אינטר 2017/18 :: השקט שלפניי הסערה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

לגבי דניס ברגקאמפ וקרלוס אני לא יכול להתייחס כי הייתי ילד קטן כשהם שיחקו באינטר ולא הספקתי לראות אותם.
    לגבי פירלו, אין ספק שמדובר בפספוס.
    בנוגע לרונאלדו, אין לי מושג מה הוא עושה ברשימה הזו. קודם כל, ממוצע הכיבושים שלו באינטר עולה על זה שבריאל, אין לי ספק שללא הפציעה הוא יכל לתרום הרבה יותר, אבל אין מקום לשיום אותו באותה רשימה עם פירלו, קרלוס ודומיהם.
    לגבי קוטיניו, אינטר עשתה חכם שמכרה אותו, כי לא היה מתפתח ממנו משהו אם היה נשאר באינטר של אותם שנים, לצערנו הוא הגיע בתקופה לא טובה של המועדון ויכול להיות שאם היה מגיע בתקופה אחרת הדברים היו נראים אחרת, אבל את זה אי אפשר לדעת. הטעות היחידה של אינטר היא המחיר שביקשו תמורתו.

2. Raulito Madridista

אגב שכחתי איש אחד ברשימה - סיידורף כמובן, ב-AS לא ציינו אותו אבל זה כבר אקסטרה שלי מה שנקרא. אפילו לגבי קנבארו אפשר לתהות, היה קטסטרופה בעונה האחרונה שלו שם ולעומת זאת בסדר ובארגון של יובה הוא היה נראה בלם מכוכב אחר. באינטר לדעתי שנה אחת טובה הייתה לו ב-2002/03 ואחר-כך עונת בלהות.

לגבי רונאלדו - כמובן שאינטר לא אשמה אבל הוא היה אצלה פצוע שנתיים שלמות וזה המון והתמונה הכי זכורה שלו בקבוצה היא הבכי על הספסל יחד עם הקטור קופר בסיום ב-2001/02 או הפציעה נגד לאציו. בריאל מדריד הוא זכה באליפות הראשונה בקריירה שלו כשהוא כובש צמד במשחק נגד בילבאו וקודם לכן נגד אתלטיקו בדרבי, כמובן השלושער באולד-טראפורד וגם הבכורה המחשמלת נגד אלאבס, יש הרבה רגעים למזכרת והוא גם היה חלק מקבוצה עם באז מטורף.
    אתה צודק לגבי המספרים אבל מה זה כבר משנה. באינטר: 59 שערים ב-99 הופעות, 0.5959 שערים למשחק| בריאל מדריד: 104 שערים ב-177 משחקים, ממוצע של 0.5875 שערים למשחק. רונאלדו בשנתיים האחרונות פחות שיחק כדורגל. ב-2006 הוא כבר היה בחל"ת כנראה וחשב על המונדיאל וחצי העונה עם קאפלו הייתה מיותרת. בריאל הוא גם היה בעיקר '9', הוא לא היה מקבל את הכדור על החצי ודוהר.

מסכים לגבי הקושי האפשרי של קוטיניו לצמוח באינטר, אבל הוא לא הגיע לליברפול ישר לעונה ההיא של 'כמעט אליפות' אלא עוד קודם לכן וב-2012/13 הקבוצה הזו הייתה מזעזעת.

3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

"Hodgson's stay at Inter destroyed me. He played me in midfield and I had to consider that there was a chance that this would ruin my career in the national side.

"It's not that I did not have a good relationship with Hodgson. It is just that Hodgson doesn't know much about football.”

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

צריך להבין שאם קוטיניו היה נשאר באינטר כנראה שגרף ההתקדמות שלו או מיצוי הפוטנציאל שלו, איך שלא תקראו לזה, לא היה כזה מתמיד וגבוה כפי שהיה בליברפול. מתי שחקן צעיר הצליח באינטר? זה בית קברות לשחקנים שרוצים להתפתח, ואני חושב שלשחקנים צעירים שרוצים לפרוץ אין טעם לבוא למועדון. הבעיה היחידה במכירה שלו, כפי שכבר ציינתי, הייתה המחיר והתנאים. היינו צריכים לדרוש יותר או לכל הפחות להוסיף סעיף ביי בק ב-20/25 מיליון אירו.

