אוהד הפועל פרץ למגרש, הדרבי התל אביבי פוצץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EuropeGuy, ‏3/11/14.

1. עידן444 Member

אז מה אתם אומרים חברים? מה יהיה העונש? מישהו מהמר על הפחתת נקודות? רדיוסים? יסתפקו רק בעונשים חמורים וחסרי תקדים כלפי המתפרעים עצמם?

2. סמואל אטו Member

חבל על הזמן שלך, כמדובר באוהדי הפועל ההיגיון משתנה בהתאם למה שמנקה אותם מאשמה ואחריות.
    ערן זהבי מותקף פיזית? שלא מתגרה בקהל.
    טוטו תמוז מתגרה בקהל? ממציאים סיפור על בבנה שנזרקה כדי להצדיק את ההתגרות.
    שרים לרגב פנאן על אבא שלו? אבא שלו לא היה צריך להתאבד.
    איזה בן יש לאובארוב? אשמתה של אשתו.

תמיד תימצא האשמה במקום אחר.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. Telkiyski Member

לא לא עזבו.
    בשני המקרים האשמה הבלעדית היא כמובן איך לא על אוהדי הפועל תל אביב.
    אוהדי הפועל תל אביב הם האשמים בזה ששחקן עולה ליציע לתת להם מכות (ממתי מקללים הרי במגרשי ספורט?לאן הגענו?) כי הם נקטו באלימות מילולית.
    אוהדי הפועל תל אביב הם האשמים בפיצוץ הדרבי שלשום כי אחד מהם נקט באלימות פיזית ראשון ועשרה אוהדי מכבי עשו זאת רק אחריו.

ניצחתם.

אני רק אעלה בהשראת אורימור הצעה שביום השואה הקרוב כולנו נאשים את הרשל גרינשפן. המעשה הנבזי שעשה הוביל לשואה. המעשה של הרשל גרינשפן הוא הבסיס להכל וזה מה שהצית את האש (ליל הבדולח) והשאר הסטוריה.

4. עידן444 Member

קצת הלכתי לאיבוד פה בין כל התגובות. כמו שאני רואה את הדברים:
    • זהבי זכאי- האדום חייב להיות מבוטל.
    • הקבוצות לא ראויות לעונשים חסרי תקדים כמו הפחתת נקודות. בסך הכל הקבוצות כאן פחות או יותר היו בסדר. הפועל ת"א שילמה סכום גבוה מאוד על אבטחה ואינה צריכה לשלם על אוהד אחד קרימינל. הזהות שלו ידועה ואפשר לטפל בו ביד קשה באופן אישי.
    • הפועל ת"א ראויה לעונשי רדיוס על השלכת החפצים למגרש.
    • אוהדי מכבי ת"א שפרצו למגרש צריכים לקבל עונשים חמורים!
    • קרלוס גרסיה ואובארוב צריכים לקהל עונשי השהיה על התססת הקהל שלהם.
    • אני לא יודע האם מועדון מכבי ת"א צריך להיענש. נוטה לחשוב שלא.

oFiRzZz ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סיבוב שלם בחוץ מגיע לגרסיה, לפחות. אידיוט. בן אדם שמסית ככה לפיצוץ משחק ומשלהב אירוע אלים שכזה לא צריך להיות חלק מהכדורגל. הצילומים ברורים לגמרי.

oranfu ו-שי אוהבים את זה.
  6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא טענתי שהאשמים הבלעדיים הם אוהדי הפועל (במקרה סופו ממש לא), אבל הם אלה שהתחילו באלימות.
    יש הבדל בין קללות שיש בדרך כלל במגרשים לבין איחולי מוות לבן של בן אדם. אתה כנראה לא מזהה אותו. האמן לי שאם היו אומרים לסופו שהוא בסך הכל בן זונה או לזהבי שהוא חלאה, ולא מגיעים ישירות למשפחה (וכדי להקדים תרופה למכה - אל תיתמם, בן זונה זה שכיח מכדי להיות מה שאני מדבר עליו), אז כל המקרים האלה, בין אם התגרות לגיטימית ובין אם אלימות פסולה, לא היו קורים. כשאתה רודף אדם ולוחץ על הנקודות הכי רגישות, צפה לתגובה ממנו, לא להתעלמות. אותו אדם יכול להגיב כמו זהבי ולהישאר נקי, או לפעול כמו סופו ולהחזיר באלימות פסולה משלו.

אני מצדיע למנהלים שיש להם הסבלנות להשאיר אותך כאן יומיים שלמים.

7. סמואל אטו Member

חחחחחחחח אם למישהו היה ספק הועדה המקצועית של איגוד השופטים טוענת שהרחקת זהבי הייתה מוצדקת.

צריך לסגור את הליגה הזאת.

