חדשות המונדיאל

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י alexshw, ‏19/11/22.

1. alexshw Member

אדם שפל ביותר שהורס את האירוע המרכזי של הכדורגל.

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  2. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיפ״א רק ממשיכה להיות מביכה.
    למי שעדיין לא ראה, אני ממליץ מאוד לראות את הדוקו של נטפליקס.
    חיכיתי שיפתח הפורום רק כדי שיהיה איפה לפרוק את התסכול מהעניין הזה.
    הדברים הבסיסיים שגדלנו עליהם בכדורגל פשוט לא קיימים.
    אני חושב שהסדרה אולי לא תפתיע את רובכם, אבל ההיקף והעומק גורמים להבנה קצת אחרת בעייני.

מאחל שאולי המונדיאל הזה יהיה מספיק גרוע בשביל שיקרה שינוי אמיתי

SerieA אוהב/ת את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הקרקס הפוליטי הזה לא צריך להפתיע איש. @Bianconeri , התמונה מעולם לא היתה שונה היא רק נעשתה יותר קיצונית. ב-1978 ארחה ארגנטינה את המונדיאל בשעה שהיתה שם בשלטון דיקטטור. הזכרתי כבר את מה שקרה שם במשחק עם פרו. אני לא צריך לראות את הסרט החדש על הארגון המושחת הזה. תסתכל רק על מה שבלאטר וחברו פלטיני עשו כדי להרוס את ענף הספורט הפופולארי בעולם.

אגב, יש עוד ארגון מושחת שכזה: הוועד האולימפי העולמי. לא מן הנמנע שיש שם לכלוך עוד יותר גדול. כח וכסף, הרבה כסף כבר מזמן הרסו את הספורט.

נ.ב - אל תשכחו את האנשים בראש הפירמידה שרוצים להתחיל את הסופרליג. חבר'ה לא פחות מושחתים מהחברים שלהם בפיפ"א והארגונים האזוריות!

Bianconeri אוהב/ת את זה.
  4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מעניין כמה אוהדים אותנטיים יגיעו לקטאר, במיוחד מאירופה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. alexshw Member

בקהאם -)

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל מה שכתבת רק מעצים את גודל העצב.
    אני למשל, מודה שלא הכרתי את הסיפור על ארגנטינה, והדוקו חידש לי, נראה לי חשוב שהסיפורים האלו יופצו ברבים.

העובדה שאחרי כל מה שקרה אינפנטינו עדיין מתנהל ככה ומגיב כמו שהוא מגיב כפי שאלכס ציטט פה - היא מקוממת.

אין לי ספק שאניילי, פרז ושות לא מונעים מטוהר המידות. יחד עם זאת - כרגע לי זה נראה כמו הפתרון הפחות גרוע.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  7. DRORIKO Member

ההבדל זה שהועד האולימפי מעניין רק את רון קופמן. כדורגל זה דבר שמעניין את כולם.

עומר אוהב/ת את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Bianconeri
    ככל שאתה נעשה יותר מבוגר אתה מבין שבחיינו הכל נע סביב כסף וכח. כך גם בספורט ולא משנה אם זה כדורגל או האולימפיאדה (אתה יודע מה קרה במינכן 1972 לא? זה דיון בפני עצמו, אבל גם ב-1980 וארבע שנים אחרי זה הפוליטיקה בלטה במשחקים).

בסופו של דבר הבחירה ללכת על קטאר (ולפני זה רוסיה) היא אך ורק פוליטית וכלכלית. העניין הוא שהמערב לא טלית שכולה תכלת. הצביעות פה חוגגת כי לכל מדינה בעולם יש משהו שלילי בה. אני לא אובייקטיבי, לא הייתי בוחר בקטאר, אבל יש המון אנשים בעולם שחושבים על המערב כמו שאנחנו חושבים עכשיו על מדינת המפרץ. בצדק או לא, גם זה דיון בפני עצמו, אבל ממחר אותי רק מעניין הכדורגל. כל מה שקורה מסביב מגעיל, אבל אלה חיינו בשנת 2022...

