אינטר 2016/17 :: צ'יינהטאון פינת אינדונזיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא כל כך מקבל את זה.אם אינטר רוצה מאמן ״זמני״ עד סיום העונה בכדי להביא שם גדול (מי כבר יהיה פנוי למעט *אולי* סימאונה?) ופיולי מעוניין בחוזה עד יוני 18 אז יש מספיק אלטרנטיבות.

בתקשורת האיטלקית מדווחים שויטור פריירה, שאימן את פורטו אחריי וילאש בואש ומחזיק באחוזי הצלחה מצוינים שם, אולימפיאקוס ופנרבחצ׳ה, עלה כמועמד. לא מכיר מעבר למספרים, אבל הוא נראה מצד אחד כאחד שיש לו פוטנציאל טוב ומצד שני גם הוא לא מכיר את הכדורגל האיטלקי ולמרות שהיה בפורטו ופנר, מועדונים לחוצים בפני עצמם, זה עדיין לא אינטר.

נערך לאחרונה ב: ‏1/11/16
  2. VAR Member

לעזוב את פורטו בשביל חצי עונה באינטר כשאתה יודע שאתה כמעט בודאות לא ממשיך זה מתכון נהדר להישאר מובטל (ועל הדרך להוריד את אחוזי ההצלחה שלך באופן די משמעותי, אם לא הצלחת להשתלט על העסק).

כל המועמדים שיסכימו לחוזה עד סוף העונה יהיו בסגנון אנדראה סטרמצ'יוני - כלומר כאלה שיש להם רק מה להרוויח. פיולי בצדק רוצה חוזה ארוך יותר. יש לאינטר 2 אופציות - או להישאר עם מאמן הנוער ובעצם לזרוק את העונה הזו לפח ובקיץ ללכת על סימאונה בכל הכוח (ולך תדע אם הגעה שלו לא מותנית בהעפלה לליגת האלופות) או למנות מאמן רציני ולתת לו הצעה רצינית. סימאונה יהיה מאמן בכיר גם ב2020.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא הבנת נכון חבר. הוא אימן את פורטו לפניי 3 שנים, בעונה האחרונה את פנרבחצ׳ה. אחוזי ההצלחה שלו יחסית טובים, אבל זה בקבוצות דומיננטיות וחזקות בליגה שלהן ולא כמו אינטר.

4. VAR Member

מה שכתבתי עדיין תקף....

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בכל מקרה אני מסכים איתך שלחכות לסימאונה זה לא רציני. השאלה את מי נביא, לוראן בלאן? עשה עבודה יפה עם בורדו, עם פסז׳ קשה היה שלא להצליח בזירה המקומית ובאירופה הוא היה ממוצע לכיוון הכושל לדעתי.

מדווחים שפיולי כבר במילאנו. שיהיה בהצלחה עם אינטר בכלל וקנדרבה בפרט.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם אתם קוראים את רשימת הגידופים והתרוצים שנציגי דה בור אומרים בשמו ומבינים שלא היה לו מושג לאן הוא הגיע...

7. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד נובמבר למנות 3 מאמנים. זה השיג ששמור רק לכבירי.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

די מארציו מדווח שהמעומדים המובילים הם פיולי ומרסלינו שעזב את ויאריאל בקיץ האחרון.

ממה שהבנתי הסיפור הוא שהצד האיטלקי בהנהלה, בראשות אוסיליו, מעדיף את פיולי בעוד שסאנינג מושפעים מקיה ג'וברקיאן (שגרם לפיטורי מאנצ'יני לפי מה שהבנים של האחרון אומרים) שלא תומך במינוי הזה ולכן בסאנינג בוחנים אופציות אחרות. לפי די מארציו, סאנינג יפגשו במהלך הסופ"ש עם שני המאמנים, ויכול להיות שגם עם מועמדים אחרים.

9. AFCA Member

יכול לפרט?

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אם כבר דה בור ודרך קלוקלת, אז בקוריירה דלו ספורט דיווחו שהאחרון לדעת שדה בור פוטר היה... דה בור:

11. SerieA Il Capitano

התנהלות הזויה שמראה שבאינטר לא יודעים לנהל.

