נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. Mellow29 Kopite

לא הייתי אומר שהוא אפס מאופס, אבל הוא אחד מדי הרבה שחקנים אנגליים שתרמו הרבה, הרבה יותר לקבוצה שלהם מאשר לנבחרת.

סקיי - מה הקטע עם החתימה? אתה לא אוהד ארסנל במקרה?

2. Strawberry Fields Member

לא, הוא אוהד של סקייספורט לכן כל מה שעושה כותרת נכנס ישר לחתימה.

3. Rudess Member

מדהים להסתכל על נבחרת אנגליה ולראות שחצי מהשחקנים בהרכב זה שחקני אסטון וילה לשעבר: יאנג, מילנר, קאהיל,דאונינג ובארי. ולחשוב עוד כמה כשרונות גדלו וגדלים שם, ממש חבל שאסטון וילה לא מגיעה ליותר הישגים.

4. Bender Member

וולקוט לא היה בהרכב כי וולקוט פצוע. חחח. אנחנו צריכים להתחיל לספור את השחקנים הבריאים שלנו ולא את הפצועים. בהצלחה לראמזי נקווה שהוא יפצע בהמסטרניג כי זה רק 3 שבועות. את וולקוט נראה שוב בינואר? הימורים?

- טוב לראות את הארטסון מפרשן ונראה בריא. היה שחקן שחקן.

נערך לאחרונה ב: ‏6/9/11
  5. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

וחדשות נוראיות, נהרג אוהד וולשי בקטטה מחוץ למגרש לאחר המשחק.
    עצוב מאוד, כשחשבתי כבר שדברים כאלה נעלמים מהמשחק.

6. skyday20 Member

Very sad story. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

7. ELIRAN767 Member

אולי שאסטון וילה לא הגיעה הישגים זה אומר משהו על רמת הכישרון של השחקנים האנגלים?

8. golding מנהלים

מכל השחקנים האלה, רק קייהיל גדל שם, והוא לא ממש קיבל הזדמנות בהרכב הראשון. כל השאר בהחלט התפתחו שם בתור שחקנים, אבל אני מניח שכשמשחקים במועדון שהוא טופ 10 באנגליה עם שחקנים מוכשרים ובדרך כלל תחת מאמנים טובים, זה טבעי.

9. ARSI Member

לא יודע מה קרה במחצית הראשונה, אבל בשנייה אנגליה הייתה משעממת וחסרת דימיון. כמעט אף מצב, מול יריבה פאטתית בשם ווילס. במזל האורחים לא השוו ונמעה מבוכה גדולה.
    קאפלו דיבר לפני המשחק על שינוי אבל זה לא נראה כמו שום דבר. גם את לאמפרד הגיע הזמן להוריד לספסל. הוא לא מה שהיה פעם. ככה אולי נראה סוף סוף קשר מרכזי שפוגע בנבחרת ואלוהים יגעל אותנו מייסורי הציוות הכושל פרנק את סטיבן.

10. golding מנהלים

כן, פארקר ובארי? הבעיה היא קאפלו, ברגע שיעוף הדברים ייראו אחרת.

11. ARSI Member

ג'רארד את לאמפרד יותר טוב? לאן הישגים נבחרת אנגליה הגיעה איתם?
    שניהם שחקנים גדולים, אחד מהם לשעבר וצריך שינוי. דווקא אתמול היה שווה לערוך ניסוי כלים כשג'רארד ממילא פצוע.
    קאפלו הוא גם בעיה, אבל בכלל לא בטוח שכשיגיע מחליף יגיעו איתו גם הצלחות. לאמן נבחרת זה הרבה יותר קשה מקבוצה. אין לך את השחקנים זמינים כל יום לאימונים ובגלל שיש מלאי בלתי מוגבל של אפשרויות בחירה לסגל קשה ליצור תיאום בין הכוכבים.

12. Walkon משתמשים של כבוד היכל התהילה

לג'רארד כבר שנים עושים עוול, הוא הפך לקורבן של הורסטיליות שלו, מזיזים אותו על המגרש מהקישור האחורי לאגף שמאל כדי להשאיר את למפארד בהרכב ואח"כ כשזה לא עובד משום מה אנחנו שומעים על הציוות הכושל של למפארד-ג'רארד.

אין ולא יהיה לנבחרת אנגליה בשנים הקרובות קשר התקפי ברמתו, מגוחך מבחינתי לשמוע קריאות להכניס את קלברלי להרכב, הוא לא הבשורה כרגע וזה ברור לכל אחד שלא מסתנוור מההייפ הנוכחי סביב הצעירים של יונייטד.
    ב4-3-3 שקאפלו מציב בזמן האחרון ג'רארד ו-ווילשיר יכולים להרכיב קישור מצוין עם אחד מפארקר\בארי (אין מבחר גדול).

אבל שיהיה. מבחינתי בכלל יהיה נהדר אם הוא יפרוש מהנבחרת.

13. Ian Wright Member

מסכים מאוד. אני חושב שג'רארד וג'ק יכולים להיות ציוות מוצלח מאוד. בכל אופן, זה הציוות הטוב ביותר שעולה לי לראש כרגע.

14. JohnTerry26 Member

אם למפארד לדבריך כבר איננו שחקן גדול, איך זה שג'רארד נשאר בסטטוס הזה למרות שלא נראה כמו עצמו כל כך בשנתיים האחרונות?

נכון שג'רארד עבר לא מעט פציעות ולא ראינו אותו משחק הרבה בזמן האחרון, אבל גם למפארד הושבת לחצי שנה. כשג'רארד יחזור לשחק נראה אם הרמה שלו היא עדיין של הקשר הגדול שהוא היה... מבחינתי אגב, שניהם עדיין גדולים, כי אני לא אוהב לשפוט תוך זמן כל כך קצר, ובמקרה של שניהם גם זמן בעייתי מבחינת כשירות. תשובות מבוססות יותר לגבי שניהם נקבל בהמשך העונה.

בכל מקרה, אם שניהם באמת שחקנים "גמורים", אני לא רואה ציוות שיעשה עבודה טובה יותר בקישור האנגלי מאשר הציוות הכושל של שניהם. ווילשייר זה אחד, אבל מי זה השני והשלישי? בארי ופרקר? אני חושב שמילנר צריך להיות הקשר ליד ווילשייר, אבל זה גם לא מספיק טוב בשביל להתחרות על משהו(אם מישהו חושב בכלל על הכיוון הזה כרגע).

15. Liverpool-Forever משתמשים של כבוד היכל התהילה

Walkon
    שנים אני טוען שעושים לו עוול עם התיפקוד שלו בנבחרת. לאמפרד תפס לו את המשבצת ונדיר שהוא משחק בעמדה הטובה ביותר שלו. אח"כ מתפלאים למה גם בשנות השיא שלו הוא לא נתן עבור אנגליה משהו שקרוב למה שהוא נתן עבורנו.