חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. KirkH Member

וואיי וואי אין לכם מושג כמה מהר משתנים הדברים, כולה שבוע לא התעדכנתי ופתאום כאילו יש ליגה חדשה לגמרי. ותודה לבוליביאני הגאון ששמע על פונטים בעברית!!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

נתחיל דווקא מהסוף או יותר נכון מהאמצע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/eusa_dance.Xxx - טוטנהם. אני דווקא חושב שהכיוון שהם לוקחים הוא מאוד נכון. שון דיוויס קשר אחורי לגיטימי מאוד בליגה האנגלית, חזק, פיזי, ולא מפחד מאף אחד. זה שיש לו גם יכולת מסירה סבירה ושהוא מאיים מרחוק על השער זה רק בונוס. הבעיות של הספרס הן מאחורה ולא בשום מקום אחר. דיוויס ורדנאפ (עד שיפצע) הם פתרון מאוד הולם לדעתי. סיימון דיוויס קיצוני שמאלי מעולה. באמת לא ברור לי למה הוא זוכה לזילזול כאן בפורום. באגף כשיש לו שניים שלושה מטר פנויים הוא עושה הרבה מאוד נזק. בתקופה הקצרה שבין הפציעות שלו העונה הוא נראה טוב מאוד. כל מה שארסנן צריך לעשות עכשיו זה להביא קיצוני ימני.
    אהה כן, וכמובן איזה 3-4 שחקני הגנה, כי אלו שנמצאים כרגע בליין לא יסחבו את ההתקפה המשובחת של התרנגולות לשום מקום חוץ מלמטה.

לא כל כך ברורה לי ההתלהבות של אוהדי ניוקאסל מהקבוצה שלהם. אז הביאו את מילנר. לדעתי זה צעד שווה ערך להחתמת שוער במקום שיי גיבן. צעד שבאיזה שהוא מקום הוא מתבקש - אבל זה בערך הדבר האחרון מבחינת סדר עדיפויות.
    איפה בדיוק רובסון מתכוון לדחוף את כל הקשרים שיש לו? איך בדיוק נדמה לו שהעונה הזו תהיה טובה יותר מבחינה הגנתית? זה לא שטיטוס בראמבל הולך להשתנות בקרוב... הקבוצה הזו חייבת בלם ומגן ימני כדי להתקרב שוב לצמרת... למה נדמה למישהו שהטריו של ג'נאס, ספיד, בוייר יספיק?

נקסט, עוד יותר לא ברורה לי ההתלהבות של משה ממאן יו ומהרכש שסר לוזר מביא הקיץ. אז מנצ'סטר הביאה שניים וחצי שחקנים צעירים (בעברית אגב קוראים לזה שחקני פוסטר), זה מה שיחזיר ליונייטד את האליפות??? צריך להיות עיוור מוחלט, או אוהד יונייטד כדי לצאת מעודד ממשהו שקרה על הדשא באולד טראפורד בעונה שעברה ( אהה סליחה, הם השפילו את השיטי - באמת כל הכבוד). אני לא מבין מאיפה האופטימיות הזו, הרי לאחיות נוויל התחלף שנתון, קינו נודד מפציעה אחד לשניה, גיגס רחוק שנות אור מימי הזוהר שלו, הביאו בלם בינוני לספסל, הביאו קיצוני ימני שיקח דקות מרונאלדו, איזה נס קרה בחודשיים האחרונים שאמור לסייע ליונייטד להגיע יותר רחוק בליגת האלופות (שזה אגב להגיד בצורה יפה "טוב, את האליפות לא ניקח, אז אולי יהיה לנו מזל בהגרלה של בלאטר)...

זה בינתיים.

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/04
  2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואו, קירק! או שהגבהים של ההרים בבוליביה חרפנו אותך, או שהרגע קראתי מחמאה מצדך על טוטנהאם.

שותף לדייויס פחות מטריד אותי, למרות שאני ממש אשמח אם יחתימו את קאריק למשל. אם לא רדנאפ, יש את הרכש החדש - פדרו מנדס, או שאפשר לצ'פר את רוהאן ריקטס המוכשר באקסטרה דקות.

אני לא קראתי התלהבות גדולה מהרכש של יונייטד. בכל מקרה, עד כה גם אני לא מתרשם - הרכש לא מתקרב לסולייה של צ'לסי, אולי אפילו של ארסנל (אמנם הביאו רק את ואן פרסי, אבל לפחות כישרון מוכח. בערך).

3. ג'רמיין דפו Member

הכל טוב ויפה רק שסיימון דייויס משתמש ברגל שמאל רק להליכה או להישענות,הוא קיצוני ימני ובגלל זה מחפשים שחקן שמאלי,כנראה קילי גונזלס בהשאלה מאינטר

4. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תיכנס לזה אפילו. לי ולקירק יש ויכוח עתיק יומין בסוגייה הזו, ולכן בחרתי להתעלם מזה.

5. bristolrovers_fan Member

מארסיי דחתה הצעה של 18.5 מיליון ליט"ש מצלסי על דרוגבה

נערך לאחרונה ב: ‏13/7/04
  6. ג'רמיין דפו Member

לפי מקורות יודעי דבר פטריק ויירה רוצה לעבור לריאל מדריד בתיווכו של חברו זידאן,ריאל מציעה 30 מיליון לי"שט. תחזיקו אצבעות...... הוגו ויינה עוד פלופ פורטוגלי בדרך לפורטו,הפסד של 6 מיליון לי"שט לניוקאסל

7. Hammers Fan Member

פאאאקקקקק!

