ליברפול 2010/2011

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י Scouser Tommy, ‏7/7/10.

1. Cup of Tea Liverpool, UK

כדאי לו לתקן את עצמו עם איזה פנדל לזכותנו וטים קייהיל מורחק.

2. oginath Member

לפי מה שהבנתי פיל דאוד ישפוט, לא ווב

3. k_700 Member

הבעיה כרגע היא לא המאמן. קני דלגליש הוא מאמן מצוין שכבר הוכיח את עצמו. מגיע לו קבוצה עם סגל יותר טוב.
    ואין ברירה אם ההנהלה רוצה לתת לו הזדמנות אמיתית הם יצטרכו לבנות סגל כמעט חדש.
    כל הלוקאסים, באבלים, מקסי רודריגזים,פולסנים ועוד ועוד צריך לזרוק.

אין מנוס צריך לפתוח את הארנק ובגדול ולהתחיל לתקן את כל הטעויות שנטעו בניטז והודסון.

4. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון בהחלט, אין מה לעשות. העניין הוא שקשה לראות את זה קורה מהר, יש בערך 5 שחקנים בסגל שהייתי שומר ואת כל שאר מעיף, לא כולל צעירים כמו קלי ווילסון. זה ייקח מספר חלונות העברות לנקות את הזבל ולהחליף אותם בשחקנים טובים יותר. אני לא חושב שהכסף הוא הבעיה פה, אלא הקושי להוציא שחקנים באמת טובים מהקבוצות שלהם בינואר.

הסימנים הם כן מעודדים בסה"כ, לדעתי הבעיה אתמול הייתה חוסר הדיוק בחלק הקדמי. הכדור האחרון של קאוט\יובאנוביץ'\מיירלש\קלי וכו' כמעט תמיד היה גרוע, אבל לפחות היינו פאקטור בחלק הקדמי ולא אסקופה נדרסת שזה מה שהיינו בכל משחק חוץ העונה תחת הודג'סון, עם 30% פוזשן, 2 בעיטות לשער והרבה רקטות לשמיים. מסרנו קצר ועל הקרקע, לא העפנו כדורים ארוכים, הגענו למצבים. בהתחשב בעובדה שהעונה הזאת אבודה לפחות בכל מה שקשור בזירה המקומית, אני יוצא מעודד.

5. XabiAlonso Member

חייבים לציין שמאז שדמיאן קומולי, המנהל הספרוטיבי הצטרף למועדון, מטרות הרכש של ליברפול נשמעות הרבה יותר איכותיות.

6. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

קומולי נמצא כבר מנובמבר, הבעלים החדשים מאמצע אוקטובר לכן סביר יותר להניח שמאז שיש לנו בעלים חדשים והחובות נמחקו התקשורת מקשרת אותנו לשחקנים איכותיים יותר.
    אם כבר, המטרות השתנו להרבה יותר איכותיות מאז עזיבתו של הודג'סון. היה אז עניין רציני בקרלטון קול ורוברט הות', אבל העניין הזה נעלם יחד עם הודג'סון, תודה לאל.

אבל למען האמת זה לא משנה למי אנחנו מקושרים, אני כבר לא מקשיב לאף אחד בנושא הזה חוץ מלעיתונאים האמינים יותר של הטיימס והטלגרף ואפילו הם הודו שאין להם מושג אחרי מי אנחנו עוקבים. זה מצוין שהתקשורת לא יודעת כלום, הבעלים החדשים עובדים בשקט מאחורי הקלעים והתקשורת לא יודעת שום דבר שהם לא רוצים שהיא תדע. הפיטורים של הודג'סון יום לפני המשחק נגד יונייטד, המינוי של קני כשכולם האמינו שהם נגד הרעיון, גם המינוי של קומולי כולם היו די מפתיעים. ככה צריך.

7. Raulito Madridista

טוב עשו בליברפול שהחליטו על חילופי מאמנים ומינויו של דלגליש - ראשית, מדובר באחת מהדמויות המשמעותיות בהיסטוריה של ליברפול והוא כבר הצעיד אותה להישגים כמאמן. שנית - הודג'סון הפתיע כשהראה שהמצב בליברפול יכול להיות אפילו יותר גרוע מאשר בישורת האחרונה של רפא בניטס - התוצאות היו גרועות, הודג'סון התכחש למציאות ושידר חוסר אונים על הקווים ועד שיצא מהפאסיביות שלו הוא בחר דווקא לתקוף את הקהל והיה ברור שמשם אין דרך חזרה. במצבה הנוכחי אין אף מאמן בעל שיעור קומה שיסכים לקבל את ליברפול. אני מקווה שהצעד של ליברפול לא נעשה בזמן מאוחר מידי, כרגע קשה לראות אותה מגיע לליגה האירופית והעונה הזאת התבזבזה, נותר לה לילחם על הכבוד. בקיץ היא תיהיה חייבת לבנות את עצמה מחדש.

8. k_700 Member

ראוליטו אני לא מסכים עם המשפט שלך:
    "שנית - הודג'סון הפתיע כשהראה שהמצב בליברפול יכול להיות אפילו יותר גרוע מאשר בישורת האחרונה של רפא בניטס ".