- ראפיניה אלקנטרה מברצלונה הגיע לסיכום עם אינטר על הצטרפותו למועדון בהשאלה לחצי העונה הקרוב. מה שמונע כרגע את סגירת הדיל הוא המו"מ בין המועדונים - לפי ה"מונדו דפורטיבו", בארסה רוצה השאלה עם אופציה לרכישה על סך 20 מיליון אירו או התחייבות רכישה על סך 18 מיליון. אינטר לא מוכנה לשמוע על התחייבות ומוכנה להשאלה עם אופציה, אך על סכום נמוך יותר.
    - ראמירס התראיין ובין השורות לא קשה להבין שהוא נואש להגיע אלינו.

5. Roma מנהלים

https://scontent.fsdv2-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/26230812_1039549099518551_6327820217723469292_n.Xxx?oh=dc84c3a345e56df8a2743e40af6f8c52&oe=5AE34198

המלך הוא עירום.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

דיווחים רבים באיטליה על השאלתו ליסנדרו לופז, בלמה של בנפיקה, לאינטר.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

כמו שאמרתי על רבים וטובים אחרים שהגיעו לאיטליה... אוהב את השחקן הזה, לפני הפריצה הגדולה שלו בארסנל רציתי אותו בראסינג, אבל ממש מתקשה לראות אותו מצליח בקבוצות הצמרת של איטליה. יש לו משחק ראש טוב והוא די אגרסיבי, אבל חוץ מזה לא יודע מה יש לו "למכור" ברמות גבוהות יחסית של המשחק.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Franco

נראה מה ספאלטי יעשה איתו. בכל מקרה, הוא מיועד להיות בלם שלישי או אפילו רביעי ברוטציה, ולכן רוב הסיכויים הם שלא נראה ממנו הרבה. המשחק נגד פיורנטינה, שבו הגענו לסיטואציה שסאנטון בלם וגרוע מכך, סאנטון בלם ולידו נאגאטומו כמגן, הבהיר את הדחיפות בבלם נוסף לרוטציה. אם ספאלטי אישר אותו והוא מרוצה, או לפחות לא מאוכזב, אני מרוצה גם. במצבנו הכלכלי וכל עוד אנחנו לא מועדון זולל תארים, יהיה קשה להביא טוב מזה לעמדת המחליף.

המטרות הבאות? ראפיניה (שאת הרצון בו אוסיליו אישר), אולי רמירס (שאת הרצון בו אוסיליו הכחיש) ואולי עוד שחקן התקפה.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

שיערתי שזו סיטואציה כזו, כשמביאים בלם שלא מצליח כ"כ ברמה נמוכה יותר בהשאלה באמצע העונה.

10. SerieA Il Capitano

המסקנה העיקרית מהמרקאטו -
    אוזיליו עדיין מחבב מסעדות יוקרה.

11. SerieA Il Capitano

ז'ואאו מאריו עשוי לעבור לווסטהאם בעסקת השאלה עם אופציה לרכישה.

אני מניח שגם אם מאריו ירשים בווסטהאם האנגלים ינסו להוריד את מחיר הרכישה העתידי.

נניח, השאלה ב-1 מיליון אירו עם אופציה ל-25 מיליון.
    בסוף העונה ירשים הבחור ואז ירצו האנגלים להוריד את המחיר ל-15 מיליון.

אני מניח שכך יהיה גם עם קונדוגביה.

זה מחיר הכישלונות בשוק ההעברות של אוזיליו מאז 2011 (למרות שספציפית גבריאל ברבוסה וז'ואאו מאריו הן רכישות ישירות של סונינג שהאמינו לסוכן הארור).

12. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

מישהו יודע באיזה עמדות ראפיניה אמור לשחק?

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

השאלה עד סיום העונה עם אופציית רכישה על סך 35 מיליון אירו. ב"ספורט" הקטלאני דיווחו שהאופציה תהפוך להתחייבות במקרה של העפלה לצ'מפיונס, די מארציו טוען שאין דבר כזה. אני מאוד מקווה שראפיניה יגרום לאינטר לממש את האופציה.

עוד לפי די מארציו, כרגע אין סיכום בין מאריו לווסטהאם או בין אינטר לווסטהאם. האמת? אם לא מוכרים אותו עכשיו ובסכום של 25-30 מיליון אירו, אז שישאר מבחינתי. יש מונדיאל בקיץ, אולי אחריו הוא יקפיץ את השווי שלו.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  14. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@EO11
    זה מעודד שהוא יכול לשחק גם במרכז הקישור. לגבי מאריו, באמת שאין טעם לשלוח אותו לווסטהאם אם לא נקבל תמורתו עכשיו כסף שנוכל להשתמש בו לקניית שחקן שאנחנו צריכים.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180123/06f27b906403e04f1506954bd242477a.Xxx

ותודה לסונינג.

מצב נושא:
הנושא נעול.