8. Telkiyski Member

אתה בהחלט צודק.
    עד המשפחה של "סופו".
    תקרא לו בן זונה ותגיד לו שהוא שמן, אבל עד המשפחה.
    אחרת לא בטוח שסופוקליס יבליג. סופוקליס טעה כשעלה ליציע לתת מכות לאוהד, אבל חייבים חייבים לציין שהאוהד קילל את המשפחה שלו (אגב יש לכך הוכחות? כי שימון ו"ניקולה" סיפרו על שני סוגי קללות שונים שם עם הירידה לחדרי ההלבשה בהפרש של יום. אחד סיפר על אונס הילדים והשני סיפר על גזענות. מעניין).

9. עידן444 Member

שכחתי את השופט כמובן, שצריך לנוח כמה שבועות יחד עם גרינפלד.

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני מהמר שהעונש יהיה פחות או יותר זהה.
    5 רדיוסים להפועל וסגירת שער 5 ל-5 נוספים בתוספת קנס של 5 ספרות והורדת 3 נקודות על תנאי.
    למכבי קנס זהה, סגירת שער 11 בלבד ל-5 משחקים, סעיף נקודות זהה והרחקה של קרלוס ל-7 משחקים בערך (אוברוב אני לא יודע).

מה אני חושב שהעונש צריך להיות?
    קודם כל בדרבים שיהיה קהל בית בלבד (לא אוהב את זה, אבל אין ברירה). להפועל סגירת שער 5 עד תום העונה ושעד הפלייאוף יורשו לרכוש כרטיסים רק ילדים עם הוריהם (לא אפגע במנויי 7, 2, 13 ושער הכבוד. ועם יושבי 4-5 שהם לא חוליגנים הסליחה), קנס של 5 ספרות והרחקת אבוטבול ל-5 משחקים.
    למכבי קנס זהה לזה של הפועל, סגירת שער 11 ל-3 משחקים (על העבודות) והרחקות של קרלוס ואם צריך גם אוברוב, עד תום הסיבוב.
    למה לא צריך לסגור את 11 כמו 5? לא כי אני אוהד מכבי, אלא כי לא מדובר ביציע בעייתי באותה מידה, עובדתית.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם מישהו היה אומר לי שהוא היה אונס את הבנות שלי או משהו בסגנון קשה כזה, אני שובר לו את העצמות ואני לא רבתי מכות מאז היסודי. איציק קורנפיין, סמל למלחמה בגזענות ובאלימות בשנים האחרונות, כמעט והיכה אוהד בית״ר בגלל שאמר לו מילים דומות. לא להבין למה סופו קפץ ליציע זו עצימת עיניים, כמו שלהגיד שזה לגיטימי להגיב ככה זו עצימת עיניים. סופו יצא לא בסדר בכלל והעונש שקיבל היה ראוי והוא היה אפילו ראוי יותר אם הוא היה מקבל יותר משחקים בחוץ, אבל כשאומרים לך מילים כאלו אתה לא חושב מה בסדר או לא בסדר.

אני גם לא מבין איך הגענו לסופו כי זהבי לא הגיע למצב שהוא עולה ליציע ומרביץ לאוהד. זהבי לא עשה שום דבר שהוא יוצא דופן.
    אני גם לא מבין למה אנחנו עדיין מגיבים לדמגוג כמוך שמעוות כל דבר שאומרים לו ונראה כאילו נהנה להיות במיעוט ו״נגד כל העולם״.

12. Telkiyski Member

כן, לא להבין למה שחקן עולה ליציע להכות אוהד, זו עצימת עיניים.
    אתה מעביר קורסים במילה האהובה פה "אובייקטיביות"?
    בא לי גם קצת.

הגענו ל"סופו" כי זה אותו חרא של אותו מועדון.
    מותר להם לעשות הכל
    בכדורגל ובכדורסל.
    לפנות לשחקנים תחת חוזה, אלימות אוהדים, אלימות שחקנים, אלימות אנשי צוות
    הכל מותר והאשמה הבלעדית תמיד, "איכשהו" תהיה על אוהדי הפועל בלבד.

שונאי הפועל.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הנה שוב, דמגוג. אתה ליצן, כל בן אדם שבא ואומר לך את האמת בפנים אתה מצטט רק חלקים שיראו כאילו מדובר בשונאי הפועל בדם שמאשימים אתכם בכל תחלואי העולם. אני לא מבין איך עדיין משאירים אותך כאן, אתה עושה שם רע לעצמך, לפורום הזה ולאוהדי הפועל ת״א.

14. Telkiyski Member

לא לא. אתה שטוען שאפשר להבין שחקן שעולה ליציע לתת מכות כי קיללו את המשפחה שלו (יש לזה הוכחות בכלל?). אתה עושה שם נהדר למה או מי שזה לא יהיה.

זו שיא הצביעות שלכם
    להצדיק שחקן שעולה ליציע להכות אוהד כי נטען שקילל את משפחתו אבל אז "להזדעזע" מאוהד שפורץ לדשא בניסיון ללכת מכות עם שחקן.

תתביישו כולכם. אתם קטנים.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני לא יודע אם זו סלקטיביות או פשוט מודעות עצמית לא קיימת ומוח שטוף להחריד.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.