אינטר 2016/17 :: צ'יינהטאון פינת אינדונזיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

האחוזון שיש לפירלי באינטר (פחות ממה שיש לאוהדים פרטיים בקבוצות אחרות) עדיין משאיר אותה כספונסר חיצוני. ממה שידוע לי, אינטר מכניסה 13מ' בשנה. רק מילאן מכניסה יותר (17מ') מהנסיכויות.

ביחס לסריה א' זה בסדר גמור שאינטר במקום השני. ביחס למועדונים הגדולים או\וגם לאנגליות - לא, אבל להשוות אליהם את אחד המועדונים הכושלים ביותר מבחינה כלכלית ומקצועית בשנים האחרנות זה מגוחך. לפוטנציאל של הbrand אין מספיק כוח כדי להחתים ספונסר שמן.

"יכולים יותר" זה בולשיט של אוהדים שלא מבינים מה החברות דורשות בתמורה לכסף שלהם. אינטר צריכה להגיד תודה לחברה איטלקיץ שבכלל מוכנה לפרסם את עצמה בסכומים האלה. לאף קבוצה אחרת אין את הפריבילגיה הזו (הקשר של מוראטי).

2. SerieA Il Capitano

ראשית, אם מדברים על ספונסרים חיצוניים אתה צודק לגבי הסכומים, אבל פיאט (jeep למען השיווק באירופה בלבד, קרייזלר בבעלות פיאט) נותנת יותר ליובה. זאת היות ופיאט למעשה שולטת ביובנטוס מזה עשרות שנים.

נכון שאינטר כושלת כבר זמן רב, אבל זה העניין שכעת נרכשנו על ידי קונצרן סיני ולאינטר ממילא יש מיליוני אוהדים בסין (המדינה שאליה שייכת פירלי למעשה). אינני מצפה שנהיה בסכומים של האנגליות. פירלי אינה חברה איטלקית יותר בדיוק כפי שאל-איטליה אינה איטלקית.

אם כבר משוחחים על כך, תוכל להרחיב מתי יהיה ספונסר לרומא? זכור לי שאמרת שאתם ממתינים לאיזה חוזה שייגמר.

לגבי הסכום של אינטר, עשרה מיליון.
    Inter renew sponsor deal | Football Italia

3. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מדבר על ספונסרים פנימיים וסכומים שמועברים מכיס אחת לשניה. הרי במקרה זה, סאסואלו היא האיטלקיה הרווחית ביותר מחסויות על החולצות.
    גם אם נניח שיובה ופיאט לא שייכות לאותו תאגיד השקעות, פער ההכנסות מספונסרים בין jeep לpirelli נראה לך הגיוני? במקום לספור כמה מיליונים אוהדים את אינטר בסין, תספור לכמה זוגות עיניים נחשפה החולצה של יובנטוס אחרי 5 שנים קבועות בליגת האלופות וכמות השידורים שלה כאלופה מקומית קבועה.

Our Partners
    כל אלה מרכיבים סכום שלא כל כך נופל מנאפולי שמפוצצת בכרזות כמו חולצה של ולנטינו רוסי. זה נותן לרומא זמן לקבע את הערך שלה בשוק ולבחור את הספונסר הנכון ביותר עבורה לשנים רבות. לדוגמא - הכישלון להגיע לצ'מפינוס ליג לא מאפשר לפאלוטה לדרוש את הסכומים שהוא תיכנן. יש כאן הימור בין לחכות להצלחה נוספת ולהפסיד כסף בחודשים הקרובים או להתפשר על עסקה פחות טובה ולהפסיד מהחלטה כזו בחצי עשור הקרוב.

נערך לאחרונה ב: ‏20/12/16
    אלעד ו-Gianzola אוהבים את זה.
  4. SerieA Il Capitano

צודק לחלוטין לגבי יובה. ודאי שההצלחה שלהם שווה כסף. מדוע לא משכו מישהו אחר עדיין? מחכים להצעה?

לגבי רומא, החבר'ה האלה משלמים על הפרסום באתר? איפה הם עוד מופיעים? במשחקים?

5. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חושב. הם צריכים לדאוג לטובתן של מס' חברות ואם בחרו "להקריב" את החולצה של חברה ב' לפרסום חברה א', אז זה משתלם להם.

לא. האתר מציג את השותפות איתן. הפרסום מופיע בכל מיני מקומות ברחבי המדיה. גם באולימפיקו. מה שחשוב כאן להבין זה שספונסרים זה לא רק החולצה. אם החולצה נקיה ורומא בכל זאת מציגה הכנסה גבוהה מ"commercial" מדי שנה, זה לא אמור להפריע לאף אחד.

Don Joan Roman ו-SerieA אוהבים את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אני חושב שפירלי נראים קמצנים גם בגלל הסכומים בכלל אירופה אבל גם בגלל שההסכם עם סאנינג מנופח גם כן. 15 מיליון יורו למתחם אימונים ודובי מכוער על חולצות האימון (כל כך שמח שקניתי עם פירלי)? זה הרבה גם אם מתחשבים בכך שסאנינג בעלים שלנו.

