אוסטריה, התגעגעת לגרמניה?

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏30/5/08.

1. FC_Bayern Member

הכתבים של ONE פשוט מגוחכים, גועל נפש שזה מה שנותנים להם לכתוב. נוייר מוכשר בהרבה מאדלר? אנקה שוער בינוני שזכור מתצוגות נפל? (אה כן, ב-2002). פשוט שערורייה, צריך לעשות חרם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

חבר'ה, אני לא מבין למה אתם מתרגשים מכל פיפס קטן של התקשורת כנגד הנבחרת שלנו. בואו נתחיל בזה שגרמניה לא אהודה במיוחד בקרב הישראלים, ודבר שני הנבחרת שלנו לא מציגה כדורגל גדול ולכן הם מחפשים לעקוץ כל פעם שאפשר את הנבחרת. כל חברי הפורום הגרמנים יודעים שרנה אדלר ורוברט אנקה הם שוערים מצויינים ועשו עבודה נהדרת בכל העונה עם באייר לברקוזן ועם האנובר 96.

לירן, אם יוהאכים יסתכל על הרזומה של שני השחקנים הללו, הוא לבטח יקח את היצלספרגר להרכב הראשון. תומאס הרבה יותר מנוסה, לטעמי עדיף בכמה דרגות על טרוכובסקי ולבטח יש לו יכולות הגנה טובות מאלו של טרוכובסקי. העיקר שזה יהיה אחד מהשניים הללו, אני מקווה שזה יהיה היצלספרגר.

בסדר נדב, אז להאם יכול להיות המגן הימני ווסטרמאן שהציג יכולת נפלאה העונה בשאלקה בתור מגן שמאלי, יכול לפתוח בהרכב בתור מגן שמאלי. אך ללא ספק ההעדפה שארנה פרידריך יפתח בהרכב הנבחרת.

3. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

נדב נצמד לטעון ששחקנים חייב לשחק בעמדתם המקורית, אבל אני לא יודע אם אפשר להעמיד שחקנים טובים דיו להרכב נבחרת גרמניה בעמדות האלו.

א. היצלספרגר לא ממש קשר שמאלי ובטח שלא מגן, אבל עושה הגנה.
    ב. גם אני בעד טרוכובסקי אבל זה יקרה, יצלבו את יואכים לאוו אם הוא יכניס שוב שחקן ספסל להרכב.
    ג. הבחירות של יוגי חייבות תהיות הגנתיות גם בקישור. היינו, הקשר הימני או השמאלי לא צריכים להיות חלוצים (פדולסקי) או כל גורם אחר שלא עושה הגנה. אותו הדבר גם בקישור הימני, לכן היצלספרגר למרות הכל עדיף בעמדה גם אם לא נקבל הברקות בהתקפה.

אחרי ביזיון ההגנה שלנו נגד קרואטיה ועם הידיעה שזאת החולשה שלנו עוד לפני הטורניר, חייבים שכולם ללא יוצא מן הכלל ידעו לעשות הגנה (אולי למעט החלוצים).

הגנה, הגנה ועוד פעם הגנה. לא עוד ביזיון ברבע הגמר (או בשמינית אבוי עלינו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx ) !

4. George Best Member

תגידו,
    למה טימו הילדברנד נותר מחוץ לסגל?
    לטעמי הוא גם חייב להיות הבחירה מספר 1 של לב.

5. chiae Member

זה לא דור גדול של הגרמנים ,אז למה לשחק 4-4-2 ?
    האם מעדיפים שם משחק יפה על תוצאות ?
    אני הייתי משחק 4-5-1 ,ככה או ככה קלזוה וגומז לא מספקים את הסחורה ,פודולסקי לבד למעלה ,פרינגס ובורובסקי בקישור ההגנתי ,באלאק טיפה קדימה ,טרוכו מימין ושוויני משמאל

מעבר לזה ,על מה התלונות שלכם ? באמת חשבתם שאם 4-4-2 גרמניה יכולה לזכות בטורניר ? עלפי מה ? הטכניקה של השחקנים ? (שלוקה מאוד מאוד בחסר ) , או איזה הגנת ברזל ? , אם גרמניה תשחק במערך הזה פורטוגל או כול נבחרת טכנית לא תתקשה מולה .

