אינטר 2016/17 :: צ'יינהטאון פינת אינדונזיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏16/7/16.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

זה בדיוק מה שפגע בדה בור וזה מה שיפגע במאמנים בעתיד. אי אפשר להתנהל ככה, ואם לא יבוא מישהו חזק מעל כולם אז אנחנו בבעיה.

אגב, זאנטי ואוסיליו רצו שפיולי ישאר עד סיום העונה.

2. תומר1989 Member

מדהים שעם כל הבלאגן וההתנהלות הגרועה הזו עדיין השמות שעולים הם בקאליבר של קונטה וסימאונה

3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה אתה מתפלא?
    כסף יש, שאיפות גבוהות יש, ואינטר עם כל הבעיות זה מועדון גדול, בוודאי גדול יותר מאתלטיקו וצ'לסי.

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יש סיבות לבוא לאינטר, ואני חושב שגם אנשים כמו אוריאלי וסאבאטיני אמורים לעשות סדר בדברים. אוסיליו יאבד מהמעמד שלו, זאנטי? לא יודע מה יהיה איתו. צריך יו״ר חזק.

5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדברים על לואיס אנריקה כאופציה לאמן את אינטר בעונה הבאה.
    אני מקווה שזה סתם חרטוט של כמה עיתונים.

6. SerieA Il Capitano

קוריירה דלו ספורט = אמינות של אופירה אסייג.

הימור סביר - המאמן יהיה ספאלטי.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אפילו פחות. לפניי כמה ימים הם פירסמו שסגרנו את עסקת שיק עד הפרט האחרון, ולמרות שאני מת שזה יקרה, לא האמנתי ולו לרגע. עיתון שפעם היה סביר והיום עושה צוחק מעצמו.

לא יודע מי יהיה המאמן, אבל אני חושב שההתעסקות בקונטה היא מטומטמת וחסרת אחיזה במציאות. הוא נמצא באחד המועדונים הכי חזקים בעולם, שעולה על אינטר כיום בכל פרמטר (למעט ההיסטוריה והתהילה), וגר באחת הערים היותר אטרקטיביות שיש ביבשת. מצד שני, סימאונה מעולם לא נראה כל כך ריאלי ואם לא נעשה את מירב המאמצים להחתים אותו, זה יגבול בפשע. אני מעריך את קונטה, אבל עדיין חושב שסימאונה זו האופציה הטובה ביותר בשביל אינטר מכל מאמני הפלנטה.

הערכה אישית שלי היא שזה יהיה ספאלטי וכבר רשמתי זאת מספר פעמים. הוא לא קונטה או סימאונה, אבל הוא גם לא אינטר של השנים האחרונות. בהחלט מאמן שמתאים להשיג את הכרטיס לצ'מפיונס ולהוות יריבה טובה לנאפולי ורומא, וזו המטרה הריאלית שלנו כרגע. מה שכן, אם נחתים את ספאלטי או כל מאמן אחר שזה לא צ'ולו, השם של סימאונה צריך להיעלם מהרדאר ולא צריך להתעסק בו. ברגע שמונה מאמן, הוא צריך לקבל אמון מוחלט מההנהלה ולא צריך לשמוע רחשים ושמועות. סביבת העבודה באינטר תיפגע בכל מאמן אם תמשיך להיות כל כך דרמטית ושכונתית, בדיוק כמו שביובנטוס ההשפעה היא הפוכה בגלל השקט התעשייתי והאיכות הגבוהה.

Dayatso, Mamadu ו-SerieA אוהבים את זה.
  8. SerieA Il Capitano

ההתעסקות בקונטה ובסימאונה כרגע היא בעיני בגדר ניסיון חסר סיכוי להנחית שני אנשים שאין להם סיבה הגיונית להגיע אלינו כרגע.

אינטר הנוכחית היא מועדון מבולגן, עם בעלים שיש להם הרבה כסף אבל המנהלים באיטליה אינם מהרמה הגבוהה ביותר.

