חדשות, שמועות ועידכונים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י לירן, ‏24/5/04.

1. ArsenalFan Member

עוד קשקושים מבית היוצר של ה"סאן", אנחנו בחיים לא נשלם על ג'רארד כל כך הרבה כסף, ועוד נוסיף לכך משכורת שגבוהה מזו של הכוכבים בקבוצה.

בינתיים, גארי ספיד בדרך לחתום בבולטון.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו כל קיץ, הרבה הרבה דיבורים, בסוף נקבל איזה שחקן נחמד ועוד איזה פנסיונר (איזה מזל ששרינגהאם כבר חתם בווסטהאם.... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx ).

ספיד: בולטון הציעה חצי מליון פאונד, ניוקאסל הסכימה, עכשיו יש מו"מ בין הקבוצה לשחקן. בכל מקרה נראה כי השחקן בדרך החוצה. ד"א הדבר האחרון שהוא עשה בניוקאסל היה לזרוק את המדליה שהוא קיבל אחרי הזכייה בגביע בהונג-קונג לקהל.... ואם מדברים רציני, אז הוא כבש שמה אפילו פנדל.... בכל מקרה עזיבה שלו סוללת את הדרך להחתמה של ניקי באט.

עסקת קלייברט מתחממת, והיום, שלישי, השחקן אמור להגיע לבדיקות רפואיות בניוקאסל. כשנשאל רובסון אתמול על שמועה על שם גדול שעומד לנחות בניוקאסל הוא הגיב: "אני לא אגיב על זה, הרי אתם יודעים על זה בכל מקרה". השאלה היא האם הוא מתכוון לקלייברט או ביטי... בינתיים קלייברט באתר האישי שלו אומר שזה נכון שהוא מאוד רוצה לשחק בניוקאסל.

כמו שכתבתי מקודם בידיעה על ספיד, ניקי באט אכן מתקרב לניוקאסל וקרוב לוודאי שהיא תשאיל אותו לעונה ממנצ'סטר.

ככל הנראה אנחנו נראה את טרבלסי או את קר במדי ניוקאסל. כרגע ניוקאסל עדיין בונה על טרבלסי, אבל אם הוא יעבור לארסנל אז קר כמעט סופית יהיה אצלנו.

והחלק הכי עצוב: כנראה שיש אמת בכל מה שקשור לשירר וביטי. שירר עצמו מאוד כועס על כל ההתנהלויות סביבו בקיץ, כאילו שהוא עוד שחקן מן השורה. כל הזמן מדברים עליו, כשהוא בכלל רצה להיות מנג'ר בסיום העונה... עכשיו הוא בעצמו לא יודע מה הוא רוצה, וכמו שנכתב ישנם דיבורים לגבי טרייד שירר-ביטי. אמן שזה לא יהיה. אמן.

אמממ זהו לבינתיים נראה לי.

3. ArsenalFan Member

טרייד שירר-ביטי יכולה להיות אופציה מאוד מאוד מעניינת, שיכולה לשמח אפילו את שני הצדדים. אפילו אם זה על חשבון שירר, ביטי יכול להיות החתמה אדירה לניוקאסל. ביחד עם ג'יימס מילנר, פטריק קלייברט וקרייג בלאמי זו באמת חוליה מאוד חזקה שיכולה לקדם את המגפייז, ובמסגרת הזו כשלביטי יש פחות לחץ על כתפיו הוא יפרח.

אם שירר חוזר לסאות'המפטון זה בכלל יהיה מדהים, לצד קווין פיליפס (ופיטר קראוץ'... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ) זה יכול להיות חוד מזדקן אך חלומי, ואני בטוח שאוהדי סוטון ישמחו לקבל חזרה את שירר (לעונת פרידה?) אפילו על חשבון האליל ביטי.

כל העיתונים ואתרי החדשות בטוחים שטרבלסי חתום בארסנל, ואולי זה יהיה רשמי אפילו היום לפי כמה מהם (הדיילי מייל, למשל). קר זה אומר סטיבן קאר של ספרס? מאוד לא סביר.

נערך לאחרונה ב: ‏20/7/04
  4. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדי, אמנם זה יהיה לעונה אחת, אבל עדיין לשירר אין תחליף. עם כל הכבוד לביטי (וגם לקלייברט אגב), הוא לא שירר. אין להרבה חלוצים בעולם את הסיומת של שירר, ובעיקר את המנהיגות. אני רוצה לראות את שירר במועדון עוד 30 שנים, לעזאזל הישגים, יש מסורת.