מבחינת פרז ואניילי (ואל תשכח את ברצלונה). הם לא יותר טובים. שני האנשים הנכבדים לא רוצים להקים סופרליג בשביל טובת הכדורגל אלא פשוט לזכות בעצמם ביותר כח. לא סתם אני בעבר השוויתי את זה כאילו זה מעין הפיכה במאפייה. אף אחד כמובן לא מת פה, אבל יש פה בבירור הפיכה שלא נועד לקדם שום ענף אלא אך ורק את למלא את הכיסים של אותם אנשים שנפגעו ממשבר הקורונה העולמי (כלכלית).

@DRORIKO
    את קופמן זה מעניין וגם אותי :D
    רציתי רק לחזק את הטענה שלי שזה לא רק פיפ"א.

robertocarlos.m ו-Mamadu אוהבים את זה.
  9. DRORIKO Member

מה עם האצנית הזאת שלכם? חרויפרס משהו. קצת נעלמה לא?

10. טל. Member

לא מנסה להיות פרקליטו של השטן, אבל פסטיבל השליליות והביקורת הזה כבר נהיה מאוס.

robertocarlos.m ו-Mamadu אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

הוא מאוס כי נובחים על העץ הלא נכון. הבעיה פה זה לא הפועל הקטארים אלא זה שעושים מונדיאל בחורף. מספיק שעומס המשחקים הוא מטורף כל שנה אז עכשיו הוא נהיה אפילו יותר מטורף.

12. רוברטו באגיו31 Member

למה עכשיו הוא יותר מטורף ?
    אנחנו בנובמבר והשחקנים אמורים להגיע בשיא הכושר.

כשמשחקים מונדיאל ביוני- יולי אז השחקנים מגיעים די מותשים אחרי עונה ארוכה עם לא מעט משחקים, במונדיאל הזה הם מגיעים על פניו בשיא הכושר .

הבעיה היא שלא נתנו להם מספיק זמן לנוח ולעשות הכנה נורמלית עם הנבחרת שלהם .

הכי טוב היה אם היו מפסיקים את הליגות המקומיות לפני 3 שבועות, והיו נותנים לשחקנים עוד שבועיים פגרה בין סיום המונדיאל לחזרה לקבוצות .
    היו ממשיכים את העונה עד אמצע יוני .

13. DRORIKO Member

כן אבל הבעיה היא אחרת, שהם יגיעו לחודשי ההכרעה של הקבוצות יותר מותשים. אם אני נניח אוהד יובה אני רוצה שהשחקנים יגיעו לחודשים האלה בפול פאוור ולא סחוטים פיזית ונפשית אחרי חודש מונדיאל. כנ״ל לגבי אוהדי שאר הקבוצות.

14. רוברטו באגיו31 Member

בזה אתה צודק, הפיתרון ההגיוני היה צריך להיות לתת פגרה של 3 שבועות - חודש בין סיום המונדיאל לפתיחת המשחקים של הקבוצות, ולסיים את העונה באמצע יוני .
    גם יכלו להתחיל את העונה הנוכחית שבועיים יותר מוקדם.

זה נכון שהשחקנים יגיעו עייפים אחרי סיום המונדיאל ויכול להיות שרגעי ההכרעה של העונה יהיו פחות איכותיים,
    ועדיין...אני מעדיף שהשחקנים יגיעו בכושר טוב למונדיאל שנערך פעם ב 4 שנים ויהיו יותר עייפים בקבוצות, מאשר אם המצב היה הפוך .

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  15. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

@de Middenweg - תחרות מי יותר נקי בראי היסטורי איננה רלוונטים כשרוצים להחליט או לעמוד מידה של מוסר היום.

זה שגרמניה הייתה נאצית, לא אומר שהיא פסולה לעולם ועד מלמחות בנושאי זכויות האדם.

העוולות שקורות בפיפא צריכות להכאיב לכולנו, וטוב שיוצאים סרטים כאלו, וטוב שיש אנשים שרוצים שיהיה פה יותר טוב. זה לא 1 או 0.

בדיוק כמו שאם היית מצליח לגרום לירידה בשיעור הרצח, עדיין היה רצח, אבל פחות.

אגב אני סך הכל קפיטליסט בדעותי, כלומר אני לא רואה סטירה בין רווח כלכלי לקידום הענף. אני עדיין חושב שאניילי פרז ושות, הם פשוט כמו שאמרתי - גרועים פחות מהמצב הנוכחי, ופחות גרוע זה גם התקדמות..