אוהד הפועל פרץ למגרש, הדרבי התל אביבי פוצץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EuropeGuy, ‏3/11/14.

1. סמואל אטו Member

ההתאחדות טוענת שהיא לא מוסמכת.
    איגוד השופטים טוענים שהם לא מוסמכים.
    ובית הדין העליון גם לא מוסמך.

פארסה מביכה.

2. Muurad Member

פארסה ענקית שבית הדין של ההתאחדות לכדורגל, לא מוסמך לקבל החלטה כמו ביטול כרטיס אדום במהלך משחק מטעמו.

לא שאפשר לצפות ליותר מרפובליקת הבננות כאן..

3. Civil Anti Madridista

ככה זה שאף גוף לא רוצה "ללכלך את הידיים", למכבי אסור לשתוק. ערן זהבי חייב לפתוח בהרכב במשחק הליגה הקרוב מול נתניה.

Nave אוהב/ת את זה.
  4. oFiRzZz Member

מתישהו איגוד השופטים אמר שהשופט טעה ?
    או שמבחינתם השופט תמיד צודק ?
    זה כבר נהיה מביך .

5. alexshw Member

זהבי פשוט ממאיס את עצמו על כולם. הפסטיבל הזה כבר מגעיל.
    הבנו כבר שהשופט גרם לו עוול, אבל הוא לא הראשון שסובל מזה. מי הוא בכלל שלא ירגיש בנוח לייצג את הנבחרת. חושב את עצמו רונלדו מקומי. מי שרוצה לעמוד בשורה עם הישראלים הגדולים ביותר, שיצא לחו"ל ויעשה שם משהו ולא רק יככב בביצה המקומית.
    יאללה קיבלת אדום, שב משחק אחד בחוץ מה קרה. למה צריך פסטיבל שלם סביב השם שלך?

וצריך להשעות אותו מהנבחרת אם הוא לא מרגיש בנוח לייצג את המדינה, ממילא הוא מגיע לשם רק בשביל לנוח מהליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/14
    oranfu אוהב/ת את זה.
  6. Civil Anti Madridista

ומי אשם בפסטיבל הזה? אך ורק מקבלי ההחלטות שאיבדו לגמרי את הראש.
    אם זהבי היה מורחק על משהו שקשור למהלך התקני של המשחק תהיה בטוח שכבר היינו מזמן מאחורי הסיפור הזה.
    אבל בגלל שמדובר באירוע חמור וחריג, אי ביטול ההרחקה של זהבי יהיה חד וחלק אות ניצחון למתפרעים, ולגיטימציה להמשיך עם זה

ובעניין הנבחרת אני מבין ללבו. נכון שהנבחרת היא קודם כל זכות, אבל באותה נשימה זו סטירת לחי מצידה לא לגבות אותו.

7. alexshw Member

אין לי ויכוח שהאדום במקרה הזה מוטעה, אבל הוא מנסה פה לנצל את המצב גם בשביל לבכות וגם בשביל להאדיר את שמו.
    די כבר זה לא מעניין אותי מה הוא מרגיש וזה לא שווה מסיבת עיתונאים ובטח לא כאלה התבטאויות נגד הנבחרת.
    הוא לא תמים.
    בגלל הצטיינותו בליגה הוא חש את עצמו מלך יותר מדי. סך הכל הוא במודע משחק בליגה פחות טובה ממה שהוא יכול רק כי בחר בדרך הקלה.

8. Civil Anti Madridista

תסכים איתי שאם היה מדובר באירוע מינורי, מאוס וחסר חשיבות זה לא היה מגיע למימדים של כתבת שער באתרים הפופולריים בארץ.
    זהבי לדעתי התבטא כמו שצריך במסיבת העיתונאים, לא דפק חשבון לאף פקק שיושב באיגוד השופטים או בהתאחדות לכדורגל
    נשאר רק לקוות שהגופים האחראים יפסיקו לזרוק את האחריות אחד לשני, ושמישהו יתעורר, יבטל את ההרחקה ויביא כבר לסיום הסאגה.

9. alexshw Member

אי אפשר לבטל את ההרחקה כי אין לאף אחד סמכות כזו. צריך לשנות את החוק קודם כל.
    חוץ מזה הוא הרוויח מחוסר אחידות כי על ההתנהגות אחרי האדום הוא יכל לקבל כמה משחקים בחוץ.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

איך אין סמכות לזה? כל השנים האלה לא היו סמכויות לאף גורם בכדורגל הישראלי לבטל אדום? נשמע לי תלוש מהמציאות.

מקווה שמכבי לא וויתרה ותערער לגורם משפטי אזרחי שיוכל לבטל את האדום הזה.

11. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

אלכס, לא ממש הבנתי מה הבעיה שלך עם זהבי ועם המשפט "אז שיישב משחק אחד בחוץ"...עוד לא קלטת שזה לא קשור לאדום ולגבי משחקים הוא יישב? בעצם זה שאדום כזה לא מבוטל לאלתר, יש פה ניצחון מוחץ לאלימות. מחר תגיע קבוצה למשחק עונה או למשחק חשוב אחר ואחד מאוהדיה יתקוף את כוכב היריבה שמן הסתם יחזיר ויקבל אדום רק כדי להפסיד אח"כ משחקים. מה זו השטות הזו? זהבי לא צריך לשבת ולא דקה בודדת בחוץ ואם לא מבטלים לו את האדום, אני אפילו במקום מכבי נוקט צעד דרסטי ביותר כמו הופעה עם הנוער או אפילו לשקול לא להופיע לליגה עד שההחלטה תשונה. עד כדי כך קיצוני.

12. השולס עולה Member

אני היתי זורק את זהבי מהנבחרת אם לא מפרסם הבהרה לאנטי ישראל שלו. גועל וכפיות טובה. אל תבוא לא צריך אותך גם ככה אתה דואג רק לעצמך ועד שלא כובש לא מוסר לאף אחד.

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. alexshw Member

אבל זה התקנון. אין סמכות לבטל אדום. צריך לשנות את התקנון, אני בעד.
    אני נגד מופעי בכיינות ופסטיבלים סביב שמו של אדם מסוים.
    כולם יודעים שיש בעיית אלימות וצריך לפתור אותה. לא להאדיר את שמו של זהבי לחינם

14. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

אז יאללה, שישנו את התקנון מחר. אם זהבי לא ישחק נגד נתניה זה בזיון לכדורגל הישראלי וניצחון לחוליגנזים.

רק שקודם צריך למצוא כמובן מי מוסמך לשנות אותו ..

15. Civil Anti Madridista

אתה מתכוון לניסיון שלו "לפוצץ את המשחק?" נו באמת, אם השופט היה מפעיל שיקול דעת מינימלי הוא היה צריך לפוצץ את המשחק בעצמו ולא לחכות שמישהו ייהרג על הדשא. המחאה של זהבי לגיטימית, ואני מאוד הייתי רוצה לראות את השופט הזה בנעליים של זהבי
    מהסיבה הפשוטה שהוא היה מגיב בדיוק כמוהו, ואיגוד השופטים ללא כל ספק גם היה מגבה אותו.

לעניין החוקה - מכבי מבזבזת את זמנה לשווא, כל גוף מגלגל את האחריות הלאה מתוך כוונה לא לעשות כלום.
    מכבי לא יכולה לפנות ישירות לאופ"א ולחסוך לעצמה את כאב הראש מול הבירוקרטיה המטופשת הזו?

idans10 אוהב/ת את זה.