אני אגיד שוב מה שאמרתי בעבר - זה שאתה אגדת כדורגל לא אומר שאתה יודע לנהל. אני לא מבין מה זאנטי עושה בקבוצה אבל עובדתית מאז שהוא פרש זה נראה שהוא על תקן וועדת קישוט בהנהלה. הוא לא מתואם עם הסינים, הסינים לא מתואם איתו, הוא מתואם עם אוסיליו - אלוהים יודע מה הולך שם.

אם צריך שהסינים ייתנו לסבאטיני את מלוא המושכות - שכך יהיה. צריך להתנהל במקצוענות ולא בחובבנות. עם כל הכבוד לזאנטי אני לא ראיתי עד כה שום דבר שהוא תרם לנו מהיותו בהנהלה ועובדתית מאז 2011 (הגביע האיטלקי האחרון) יש לנו רק כישלונות, והוא היה חלק מהעסק כבר שנתיים.

שלא יובן לא נכון - אינני מאשים את זאנטי במצב. עם זאת אין דמות מקצועית נורמלית בהנהלה כמו שיש ביובנטוס. ובעיקר אין שקט תעשייתי.

@EO11 אמר נכון - המאמן שיגיע, לא משנה מי - שיחתימו אותו לשלוש שנים וייתנו לו לעבוד. בלי בלבולי מוח על סימאונה, קונטה או מאמנים אחרים. זה לחלוטין לא רלוונטי. הטיפוס למעלה צריך להיעשות ביציבות, בשקט, עם עשייה רבה ובלי רעש וצלצולים. זה המפתח להצלחה.

לעניין המאמן עצמו, אני חושב שספאלטי הוא בחירה מצוינת. הוא מאמן שהוכיח שהוא יכול להגיע למקומות גבוהים בטבלה ולהחזיר אותנו לפחות למקום השני. ללא כל קשר כפי שכבר אמרתי בעבר, כל קבוצת צמרת צריכה לשאוף בכל עונה לזכות באליפות וכך גם לגבי אינטר. אני לא חושב שזה יקרה, אבל כל ציפייה מתחת לכך תהיה מגובה בתוצאות. לא הייתה בהיסטוריה המודרנית של הקאלצ'ו (מאז 1991) קבוצה שלא ציפתה לזכות באליפות ועשתה זאת.

@uri לגבי "קפטן" איקארדי. אין כרגע שחקן טוב ממנו בקבוצה. אין שחקן שהוא אייקוני כמוהו. במידה מסוימת הוא הסופרסטאר היחיד בקבוצה וזה לבד מעניק לו את הזכות לשאת את סרט הקפטן. אכן, הוא לא מנהיג, אבל אין לנו מישהו אחר כרגע. אני מקווה שבעתיד זה יהיה גליארדיני.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@SerieA

קודם כל, אם לא נשאף לאליפות בכל עונה אז אבדנו. מבחינתי שיהיה סגל של הפועל ב"ש, אנחנו עדיין אימפריה ואין שום סיבה שנשאף לפחות. האם אליפות בעונה הבאה תהיה ריאלית? נכון להרגע ממש לא, אבל מה יש לי להפסיד מלשאוף הכי גבוה? רק להרוויח.

ספאלטי הבחירה הטובה ביותר שהיא לא קונטה או סימאונה, כלומר מהאופציות שאפשר להביא מבלי לעשות מאמץ כביר ולהשקיע ים כסף כבר בקיץ הנוכחי.

בקשר לסבאטיני, אז הדיווחים הם שהוא הולך להיות הקול של ז'אנג באינטר, כלומר האיש החזק במועדון. אני בעד, והפתיחה, לפי די מארציו, לשביעות רצוני:

עיקר הדיווח הוא שסבאטיני הולך להיפגש עם רומיי של סמפ ולהפעיל את סעיף השיחרור של שיק שעומד על 25 מיליון אירו. הכוונה היא לרכוש את השחקן, לסכם את חוזהו ולהשאילו לסמפדוריה בעונה הבאה.

אם כבר די מארציו, אז הוא מדווח על כל מיני שמות שמועמדים למשרת האימון. כולם מעולים, את כולם אשמח לראות כאן, אבל בשורה התחתונה גם הוא טוען שספאלטי השם הריאלי והבכיר ביותר.