חבל שהגרמנים נפרדו מהנשק הדומיננתי שלהם מהעבר ,הגנת ברזל ו110 אחוז טקטיקה ,לא יתכן שההגנה תראה כמו מסננת ,זה גרמניה זה ?

6. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

לדעתי, יוהאכים לאוו חייב לעשות שינוי במערך ולפתוח עם 4-2-3-1.

-------להאמן-------
    להאם-----מטצלדר------מרטסהאקר------פרידריך
    ---------פרינגס------רולפס-------
    היצלספרגר----------באלאק--------------פריץ
    ---------פודולסקי------------

זוהי רק דוגמא למערך אשר אני חושב שיכול להיות טוב יותר עבור הנבחרת.זה ההרכב אשר הכי הייתי רוצה לראות אבל אין ספק שדבר כזה לא יקרה. אך לטעמי המערך חייב להשתנות וגרמניה חייבת לשחק עם שני קשרים דפנסיבים. הבעיה היחידה במערך הזה, חלוץ חוד אחד בלבד כאשר קלוזה על הספסל או שמא קלוזה יפתח כחלוץ ופולדי ימשיך לשחק כקשר שמאלי. אבל החוליה האחורית חייבת להתחזק באופן משמעותי. היתרון במערך הזה, היצלספרגר ופריץ שני שחקנים אשר יודעים לעשות עבודת הגנה וגם עבודת התקפה, יכולים לעלות ולרדת, לא כמו פולדי אשר לא יודע לעשות עבודת הגנה כגון פריץ והיצלספרגר.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני אשמח לראות 4-5-1, אבל בדיוק כרגע אנחנו עמודים בצד ההפוך לגמרי. חסר לנו קשרים, אנחנו לא מצליחים למלא קישור של 4 שחקנים ראויים להרכב בשל פציעות. שניידר פצוע ואין לנו קשר ימני. 5 קשרים ראויים להרכב ראשון אין לנו, חלוצים יש לנו בשפע, לכן 4-4-2. אי אפשר להשאיר את קלוזה וגומז על הספסל, ופודולסקי לא מסוגל בחלומות הכי ורודים שלו להיות חלוץ בודד סטייל לוקה טוני, הוא פשוט לא כזה.

אריאל, אני עצלן מלהרחיב, אבל הילנדרברנד הוא בדיוק אותו הזבל כמו להמאן.

יוני: לא יקרה, אי אפשר. פודולסקי לא יחזיק את החוד לבד, זה לא מתאים לו, בחיים לא!!!
    מה גם שפריץ בימין, כשל, נדב עוד שניה יצלוב אותך

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

דבר אחרון, החלפת מערך ברגע כה מכריע אחרי שכל המוק' וההכנה ליורו שיחקנו בשיטה מסויימת, זה בלתי אפשרי ולא מתקבל על הדעת. מילא לפני חצי שנה לשנות מערך, אבל עכשיו בשום אופן.

נערך לאחרונה ב: ‏14/6/08
  8. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx הבעיה שאין מישהו מספיק טוב לימין.

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

נכון, לכן עדיף כבר מישהו שאולי יגמגם בהתקפה, אבל לא נחטוף גולים בגללו. מישהו שיתן הגנה וילחם.
    יש רעיון? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

10. סטפן אפנברג Member

ה- 1-5-4 של פלר ביורו הקודם השאיר אותנו ללא ניצחון , גם מול נבחרת כמו לטביה ... שכח מזה

11. chiae Member

ותגיד לי אתה ,בכול גרמניה לא קיימים 5 קשרים טובים ? איפה הטעות פה בעצם ?
    אם ככה יתנהלו העיניינים, עם ה 4-4-2 המגוכך הזה ,חוץ מהתלהבות על משחק "יפה" לא יצא כלום .

