חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. toon-UPON-tyne Member

52,000...
    זה יוצר מצב שרק איזה 2000-4000 כרטיסים נמכרים לאוהדי ניוקאסל כל משחק ככה שנורא קשה להשיג כרטיס.
    ולא התכוונת לזלזל בטוטנהאם.. וגם ככה אני לא חושב שמישהו יחזיר מוני בגלל המאמן.

תוספת קטנה - יש לי תחושה שאולי משהו מפתיע ודרמתי יקרה היום ובסופו של דבר בניטז יגיע לצלסי ומוריניו לליברפול..

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏2/6/04
  2. ראול Member

מהפה שלך לאלוהים... הלואי.
    למרות שאחרי 6 עונות עם הוייה, אני לא מעז לפצות את פי כשמאמן חדש בא, אני רק מודה לאלוהים.

ארת'.

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

התחושה שלך כבר לא תתקיים אופיר: מוריניו חתם בצ'לסי ל-3 עונות. שימו לב -המאמן המנופח צפוי לקבל 100,000 פאונד בשבוע!!!

לדעתי ההייפ סביבו מוגזם בצורה בלתי-רגילה, ואני מקווה שהוא יהפוך את צ'לסי לקבוצה מגעילה יותר ממה שהיא עכשיו ויהרוס אותה לגמרי.....

דעתכם על ההחתמה?

4. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

נפלאה, וופנקולו, סוף סוף ראניירי עף.
    איזה מסכן הוא נראה עכשיו? הא? ממש כמו פודל.
    ברוך שפטרנו. אני מקווה שלמוריניו יש ביצים להעיף קצת קרספואים וורונים.

5. toon-UPON-tyne Member

הוא מקבל 12 מיליון לישט ל3 שנים(אני שמעתי על 60 אלף לישט בשבוע אבל אם זה 100 אלף אז זה 16 מיליון לישט ל3 שנים... בוא נגיד שהוא לא עזב את פורטו רק בשביל האתגר בצלסי...

וגם ראניירי לא יוצא פראייר - יקבל פיצויים שיכולים להגיע ל6 מיליון לישט...

6. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

תהפוך את זה ל8.5 ואתה צודק.

7. toon-UPON-tyne Member

יש כמה מקורות ביניהם טימטוק ספורטינגלייף וסוקרנט שמדברים על 6 מיליון ככה שאולי אתה מדבר בדולרים? ואולי גם ה100000 של מוריניו זה בדולרים?

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

תכלס, מזה משנה כמה הם מקבלים? הם חיים טוב, טוב.

9. zizou Member

איתי, למה אתה חושב שזה יקרה?
    תראה (דרך אגב אפילו הדיינו על זה בטיול לגולן עם ברק המורה לשל"ח) מוריניו יכול להסתבר להיות מאמן מופלא טקטיקן ואישיות או להיות סתם אופורטוניסט מזליסט שבפוקס הכל יצא לו.

אני אישית חושב שאחרי תהליך הבנייה הכל כך גלוי לעין, פשוט אפשר היה לראות כיצד פורטו משתפרת ממשחק למשחק, וזה עוד אחרי שלא ראיתי כל משחקים/תקצירים מהליגה הפורטוגזית, הוא הפך את פורטו לקבוצה שבאמת ראויה למקום שהיא הגיעה עליו. 5 תארים מתוך 6 אפשריים בשנתיים זה מכובד, ואין הרבה מאמנים שיכולים להתגאות בכזה דבר.

הוא צעיר, חסר ניסיון, אבל הטאץ' יש לו, בניגוד למשל לדשאן, שעליו אני באמת מרגיש כאילו הכל יצא לו במזל. תחשוב איך כל המאמנים הגדולים באמת התחילו. אני חושב שמוריניו יכול לעזור לצ'לסי במידה ויתנו לו בלעדיות על ההחלטות המנהליות שקורות במועדון. אם פריירה ודקו יבואו לצ'לסי יחד איתו, יחד עם עוד שניים שלושה שחקנים , במקום ג'ימי פלויד המזדקן, ורון, ודסאיי צ'לסי יכולה לשפר את הפוזיציה שהיא סיימה בה השנה.

10. NewcastleFan Member

עוד כמה מלפפונים טריים משוק קאמדן טאון:
    ספרס רוצים את ראנירי לעונה הבאה.
    בלקבורן מכחישה שקיבלה הצעה מווסט ברום לאנדי קול.
    צ'לסי רוצה גם את השוער של פארמה פריי(להזכירכם יש להם את פטר צ'ך)
    מוריניו רמז שתהיה מהפכה בסגל של צ'לסקי.
    בלקבורן רוצה את ואן בויטן
    דני מיילס לא מרוצה מההצעה של המגפייס(יש יש יש !!)

11. toon-UPON-tyne Member

תן לי להצטרף אליו בקריאות השמחה..
    יש מגינים ימניים הרבה יותר טובים ממנו שאנחנו יכולים להשיג, אבל לצערי אני חושב שיש עוד סיכוי שמילס יהיה אצלנו בסוף..
    מוריניו רמז על מהפכה בסגל... ממממ נראה לי הוא רמז שצלסי פשוט תקנה עוד סגל....
    ואן בוייטן דווקא לא הרשים אותי בתקופה שלו בסיטי.. מקווה שבאמת יגיע לבלקבורן ולא אלינו (רובסון רצה אותו בעבר).

12. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

ומוריניו השחצן לא סותם את הפה, ומתחיל להיראות כפרטנר מושלם לאברמוביץ' המגלומן:
    לא משנה כמה גדול בנאדם הוא צריך לדעת להיות צנוע ולתת כבוד לאחרים, במיוחד במדינה בה מקפידים על-כך כמו אנגליה. לינק לידיעה המלאה: מוריניו מדבר

-בינתיים הידיעות בספרד ובאנגליה מקשרות בין שוערה של אלבסטה אלמוניה, שכרטיס השחקן שלו שייך לסלטה ויגו, לבין ארסנל. אלמוניה עצמו מסרב בינתיים להאמין לשמועות אך הוא אומר שהן מאוד מחמיאות לו. ואני שואל: מאיפה זה צץ פתאום? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ohmy.Xxx
    -פול דיקוב של לסטר צפוי לנצל בימים הקרובים סעיף בחוזהו המאפשר לו להשתחרר מהקבוצה אם היא תרד ליגה ולעבור לבלקבורן. החלוץ הסקוטי הותיק סירב להצעת חוזה משופרת של השועלים ויצטרף לקבוצה של סונס תמורת סכום שייוודע בהמשך.
    -העולה החדשה נוריץ' החתימה את השוער הסקוטי פול גלאגר, שחוזהו תם בדאנדי, בהעברה חופשית. גלאגר בין ה-24 חתם אצל הקנריות לשנתיים עם אופציה ל-3 שנים, והוא צפוי לשמש כשוער מחליף לצעיר העולה רוברט גרין, שזומן כבר לסגל הרחב של נבחרת אנגליה בעבר. לגלאגר 8 הופעות במדי נבחרת סקוטלנד, והוא ההחתמה הראשונה שביצעה העולה החדשה עד כה. מועמדים נוספים לחזק את הקבוצה הם דייויד בנטלי מארסנל, שצפוי להגיע לקארו רואד בהשאלה, חלוצה התמיר של וילה פיטר קראוץ', הבלם רוב אדוארדס והצעיר המבטיח מריינג'רס סטיב מק'לין. יהיה מעניין במזרח-אנגליה....

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה יכול להוסיף גם את בליון וריצ'רדסון שנוריץ' ביקשו להשאיל מהיוניטד...

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה מה שדיברתי. ניוקאסל רוצה את ואן-בויטן אבל בלקבורן תגנוב לה אותו מתחת לתחת. דיי כבר נמאס. ואן בויטן הוא מה שאנחנו צריכים, בלם יזק מהסוג שאני אוהב. ובסיטי הוא היה פצוע.

ומוריניו ירוויח 100,000 פאונד לשבוע. אתם קולטים מה זה?? זה חסר פרופורציות לחלוטין.

אין ספק שאברמוביץ' הזה כלי. בניגוד לכל מיני חננות כמו ביל גייטס ואחרים, הוא יודע מה לעשות עם הכסף. אתם יודעים כמה כסף יש לו?? גם אם הוא יוציא 80% מכל הכסף שלו על שטויות הוא עדיין יחיה טוב. מאוד מאוד. אברמוביץ' מוסיף המון צבע לעולם הכדורגל, אני מעריץ אותו. כמו הסיפור עם זולה שמה-שמם לא רצו להחזיר אותו, אז הוא פשוט קנה את הקבוצה.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

אברומיץ', you are number one http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx
    חבל שלא הגעת לניוקאסל...

15. toon-UPON-tyne Member

יונתן באמת היית אוהב תאליפות אם היא היתה באה אחרי רכישה של כל שחקן בעולם?
    ובקשר לואן בוייטן אנחנו לא רוצים אותו כרגע , לפחות לא נאמר שאנחנו רוצים ולדעתי מהפעמיים שראיתי אותו משחק הוא נורא דומה לאוברייאן.. לא הרבה יותר מזה.
    לפי מה שהבנתי מורניו ירויח 60000 לישט לשבוע שזה 4 מיליון לישט לשנה.. מישהו יודע אם היה מאמן שהרויח סכום דומה? אריקסון בטח קצת מקנא עם המיליון שלו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx..

דרך אגב בקשר למייקל ברידגס ... לדעתי הוא עוד יהיה חלוץ טוב מאוד אבל ניוקאסל היא לא הקבוצה שיכולה לתת לו תהזדמנויות לחזור לכושר שלו מלפני כמה שנים... סנדרלנד שכרגע מעוניינת בו בין היתר היא קבוצה שמתאימה לכך הרבה יותר... בעצם, אני לא מבין למה שלא ישאר בלידס? מה יש להם להפסיד?

ועוד דבר יש לחץ גדול בניוקאסל ללכת בגדול ברכישה של גיימס ביטי ואני מקווה מאוד שדווקא הוא מכל השמות המוזכרים יבוא כי הוא לדעתי חלוץ דומה מאוד לשירר במנטליות ולדעתי הוא רק ישתבח עם השנים והוא יוכל להיות חלוץ של 20+ שערים בעונה ביציבות..

אה כן דבר אחרון, אברמוביץ באמת קנה את קלירגי? אם כן תנו קצת פרטים בבקשה..