חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. toon-UPON-tyne Member

זה כבר לפני כמה ימים שאייאקס רמזה בהודעה שהיא סיכמה הצעות עם שני מועדונים באנגליה, ככל הנראה עד בטוח,ניוקאסל וארסנל.
    ובקשר לצלסי, ידוע שלקרספו יש בעיות עם הקבוצה ושמוריניו מעוניין מאוד בדרוגבה.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה המצב, במסגרת התפקיד שלו.

נכון שזה בדרך כלל לא הולך בשיטה הזו, שהדירקטור אוף פוטבול מנהל את הרכש, אבל ארנסן בא עם כל כך הרבה מוניטין וידע - שים לב איזה שחקנים הוא הביא בזול והעלה לגדולה - קזמאן, סתאם, רונאלדו...

יש לי אמון עצום בו. עד כה נראה לי שהוא מאוד מיושב בדעתו ויודע מה הוא עושה, כך שממני לא תשמע תלונות.

3. bristolrovers_fan Member

זה גם מה שקרה במילאן לא?

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

במילאן זה בהחלט לא קורה.

טוטנהאם מתעניינת בשאילה של קילי גונזאלס. אני מאוד אתאכזב אם זה ייצא לפועל - הוא בכושר רע, מעבר לשיאו וממש לא מתאים לתכניות של הספרס. די, הגיע הזמן שיהיה לנו ביד קשר שמאלי קבוע. קילי נראה לי כמו שחזור מדוייק של סטפן דאלמה. אותה קבוצה, אותה תכנית, אותתו פספוס.

5. toon-UPON-tyne Member

עם כל הכבוד לארסנן הוא לא הביא את כל השחקנים האלה לבד והם בהחלט לא תגליות שלו... בהיינדהובן הוא לא תפקד כמנהל רכש אלא כדירקטור אוף פוטבול שלפי הבנתי עיקר התפקיד שלו זה לעבור על חוזים,לקשר בין אנשים ותפקידים שונים במועדון וההמלצות על רכש הם חלק שולי בתפקיד...
    עם כל האמון שלך בו, תפקיד הרכש צריך להיות של המאמן שמשתמש ברכש. בדרך כלל כשהמאמן לא מנהל את הרכש הקבוצה רק נפגעת, ראה ערך ריאל מדריד, אינטר במידה מסויימת....

6. toon-UPON-tyne Member

קילי גונזלס עדיין שחקן מצוין למרות הכושר הרע בו הוא נמצא, ואם הוא יגיע לטוטנהאם אז זה יהיה מצוין לדעתי לתרנגולים. כרגע אין לכם שום קשר שמאלי ראוי וקילי גונזלס הוא קשר שמאלי ברמה עולמית ככה שגם אם הוא בכושר על הפנים, אני לא רואה מה רע..

7. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוריניו רוצה את דרוגבה, אבל הוא גם אמר שהוא רוצה את קרספו.

דעתי שוב, שדרוגבהב חלוץ ברמה גבוהה מאוד, אבל הוא לא מתקרב לקרספו, חלוץ ברמה עולמית. חבל לוותר על אוצר כזה.

8. toon-UPON-tyne Member

לדעתי דווקא דרוגבה חלוץ הרבה יותר טוב, הוא לא יציב במיוחד, אבל כשהוא בשיאו הוא מגיע לרמות כאלו גבוהות שלדעתי הוא שני רק להנרי. יש לו פוטנציאל להגיע קרוב מאוד לאן שהנרי הגיע. ובסה"כ קרספו לא כזה מרשים בשנתיים האחרונות בליגה - גם בשנה שעברה באנגלית וגם באינטר לפני שנתיים שהוא הרשים אמנם בתחילה באירופה אבל בליגה הוא לא היה משהו..

9. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

קרספו לא הרשים מכיוון שהיה פצוע רוב הזמן. קשה מאוד לכל שחקן לשחק 20 משחקים בעונה, כשברובם הוא עולה מהספסל ומשחק 20-30 דקות. בכל זאת עדיין עם התנאים הקשים האלה הוא כבש לא מעט יחסית לכמה שהוא שיחק, אני מאוד תופס ממנו.

10. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרוגבה חלוץ נהדר, אבל 33 מיליון יורו הוא לא שווה. זה פשוט מחיר מוגזם.
    קרספו חלוץ טוב ממנו ללא ספק. האיכויות של קרספו כשהוא כשיר ומקבל דקות עולה על דרוגבה.

11. Diego Member

אתה שוכח שלאברמוביץ' הסכום הזה לא מזיז...
    גם לפי דעתי הוא לא שווה את כל זה, הם יכולים לבנות חוד מצוין גם עם קרספו ולא צריך לשלם על זה עוד.
    כמו שאמרו קודם צ'לסקי קודם קונים ואחר כך חושבים מה לעשות עם השחקן.

12. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

גרונקיאר חתם בברמינגהאם, תמורת 2.2 מיליון ליש"ט. הוא מצטרף לחברו לקבוצה מלכיוט, שחתם בקבוצה גם כן.

13. E-tam-R Member

14. ArsenalFan Member

הו, הנפנוף בכסף... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx

בכל מקרה, במהלך העונה אישרו לונגר תקציב העברות גדול יותר מהפגרות הקודמות, אני לא חושב שכסף זה הבעייה. בכל זאת, עם כל השמועות, לא נראה לי שהוא יגיע. אני בספק אם ונגר יוותר על שחקן הגנה כלשהו מההרכב לטובתו. טראבלסי מגן מצוין שגם מסוגל לתמוך באגף הימני בהתקפה בצורה פנטנסטית, אבל הייתי רוצה לראות מגן ימני שמסוגל לתפקד גם כבלם, אנחנו חייבים חיזוק במרכז ההגנה, וטרבלסי לא יספק לנו אותו.

אגב, איך זה שאיש לא התייחס לאחת ההחתמות התמוהות שראיתי? סאות'המפטון החתימו בסוף השבוע את פיטר קראוץ', שחוץ מהיותו בוק בגובה שני מטר לא מסוגל לעשות כלום, תמורת שני מיליון פאונד! שתי מסקנות מהעניין:

1. יש איש מאושר אחד מההחתמה הזו, וקוראים לו דאג אליס.
    2. אם וילה מכרו לסאות'המפטון את קראוץ', איך לא יכולנו למכור לפראיירים האלה את ג'פרס?

15. ArsenalFan Member