חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואגב, Mighty-whites, הבגידה של סמית' מאוד מזכירה לי מקרה בגידה מזעזע אחר - הלא הוא סול קמפבל הבוגד.
    לפני תום חוזהו הוערך מכירו של סול, שחקן שופח וגודל על ידי טוטנהאם, בכ-20 מיליון פאונד. היו גישושים מצד קבוצות אחרות מחו"ל, כמו ברצלונה וריאל, וטוטנהאם יכלה לעשות כסף טוב על עזיבתו, אבל בסופו של דבר לא רק שהוא פשוט נתן לחוזה שלו להסתיים, ועוד הלך לאן? לא לבארסה, לא לריאל, לארסנל.
    לא היו הרבה מקרים בחיי שרתחתי כל כך מזעם.

לפני מספר שבועות ראיתי בטלוויזיה את המשחק של ארסנל מול לסטר, ואת הבוגד המטונף צוהל. ופתאום נזכרתי איך הבוגד תקע לנו סכין בגב, איזה שפל הוא היה כשזנח והשאיר את קופת מועדונו בעינה והלך ליריבה העירונית שהיו לו אופציות אחרות.

http://www.teamtalk.com/Images/21944.Xxx

מחוק. אלן סמית'.

http://www.liverpool.is/myndir/upload/sol.Xxx
    סול, בימים יפים יותר.

2. E-tam-R Member

אני לא מבין משהו... למה קבוצה קונה שחקנים מסויימים כשעוד לא החתימה מאמן. אם מאמן לא מעוניין להוציא את התקציב שלו על שחקן מסויים אלא על שחקנים אחרים? החלטה מקצועית שכזו לא אמורה להיות נתונה בידיו?

למה שבניון לא ידרוך באנגליה?

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוטנהאם אישרה הבוקר שהיא בודקת את האפשרות להביא אלייה את המאמן המפוטר של ריאל מדריד, קרלוס קיירוש.

מריו מלכיוט שהסתיים לו החוזה בגשר אומר שיש לו 12 הצעות מקבוצות. 5 מאנגליה ועוד 7 קבוצות מאיטליה וספרד. רק קבוצה אחת ידועה בהתעניינות שלה וזאת ויאריאל הספרדית.

4. NewcastleFan Member

גם ניוקאסל הביע בו עניין לפני חודש.

בנתיים פורסם שניוקאסל מעוניינת במידו ממארסיי

5. toon-UPON-tyne Member

כן מלכיוט כבר הרבה זמן בעין של רובסון וכבר לפני כמה חודשים דובר עליו כמועמד אלינו.
    בקשר למידו אני מאוד מקווה שהוא לא יגיע... נעזוב את זה שהוא מצרי הוא שחקן נורא בעייתי ולא כדאי להתעסק איתו... אני מעדיף שילכו על קלייברט..

6. Mighty-Whites Member

רק קצרה לסיכום ענייין סמית',לידס "הרוויחה" מהעסקה 7 מיליון פאונד ולא 6 מיליון או כל סכום אחר שנזרק לחלל האוויר בפורום,ואת המגן/קשר דני פיו ממאן יו.זהו.קווין בלקוול מונה למנג'ר,ורכבת השחקנים תתחיל לנוע בימים ובשבועות הקרובים בכיוון אלנד רואד.עכשיו נותר רק להשלים את עסקת וידוקה לאן שזה לא יהיה,ויאללה,יוצאים לדרך חדשה.

http://grm.m.walla.co.il/briefcase/00f3/l/e/e/d/s/1/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/@/r/200404091757096370/200404100407428339/lufc.Xxx
    Leeds On And On

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם הם מביאים את קיירוש אני מתאבד.

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי הצעירים של מנצ'סטר משה, כדאי שתסתמכו על משהו אחר. אני גן ראיתי את דני פיו, קיירן ריצ'רדסון ואת דניאל נרדיאלו משחקים, ובוא נגיד שזה לא היה משחק השיא שלהם, הם הובסו ע"י קבוצה מאחת הליגות החלשות באירופה 3-0, ולא בדיוק הבריקו.

