אינטר 2017/18 :: השקט שלפניי הסערה (?)

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏8/7/17.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

@Franco לפי הטוויטר, לאוטארו מאשר שהפרטים עם אינטר על סף סגירה.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

הוא התראיין לרשת ארגנטינאית ואמר שנשארו קצת פרטים לסגור אחרי שהוא חוזר מהנבחרת. אני חושב שעכשיו, אחרי שהוא בעצמו דיבר, באמת אפשר להיות רגועים.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  3. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

סליחה אחי שאנחנו משגעים אותך, אבל אתה הארגנטינאי היחיד בחבורה :)
    הוא יכול לשחק מתחת לאיקרדי?

4. Jefecito Member

פחות. בתור חלוץ הוא יכול יותר להראות את מה שהוא יודע.

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

רשמתי את זה בהודעה המקורית שלי עליו פה, יש קישור אליה כמה תגובות לאחור, זה יכול להיות מפתה למאמנים מסוימים לנסות משהו כזה אבל לדעתי זו טעות גדולה. הוא מספיק מגוון לשחק לצד עוד חלוץ בסגנון שלו שעושה הכל, כמו שהוא עושה לרוב בראסינג עם גוסטבו בוו בעבר ועכשיו עם ליסאנדרו לופס, והוא יכול לשחק חלוץ מרכזי בודד. לשים אותו מתחת לחלוץ אחר יסרס חלק גדול מהאיכויות שלו שבאות לידי ביטוי באזור הרחבה, וגם לבזבז אנרגיות בתפקיד שהוא לא כל כך מכיר ולהגיע לרגעים הקריטיים פחות חד. גם אם הוא יצליח אולי להציג יכולת סבירה "כחלוץ שני" אני בטוח שלעמדה הזו ניתן למצוא אופציות טובות ממנו ושהפוטנציאל שלו שם נמוך יותר מאשר קרוב לשער.

יצא עכשיו קליפ משני מהלכים סקסיים שלו מהמשחק האחרון, בעיקר ההשחלה, אבל אל תתן לזה להטעות אותך. לא מדובר בשחקן "סקסי" אלא בסוס עבודה חד ונחוש שיש לו גם מספיק טכניקה ודמיון בשביל להוציא מדי פעם מהלכים שכאלו.

ובחזרה לעניין העמדה, בראסינג הוא תופקד בהתחלה פעם או פעמיים באגף, לא נראה טוב. כאמור למעלה, לרוב שיחק לצד עוד חלוץ מרכזי מגוון יחסית (ליצ'ה או בוו) כשהם מתחלפים במשימות תוך כדי המשחק. בשני הציוותים האלו לאוטארו הוא זה ששיחק יותר בשפיץ בסופו של דבר למרות שהוא גם היה מעורב בלינק אפ ובנסיונות ליצור סכנה מהאגפים.

EO11 אוהב/ת את זה.
  6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Franco
    האמת שהיה קל לזהות מהקליפים ביוטיוב שהוא לא "סקסי".
    ממה שרשמת אני מבין שאין אופציה לשיתוף פעולה עם איקארדי, כי גם מאורו הוא בעיקר שחקן רחבה.

7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

ממקד את מה שאמרתי - הוא משחק מצוין בצמד חלוצים, למעשה הוא כמעט אף פעם לא שיחק בתפקיד אחר, לכן בתיאוריה יכול להסתדר טוב מאוד גם לצד איקארדי. מה שלדעתי לא יהיה טוב בשבילו הוא אם יסיטו אותו לעמדה אחורית מדי או לאגף.

Mamadu אוהב/ת את זה.
  8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לזה שם - קוראים לזה אנדרה סילבה.

Gianzola, DRORIKO ו-תומר1989 אוהבים את זה.
  9. תומר1989 Member

חלוצי רחבה זה קצת מסוכן להביא על סמך יכולת כיבוש בארגנטינה כי גם די בנדאטו וקאלרי מסיימים שם עם כמות שערים נכבדת.

יותר בטוח להביא משם את השחקנים סטייל דיבאלה.

מקווה בשביל אינטר שיהיה מוצלח.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מי אמר שהביאו אותו רק על סמך יכולת כיבוש?

לאוטארו, שאני רואה בערך כל משחק שלו מאז שהוא מקושר אלינו, נראה כמו פוטנציאל ברמה הכי גבוהה שיש. אני בעיקר מתרשם ממוסר העבודה שיש לו, שלדעתי זה יוצא דופן לילד דרום אמריקאי שיש סביבו כל כך הרבה הייפ, ומכך שהוא משחק באופן פשוט, ופה זה מתחבר לדברים שאליאס אמר. לא רוצה דריבליסט מדהים, לא רוצה שחקן שיכול לבנות קליפים שלמים ביוטיוב. רוצה שחקן מועיל וחכם, ואת הדריבלים שיעשה מי שיודע לעשות אותם.