5. Hammers Fan Member

טוב, זה נראה, נשמע ומריח שסרגיי רברוב יחתום אצלנו בקרוב.

אם נצליח לגרום לו לחזור להיות אותו רברוב שהיה הצלע השנייה של שבצ'נקו באותה דינאמו קייב שעלתה לחצי גמר הצ'מפיונז ליג ב99', נדרוס הרבה הגנות בליגה הזו.

אם הוא ימשיך את מגמת האדישות שהחלה בווייט הארט ליין, זה יהיה בזבוז לא פחות גדול משרינגהאם (רק להזכר בעובדה שהחתמנו אותו מעלה לי את העצבים...)

6. מאיר ברד Member

העיתונים באנגליה בטוחים, עם ויירה ימכר, האגרביס, טראבלסי וחלוץ(כניראה דראלי) ינחתנו בהיבורי.

בקשר לעובדה שחלק מאוהדי ארסנל טוענים שלויירה אין סעיף שחרור:
    מפתיעים אותי אוהדי ארסנל, לויירה יש סעיף שחרור בחוזה של 45 מיליון יורו.
    כולכם שכחתם שויירה דרש סעיף שיחרור כדי לחתום על חוזה חדש בארסנל?
    בכל מקרה, ככל הנראה מחיר העברתו יהיה 35 מיליון יורו.

גורמים בארסנל מאשרים, המחליף יהיה האגרביס של באיירן, שמחירו הוא 15 מיליון ליש"ט.
    בנוסף, ארסנל מעונינת להביא חלוץ נוסף לקבוצה, דרלי(ככה כותבים) הוא המועמד המוביל ואת מגנה הימני של איאקס(שקרוב לסיכום בניוקסאל, אבל זה עדיין לא סופי).

7. ArsenalFan Member

לויירה עד כמה שידוע לי אין סעיף שחרור בחוזה, משום שלאף שחקן בארסנל אין סעיף שחרור שכתוב בחוזה. עניין של מדיניות מטעם ונגר את דין. הוא לא דרש שום סעיף שחרור מעולם, מאיפה אתה ממציא את השטות הזו?!

אף אחד לא אישר בהייבורי שום דבר בימים האחרונים, פרט לכך שונגר אישר שהוא כנראה יחתים עוד שחקן אחד, אולי שניים עד תחילת העונה. אף אחד לא מדבר על חלוץ, זה בטוח, והשם היחיד הבטוח שמוזכר בשעות האחרונות הוא טרבלסי. גם הארגריבס זו רק ספקולציה שאפילו בעיתונות היא לא עלתה (ג'רארד בסאן, טרבלסי בשאר העיתונים), מכיוון שונגר התעניין בו בעבר אבל בזמנו באיירן לא הסכימה בכלל לשמוע הצעות. 15 מיליון פאונד על הארגריבס, כשאנחנו מוכרים את ויירה ב"35 מיליון יורו" (פחות מ-30 מיליון פאונד- לא יקרה)? תגיד, איפה לעזאזל אתה חי?

תרד בחזרה למציאות... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/bduh.Xxx

8. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אואן הארגריבס לא יכול כלכך להחליף את ויירה, אלא את ליונברג. אואן כבר ממזמן לא קשר דיפנסיבי
    ובטח שלא מנהיג כמו פטריק ווירה הענק.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

עדי, רד מהאיש, הוא פשוט התבסס על ידיעות אחרונות ואתרים מאנגליה.
    ידיעות פירסמו היום שסעיף השחרור של ויירה הוא 45 מיליון יורו, ושהעיסקה מוערכת ב35 מיליון יורו.
    אותו ידיעות גם פירסם אתמול(או לפני יומיים) שארסנל מעונינת בהאגרביס, ושבאיירן רוצה עליו 15 מיליון(רק שלפי מה שידוע לי מדובר ביורו ולא בלירות שטרלינג).
    ובקשר לדרלי, שוב, מדובר על מקור אנגלי דווקא, שפרסם שארסנל מעונינת בחלוץ נוסף(דארלי עלה ביחד עם אפשרות להבאת מוריינטס בעיסקת חליפין).
    לא שאני מאמין לאחד מהמקורות האלה, מצד שני ידיעות אחרונות הוא הראשון שאני שמעתי שדיווח על שטיאגו סגור רשמית בצ'לסי, ושמחיר ההעברה של דרוגבה הוא 36 מיליון יורו.
    ושוב, אני לא הייתי מסתמך על מקורות ישראלים בצורה חד משמעית...

