאס נאיבים, חבל יכלו להוציא פה יותר אבל דזקו אוהב את המגרש הזה. ניצחון חשוב לאינטר.

uri אוהב/ת את זה.
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

Milan: Tatarusanu; Kalulu, Gabbia, Tomori, Theo Hernandez; Tonali, Bennacer, Pobega, Brahim Diaz, Leao; Giroud

Juventus: Szczesny; Danilo, Bremer, Bonucci, Alex Sandro; Cuadrado, Locatelli, Rabiot, Kostic; Milik, Vlahovic

פיולי בהרכב שהוא תגובה ישירה למשחק החלש מול צ׳לסי: דסט, דה קטלארה וקרוניץ׳ אאוט, מערך 4-3-2-1 אין.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ניצחון חשוב של השחקנים ובמיוחד של מיקיטריאן ששינה את המשחק לגמריי מהרגע שנכנס. שיחק מהר, לעומק וכבונוס גם בישל גול. אי אפשר לבקש יותר ממחליף.
    בסופו של דבר כמעט כל השחקנים היו ביום סביר ולא פחות מזה, הנחיתות הייתה ברמה הטקטית. אין תבניות התקפה, אין השתחררות מלחץ, אין עמידה הגנתית נכונה. באמת שאני לא יודע מה עושים באימונים, אבל נראה שלא עושים יותר מדי.

בארלה פשוט זוועה.

11. Raulito Madridista

לא בהכרח ברמת ההרכב כי בדקתי מי שיחק היום, אבל אולי אינטר עם הראש כבר במשחק הדי קריטי בקאמפ נואו נגד ברצלונה? זה יכול לקרות. אותו 0:1 דחוק נתן לה הרבה אוויר לנשימה לדעתי. אני אישית חושב שהיא אנדרדוג ברור באמצע השבוע.

לגבי מילאן-יובנטוס: בלי אנחל די מאריה היצירתיות של יובה שואפת לאפס. השער על סף המחצית היה החדשות הכי גרועות לאלגרי, אין תוכנית משחק. אולי יזרקו כדור לוולאחוביץ' ויקוו לנס וזהו-זה. פעם יובה הייתה כובשת את הגולים האלה במשחקים האלה, מצב נייח, בציפורניים, לנצל חוסר ריכוז של היריבה. פיולי לא ניצח מעולם את אלגרי וזה אמור לקרות עכשיו. מילאן הייתה פייבוריטית באמת למשחק נגד יובנטוס אחרי הרבה-הרבה זמן. המשחק הזה איבד מהיוקרה שלו במידה ניכרת אבל חייב להגיד את האמת שעצוב לראות כל כך הרבה שחקנים טובים בחוץ בגלל פציעות והשעיות מצד שני הצדדים. וזה הרבה מעבר לזלאטן שבקושי יכול לשחק כדורגל כבר.
    אני אשמח אם מישהו יעשה לי אגב סדר: הרי יש ערוץ One2 שהוא בתשלום, לליגה האיטלקית, והמשחק משודר גם בצ'רלטון, אז מה העניין? כביכול פריצות עם ברייטון-טוטנהאם אבל רק בזמן המחצית בסאן סירו לדעתי.

12. תומר1989 Member

בתור אוהד מילאן אני אומר. השופט פשוט דפק את יובה . עבירה ברורה של קאלולו על קודטיץ לא נשרקה. במקום חופשית ליובה ממצב מסוכן מילאן יצאה להתקפה שמהלכה עבירה ברורה על קואדראדו לא נשרקה ומילאן קיבלה קרן. שבקרן מילאן כבשה.
    החלטות מזוויעות - והכי גרוע. הוואר לא יכול להתערב במקרים הללו

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה-4-4-2 של אלגרי הפתיע לטובה סך הכל, אבל כשאין באמת תוכנית התקפית אז זה לא מספיק.
    חלשים מאוד בשליש האחרון ונראה שרק במזל,טעות אישית של שחקן מילאן או איזה מהלך אישי יהיה פה גול.
    מילאן לא הייתה מדהימה אבל קלינית, לא רק הגול(סגירה רעה), גם הקורה של לאאו והקרן שהייתה לפני.

הגול היה צריך להפסל לדעתי(הטענות היו לפני הקרן כמובן), הייתה עבירה ברורה(לדעתי) על קוודראדו לפני הקרן, אבל שוב - אנחנו יודעים שלא זו הבעיה הגדולה שלנו.
    כפי שהקבוצה הזו נראית, הגול הזה הולך לשבור אותנו מנטלית, תוסיפו לזה את היכולת הנוראית נוראית שלנו במחציות השניות ואין תקווה אמיתית למחצית השניה.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  14. VAR Member

לא רואה את המשחק ולא יודע לגבי העבירה של קאלולו, אבל זה מגוחך להאשים את השופט שלא שרק לעבירה לטובת הקבוצה שכבשה במהלך שקדם לגול.

15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה מגוחך? אפילו הואר מתקן מהלכים כאלה למיטב זכרוני, הסיבה שהמהלך הזה לא תקף לואר זה בגלל הקרן, שלפניה אין בדיקת ואר.
    כלומר - סיכוי טוב שאילו מילאן הייתה כובשת מהמתפרצת(שהגיעה בזכות עבירה) במשחק פתוח - הגול היה נפסל.

כל המצב לגול של מילאן - התרחש בזכות ארוע לא חוקי.

אם זה היה קורה הפוך טל כבר היה פה עם 4-5 הודעות בנושא לפחות.

itzik.miro ו-VAR אוהבים את זה.