נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. ARSI Member

מבין החלוצים רק אחד (בנט) נתן עונה טובה. נו שיהיה, מול שוויץ בוומבלי זה צריך להספיק.

2. Ian Wright Member

פאביו קאפלו חושב שג'ק ווילשייר היה צריך להיבחר לשחקן העונה בפרמיירליג:
    http://www.dailymail.co.uk/sport/article-1...arles-Sale.html

אני רק מקווה שהוא לא ישים יותר מדי לחץ על הילד לקראת יורו 2012. הייתי אומר שהוא "קצת" מגזים.

3. WellNeverDie Member

אני דווקא כן חושב שצריך ממש לבנות את הנבחרת סביבו, שהוא המנהיג הבא. לא להפיל עליו הכל במכה, אבל לאט לאט, וכן להכין אותו לעובדה שמצפים ממנו להנהיג, ואם לא בצורה בולטת בפולין-אוקראינה, אז בברזיל.

4. דני נוימן Member

זה דני

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/11
  5. ARSI Member

שואקרוס יכול לפתוח בנבחרת אנגליה רק אם כל הבלמים בפריימירליג חולים בשחפת. גם האדלסטון והרכב זה לא מתאים במקרה הזה.
    ונוימן, בתור אישיות בכירה ורבת כישורים שעובדת בערוץ הראשון, הייתי מצפה ממך לקצת יותר ממלכתיות.

6. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עכשיו ג'רמיין דפו פרש מהסגל בשל פציעה, מה שעוד יותר מצמצם את האופציות הגם ככה מוגבלות של קאפלו בחוד. מה יהיה החוד שיפתח במשחק הזה? קראוץ' ובנט? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

7. StevieG Member

אני חושב שזאמורה צריך לפתוח. מבחינתי, הוא צריך להיות שלישי בהיררכיה של החלוצים בנבחרת, אחרי רוני וקארול.

8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאמורה לבד ב4-5-1? או ב4-4-2 לצד בנט? האופציות שלנו בחוד כל כך לא מזהירות שהייתי מעדיף 4-5-1 למשחק הספציפי הזה, למרות שאני חסיד גדול של 4-4-2, רק כדי שיהיה לנו שחקן אפור אחד פחות על המגרש.

9. Andrei Kanchelskis Member

לא מספיק שרמת השוערים האנגלים היא בדיחה עכשיו הם עושים מעצמם עוד יותר בדיחה, מה קרה אם לא נתנו לאף אחד ממכם להיות שוער ראשון אז זו סיבה להתבכיין וללכת? לא מצליח להבין את ההגיון העלוב הזה....

אין ספק שעכשיו קאפלו בבעיה קשה מאוד והוא יצטרך לנבור בקבוצות ליגת המשנה כדי לשלוף משם איזשהו שוער שבטוח לא יתאים לרמת הנבחרת אבל מה לעשות אין לו יותר מדי ברירות....

שוערים כמו סטיב הארפר מניוקאסל וכריס קירקלנד מוויגאן באים בחשבון? לדעתי באופן נחרץ לא אבל כאמור לפעמים אין הרבה ברירות....

10. alexshw Member

כשאפילו השוער השני בקבוצות אנגליות הוא זר ככה הכל נראה.
    בושה גדולה.

11. Andrei Kanchelskis Member

מחלקות הנוער מפקירות את השוערים ואפילו שם מצמיחים בעיקר שוערים זרים ובמקרה הפחות גרוע אך המאוד לא עוזר ומאוד מזיק הם מגדלים שוערים ממדינות אחרות באי הבריטי שכמובן לא יכולים לעמוד בשער הנבחרת האנגלית.

עצוב שזה המצב ואני חושב שיש צורך בהקמת ועדת חקירה שתבדוק את התופעה המאוד לא בריאה הזו כי לא יכול שנבחרת שנחשבת לאחת הטובות בעולם סובלת מבעיית השוערים הכל כך קשה הזו שהיא אחד הגורמים לכישלונותיה המתמשכים....

