ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Strawberry Fields Member

2. Ori8 Member

נהדר! בשורות משמחות מאוד
    שקלי ימשיך ביכולת הטובה שלו, ושוילסון יוכיח שגם בליגה מגיעה לו הזדמנות, זה הצ'אנס.

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/10
  3. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהחלט בשורות נהדרות, למרות שאני הייתי נותן לג'ונסון לפתוח בעמדת המגן הימני ומשחק עם ווילסון וקלי במרכז ההגנה, עדיין אני לא מתלונן.

ההרכב ככל הנראה יהיה כזה

ריינה
    אורליו ווילסון קיריאקוס קלי
    יובאנוביץ' פולסן שלבי קול
    באבל פאצ'קו/קויט

אם אכן זה יהיה ההרכב בחלק ההתקפי אנחנו צפויים לראות סוף סוף קצת שחקנים התקפיים ועם ניצוצות, הלוואי שפאצ'קו יפתח באמת ויראה מה הוא שווה.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפתעה עצומה אם זה יהיה ההרכב.
    אורליו בטוח יפתח, מה לעשות? צריך לתת מנוחה לעגלה של הודג'סון לקראת וילה. חבל, אורליו צריך להיות המגן השמאלי מספר אחד שלנו.
    אבל אני לא אתבכיין בכלל אם זה יהיה ההרכב, גם אם התוצאה לא תהיה טובה עדיין נוכל לתקן בבית נגד אוטרכט, מה שחשוב כרגע זה לשלב צעירים. רק (ואם) כשנגיע לרבע הגמר ככה יהיה מקום להתחיל להעלות הרכבים חזקים ורציניים יותר במפעל הזה, תלוי כמובן ביריבה - אם נפגוש יריבה חזקה מוקדם יותר זה יהיה לשיקולו של הודג'סון. בדר"כ אני סולד מאוד מלהשאיר משהו לשיקולו של הודג'סון אבל אני מרוצה מהיחס לליגה האירופית עד עכשיו חוץ מהמשחק ההוא באוטרכט שהוא העלה הרכב חזק ועדיין נראינו פח אשפה.

5. Scouser Tommy משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה הרכב כזה יהיה הפתעה בשבילך? תקרא את הראיון שסטרוברי פילדס הביא:

He will partner Sotirios Kyrgiakos at the back - and the pair are likely to be joined in defence by Fabio Aurelio and Martin Kelly.

"It means on paper I'm taking a weakened team, but I believe people like Joe Cole, Ryan Babel, Milan Jovanovic, Danny Wilson, Christian Poulsen and Jonjo Shelvey are more than capable of doing a good job for Liverpool Football Club."

6. Strawberry Fields Member

הסגל שטס לרומניה: ריינה, ג'ונס, הנסן, אורליו, קול, יובה, סוטו, באבל, לוקאס, ווילסון, פולסן, שלבי, סקרטל, פאצ'קו, אנגוג, קלי, אקלסטון, פלאנגן ורובינסון.

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...-man-euro-squad

ליברפול הוציאה בשנה האחרונה 9 מ' פאונד על עמלה לסוכנים!

http://www.liverpoolfc.tv/news/latest-news...-agents-2009-10

מקושרים יחד עם טוטנהאם לסקוט דן, בלמה הסקאוזר של בירמינגהאם.

http://www.skysports.com/story/0,19528,11669_6541451,00.html

נערך לאחרונה ב: ‏1/12/10
  7. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש שמועות שהמנכ"ל החדש יהיה דיוויד דיין, מי שעבד בתפקיד דומה בארסנל. הביאו אותו להתאחדות כדי להוביל את ההצעה של אנגליה לארח את מונדיאל 2018 והיום הסיפור הזה נסגר לכאן או לכאן וכך גם תפקידו בהתאחדות.

8. AW forever Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx

אישיות מדהימה, אגב למרות שהוא לא בארסנל הוא עדיין אוהד של הקבוצה ורוצה בטובתה, אני מקווה שהוא יחזור לארסנל וקשה לי מאוד לראות סיטואציה שהוא עובד במועדון אחר.

9. Ian Wright Member

מהאנשים המרכזיים בהצלחת ארסנל בסוף שנות ה-90 ותחילת העשור הקודם. מאחל לו הצלחה בכל מקום שיילך.