ממתיי גרמניה משחקת יפה ? הייתי מעדיף לראות אותם זוכים כמו יוון ,כי ככה זה ,כולם צריכים לשנוא את הנבחרת הזאת ולקבל בראש ,זה היה ככה בעבר ועכשיו זה כבר נשמע כמו מדע בדיוני ,בגלל זה גם אגב התואר האחרון הגיע לפניי יותר מעשור ולא בטוח מתיי יגיע התואר הבא .

ובכלל , יש לי ביקורת על השחקנים שלאב זימן,איפה לל לעזעזל ? המגן הימיני הכי טוב העונה בגרמניה ,איפה הוא ? איך הוא נעלם מעיניו של המאמן ? ,זה לא הוא שבמשחקיי הליגה אמור לבוא ולהתרשם משחקנים ? איך הוא לא ראה את לל ?
    מגן ימיני ברמה ,אחד כזה שבעזרתו הסיכויים לזכות עולים ,תורם גם מבחינה התקפית וגם עושה הגנה כמו שצריך .

הנה ההרכב שלדעתי גרמניה הייתה צריכה להציג וללכת איתו בטורניר הזה :

------------------נוייר------------------------
    -----לאם-------מצלדר ------מרטסקר-----לל---
    ------------פרינגס-------בורובסקי------------
    -----------------באלאק-----------------------
    -----שוויני-------------------טרוכו-----------
    --------------פודוסלקי-----------------------

12. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

על לל בכינו הרבה בדיון של הנבחרת הגרמנית בפורום הגרמני. בסך הכל לכל נבחרת יש שחקן או 2 שלא זומנו והתקשורת הרימו גבה. במקרה של גרמניה זה לל, גם אני רוצה אותו בפנים, אבל הוא לא, חבל. לא סוף העולם.

נויר, אדלר או רנזיג, לא, לא ולא. ילדים לא צריכים לעמוד בשער. שוער מגיעו לשיאו בגיל 28-30 ומשם אפשר להתחיל איתם בנבחרת.

13. Frings Member

יוגי צריך לעשות רק שני שנויים כדי להחזיר לגרמניה את תואר הנבחרת הכי פייבוריטית לזכיה ביורו :

וסטרמן במקום ינזן , היצלספרגר במקום גומז , כלומר, להישאר עם אותו מערך (4-4-2) אבל להחליף שחקנים :
    ------------להמאן ----------
    וסטרמן--מרטזקר--מצלדר--לאם
    היצלספרגר--פרינגז--באלאק--פריץ
    ----פודולסקי--------קלוזה

לדעתי עם הרכב כזה , המנשאפט יכולים לקחת את היורו , ודי בקלות ..

14. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

נדב, לא רשמתי שבורובסקי פצוע, אלא שהוא לא כשיר במאה אחוז. ואם אכן הוא יכול לשחק ביום שני, אז כמובן הוא עדיף על פריץ.

1-5-4 ???
    שכחו מזה, כמו שקלינסמן לא היה מעלה בדעתו לשחק ככה, לבטח גם ממשיך דרכו שבדיוק על סמך זה קיבל את האימון לא יבחר בטקטיקה הזאת.
    ועדיין חייבים לחשוב על ההגנה, לא יתכן שההגנה הגרמנית תשחק ככה.
    אם לאוו היה יותר נועז, הוא היה מעלה את אנקה בשער. ושם את ווסטרמן על חשבון מטצלדר. כאן אבל הכל נראה פשוט אוטופי.

15. chiae Member

אם ככה אפשר לשנות את השם של הנבחרת לנבחרת ברזיל ,רק חבל שהם שכחו שאין שם שחקנים טכנים כמו בברזיל ועם מערך כזה הם לא יגיעו רחוק .

קשה לי להבין איך האוהדים של הנבחרת הגרמנית מקבלים את העובדה שהנבחרת הזאת כול כך עלובה .
    אם אין שחקנים טובים - תעשה אותם טובים עם מערך מתאים ,איך יוון זכתה ביורו הקודם ?
    הגנה שנראת כמו מסננת מול "אימפריה" קרואטית זה בדיחה .