משחקי ה- 13-14/12: חצי גמר: ריקוד אחרון של מסי/מודריץ', צרפת VS מרוקו

הנושא בפורום 'פורום מונדיאל 2022' פורסם ע"י alexshw, ‏12/12/22.

1. alexshw Member

ארגנטינה VS. קרואטיה

תאריך:
    13/12
    שעה: 21:00
    איצטדיון: לוסאיל
    שידור: כאן 11

צרפת VS. מרוקו

תאריך:
    14/12
    שעה: 21:00
    איצטדיון: אל בית
    שידור: כאן 11

בפינת פיקנטריה:

2. robertocarlos.m Member

שני חצאי גמר שאף אחד לא צפה. בטח לא את צרפת-מרוקו.
    ועם כל הכבוד למרוקו, היא עייפה ופצועה מדי והנסיעה שלה תיעצר אצל אלופת העולם

בקשר לחצי הגמר השני- אם השופט לא יפריע אני חושב שקרואטיה תעבור

3. Ever Banega Member

מודריץ'באמת נתן מונדיאל גדול או שסתם כולם מאוננים עליו כי קרואטיה בחצי?

ראיתי רק נגד ברזיל ולא הרגשתי שנתן שם איזו הופעה.

4. SerieA Il Capitano

קרואטיה כבר קלקלה לכולם את חצי הגמר, ביאסה את כל הפאן בויס, הגיע הזמן לבאס עוד יותר -
    אני מריע לברוזו, לפרישיץ'.

Clichy ו-Liverpool-Forever אוהבים את זה.
  5. itzik.miro Member

אותי היא ממש שמחה ואשמח אם היא גם תזכה. הנחישות והחריצות של הנבחרת הזאת ראויים להערכה.

אם לא הקרואטים, שתהיה ארגנטינה.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

6. DRORIKO Member

השני. מונדיאל מאד אנמי במונחים שלו. הוא כן נותן את הקטע של החזקת כדור תחת לחץ, אבל בזה הוא לא שונה מברוזוביץ׳ וקובאצ׳יץ׳.

7. Raulito Madridista

מונדיאל טוב שלו הייתי אומר, לא מצוין, אבל זה כמו שאומרים על ליאו מסי שהוא בטורניר מדהים, והוא בטורניר טוב+. מודריץ' זה קצת האדרה בשל כל מה שעשה בקריירה וסיפור יפה של נבחרת 'קטנה' ששוב מגיעה רחוק. תשמע הוא גם בן 37 ונשחק עד תום מבחינת הדקות, כמובן שיש לזה מחיר שהנבחרת שלו לא מסוגלת לנצח ב-90 דקות אף פעם. תסלח לי אבל מרסלו ברוזוביץ' לא ממש מוסר קדימה ברמה שלו. אפשר גם לומר עליו שהוא המנהיג של הנבחרת בדרכו, בלי קשר לסרט הקפטן. אני חייב לומר לאלה שאנטי הסגנון של קרואטיה - בסדר גמור, זכותכם, אבל אני חושב שהחומר שיש בסגל די בינוני. והם היו הגנתיים נגד ברזיל, אז מה? אומרים פה שאנגליה הייתה לוחצת גבוה נגד צרפת ומקבלת בראש, אז שקרואטיה תשחק פתוח נגד ברזיל שנבחרת עדיפה ממנה? אני גם לא חושב שיש נבחרת שמשחקת טוב במונדיאל הזה. ארגנטינה יש לה את מסי וזה מדהים וזה כיף. הכדורגל שלה קצת שומם גם כן.

8. DRORIKO Member

במונדיאל הקודם הוא היה גדול, במונדיאל הזה הוא די פרווה(שוב, ביחס לסטנדרטים שלו) מצד שני במונדיאל הקודם היה לך חלוץ מטרה כמו מנדז׳וקיץ׳ , היום אין לך וזה משליך על כל ההתקפה כולל על מודריץ׳. כשאין כתובת קשה לבוא בטענות לדוור. הפעם גם אין לצידו את ראקיטיץ׳ וזה גם משפיע.

9. yonmu Member

הייתי יכול לחבב אותם אבל לא זימנו את רביץ' אז... טפי.