אני לא מבין מה זאנטי עושה שם האמת. אם הוא בובה כדי שאוהדים יחשבו שיש אינטריסטה בהנהלה, סבבה. אם הוא לא בובה ואמור לעשות משהו, זה מאד בעייתי, ומראה ששחקני עבר לא תמיד מתאימים לתפקיד.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא אתחיל לקבץ לך עכשיו את כל התגובות, אבל אתה יכול לדפדף ולקרוא: Inter news | Football Italia

13. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבין כל המאמנים שהסתובבו פה מאז שמוריניו עזב, דה בור הוא היחיד שאני לא מרגיש טוב עם עזיבתו.
    אני מרגיש שחרצו את גורלו מהר מדי ולא נתנו לו את הגיבוי שמגיע לו. מבחינת תוצאות הוא לא היה שונה בהרבה מקודמיו, אבל לטעמי היה מקום לתת להוכיח את עצמו עד סיום הסיבוב הראשון. אי אפשר להתעלם מהעובדה שהבן אדם הגיע רק 10 ימים לפני תחילת העונה לקבוצה שלא ממש בנויה. לוקח יותר מחודשיים וחצי לבנות את הקבוצה. מה גם, אני רואה בשמות העולים בתקשורת כמחליפים לדה בור הימור לא פחות קטן מההימור שאינטר עשתה עם דה בור עצמו.
    הועלו שמועות על זה שדה בור איבד את חדר ההלבשה, בעיניי, אם יש שחקנים שדה בור "איבד" אותם, התפקיד של ההנהלה הוא לגבות את המאמן ולהעמיד את השחקנים במקומם, במקום לעשות את הדבר הקל יותר והוא לפטר את המאמן. יש לי ביקורת לא קלה על כמה מהחלטותיו של דה בור, אבל אני חושב שאם יש משהו שלמדנו מהשנים האחרונות, זה שלפטר את המאמן לא בהכרח יפתור את הבעיה, ומעבר להפיח תקוות שווא בקרב האוהדים, המהלכים האלה נועדו לכישלון בד"כ. חבל שזה נגמר מהר ובצורה הזו.

EO11 ו-SerieA אוהבים את זה.
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רוב האוהדים נגד הפיטורים שלו ממה שאני רואה ברשתות החברתיות. הוא עשה דברים חיוביים במעט זמן שהיה כאן, וזה שהוא יצר אנטיגוניזם אצל חלק מהשחקנים זה רק בגלל שהוא הראה לכל מיני פחים (ביאביאני למשל) או סוררים (קונדו וברוזו) שהם לא שווים הרבה כרגע.

15. yonmu Member

חייב להגיד שכצופה מהצד (יחסית) אני לא מבין את הכעס על ההנהלה.

השקעת כספים ברכש? יש.
    שחקני רכש מבטיחים ומתאימים? יש.
    שמירה על הסופרסטאר של הקבוצה? יש.
    מינוי סמל עבר לתפקיד ייצוגי? יש.
    מינוי מאמן מבטיח? יש.

מה לעשות - זה לא הלך. ניצחון ו2 הפסדים באירופה, 4 נצחונות, 2 תיקו ו6 הפסדים בליגה - זה מאזן רע לאינטר שלפני ההשקעה וזה מאזן רע מאוד לאינטר + 100מ' יורו. כשמוסיפים לזה את איך שהקבוצה נראתה - זה נוראי.
    אז נכון, היה אפשר לתת לדה-בור עוד קצת זמן. את המשחק הערב ואולי הוא היה מוציא נצחון נגד קרוטונה ואז כבר הדרבי. ואולי באמת היתה מתחילה מגמת שיפור. אבל את זה תמיד אפשר להגיד. הוא קיבל זמן והראה תוצאות נוראיות, ולא היה נראה שדברים משתפרים. אז אפשר להמשיך להמר עליו וללכת עם הראש בקיר (ומי יודע, אולי הקיר יישבר), ואפשר לחתוך עכשיו - כשלמאמן החדש יהיו חודשיים שלמים להכיר את הסגל עד שהוא מגיע לחלון העברות שבו הוא יוכל לעשות תיקונים ושיפורים.

וגם אם פיטרו קצת מוקדם מדי (תנו לדה-בור הפסד הערב והפסד בדרבי והוא יישאר עם הרבה פחות תומכים) - זה כזה לא רציונלי?
    אפשר להסתכל על מנצ'סטר יונייטד ולראות לאן מגיעה הנהלה שמתעכבת עם פיטורי מאמנים.

מצב נושא:
הנושא נעול.