נבחרת אנגליה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל אנגלי' פורסם ע"י אמיר ע, ‏8/8/10.

1. Wazza Member

אני אוהב את הנבחרת הזאת כ"כ, אבל מראש אני יודע שאין הרבה סיכויים שנצליח בשנים הקרובות(ורחוקות) לקחת יורו, ובכלל מונדיאל. אין לי ציפיות מהנבחרת הזאת לפי התצוגות כדורגל המבישות שהיא מביאה. שלא נדבר על זה שאנגליה קיבלה את אחד הבתים הקלים יותר שניתן לקבל וראינו איך היא הסתבכה בבית.

2. skyday20 Member

אני שמעתי אוהד וגם את הפרשן ב BBC radio 5 live.
    אומרים שהם היו רוצים לראות את... ארסן ונגר כמאמן. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

3. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה די מצחיק, אבל מבחינה מקצועית, זה לא דבר רע כל כך. בנבחרת אנגליה אי אפשר להתקמצן על רכש, ואני לא חושב שזה יהיה רע להצעיר את הנבחרת. הוא יודע לקדם שחקנים, הוא יודע לגרום לקבוצות לשחק כדורגל טוב. זה תפקיד בו חולשותיו יורגשו הרבה פחות ולעולם זאת יכולותיו יובלטו. אני לא חושב שזה הולך לקרות, אבל אם זה היה אפשרי, הדבר לא הזוי בכלל.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/11
  4. nadav dashti Member

אי אפשר להביא כל מיני זרים בינוניים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

אפשר לספר 1001 סיפורים על ווין רוני, אבל זה השחקן לטוב ולרע, לכל אחד החסרונות שלו. אני גם כל טורניר גדול בא בציפיות גבוהות שהנאחס חייב להגמר, אבל זה כנארה לא נאחס, זה פשוט נבחרת לא מאומנת ובכל פעם שהיא פוגשת נבחרת בדרג שלה רואים שזה לא זה. רק בגלל ווין רוני אנגליה עפה מהמונדיאל ב2006, רק בגלל דיוויד בקהאם אנגליה עפה ממונדיאל 98, רק בגלל פיל נוויל אנגליה עפה ביורו 2000! אתם יכולים לאמר שזה צירוף מקרים(היה איפשהוא את הקורבן דיוויד סימן שרקקקק בגללו אנגליה עפה במונדיאל 2002), אבל השנאה של התקשורת למנצ'סטר יונייטד הורגת אותם.
    והנבחרת? הכי טובה באירופה...אז הרצפה לא עקומה והכדור לא מרובע והלוואי שלאנגליה עוד 10 חזירי בר כמוהו, לא מגיע לאוהדים ולתקשורת הזאת שחקן כמו ווין רוני.

5. Wazza Member

השופט- "התגובה של רוני יכולה להציל אותו"
    השופט ששפט את המשחק בין אנגליה למונטנגרו טוען כי תגובתו של רוני לאחר ההרחקה יכולה להציל אותו ע"י הרחקה למשחק אחד בלבד, זאת משום שידע כי המעשה שביצע זהו אדום ברור ועזב את המגרש ברוגע. השופט "שיבח" את רוני על איך שהוא קיבל את ההחלטה. בכל אופן, השופט ישלח דו"ח לאופ"א והיא זו שתחליט על העונש. בכל מקרה המזל יכול לשחק לטובתו.

קאפלו-"ג'ונס נולד לשחק"
    ג'ונס הרשים מאוד את קאפלו בהופעת הבכורה שלו במדי נבחרת אנגליה.
    "פיל ג'ונס נולד לזה. הוא כמו ג'ק ווילשייר. כשרון זה כשרון. אתה לא יכול ליצור את זה, אתה נולד עם זה". "אנשים רוצים לדבר רק על רוני אבל חברה, פיל ג'ונס הוא באמת חדשות טובות עבורי". "הוא שיחק ממש טוב, בלי פחד, עם אישיות, עולה להתקפה ומגן טוב." "במשחקים הבאים זה יהיה מעניין לראות דברים מסויימים, בין אם ג'ונס יכול לשחק בלם וקשר אחורי". (CB)

נערך לאחרונה ב: ‏9/10/11
  6. Eric Cantona Member

השאלה עד כמה הקלה בעונש גם תחזיר את הראש של רוני למסלול.