@Raulito כל שחקן שהוא לא מסי שהיה עושה את מה שמסי עשה במונדיאל הזה היה הופך ל'מסי הבא'.

משחק מענין הערב. עם כל הלכאורה-פייבוריטיות-ברורה של ארגנטינה, לדעתי בלי מסי ההרכבים די שקולים.
    בפועל זו בדיוק סוג הקבוצה שיכולה להקשות עליו מאוד, ולכן מרתק.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  10. Cup of Tea Liverpool, UK

הסיבה שקשורה לכדורגל שבגללה לא כל כך בא לי לצפות במשחק היום היא שלקרואטיה אין התקפה מדהימה והיא בעיקר תצטרך לתסכל את ארגנטינה (שגם הם לא משחקים מדהים) ויחד עם ארגנטינה את כל מי שלא אוהד קרואטיה.

11. DRORIKO Member

אגב מה יקרה אם קרואטיה ומרוקו יפגשו בגמר? הם יניחו את הכדור על קו האמצע, ילכו לשבת בבית קפה ויחזרו לפנדלים?

ASROMA ו-Cup of Tea אוהבים את זה.
  12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כותרת מפגרת.
    מזל שלא קיבלנו חצי גמר בין סנגל לגאנה אחרת היה נכתב פה כושים נגד ניגרז.

אני מניח שכל העולם פרט לכמה מדינות ספציפיות יהיה היום בצד הארגנטינאי, קרואטיה בגמר אומר שחזור של גמר 2018 או גמר המפתיעות קרואטיה-מרוקו שיהיה אפור מאוד עבור האוהד הממוצע. למרות שבשום שלב של הטורניר לא התרשמתי מקרואטיה וכמו במונדיאל הקודם הם פילסו את דרכם קדימה בעזרת המון מזל וצירופי מקרים אני חושש שארגנטינה(נבחרת מאוד שייקת ומועדת לשלשולים) יכולה למעוד פה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  13. oranfu Member

הרגשה רעה שהגביע הזה רשום על מסי.
    הלוואי מודריץ' וחבריו יעשו עוד ניצחון גדול היום.

14. Raulito Madridista

רק בגלל שאנשים נוטים לחוסר פרופורציות ולא רק עם ליאו מסי והיכולת שלו - שכמובן שאני משווה גם באופן חלקי לרף של השחקן הגדול ביותר - אלא בכל המונדיאל הזה. ברזיל נתנה מחצית ענקית בשמינית הגמר וזהו - רצו להעניק לה את הגביע. פורטוגל רקדה במשחק אחר בלי כריסטיאנו רונאלדו - נבחרת היסטורית וכן הלאה. שוב אני אומר - מונדיאל 'מדהים' - קיליאן אמבפה ב-2018, זינדין זידאן ב-2006 (צרפת הייתה עם סגל שחקנים מעולה על הנייר ובפועל לא ניצחו את נבחרת ישראל במוקדמות), רונאלדו ב-2002 וכן הלאה. מסי משחק טוב וכבש גולים אופייניים מאוד כמו בעיטה בנגיעה אחת לפינה שאין סיכוי לשוער, הוא ניצל את השנייה שהייתה לו והוא מחלק מסירות טובות. אני לא חושב שהוא מדהים.

מן הסתם היום אני מחזיק אצבעות לקרואטיה ולוקה מודריץ' "הילד". אוהב אותו כספורטאי, למרות כל ההצהרות שלו אין לדעת אם זה לא הריקוד האחרון בגלל סכנת פציעה שתמיד מרחפת וכן הלאה. קרואטיה נבחרת עם ביצים וכזו שלא מוותרת אף פעם ולדעתי היא ראויה להערכה. אבל...היא תפסיד.

15. Sturridge Member

שיפסיד לצרפת, אני לא מספיק אנטי לסיפור כדי לרצות שקרואטיה תעלה ולרצוח את הגמר* (תחושה שלא יהיו שוב שישה שערים).

האמת שגם לא כזה היה אכפת לי שיזכה, פשוט הימרתי על צרפת אז אי אפשר.

*למה לעזאזל זה ב-17?