ואני אוסיף ליריבות בין לידס לבין מנצ'סטר - קראתי שעד לא מזמן בכל משחק בית של לידס האוהדים שלה אהבו לעשות חיקויים של מטוסים בשביל לצחוק על התינוקות של באזבי שהתרסקו במינכן... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

והסאן משוכנע שמוריניו עובר לצ'לסי. הוא הראה תמונה של פיטר קניון בגמר האלופות, והנה הכותרת:
    http://images.thesun.co.uk/picture/0,,2004241013,00.Xxx

וחוץ מזה שחקנים שעשו את הציר לידס-מנצ'סטר לאורך ההיסטוריה:
    סמית'י, 2004 למנצ'סטר
    ריו פרדיננד, 2002 למנצ'סטר
    אריק קנטונה, 1992 למנצ'סטר
    גורדון סטראכן, 1989 ללידס
    ארתור גרהאם, 1983 למנצ'סטר
    בריאן גרינהוף, 1979 ללידס
    גורדון מקווין, 1978 למנצ'סטר
    ג'ו ג'ורדן, 1977 למנצ'סטר
    ג'וני גילס, 1963 ללידס.

9. Julian Joachim Member

זיו, אני דווקא ראיתי 7.5 מליון פאונד. כל פני חשוב... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

מה שאני באמת מת לראות זה מה יהיה עם סת' ג'ונסון. האוהדים מתעבים אותו בגלל הסכומים שהוא מרוויח, ההנהלה יודעת שהוא סמל לבזבזנות של ההנהלה הקודמת והוא בעצמו רק הולך לאחור ומאבד כל סיכוי להיות משהו בעתיד (וכן, יש לו את הפוטנציאל).

האם הוא יעזוב את לידס (בבקשה)?

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם כל הכבוד, אני באמת מבין אותו. הוא חתום על חוזה של מליונים, אין לו שום סיבה לעזוב את לידס. למה שהוא יעזוב בשביל משכורת נמוכה בהרבה? לידס עדיין משלמת על הבזבזנות של רידסדייל.
    יכול להיות שהוא כשרוני, אבל הסיכוי שבהמשך הקריירה שלו הוא ירוויח סכומים כאלו לא גבוהה. יכול להיות שהוא מעדיף עכשיו להרוויח את המליונים שלו, להרוויח עוד איזה מליון על גבי 5-6 שנים בהמשך הקריירה ולפרוש איי שמה לפני גיל 30, כשהוא מסודר לכל החיים.

11. toon-UPON-tyne Member

לדעתי דווקא קירוש יכול להיות טוב מאוד בטוטנהאם - בטח יותר טוב מהמצב שטוטנהאם נמצאית בו כיום... סה"כ הוא נראה לי מאמן טוב, אבל בריאל לדעתי לפחות אין למאמן השפעה מספיק גדולה על מה שקורה.
    לדעתי הוא יוכל להוביל את טוטנהאם למאבקי הצמרת..

12. Julian Joachim Member

דאייר אני מבין אותו מבחינה פיננסית אבל זה אומר שהוא פחות או יותר מוותר על הקריירה שלו בתור כדורגלן מצליח. חוצמזה שיש מספיק דרכים לגרום לשחקן לרצות לעזוב קבוצה

13. toon-UPON-tyne Member

מבחינתי נורא עצוב שלידס ירדה גם כי תמיד המשחקים בין ניוקאסל ללידס היו ממש טובים...
    אתה יכול לתת לי רשימה מי יהיו השחקנים של לידס שנה הבאה שלא מועמדים לעזוב ושלא מושאלים מקבוצות אחרות?

14. לירן מנהל כללי מנהל כללי

מאוריניו הבהיר היום שהמועדון שהוא קרוב אליו זה צ'לסי ולא ליברפול כמו שכמה אנשים חשבו. עוד בצ'לסי, אומרים שצ'לסי הציעה היום 17 מיליון ליש"ט על דידייה דרוגבה ממארסיי.

15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לך טעות.
    היוניטד שילמה על סמית' 7.05 מיליון פאונד, אבל רק 6 מיליון פאונד הלכו ללידס.
    זה התחלק ככה: 6.0 הלכו ללידס,0.3 הלכו לפריימר לייג(למה לעזאזאל הם מקבלים חלק מהכסף?), ו0.75 לסוכן של סמית'.

the transfer of Alan Smith.

The total consideration for this transfer is £7.05 million (£6.0 million payable to Leeds, £0.3m levy payable to the FA Premier League and £0.75m fees payable to the agent).

ולירן, לא יודע מי פירסם את השמועה, בצרפת מודיעים היום שדרוגבה חתם ביובה..