7. Wazza Member

הוא חייב להתעשת, אחרת זימונו יהווה רק נזק לנבחרת. וגם ליונייטד.

8. Roy_Keane Member

קאפלו צריך לתת לעצמו מכות,כי ההופעה של ג'ונס הייתה מאוד חלשה לא שגלן ג'ונסון\מיקה "קאפו" ריצ'ארדס\ווקר,הם יותר טובים בהרבה אם בכלל (אפילו כמגנים ימניים),אבל ג'ונס צריך לשחק במרכז ההגנה שם יבוא לידי ביטוי\בקישור האחורי לצד פארקר,כי כל עוד מזהם המגרש גארת' בארי עולה למגרש אז המשחק לא יזרום.

נ.ב או שג'ונס ישחק בעמדות בהם שיחק את רוב העונה השעברה (קשר אחורי+בלם) או שקאפלו בכלל לא יזמן אותו,כמו שכבר אמרתי,קאפלו צריך לתת לעצמו מכות.

9. Hodi Member

כן זה מה שצריכה נבחרת אנגליה את ונגר.בתכלס אולי זה נכון נבחרת לוזרית ומאמן לוזר.

ועכשיו רציני אנגליה קוראת לרדנאפ(שסוף סוף מאמן אנגלי יהיה המאמן של אנגליה).
    הוא בין המועמדים המובילים אבל כרגע יש חקירה נגדו.

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שכולם צריכים להירגע קצת, ולא רק רוני. ממה שהבנתי - לא ראיתי את המשחק - הוא שיחק בסדר גמור נגד מונטנגרו. זה לא שהיה כאן meltdown מוחלט או משהו. הוא איבד את הראש - כן, זה לא בסדר, גם זה יכול לעלות ביוקר - אבל מוקדם להתייחס לרוני כאילו הוא איבד כיוון או משהו.

11. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

ונגר די בז לכדורגל נבחרות כך שלא נראה לי שיש סיכוי שזה יקרה, השם שלו עלה כמועמד עוד בימים שארסנל זכתה בדברים והוא תמיד הכחיש.

12. Wazza Member

אם כבר אז רדנאפ צריך לאמן את הנבחרת. הציעו גם לפרגוסון לאמן את הנבחרת מספר פעמים בעבר, אך הוא סירב. הוא אומר שקשה לאמן את הנבחרת הזאת ולטענתו אימון הנבחרת היא עבודה רעה וצריך ללמוד לשלוט על כל שחקני הקבוצה וקפאלו לא מצליח בזה.

13. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני גם מניח שרדנאפ יהיה המאמן הבא.

ואחרי שכאן לא יהיו ניסים, יטענו בלהט שהכדורגל האנגלי צריך מאמן זר, אז ימנו מאמן זר.

לצערי, נבחרת אנגליה מזכירה לעתים את נבחרת ישראל.

14. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בדיוק. זה מצחיק כשנזכרים איזה עליהום (מוצדק) היה על המאמן האנגלי אחרי מקלארן. עם כל הביקורת על קאפלו ואריקסון, לפחות אצלם העלייה של אנגליה לטורנירים הייתה עניין בטוח ואפילו המעבר של שלב הבתים, אצל המאמנים האנגלים האחרונים אפילו זה לא קרה.

15. Sturridge Member

ממתי שחקן מקבל הרחקה למשחק אחד כי ירד 'ברוגע' מהמגרש?
    כמה שחקנים כבר לא יורדים ברוגע? לא זכור לי שטורס השתולל כשקיבל את האדום לפני שבועיים, ועדיין הוא יושב בחוץ שלושה משחקים.