אינטר 2017/18 :: השקט שלפניי הסערה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. SerieA Il Capitano

אלו שתי מועמדות ראויות אבל בוא ניתן קצת זמן לשיק והחבר'ה של מילאן עם מאמן רציני.

גבריאל ברבוסה גמור, וז'ואאו מאריו יילך תמורת איזה 13 מיליון לולנסיה מתישהו. זה כבר חלוט.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הלוואי היינו קונים את שיק בסכום שרומא קנתה ולא את גביגול ב-28 מיליון.

בראיון אחרי המשחק אתמול העצבים של ספאלטי כבר יצאו החוצה. הוא לא מרוצה מההנהלה, וזה בלשון המעטה.

3. Raulito Madridista

היה משפט של ספאלטי בסגנון, אם הבנתי נכון - "גם סבתא שלי הזקנה יודעת שהקבוצה שלי חייבת בלם". אני דווקא חושב שיש בעיה בקישור אבל זה לא משנה. דיברנו בפורום האנגלי על ליברפול במונחים של קבוצה 'שלא נבנתה לאליפות' ואם תהיה שם או הייתה שם בעשור האחרון זה היה ביד הגורל, במקרה. כזה הוא הסיפור של אינטר העונה. אם הכל יתחבר כמו שהיה בהתחלה, מעבר לאיקארדי שמבקיע בכל יום - אז אחלה, ואם לא - בטוח יהיה יותר טוב משנה שעברה. וזה חבל מאוד כי יובה נחלשה והליגה השנה פתוחה ואינטר ללא עומס הייתה יכולה להישאר באיזור עוד קצת. לא מבין למה משחק אחד רע מביא למשבר כולל הדחה מהגביע ואין ניצחון בשיניים שיעצור את כדור השלג הזה. במומנטום הזה היא תאבד את המקום הרביעי לרומא שחסרה שני משחקים ופחות מצ'מפיונס העונה לאינטר זה כישלון גדול. [ושאף-אחד לא יעז להזכיר פה את מילאן - זה לא מעניין]

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מבחינת סגל - זה לא כישלון גדול ואפילו לא כישלון לסיים מחוץ לטופ 4. התמודדות על אליפות? עדיין לא בשלים לזה, עצם זה שהיינו באיזור זו הצלחה גדולה עד כה. בסה״כ המשחקים האחרונים, שאכן זוועתיים, נותנים תחושה רעה, אבל אינטר בעונה מצוינת מבחינתה ואסור לשכוח זאת.

השינויים הכרחיים בינואר כדי לעמוד במטרה. הליגה קשה מאוד וצריך להבין זאת, גם אם זה לקחת מעט סיכונים מול אופא.

נערך לאחרונה ב: ‏6/1/18
    itzik.miro, Mamadu ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  5. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

חשוב להיפטר ממאריו בהקדם, המחיר שלו צונח ממשחק למשחק ואם נחכה הרבה נמצא את עצמנו משאילים אותו מקבוצה לקבוצה עד סיום החוזה שלו. אתמול הוא שיחק במקום קנדרבה, חשבתי לתומי שאולי הוא יראה משהו שונה בעמדה הזו, אבל הוא היה חרא כמו בכל המשחקים שהוא שיחק. אין לי מושג איך יונייטד ופ.ס.ז' ירקו לכיוונו (ויש לי תחושה שאלו סתם שמועות).

6. DRORIKO Member

אגב זה לא שקנדרבה הוא איזה להיט גדול כן? הוא שחקן נחמד, לפעמים יש לו הברקות, אבל שנינו יודעים שאם לא תעודת הזהות האיטלקית הוא לא היה באינטר(כנ"ל גליארדיני שהוא בכלל לא לרמה) לדעתי אם אינטר רוצה להוות איום על האליפות קנדרבה צריך להיות לא יותר מכלי מהספסל

7. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

עם קנדרבה אני חי בשלום כל עוד המטרות שלנו הן לא זכייה בליגת האלופות ובסקודטו, מה שאני לא יכול להגיד על מאריו.

8. DRORIKO Member

בסדר בגלל זה כתבתי אם אתם רוצים לאיים על האליפות, מה שיגיע בשלב מסויים. מריו הוא מגה פלופ. אין סרט שוולטר היה מביא אחד כזה.

9. yonmu Member

מאריו וגביגול הם פלופים בעלות כלכלית גבוהה, אבל בהתחשב בעונה האחרונה קשה להגיד שהרכש של אינטר כושל במיוחד. מספיק להסתכל על מה מסע הרכש של מילאן, על שיק של רומא או על כמה שיובה שמו על ברנרדסקי-קוסטה לעומת מה שהם תורמים להם היום כדי לראות שהמצב של אינטר בתחום בכלל לא רע.
    בקיץ הצלחתם להוציא סכום די גדול ממכירות של שחקני סגל די שוליים אז אני לא אתפלא אם המכירות של הפלופים יכניסו סכומים משמעותיים, בטח אם זה יהיה לסין (מי יודע) או לאנגליה.

