אינטר 2016/17 :: צ'יינהטאון פינת אינדונזיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

2. Raulito Madridista

כל החצים הופנו עד עכשיו לדה-בור ומעניין לראות מתי השחקנים וההנהלה שם הדג מסריח מהראש - יספגו את האש. לדעתי ההרכב הראשון של אינטר חזק. מה שקורה באירופה בגלל החוקים הפיננסיים הוא פשוט מוזר והזוי. אינטר לא יכולה לעצור הכל עכשיו ולחכות שהפז"ם ידפוק עד 2018, ואם סימאונה לא יגיע? ומה יהיה עד אז? דיברו על הידינק כמחליף זמני אבל זה נשמע לי חסר מעוף והוא לא הצליח להרים את צ'לסי אשתקד בניגוד ל-2009. חלף עבר זמנו.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ההנהלה סופגת את האש לא מעט, זה ממש לא נכון שכל החצים הופנו לדה בור. לא מעט אוהדים וגם כל מיני שחקני עבר ואנשי תקשורת באיטליה טענו בזמן האחרון שפיטורי דה בור זה ממש לא הפיתרון וההתנהלות של אינטר בעניין רעה מאוד.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מרסלינו ופיולי במילאנו, כנראה שאחד מהם יהיה המאמן. אני מהמר שהראשון.

5. Raulito Madridista

גם בספרד מתחזקות ההערכות שמרסליניו ייאמן את אינטר וכתוב שהוא מאוד-מאוד קרוב לחתום. זה יהיה פרס די גדול עבורו לדעתי לנוכח מה שעבר בזמן האחרון, העזיבה המפתיעה וההתנקות מויאריאל בטונים צורמים אחרי האשמות הזויות מצד הבעלים מה שאפילו הגיע עד לבית-משפט. ובחזרה לכדורגל: נראה שהבלאגן באינטר די גדול ודה-בור שלא סיפק תוצאות היה רק פסיק קטן שם, ואין ספק שמרסליניו לא התמודד עם לחצים כאלה - אבל אני חושב שאינטר לוקחת הימור מושכל, מה כבר פנוי בשוק כרגע? מרסליניו עשה דרך חתחתים ארוכה מאוד בספרד, אימן בקבוצות קטנות וגם את הפרויקט היפה בויאריאל התחיל עוד בליגה השנייה. עד הקיץ הנוכחי תמיד היה שם שקט מופתי, כדורגל התקפי ומהנה מרגל לרגל ויש הרבה שחקנים שחייבים לו את הקריירה שלהם.

SerieA אוהב/ת את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני לא אופטימי לגבי מרסלינו. המאמנים הספרדיים מביני עניין אבל הכדורגל האיטלקי שונה מאוד וגם לו, כמו לדה בור, יכולה להיות בעיית התאקלמות.

בינתיים, מדווחים שהנהלת אינטר נפגשת עם זולה. אני ממש לא בעד.

7. SerieA Il Capitano

אני די חושד שמרסלינו ייבחר בגלל קיה ולא בגלל התנהלות נורמלית. וזה מה שמדאיג כאן.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא צריך לחשוד, זה בדיוק מה שקורה. הפגישות שנערכו היום עם המאמנים נעשו בלי חברי ההנהלה האיטלקיים אבל כן עם קיה. במילים אחרות, זה האיש החזק במועדון שלנו כיום, בדיוק כמו מנדש בולנסיה. לא בא לי להיות ולנסיה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/11/16
  9. SerieA Il Capitano

זו צריכה להיות נורה אדומה גם למילאן, אני מניח שהסינים יביאו איתם את אנשיהם ואי אפשר לדעת אם קיה עצמו לא יהיה מעורב גם שם.

10. Alta Tensione Member

מי\מה זה קיה?

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

קיה ג׳ורבקיאן, סוכן שחקנים אנגלו איראני, בין היתר של מאריו ודה בור, שלוחש לאוזניים של סאנינג ואלה אוהבות להקשיב לו.

Alta Tensione אוהב/ת את זה.
  12. Alta Tensione Member

אה. חשבתי שחקן חדש במשחק.

13. SerieA Il Capitano

כפי שכתב אור זה סוכן שחקנים איראני אשר שמו קיה ג'ארבוצ'אן והוא מייצג שחקנים רבים ברחבי העולם (אינו חזק כמו מנדש או ראיולה, אבל עדיין חזק מאד). יש לו המון שחקנים ברזילאים באמתחתו (הוא שולט לפי מה ששמעתי בליגה הברזילאית בצורה רצינית) והוא איכשהו נהיה איש חזק מאד שמייעץ לסינים בהנהלת אינטר.

הוא מייצג את פרנק דה בור, ז'ואאו מאריו ו... גבריאל ברבוסה. ומרסלינו. וחוס הידינק.

14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני רוצה להאמין ש-sunning לא פראיירים, ובקרוב יצמצמו את המעורבות של קיה בכל מה שקשור למרקאטו ולמאמנים.
    יש לי תחושה שהם עובדים איתו כרגע כי קל להם להגיע איתו לעסקים. הוא סוכן של לא מעט שחקנים טובים, והסינים כנראה עושים איתו עסקים כי הם דוחפים לו כמה מיליוני יורו והוא גורם לשחקנים האלה להגיע לאינטר. עוד מעט, אם נחזור לאירופה ונהיה קבוצה מספיק מושכת, אינטר תוכל לכוון לכוכבים מבוקשים שאותם לא מייצג קיה ובלי התיווך שלו.

15. SerieA Il Capitano

אני מאד מקווה שאתה צודק. זה מדאיג.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.