ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Ori8 Member

פשוט מדכא לשמוע את האיש הזה מדבר, זה לא להאמין שבמקום לזרוק מילה טובה על קלי (שהיה מצוין ושיחק מול אחד משחקני הכנף הטובים בעולם היום) הוא פשוט מסביר כמה רע זה שהוא נאלץ להרכיב אותו.
    זה משפיל שהוא בכלל לובש את המדים של המועדון הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/10
  2. StevieG Member

כן, עבודה טובה זה שהוא הוציא אותנו מהתחתית שהגענו אליה בגללו. אנחנו ברצף טוב של נצחונות, הכושר חוזר, ואנחנו מתקדמים ומשתפרים ממשחק למשחק. אז כן, התחלנו חרא. אבל היי, הוא הצליח להוציא אותנו מזה ולהחזיר אותנו לעניינים עם נצחונות לא פשוטים בכלל נגד בולטון וצ'לסי.

בכל מקרה, הרבה יותר מעניין אותי איך הוא מדבר על המגרש, ולא בעיתונות. נראה מה תהיה התוצאה היום ונראה אם מגמת השיפור תמשך. אני מאוד מקווה שהוא לא ייבחר להוריד את טורס היום לספסל על מנת לת לו לנוח.

3. Ori8 Member

מעניין מתי יישבר לפאצ'קו, קלי, אקלסטון שלבי ושות והם יבינו שלשחקנים שלא עברו את גיל ה- 40 אין כרגע עתיד אמיתי במועדון הזה.

4. _Rushie Member

הוא כן זרק מילה טובה על קלי, אתה מוזמן ללכת לאתר הרשמי לראות.
    יחד עם זאת זה לא סותר שבשורה הספציפית הזאת שwalkon הביא הוא יכל להיות קצת יותר עדין.
    על כל פנים, בראיון לאתר הרשמי הודג'סון יותר מרמז שקלי יפתח שוב. נראה בעוד כמה שעות.

5. StevieG Member

מה הקשר לקלי? הוא לא העליב את קלי. הוא גם לא פגע באף שחקן צעיר. הוא רק אמר שאם יש למועדון אספירציות להגיע לטופ 4, זה קשה להרכיב שחקן שעושה את הופעת הבכורה שלו בהרכב בליגה, דווקא נגד האלופה. דווקא די הגיוני. זה לא שאנחנו מדברים על איזה קיצוני, אלא אל מגן ימני נגד ההתקפה הטובה בליגה, והאגף השמאלי הטוב בליגה. יש הגיון בכך שלא נזרוק לשם ילד בהופעת הבכורה שלו בליגה, אם אנחנו אמביזיציוניים. לצערו, הוא היה חייב להשתמש בו בגלל האילוצים. למזלו, ההימור השתלם, אבל זה לא אומר שזה היה הימור מסוכן.

ומה יש לך עם שלבי? הוא לא משותף עכשיו בהרכב בצורה סבירה? לא שיחק נגד נאפולי פעמיים ונכנס כמחליף נגד צ'לסי?

מי שמצטיין מקבל עוד הזדמנויות בהרכב, ואני חושב שהודג'סון משתף צעירים הרבה יותר מאשר בניטז. דחיל רבאק, אתם באמת מגזימים. חלק מהדברים שנאמרים פה הם פשוט עלילות דם כנגדו. אתם מחפשים רק את הרע בכל הסיפור הזה. תנו לו את הזמן. תנו לפחות עד הכריסטמס.

6. הקופ בישראל Member

למזלו של קלי , קאראגר לא יכול לשחק מגן ימני כי אגר והרקולס פצועים.

ובנוסף גלן ג'ונסון גם מושבת.

ככה שלהודג'סון אין ברירה אלא להרכיב את קלי כמגן ימני.

קו ההגנה צפוי להיות אותו אחד כמו צ'לסי כששחקן ההגנה המחליף יהיה ווילסון.

7. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלי הוא לא סתם עוד איזה ילד, הוא שחקן שכבר נתן כמה וכמה משחקים במדי ליברפול, הוא כבר בן 20, ויותר מראוי שהוא יהיה המגן הימני השני שלנו כרגע. הוא מציג יכולת מצוינת כל פעם שהוא עולה על המגרש, הוא נמצא בנבחרות הצעירות של אנגליה ומרשים גם שם כשהוא מקבל דקות. כשההגנה שלנו נראית כמו שהיא נראית הוא צריך לפתוח כל משחק. רק ככה נרוויח אותו לעתיד.