דייב קונולי כנראה בדרך ללסטר, כך שהחתימה בדרך החוצה יחד איתו...

ורק כדי להוסיף מלח על הפצעים- טדי שרינגהאם על סף חתימה באפטון פארק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx .

מה הלאה? קיון?! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx

8. Gooner Member

מקורות יודעי דבר עאלק...
    ויירה אמר עוד בסוף העונה הנוכחית "אל תנסו בכלל לפנות אליי",וריאל מדריד ניסו לדבר עם הסוכן של ויירה,והוא הפנה אותם למועדון-וארסנל לא תוותר על ויירה גם בשביל 30 מליון פאונד.

"סאגת" אלמוניה הגיעה לקיצה היום,השוער חתם בארסנל על חוזה ארוך-טווח-Undisclosed Fee.

9. ArsenalFan Member

בא לי להקיא מההחתמה הזו, שגם סוגרת את הסיפור שלנו הקיץ בנושא ההחתמות, למרות הסגל המצומצם. ולגבי ויירה- מקורות יודעי דבר גם אומרים שויירה דחה את ריאל מדריד פעמיים בעבר, ושהם רוצים אותו למעלה משלוש שנים (אולי אפילו ארבע, אני זוכר שאחרי יורו 2000 גם היה עניין מריאל מדריד...), ושאלו כותרות שכבר הפכו לעניין שבשגרה כשמדובר בעונת המלפפונים. לא מאמין שהוא יילך דווקא עכשיו.

10. NewcastleFan Member

מישהוא כאן יודע מה קורה עם ניוקאסל?????? דממת אלחוט בסנט ג'יימס פארק.
    מה עם ניקי באט?
    מה עם מגן ימני?
    מה קורה עם החלוץ?

ובנתיים הם נסעו לתאילנד.והמעומד היחיד בשבוע הזה היה פול אוקון http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

11. eastlands Member

היכונו לריקוד הרגלים של דני מילס .לא עוד רונלדו גיגס והרמאי .גם פירס ובלאמי ברשימה.ראו הוזהרתם!!! מיצד ימין מילס מישמאל תאצר .באמצע דאן לא עוד פריירם בהגנה.ובשער הענק גיימס .קיגאן הבין סוף סוף שצריך גם כסחיסטים בקבוצה .את המחיר ישלמו הסיני שאפילו חולצות בקושי מכר לנו בסין.וטארנאט קשישא.אופטימי כתמיד מרכז טבלה ,שער שיוויון דקה אחרונה בדרבי.וזכיה סוף סוף בגביע הליגה הניכסף ,רצויי עים נצחון בגמר על התרנגולים האומללים.
    אני מאמין עושים את זה בגדול .
    ולקחתי כדורים היום הכול בשליטה או הב אתכם מתוקים. city tll i die

12. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

השם פטריק קלייברט נשמע לכם מוכר? ובכן היום הוא שוב נזכר עם ניוקאסל, דיי זה כבר נמאס. אתה רוצה תבוא, דיי לשחק עם לב של אוהדי ניוקאסל. הוא טוען שאמרו שהוא רוצה 80,000 פאונד בשבוע וזה ממש לא נכון, הוא לא רוצה להגיד מה הדרישות שלו אבל בינתיים אין דיבורים בינו לבין ניוקאסל על כסף. בכל מקרה ההולנדי טוען שניוקאסל היא האופצייה הראשונה שלו...
    http://student.uci.agh.edu.pl/~kanczula/kluivert%5B1%5D.Xxx
    יאללה בוא כבר ותפסיק לקשקש.

והיום בפינת שחקנים שבגלל שהם לא מצאו עט ליד הפקס הם לא חתמו בניוקאסל ויומיים אחרי זה הם כבר באיזה וויקומב וונדרס: מידו, זוכרים? "אני מאשר שיחות עם ניוקאסל, רוצה לשחק שם, בלה בלה בלה" - השחקן עכשיו עומד לחתום בסוטון....

אה ואם היה איזשהו ספק, שירר הודיע שהוא כמובן יכבד את החוזה וימשיך לשחק גם בעונה הקרובה בניוקאסל, ולא יתפתה לשחק באיזה קטאר/כווית בשביל 100,000 פאונד בשבוע.

13. ג'רמיין דפו Member

חברה בדקתי את העניין של איסטלנדס ואמנם הוא לקח כדורים היום אבל הוא התבלבל בין הצהובים לאדומים היינו אצל המטפלת ועכשיו הוא רגוע

14. Gooner Member

נראה לי שוונגר מתכנן עוד החתמה אחת או שניים,הוא כבר הביע את התסכול שלו מהמצב,וההנהלה חייבת לשחרר קצת כסף,הרי השתחררו עכשיו קאנו,ווילטורד,קיאון+השאר-המשכורת שלהם ביחד היא משהו כמו 130,000 פאונד בשבוע,וגם קמפבל הולך לקבל קיצוץ במשכורת,אחרי שבמשך 3 שנים הוא קיבל 100,000 פאונד בשבוע.
    ההנהלה יודעת שחייבים לחזק השנה את הסגל,אי אפשר להסתמך כל הזמן על מציאות מחוף השנהב (ד"א יש 2 שחקני נבחרת חוף השנהב שנבחנים עכשיו בארסנל.. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx )

15. E-tam-R Member

תגידו לי ארסנל לא צריכים כסף בשביל האיצטדיון החדש שלהם שנבנה.. או משהו כזה?