10. ArsenalFan Member

נו באמת, ידיעות אחרונות. הם כל כך חובבנים בכל הקשור לכדורגל עולמי (או בכלל...), עד שעדיף להאמין לחברים של רופרט ב"סאן". לויירה אין סעיף שחרור על שום סכום. צ'לסי הציעו לנו 50 מיליון פאונד על ויירה בשנה שעברה, אם היה סעיף שחרור- היינו חייבים לקבל את ההצעה, ודחינו אותה. כמו שזה נראה, הסכום המדובר (כשהצעה עדיין לא הוגשה בכלל לארסנל בינתיים...) אם ויירה יעבור הוא בין 30 ל-32 מיליון פאונד.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נו באמת עדי, לומר שצ'לסי הציעה על ויירה 50 מיליון, זאת שטות גמורה.
    זה כמו להאמין שצ'לסי הציעה על הנרי 100 מיליון.
    אברמוביץ' אז היה הלהיט הגדול, וכל יום הייתה שמועה בנושא.
    אתה באמת חושב שתמורת 50 מיליון ארסנל לא הייתה מוכרת את ויירה?
    אותם מקורות שאתה מלגלג עליהם עכשיו, הם אלה שפירסמו את הידיעה עכשיו.

ועדי, אתה בטוח שמדובר על 35 מיליון ליש"ט ולא יורו?
    בכל מקרה, אני כבר טענתי בעבר שאין שחקן בעולם ששווה יותר מ35 מיליון ליש"ט, ואני טוען זאת גם עכשיו...

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏20/7/04
  12. ArsenalFan Member

מי שהודה שצ'לסי הציעה את הסכום המדובר תמורת ויירה היה דיוויד דין, לא ה"סאן", ולדיוויד דין אני מאמין. ולא, אנחנו לא עד כדי כך מטומטמים למכור את השחקן הכי טוב שלנו לקבוצה היריבה.

ריאל מדריד עוד לא הציעו שום סכום, ככה ששום דבר לא בטוח. כולם מדברים על סכום בין 30 ל-32 מיליון פאונד, בבריטניה מדברים בפאונדים.

13. NewcastleFan Member

זהו נפרדים מספידי!! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx .
    גארי ספיד צפוי לסגור מחר עם הוונדררס לחוזה לשנתיים.ניוקאסל תקסל 750 אלף ליש"ט.
    ספידי היה רכש של דלגליש.בפברואר 98 הוא הגיע מאברטון תמורת 5.5 מיליון ליש"ט.
    לדעתי ספיד הוא אחד השחקנים המקצועניים שהיו בניוקאסל יחד עם שירר.תמיד בא לעבוד ונתן 100 אחוז.אמנם בשנתיים האחרונות הוא לא היה בשיאו מפאת גילו אבל חיפה על כך במשחק לחימה.וכמה סימלי זה שבמשחק האחרון בקריירה שלו בניוקאסל מול קיצ'י הוא זה שכבש את הפנדל המכריע.זרק את המדליה לאוהדים.
    SO LONG SPEEDY AND GOOD LUCK!!!!!!!!!!

14. toon-UPON-tyne Member

טוב, הייתי רוצה להגיב פה על כמה דברים אבל אין לי זמן. אני טס עוד מעט לשלושה שבועות לארה"ב. אז ביי לכולם, מי שרוצה שיחליף אותי בטריויה אם צריך ובהצלחה לניוקאסל ברכש שלה!
    אני יהיה פה בחזרה ביום הפתיחה של העונה.
    בייביי

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה? איזה קטע אופיר גם אני תיכף יוצא כי אני טס ל3 שבועות לארה"ב... אולי אנחנו על אותה טיסה...?
    גם אני חייב לזוז, אבל אני אגיד שאני מאוד מאוד מאוד מאוד עצוב. ספיד היה אחד השחקנים שיותר אהבתי בניוקאסל, וחבל מאוד שהוא עוזב. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/sad.Xxx