10. oginath Member

הרכב רשמי למשחק היום:
    ריינה
    אורליו ווילסון קירגיאקוס קלי
    יובאנוביץ' פאולסן שלבי פאצ'קו
    קול
    באבל

ספסל: ג'ונס, אנגוג, לוקאס, סקרטל, אקלסטון, פלאנגן, רובינסון

נערך לאחרונה ב: ‏3/12/10
  11. Strawberry Fields Member

ההרכב הרשמי:

ריינה(ק)
    אורליו ווילסון קיריאקוס קלי
    יובאנוביץ' פאולסן שלבי פאצ'קו
    קול
    באבל

ספסל: ג'ונס, סקרטל, רובינסון, פלאנגן, לוקאס, אקלסטון, אנגוג.

12. Drorik0 Member

הרכב נחמד.
    מפתיע שאנגוג לא פותח, אולי הוא בונה עליו לליגה?
    קול בעמדת שלדעתי הכי מתאימה לו במרכז, מקווה מאוד שפאצ'קו יראה להודג'סון מה הוא שווה, סוף סוף הוא מקבל הזדמנות

13. Strawberry Fields Member

איזה שעמום. כדור שינה לסוסים. שאף אחד לא יספר לכם אחרת, עלינו לשחק במעדך 4-6-0.
    אני מרחם על פאצ'קו. יש לו מאמן שלא מודע או מתעלם מהאספקטים החזקים שלו ומחליט רק להקשות עליו. בעיניי הוא חייב לקבל את הקרדיט שלא מגיע לקול בעמדה הטבעית שלו, מאחורי החלוץ.
    באבל, בפעמים הבודדות שהוא נמצא באגף ימין דברים טובים קורים (הבישול היום, הבישול לטורס ב 3-2 אצל ווסטהאם ועוד בישול שאני לא זוכר נגד מי) אבל נדמה כי מאוחר מדיי בכדי להציל את הקריירה שלו באנפילד ולפתוח דף חדש כקיצוני ימני. למרות הכל יש תחושה שחבל.

14. StevieG Member

Oh...My...God?!

פפה ריינה חוזר לברטז. מזכיר טיפה את הגול שדודק חטף מפורלן בזמנו.

15. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריינה עם השטות שבאה פעם ב...
    עדיף שיבוא עכשיו מאשר עוד פעם בדקה ה90 בליגה.
    לא נורא, לא מעניין, הבטחנו את המקום הראשון, משחק רע שלנו אבל עם הרכב כזה שהוא באמת על גבול המילואים אין תלונות, באנו לעשות עבודה, להבטיח עלייה - ועשינו אותה, ועוד מהמקום הראשון תודות למשחק המקביל בין אוטרכט לנאפולי.

יש צפיפות בלוח המשחקים וזה טוב שאפשר עכשיו כבר לגמרי להתעלם מהמשחק האחרון נגד אוטרכט, הייתי מעלה שם הרכב בלי אף שחקן מעל 21, כולל האנסן או משהו בשער, נראה מה יש לנו שם.
    אם מחפשים נקודות חיוביות מהמשחק עצמו אז כל צד שמאל של ההגנה שלנו עם ווילסון שמשחק עם בטחון ובגרות ומראה פוטנציאל נהדר, ואורליו שמוכיח שוב שהוא עדיף ב10 רמות על PFK. חוץ מזה כלום מעבר לקלי הסולידי כרגיל.
    הכדורגל? 4-6-0 אמרו פה? 9 לאוגוסט 1947 - יום היוולדו של רוי הודג'סון ויום עצוב בהסטוריה של המשחק שמכנים אותו The Beautiful game. שום דבר שלא ידענו.

הסיפור הגדול של המשחק הזה מבחינתי הוא דווקא יובאנוביץ' שחגג ככה אחרי השער שלו:
    http://img24.imageshack.us/img24/9925/107251262.Xxx

לאחר מכן הוא סימן לאוהדי החוץ שהוא לא הולך אלא נשאר (למרות היחס המחפיר מהודג'סון). יובאנוביץ' אף פעם לא באמת נראה רע אצלנו, מגוחך שהוא מיובש ע"י הודג'סון ולפעמים אפילו לא נכלל בסגל, יש איזה קרע בינו לבין הודג'סון, כמו אגר, מאז המשחק נגד נורת'האמפטון, או בקיצור - הודג'סון מקפיא אותו כדי להעביר לחבריו בתקשורת מסר שאין לו שום אשמה בהפסד ההוא אלא לשחקנים ולכן הוא מקפיא אותם.