אחרי הפגרה אמנם יש לכם את רומא, אבל מיד אחרי רצף של חמישה משחקי ליגה (ספאל-קרוטונה-בולוניה-גנואה-בנוונטו) קלים.
    בהתחשב בזה שהודחתם מהגביע ואין לכם אירופה על הראש - יש לכם מרווח גדול מאוד בין משחק למשחק, בזמן שללאציו יש צמד מפגשים מול מילאן וצמד מפגשים מול סטיאווה בוקרשט (ומי יודע מה בהמשך). גם בלי חיזוק אתם הפייבוריטים לדעתי למקום הרביעי, והשאלה היא כמה חיזוק יעלה מבחינת הסיכון מול אופ"א.

10. Raulito Madridista

אני כותב את דעתי האישית ולא מחפש להיות אהוד. אני אחזור על המנטרה שלי, אם זה נעים לקרוא או לא: יובה לא שיחקה כדורגל בשלב הבתים בצ'מפיונס, היא איבדה את אלבס שהיה כוח חשוב, שלא נדבר על בונוצ'י ההגנה נראית לי קצת איטית וזקנה וזה תהליך טבעי משנה לשנה ולא ראיתי אף שחקן רכש שהשתלב מי יודע מה למרות שאני מחזיק ממאטווידי. דוגלאס קוסטה שחקן מאוד לא רב-גוני כמו שאני רואה את הדברים. ויש גבול כמה אליפויות קבוצה יכולה לקחת ברצף.

לגבי אינטר: העובדה שלא היה לה את אירופה על הראש זה יתרון, הם פתחו חזק מאוד וצברו עוד ועוד ביטחון גם אם הכדורגל היה טעון שיפור. קונדוגביה בולנסיה למשל שחקן אחר לגמריי ואחד מהבולטים העונה, מבין שבאינטר זה לא הסתדר למשל אבל קשה לי להבין למה רדפו אחרי קנסלו ברמה כזו. פחות ממקום רביעי זה כישלון, בצ'מפיונס יש הרבה כסף ואינטר זקוקה לזה. ולאינטר יש מאמן טוב על הקווים וגם זה כוח. הסגל של לאציו טוב מזה של אינטר? לדעתי ממש לא.
    איזה שחקנים נמצאים על הכוונת לקראת ינואר? להרכב הראשון לדעתי אינטר צריכה שחקן קישור וכמובן שצריך לעבות את הסגל אבל זה בחשיבות משנית.

11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

היה לנו על הספסל שחקן ברמה של קנדרבה בעונת הטראבל? אפילו גאילארדיני לא היה לנו (אלא מונטארי).

12. DRORIKO Member

יובה התחילה את העונה בצורה חורקת(מה חדש?) אבל מאז התיייצבה, בעיקר בפן ההגנתי. האם היא תיקח גם השנה אליפות? העונה עוד ארוכה ויש לנו יריבה מכובדת למדי. כרגע מוקדם מדי להצהיר הצהרות.

13. SerieA Il Capitano

יש כסף!

אינטר תקבל 2.4 (שתיים נקודה ארבע) מיליון יורו ממכירתו של קוטיניו לברצלונה תמורת 142 מיליון ליש"ט, שמהווים 1.5% ממכירתו

עכשיו לסבאטיני אין תירוצים.

(לא שקוטיניו היה מצליח אצלנו, ולא שחשבתי שהוא מתאים לליגה, ולא שאני מאשים את בראנקה, אבל זו חתיכת באסה לראות ששחקן שהיה אצלנו נמכר בסכום כזה).

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בנימה קצת יותר רצינית, דיווחים באיטליה אומרים שסבא לוחץ על סונינג לתת לו 20-30 מיליון אירו למרקאטו הקרוב. לדעתי אלו 20-30 מיליון אירו שיכולים לשלש את עצמם בקלות בעונה הבאה אם ינוצלו נכון, ונקווה שסבא מסביר זאת לסונינג.

בקשר לעסקת קוטיניו, אני שמח בשבילו. הבאסה היחידה היא המחיר שמכרנו אותו בזמנו, נמוך עד כדי גיחוך, בטח ביחס להווה. אני מקווה שעכשיו נוכל להביא את דאולופאו.

15. Raulito Madridista

https://as02.epimg.net/futbol/imagenes/2018/01/09/internacional/1515491368_364252_1515493062_noticia_normal.Xxx

האמת שב-AS כתבו קצת על אינטר והמנחוס שלה כביכול, 'מועדון מיוחד שהרבה שחקנים הצליחו אחרי שעזבו אותו'. סיפור קוטיניו כמובן הוסיף - 5 שערים בלבד ב-47 הופעות באינטר שם תמיד התנדנד. מדברים שם על הכוכבים בתמונה - רוברטו קרלוס שעזב אחרי עונה אחת לריאל מדריד, דניס ברגקאמפ שהיה הקוסם של ארסנל, וגם פירלו שהתאים בול למילאן ואפילו רונאלדו שעליו אפשר להתווכח משום שסבל מפציעות.

אני חושב שמבין הכוכבים הגדולים, כריסטיאן ויירי הציג את הכדורגל הטוב ביותר שלו במדי אינטר(ממוצע של יותר מגול למשחק ב-2002/03 בליגה האיטלקית) וכמובן ווסלי סניידר בהתחשב בכך שהליגה ההולנדית היא כמה רמות מתחת.

מצב נושא:
הנושא נעול.