נערך לאחרונה ב: ‏26/5/11
  12. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו השקענו כסף על קארסון וקירקלנד בשנים האחרונות, שניהם היו אמורים להיות שוערי נבחרת אנגליה לעתיד, בפועל הם יצאו שוערים בינוניים מאוד. אני לא יודע איפה הבעיתיות בדיוק, אולי בשיטות האימון בגילאים מוקדמים יותר אבל אי אפשר לומר עלינו שלא ניסינו. התכנון של הוייה היה שדודק ישחק 1-2 שנים לפני שקירקלנד יתפוס את עמדת השוער הראשון שלנו למשך שנים, לא סתם שמנו עליו 7 מ' פאונד שהיה אז סכום שיא עבור שוער באנגליה. לפחות יש את הארט שמתגלה כשוער טוב+, יש בעייה עם הגיבוי.

13. alexshw Member

תשמע, זה לא טענה לקבוצה ספציפית. ביונייטד אין שוער אנגלי בשער כבר 20 שנה. במועדוני צמרת אולי יש פחות סבלנות לעניין הזה, אבל אין סיבה שגם מועדונים בינוניים לא יספרו שוערים אנגליים. נכון יש כמה נפילות, אבל הבעיה היא בפירוש במחלקות הנוער. מה יש לבחורים איטלקים, ספרדים או גרמנים שאין לאנגלים?
    הכל עניין של עבודה במחלקות הנערים ונוער ואחר כך עניין של אמון המאמנים בהם.

14. Strawberry Fields Member

הדרך של שוערים למעלה קשה יותר משחקני שדה והיא עוברת דרך הליגות הנמוכות.
    רק שם יש סיכוי אמיתי לקבל את אפודת השוער הראשון (כמו שוערים שמושאלים - שסזני לברנטפורד לדוג').
    יש את מקארת'י ברדינג, ראדי בנוריץ', לוץ' בווטפורד, פילדינג בדרבי, ג'ייסון סטיל במידלסברו, וודס בדונקסטר, סמית'יז בהאדרספילד, ג'ונס בלייטון אוריינט.

כולם צעירים בני 20-23 (למעט ראדי שהוא בן 24), מקבלים מקום קבוע בהרכב, לומדים ומשתפשפים. יכול להיות שהם ימצאו את עצמם כשוערי פרמיירליג עם קבוצתם כמו ראדי בנוריץ' ויכול להיות שהם יצטרכו לעבור הבעיה היא שיש מעט קבוצות שיסכנו את הכסף של הפרמיירליג כדי לטפח שוער.
    אולי ק.פ.ר יכולה לרכוש את אחד מהם כשוער מחליף לפדי קני בן ה-33 ולתת לו הזדמנויות פה ושם ולראות אם הוא מסוגל להתמודד עם הקפיצה, אולי וויגאן שיש לה בעיות בין הקורות.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי גם מק'ארתי של רדינג יצטרף אליו בפרמיירליג... קיראן ווסטווד המצוין של קובנטרי בטח גם ימצא את עצמו באחת מקבוצות הפרמיירליג בעונה הבאה (ראיתי שמועות שמקשרות אותו לסנדרלנד), אבל הוא "נגנב" כבר ע"י נבחרת אירלנד בגלל שיש לו סבתא אירית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx.

עוד שוער אנגלי צעיר ומבטיח הוא פרייזר פורסטר הענק של ניוקאסל, שנתן עכשיו עונה שלמה בין הקורות של סלטיק כמושאל. יהיה מעניין לראות מה המגפייז יעשו איתו בעונה הקרובה.

אין ספק שזו עמדה בעייתית בנבחרת האנגלית לאורך לא מעט שנים, ואין ספק שגל הפרישות של השוערים המחליפים מרגיז למדי, אבל כל עוד ג'ו הארט בין הקורות אני יחסית רגוע. נכון שצריך שיהיה לו גם מחליף נורמלי למקרה הצורך, אבל שוער זו עמדה יחסית יציבה ונקייה מפציעות (הכל יחסי ואני מקווה שאני לא מנחס את הארט). אם לא יהיו בעיות מיוחדות הארט אמור לסגור את עמדת השוער בנבחרת לעשור הקרוב לפחות. יותר מדאיג אותי העומק בחוד של הנבחרת הבוגרת, שגורם לנו להגיע למשחק מול שוייץ כשהחלוצים בסגל הם בנט, קראוץ' וזאמורה.