10. אלעד משתמשים של כבוד היכל התהילה

בכל מה שקשור לכדורגל - ספאלטי אנדרייטד ולא פחות טוב משאר השמות שצויינו.

לא החלטתי אם חסר בו ״גרינטה״ או שהוא לא קיבל את ההזדמנות לקבל מועדון גדול ועשיר יותר שיבנה עבורו סגל איכותי יותר משל רומא (ברמת הליגה אני חושב שהוא הוציא את המקסימום בשתי הקדנציות שלו, אינטר ויובה היו פשוט טובות מדי). ברשותכם, אני אהמר על האפשרות השניה.

כך או כך, ה״רצפה״ שלו מעולה ואני אוהב את הקרחת שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏12/5/17
  11. Roma מנהלים

https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18447266_903984006408395_2645668688946913793_n.Xxx?oh=6e0770de091bbc8815b07631d411d576&oe=59ABF038

https://scontent-lht6-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18403393_903985133074949_8741899307361398601_n.Xxx?oh=0e21593012fdee1cf42cc522bd2b1bb4&oe=59BBB913

הרווחתם מנהל מקצועי גאון. בתמונה הראשונה - בירוק הרווח הנקי ובכתום סכום המכירה. בתמונה השנייה - הרווח מהעברות בתום כל עונה(לא בטוח לגבי המספרים אם באמת נכונים).
    ורק חשוב לציין שהוא השאיר את רומא עם כמה שחקנים שעתידים להימכר בסכומים גבוהיים מאוד הקיץ.

12. SerieA Il Capitano

סבאטיני וגם ספאלטי ראויים להזדמנות לעבוד בקבוצה שלא צריכה למכור כדי לקנות. זה משהו שכרגע באיטליה קיים רק ביובנטוס.

ספאלטי מעולם לא עבד באיטליה בקבוצה שיש לה את הסגל הטוב ביותר או שהוא כמעט טוב כמו של הקבוצה הגדולה. תמיד הגיע כמעט, אבל אינני מאשים אותו.

סבאטיני אף הוא לא עבד במועדון שכזה. פאלרמו, רומא ולאציו (ב-2004) היו קבוצות שהיו צריכות את הגאונות שלו כדי למצוא מציאות. באינטר הוא קודם כל יצטרך לעשות סדר בכאוס יחד עם אוריאלי (אני מקווה) ולגרום לכל החבר'ה לעבוד כמו שצריך.

@אלעד
    לגבי ספאלטי - הקרחת אגדית. אבל הזקן הקטנטן בסנטר... אלוהי.

13. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

באיטליה מדווחים שאתם קרובים לסכם עם פפה שמסיים חוזה בריאל ויכול להגיע בהעברה חופשית. היו ידיעות שהוא סגר בפריז, אבל הן הוכחשו והיום בספרד דווח שהוא דחה את פריז עקב רצון לעבור למילאנו (מבלי לצייין עבור איזו קבוצה).

שחקן של מנדס דרך אגב, שהיו הרבה ידיעות לאחרונה על שיתוף פעולה פוטנציאלי בינו לבין אינטר.

שידרוג על מיראנדה לטעמי. ציוות שלו עם מנולאס/רודיגר זה צמד נחמד למדי.

14. golding מנהלים

אתה יכול להגיד "שחקן של מנדס" על 90% מהשחקנים הפורטוגלים והברזילאים וכנראה לא תטעה.

לגופו של עניין, פפה שחקן מעולה. הוא בוודאות ישדרג כמעט כל קו הגנה באירופה, ובטח את של אינטר לאור מה שראיתי מהקבוצה העונה.

נערך לאחרונה ב: ‏13/5/17
  15. SerieA Il Capitano

אני לא מכיר את יכולתו של פפה, בוודאי לא בשנים האחרונות, אבל מאז מטראצי חסר לנו שחקן שיקבל אדומים מיותרים.

<_<

מצב נושא:
הנושא נעול.