בעניין אחר, הנה דברים שאמרה וונדה נארה בראיון לגאזטה:
    Will Inter fans have a lot of fun with Mauro for a long time?
    “I cannot foresee the future but I can say that the project of the Zhang family pleases us. They want to improve and bring Inter back among the top clubs.”

Will the qualification of the Champions League be decisive for the future of Icardi at Inter?
    “We stayed at Inter these years without the Champions League…”

Some time ago, sporting director Piero Ausilio said that the renewal will be done “in silence.” Are you still talking about it?
    “Mauro makes noise on the field where he must make noise. We are all very relaxed at the moment. We are confident about the renewal and when I meet the sport director at the stadium, we laugh and joke. Every day that goes by, Mauro is always worth more. But there is serenity in the air, no tension.”

So are we expecting an increase in wage and release clause?
    “When a contract is being renewed, it is done so to improve the current situation. But we have not yet thought about the conditions and the figures.”

ובזמן שכל שחקן ישראלי שני בוכה שהוא לא זומן לנבחרת:
    Mauro has not been called up for the friendlies but does the World Cup remain a doable option?
    “Mauro often says it when we talk to each other that the World Cup is for those who deserve it. Argentina has a group of strong forwards and therefore, to be called up by coach Sampaoli, you must be doing well and scoring with regularity. A national team coach never makes his choices based on the basis of gossip but rather the choices will be based on the results on the field.”

Franco אוהב/ת את זה.
  11. תומר1989 Member

כל עוד וונדה היא הסוכנת ואשתו, אני די בטוח ברצון שלהם (ובעיקר שלה) להישאר במילאנו. ובטח לא בוער להם לעזוב

לא מידע אישי מבוסס אבל אני משער שדוגמנית פרינססה כמוה דבוקה לבירת האופנה כמו שזבובים דבוקים לחרא.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

יש מנעד יותר רחב של חלוצים מאשר "חלוץ רחבה" vs "חלוץ שני" ולאוטארו הוא אחד מני רבים, כנראה אפילו הרוב כיום, שנמצאים לא פה ולא שם. ולעניין שצרם לי בתגובה, סתם כי אני נודניק שזה נוגע לליגה הארגנטינאית :) בנדטו הוא ממש, אבל ממש, לא "חלוץ רחבה". בלי קשר לזה שהוא בכלל שיחק תקופות, לא משחקים בודדים, כקשר התקפי ועמדות תמיכה אחרות, גם בבוקה כמספר 9 הוא היה מאוד מעורב בלינק אפ וממש לא מוגבל לסיום המהלכים באזור המסוכן.

ובמילים אחרות ויותר ישירות ממה שאור רשם, אני בטוח שאינטר לא מחתימה שחקן בסכומים כאלו, ובכלל, רק בגלל שיש לו רקורד כיבושים נחמד. תן קצת יותר קרדיט למועדון גם אם הוא נופל ברכישות וגם אם לאוטארו יכשל בעתיד במדים שלכם. אחרת היו מחתימים מחדש את סבאסטיאן ריבאס, יותר עונה להגדרה של "חלוץ רחבה", שעושה חיל היום.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לאחר שעסקת לאוטארו מרטינז נסגרה ורק חסרה ההודעה הרשמית, בימים האחרונים כלי תקשורת באיטליה מדווחים שאינטר סגרה עם גם סטפן דה פריי והוא יצטרף לקבוצה החל מהקיץ. דה פריי מסיים את חוזהו בלאציו בקיץ הקרוב וצפוי לחתום על חוזה ל-5 שנים, בו ירוויח 4 מיליון אירו לעונה. דה פריי מיועד להחליף את מיראנדה במרכז ההגנה, כשהברזילאי עשוי לעזוב במהלך הקיץ הקרוב לאחר 3 שנים באינטר.

עוד מדווח שאינטר מאוד מעוניינת להשאיר את קאנסלו וראפיניה, אך כמובן שזה לא יהיה קל. בקשר לקאנסלו, הסיטואציה תלויה בנכונות של ולנסיה לממש את האופציה על קונדוגביה, ואם תעשה זאת יהיה יותר קל לרכוש את הפורטוגלי. עם ראפיניה לעומת זאת, אינטר צפויה לקיים מו״מ עם ברצלונה על סעיף רכישה שונה מאשר זה שנחתם בהסכם ההשאלה (35 מיליון אירו). שני השחקנים מעוניינים להישאר במועדון.

14. SerieA Il Capitano

אין שום סיבה לברצלונה לתת הנחה על ראפיניה בעוד שאנחנו שוב כמו קבצנים נתחנן להנחה.

אינני אופטימי אם זה יהיה המצב.

אני הייתי משאיר את מיראנדה בכל מקרה.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

יש לברצלונה לפחות סיבה אחת לתת לנו הנחה, והיא שמירה על יחסים טובים בין המועדונים.

מצב נושא:
הנושא נעול.