8. StevieG Member

בסדר, אני גם חושב ככה. אבל אתה יכול להבין את הודג'סון כשהוא חושש לזרוק ילד בן 20 להופעת הבכורה שלו בליגה בהרכב דווקא למשחק נגד צ'לסי. אגב, עם כל החיסורים של אנצ'לוטי, לא ראיתי שהוא זרק אף ילד למים העמוקים של אנפילד. לא צריך לקטול את הודג'סון בגלל זה. בטח לא אחרי שהיה לנו מאמן שהיה ממש גרוע ביחסים שלו עם התקשורת. אתה רוצה שאני אזכיר לך את כל המסיבות עיתונאים האיומות שלו? אני לא רוצה לפתוח שוב דיון של בניטז, אז אנא מכם לא להגיב לזה.

9. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלי חייב לעבור את מה שקראגר עבר ולקבל כבר את הצ'אנס שלו כבלם, לעומת ההרפתקנות והטיפשות של גלן ג'ונסון הוא נראה כרגע כמו האופציה הכי טובה שלנו אבל אם הוא יישאר כמגן ימני אני לא רואה אותו הופך ליותר מנניח, פינאן. בינוניות יציבה שכזאת. העמדה הטבעית שלו היא בלם ושם הוא גם משחק בצעירה וצריך לשחק אצלנו.

10. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק לפרוטוקול סטיבי ג'י, שפכתי גם לא מעט מלל על מסיבות העיתונאים של בניטז, ככה שאני לא נטפל רק להודג'סון בנושא הזה.

11. Strawberry Fields Member

המילואים של ליברפול סיימו בתיקו 2-2 במשחק ידידות נגד לידס. לידס הובילה 0-2 במחצית הראשונה אבל ליברפול חזרה הודות לשערים של אמו ומורגן.
    סוסו עם מסירת עומק לאמו שמזכירה את גוטי ומורגן עם פצצה מחוץ לרחבה לחיבורים הנגדיים. אין ספק שבתור חלוץ מהאקדמיה עם כזו רגל שמאל אנשים יתחילו להשוות אותו לפאולר.

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/10
  12. הקופ בישראל Member

באלא'ג אומר שפאצ'קו חתם על חוזה חדש והחליט להשאר כי הצוות המקצועי הבטיח לו שישחק , לאחר שהבין שהוא לא בתוכניות שלהם, הבטיחו לו להשאיל אותו לספרד (דבר שכנראה יקרה בינואר 2011).

he renewed his contract in the summer and decided to stay because I think he was told by the staff that he was going to play but he hasn`t, so now the staff have promised him that he can go on loan to a club in Spain or further afield, which is what I expect him to do next.

http://www.guillembalague.com/blog_desp.ph...20bound?&id=510

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה זה משנה איך בניטז היה מעביר מסיבות עיתונאים? בניטז לא מאמן ליברפול. הודג'סון המאמן וכל ציטוט מטומטם שלו מקבל ביקורות קשות מאוהדי ליברפול מכל מדינה שתבחר ובצדק.
    ההרכב היום כמו נגד צ'לסי.

14. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאוד מאכזב שפאצ'קו הוקפא ככה על ידי הודג'סון. לא נראה לי שהוא תופס משחקני האקדמיה הזרים שלנו. עדיף לפאצ'קו לצאת להשאלה, עדיף להשאיל אותו לצ'מפיונשיפ או משהו מאשר לליגה הספרדית, שלא יחליט פתאום שבא לו להשאר כמו מיקל סן חוסה שהוא בלם מוכשר מאוד ואיבדנו אותו. אבל הכי חשוב זה לא לכלול איזה סעיף אידיוטי של קנייה, שוב כמו שקרה עם סן חוסה. צריך לתת לו עוד צ'אנסים ודקות משחק כי הוא כבר מעל שנה נמצא בכמה רמות מעל ליגת המילואים. שיצא להשאלה ויחזור למועדון עם מאמן שייתן לו משהו.

סוסו פרננדז - אולי הכשרון הכי גדול שיש לנו באקדמיה כרגע, מוסר בחסד, הייתי רוצה לראות אותו בסגל של הבוגרת מתישהוא אבל אם זה לא קרה נגד נורת'האמפטון זה לא יקרה בזמן הקרוב בכלל.

15. StevieG Member

אולי כדאי לחשוב על מכירה עם סעיף קנייה בחזרה, כי למען האמת אני מתקשה לראות אותו, עם הנתונים הפיזיים שלו, משתלב בליגה האנגלית. הוא נראה כזה חלשלוש.

למישהו יש לינק נורמלי למשחק הערב?