אינטר 2016/17 :: צ'יינהטאון פינת אינדונזיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

איזה משתנים כבר יכולים להיות שלא שמענו עליהם?

מלכתחילה חיכו לו בפינה ועכשיו רואים את התוצאות. בינוני יבוא במקום בינוני.

2. Raulito Madridista

בנקודת הזמן הנוכחית התוצאות של אינטר לא מתקבלות על הדעת אבל בטווח הארוך יותר אני כן מאמין בדה-בור ומקווה שלא יפוטר. לא חושב שזו הייתה טעות לבחור בו, הוא היה מאמן מבטיח שהחזיר את אייקס להיות הקבוצה הכי חזקה בהולנד עם ארבע אליפויות רצופות שזו חתיכת ריצה שאייקס לא עשתה הרבה-הרבה זמן, ועוד אחת שחמקה ממש במחזור האחרון בעונה שעברה. יש לו נסיבות מקלות בגלל העיתוי בו מונה למאמן, הוא לא באמת היה יכול להתכונן לעונה הזו יותר מדי זמן ובשקט.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מדל מורחק משלושה משחקי ליגה.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מעלה בדעתי סיבה הגיונית לפטר את דה בור בהתחשב באופציות הקיימות כרגע בשוק. וזה מבלי להתייחס לעובדה שהבן אדם הגיע למועדון 10 ימים לפני תחילת העונה. לא יודע אם זה נכון או לא, אבל בתקשורת אומרים שהדעות חלוקות בקרב חברי ההנהלה. יש כאלה שרוצים לראות אותו מפוטר כבר עכשיו, ויש כאלה שרוצים לתת לו עוד הזדמנות נגד טורינו. אני מקווה שהאחרונים ינצחו בהחלטה הזו.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

שכחתי לציין את זה אתמול. הטמבל הזה דפק כאפה לשחקן אטלנטה באמצע המגרש.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

טמבל? לא יכול לחשוב על דבר יותר מועיל שהוא יכל לעשות. אולי הרחקה מ-5 משחקים ;)

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אמנם משמח אותי שמדל לא ישחק, אבל משום מה יש לי תחושה שזה לא אומר בהכרח שקונדוגביה/ברוזוביץ' ישחקו.
    יש לי תחושה שנראה את מלו קם לתחייה בקרוב.

8. SerieA Il Capitano

מצוין.
    אם פליפה מלו לא יעלה במקומו...

9. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לתת לו ׳צ׳אנס אחרון׳ נגד טורינו זה גם החלטה מטומטמת, או שאתם מאמינים במאמן, או שלא.

ההרגשה,לפחות לפי הלל הרוח בתקשורת והעובדה שאך אחד מחברי ההנהלה עוד לא יצא להרגיע את הרוחות היא שלא מאמינים בו. כלומר אם לא יפוטר אחרי טורינו, יחכו לו בכל מקרה פינה לנפילה הבאה.

חובבנות.

EO11 אוהב/ת את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לפי כלי התקשורת יונקורי יתפוס את המקום של מדל בהרכב.

האמת שקונדוביה מצדיק את האנטי כלפיו, אבל עדיין אני חושב שהצרפתי עדיף על הילד הסתמי.

11. yonmu Member

לא מבין את ההודעה הזאת. תמיד יש שלב שהוא הקש ששובר את גב הגמל. אין כזה דבר 'מאמינים או לא'. כרגע הוא עדיין לא קיבל מספיק זמן.
    ינצח את טורינו? יקבל עוד זמן. ימשיך לנצח? כל הכבוד.
    יפסיד לטורינו? אולי באמת הגיע הזמן לפטר. אולי עוד משחק, אולי 2.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

אני זוכר שנה שעברה שאינטר היתה עם רצף תוצאות לא טובות שהגיעו לשיאם עם תבוסה בדרבי ודיברו שמנצ'יני או-טו-טו מפוטר,אינטר ניצחה את קייבו ומאנצ'יני שרד עד סוף העונה.
    כמובן שאני מאחל לדה בור הצלחה יותר גדולה ממנצ'יני אבל אני מקווה שהבנתם את הנקודה.

נערך לאחרונה ב: ‏25/10/16
  13. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

בשביל לשבור את גב הגמל צריך גמל, דה בור קיבל את הגמל שלו שבור,ולא נתנו לו את השקט או הזמן שצריך כדי שהגמל שלו יחלים.

במיוחד במקום שבו אינטר נמצאת(לא הטופ של אירופה ואפילו לא זה של איטליה) , גישה של תוצאות ועכשיו כאילו אתם ריאל מדריד פשוט לא מתאימה , אינטר צריכה בניה שקטה ומחשבה קדימה ובמקום זה היא עברה קיץ איום ונורא, נפטרה מה או שלה , הביאה אחר שבוע וחצי לפני העונה וצועקת תוצאות תוצאות תוצאות.

EO11 אוהב/ת את זה.
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יש דבר כזה "מאמינים או לא". בעונה שעברה כשיובה ואלגרי פתחו חרא את העונה היו דיבורים כל כך חמים על פיטורים שלו? אני בספק אם בהנהלת יובה שקלו את זה בכלל.

אם זו הגישה כלפי דה בור, אז למה הביאו אותו מלכתחילה?

15. yonmu Member

@Bianconeri
    אתה מדבר על השאלה אם זה מוצדק או לא. אני מסכים איתך שהתוצאות לא צריכות להיות העיקר אלא הדרך, אבל אם ראשי אינטר גם לא רואים שום תהליך של התקדמות - אז בהחלט יש מקום לפיטורים בשלב מסוים. דה בור קיבל סגל בינוני עם חיזוקים יקרים. אחרי 10 מחזורים הגיוני שיגידו שאם אין תוצאות ואין דרך ואין התקדמות - ננסה משהו אחר.

@EO11
    אלגרי הגיע עם קצת יותר קרדיט מאשר דה בור, ובתחילת העונה הוא בהחלט היה צריך זמן לגבש את יובה מחדש. בסופו של דבר הוא הספיק לעשות את זה. אם הוא היה ממשיך עם עוד 10 הפסדים - גם הוא היה מפוטר.

מצב נושא:
הנושא נעול.