ההסכם עם פירלי מכניס לנו 10-11 מיליון בשנה אבל יש בונוסים שיכולים להקפיץ אותו ל-14-15, כמו העפלה לאלופות, אליפות וכו׳.

7. SerieA Il Capitano

אין ספק שהעניין עם סאנינג ומתחם האימונים די מצחיק. 15 מיליון אירו על כך זה בדיוק הסכום שיגרום לאופ"א שלא להתעצבן יותר מדי מחד, ומאידך לתרום לקופה המועדון.

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו מחשבה ילדותית, אבל, ביום שבו הלוגו של פירלי לא יופיע על החולצה של אינטר, זה יהיה יום עצוב בשבילי.
    לא יכול לדמיין את החולצה הכחולה-שחורה של אינטר בלי הפירלי.

9. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

בדיוק מה שאוהדי ליברפול ואיינדהובן אמרו בזמנו. אם הם הצליחו לשרוד, גם אתם תצליחו. :sm_icon_wink:

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה שיפה לראות זה איך הבחור היה בכל מקום על המגרש, זה מתבטא גם בwhoscored.

12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

- Mauro Icardi in his last five home games:

8 goals + 2 assists.

- Inter have won five home games in a row in Serie A for the first time since May 2011.

- Inter in their last 7 home games in all competitions:

WWWWWWW

- Inter have collected 13 points (in just six games) since Pioli took over. Inter with De Boer and Vecchi in first 12 games: 17 points.

- Inter have won 2.2 points per game with D'Ambrosio [8W 2D 2L] compared to only 0.7 points per game without him [1W 1D 4L].

אני חושב שהנתון המעודד ביותר מאלו הנ"ל הוא דווקא זה שלא הדגשתי, רצף הניצחונות במשחקי הבית. סממן בולט לכשלון המקצועי שלנו בשנים האחרונות היה איבודי הנקודות המטומטמים בבית, כשזה המאזן הביתי שלנו מאז 10/11 ועד העונה שעברה (כולל):
    114 משחקים - 61 ניצחונות, 29 תיקו, 24 הפסדים - 62% הצלחה. אם להוציא את שתי העונות היחידות שסיימנו ברביעייה הראשונה (10/11 ו-15/16), אז מדובר ב-54% הצלחה.
    אי אפשר להצליח אם בכל משחק שני באה יריבה אקראית, כולל קבוצות שלא יתנגדו לתיקו, ולוקחת לך נקודות בלי בעיה. ברגע שנשמור על הבית שלנו ונדע לשמור את הנקודות אצלנו, אז כבר עשינו חלק ניכר מהעבודה בדרך לצמרת. אחוזי ההצלחה במשחקי הבית בעונות 10/11 ו-15/16 היו 84% ו-72% בהתאמה.

ועוד נתון בקשר לאיקארדי - הוא אחראי על 70% משערי הקבוצה עד כה בליגה. מדהים.

SerieA אוהב/ת את זה.
  13. SerieA Il Capitano

מי שלא נותן מספיק בהתקפה הוא פריסיץ' עד כה. עם זאת, הבעיה שלנו הייתה העונה בהגנה ולא בהתקפה, שם אנחנו מצליחים להבקיע את השערים.

אני מאד שמח על איך שד'אמברוזיו נראה אתמול. הוא טוב יותר ממה שמעריכים אותו.

uri אוהב/ת את זה.
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה עניין של מומנטום לדעתי. במשך תקופה ארוכה דווקא קנדרבה היה המאכזב ופריסיץ' היה זה שהציג יכולת טובה, ועכשיו זה ההפך. אני שמח שקנדרבה נכנס לעניינים ואני גם מקווה שפריסיץ' ישתפר אחריי הפגרה, שניהם ביכולת טובה זה כוח משמעותי וחיוני להצלחה שלנו ובכל מקרה אני לא הייתי מוציא אותם מההרכב כי הם מביאים המון תועלת, גם באספקטים הגנתיים.

ד'אמברוסיו במשחקים האחרונים פשוט מעולה והוא אחד השחקנים האהובים עליי בקבוצה, נכס של ממש. שחקן איכותי, מסוגל לשחק במגוון עמדות ומאוד שקט על המגרש. אני שמח שככל הנראה מאריכים לו את החוזה עד 2020.

15. SerieA Il Capitano

מסכים לגבי ד'אמברוזיו, אחד השחקנים הכי פחות מוערכים של אינטר ברחבי האינטרנט.

התרומה ההגנתית של שני הוינגרים היא הסיבה הנוספת לכך בעיני שגבריאל ברבוסה לא יפתח העונה. לוקח זמן ללמוד כיצד מבצעים את המשימות ההגנתית.

מצב נושא:
הנושא נעול.