לדעתי אם בניטז היה נשאר גם לעונה הזאת המצב של ליברפול אפילו היה יכול להיות גרוע מהמצב הם הודג'סון.
    את הקרקע החריב במשך כמה עונות בניטז. הוא היה צריך לעזוב הרבה הרבה לפני העונה הזאת. גם בעונה שעברה הקבוצה שיחקה בלי חשק, בלי לחימה וכשהסגל שלך לא בדיוק שופע שחקני כדורגל(את המילה איכותיים אני אפילו לא מכניס) אז אתה אפילו בבעיה יותר גדולה.

רוי הודג'סון בסופו של דבר הוכיח שאין לו את האופי המתאים להיכנס לסיר לחץ כזה כמו ליברפול. אבל את המצב הנוכחי יצר בראש ובראשונה מר בניטז שאין לדעת איך הייתה נראית העונה הזו של ליברפול לו היה עדיין במשרת המאמן.

9. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לדעת אבל משום מה אתה כן יודע. יכול להיות אפילו יותר גרוע, אני אומר שגם יכל להיות יותר טוב. זה משנה? הרי לא נדע לעולם.
    "הוא היה צריך לעזוב הרבה הרבה לפני העונה הזאת" , לפני העונה הזאת הגיעה עונת השיא שלנו בפרמייר ליג עם 85 נק'.

10. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו שאמרת אי אפשר לדעת, לכן אני לא מבין איך הגעת דווקא למסקנה שעם בניטז זה היה אפילו גרוע יותר העונה. ההגיון אומר לי שזה היה טוב יותר מעצם העובדה שבניטז, על כל חסרונותיו וכשליו הוא מאמן פי 3 יותר טוב מהודג'סון שבמשך 6 חודשים בתפקיד היה פשוט חסר מושג באופן טוטאלי.

לא היינו מסיימים בטופ 4 גם תחת בניטז, את האשמה על מצב הסגל בניטז צריך לקחת (למרות שאת התפקיד של היקס וג'ילט במצב בטח אי אפשר לפסול), אבל את רוב העונה בילינו בחלק התחתון והסגל הזה שווה יותר מזה, הוא כן זה שווה מקום 6-7 והוא כן שווה אירופה.

11. k_700 Member

עונת שיא, אוקי. ומה לקחתם בסופה??

עונה יפה שבה הצליחו לחלוב עד תום את המיץ מהברכיים של ג'רארד, טורס וכל הלוקאס לייבות שלכם.

נראה שהברכיים של טורס וג'רארד לא ממש התאוששו מהעונה הזו.
    אההה ואל תשכח איך הפסדתם את המומנטום בעונה הזו אחרי שהמנג'ר המטומטם שלכם החליט לפתוח במלחמות פסיכולוגיות מול אלכס פרגוסון(ע"ע קווין קיגן) כשהחליט שפרגוסון בזבז יותר על רכש. רק על הטמטום שלו הוא היה צריך להיות מגורש.

12. Cup of Tea Liverpool, UK

86 נק'!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx לא קריטי..
    צריך לעשות מהפכה בסגל החל מעכשיו בחלון ההעברות הזה בינואר יש שחקנים טובים שאפשר להביא (לא רוצה לזרוק סתם שמות לאויר).
    נביא 2-3 שחקנים עכשיו.
    נביא 5-6 שחקנים בקיץ. נשחרר שחקנים בקיץ ולא עכשיו כדי שלא ניתקע בלי סגל.

לא סוף העולם, אבל צריך לדעת איך להתנהל.
    ההנהלה לא מגלה כלום בצדק, אבל אני חיב לדעת מה קורה! אולי הם רק יגידו לי ואני לא אגלה.

13. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כל עונה נשפטת לפי מה לקחת בסיומה, אחרת אף מאמן לא יחזיק בליברפול יותר מעונה.
    אין אחד שמאמין שאם בניטז לא היה יוצא נגד פרגוסון באותו ראיון, היינו לוקחים אליפות.

14. k_700 Member

למה לא? לפני הראיון הובלתם את הטבלה.
    לקחתם הרבה נקודות וגם במשחקים קשים. אי אפשר לדעת מה היה קורה אילו הוא לא היה מדבר.
    אתה רוצה להגיד לי שלא הייתה תקופה אפילו קצרה באותה עונה שהאמנת שאתם יכולים ללכת עד הסוף? אני ועוד הרבה אוהדי יונייטד דווקא כן חששנו לתקופה מסוימת מאליפות אדומה בצבע הלא נכון באותה עונה.

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אמרתי שלא האמנתי. אמרתי שאף אחד לא מאמין שהפסדנו אותה בגלל הראיון ההוא. היו לנו כמה תוצאות דביליות לפני הראיון וכשהגיעו תוצאות דביליות לאחר הראיון מיד קישרו את זה להשפעת הראיון.
    היה לנו סיכוי לקחת אליפות, בסופו של דבר הוא נפל על חוסר היכולת שלנו לשבור הגנות מצופפות (ב0-0ים עם סטוק ועם ווסטהאם למשל) ובכך שהתפרקנו הגנתית נגד ארסנל מה שנתן לכם מרווח נשימה, אם היינו נשארים 2 הפרש ועל הורידים שלכם עד הסוף אולי זה היה מסתיים אחרת.
    בכל מקרה, מה שהוביל אותנו לדבר על העונה ההיא זה שכתבת שבניטז היה צריך לעוף עוד לפניה, עצם זה שהאמנת שיש לנו סיכוי רק אומר שהוא לא היה צריך ללכת.