אינטר 2020/21 :: אלופת איטליה!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏18/9/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסכם הדדי זה הדבר ההגיוני ביותר. אני פשוט לא רואה סיבה שקונטה יוותר על כל כך הרבה כסף. חייבת להיות לו הצעה מקבוצה אחרת לעונה הקרובה (?"we want Italian guy").

2. yonmu Member

לאור איך שצ'לסי נראתה בעונה השנייה של קונטה בעקבות, בין השאר, הסכסוך שלו עם ההנהלה -
    אם לא נותנים לו את מה שרוצים כנראה ש Mutual Termination שבו אינטר מוותרת יותר זה הפתרון.
    קצת דומה למקרה של דונרומה, אבל כשאדם משחק את הקלפים שלו נכון ו'מסריח' - עדיף להיכנע מאשר להתאבד ביחד.

לאינטר יש עכשיו קבוצה נהדרת שיכולה להפוך לקבוצה שמתחרה על זכייה בליגת האלופות.
    אם אין תקציב בכלל ונסוגים לגמרי זה דבר אחד, אבל אם מנסים להתקדם והקצב לא מהיר מספיק לקונטה - אין מה לנסות לעבוד איתו כשהוא ממורמר.

3. SerieA Il Capitano

קונטה הלך.

תודה ולהתראות.

השאלה אם אינזאגי מסוגל לנצח את אלגרי. לא יודע.

4. DRORIKO Member

זה לא שחמט אסף. בכל מקרה השאלה הבאמת מעניינת היא איך יראה הסגל שלכם אחרי הקיץ הנוכחי. כי לפחות כרגע הפער בינו לבין זה שלנו הוא אסטרונומי. נראה אם הקיץ הזה "יקזז" את זה קצת. בלי קשר בכלל לזהות המאמנים.

5. SerieA Il Capitano

תראה מכירה של כוכב זה לא משהו חסר תקדים.

אלגרי איבד את וידאל ופירלו והביא אתכם לגמר. ואז איבד את פוגבה. ואז איבד עוד ועוד... ומארוטה הצליח בכל פעם לסדר סגל מתאים.

בוא נראה איך יהיה אצלנו.

6. DRORIKO Member

בכל פעם? שני המרקטואים האחרונים שלו היו זוועה. עד היום אנחנו מלקקים על זה את הפצעים.

7. SerieA Il Capitano

נכון, עד השניים האלה.

ההבדל הוא שלמארוטה הפעם תהיה תחרות, לא כמו אז.

8. Raulito Madridista

אולי דעה לא פופולארית אבל מכירה של לוקאקו הרבה יותר קריטית לאינטר מאשר מה שקרה ליובנטוס בזמנו. פירלו עזב בהחלטה שלו אם אינני טועה בגיל 36, בלי להוריד מהיכולת האדירה שלו - לכו תדעו אם זה היה ממשיך. פול פוגבה נמכר, זה נכון, אבל הגיע היגואין שהיה שדרוג משמעותי לחוד עם כל הכבוד לגולים המכריעים של מוראטה. אגב, אני חושב שלוקאקו לא היה מגיע לסיטי בריצה או משהו כזה אם קונטה היה נשאר, לשחקן כן יש סיי מסוים. הוא לא מזלזל בזה שאינטר נלחמה עליו, התחבר למועדון, הוא אמנם לא גדל על ג'וזפה מיאצה אבל לא רק הכסף מניע אותו. טוב לו באיטליה והוא לא מתגעגע לפרמיירליג (מעבר לכך שלא ברור שפפ רוצה אותו).

אני יכול להבין את קונטה אם תוקעים לו מקל בגלגלים קדימה ואומרים לו שגם הקיים עכשיו כנראה לא יהיה. אם הוא דרש לשפר את הקבוצה משמעותית וקצת עצם עיניים לגבי המצב הכלכלי זו בעיה אחרת. הבנתי שהוא לקח מחצית מכספי הפיטורים שמגיעים לו. איך סימונה אינזאגי לדעתכם אם יגיע, בחירה טובה?

9. SerieA Il Capitano

השחקן האחרון שימכרו זה לוקאקו. בלעדיו הכל מתפרק.

10. סמואל אטו Member

מאחורי כל החזות האינטנסיבית והקשוחה, קונטה פשוט דיווה.

Alta Tensione ו-yonmu אוהבים את זה.
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אז לסיכום:
    לוקח את דברי מהבוקר חזרה אבל באופן חלקי. אני עדיין חושב שיש אמת במה שקונטה אמר, אבל מצד שני, למכור שחקנים ב-80 מיליון זה לא סיפור בלתי אפשרי בשביל מארוטה או אוסיליו וספק אם נצטרך למכור שחקן באמת בכיר בשביל זה וגם אם כן, גם אם חלילה נמכור את טורו, ברוזו או אפילו באסטוני - על זה מפרקים את החבילה? הרי גם עושים את זה בשביל המרקאטו, זה לא שתמכור בלי תמורה.

לדעתי הוא פחד. פחד מהציפיות שנוצרו ומהחשש שעוד פעם הוא יכשל באירופה עם הסגל הזה, אז הוא רצה שוב חיזוק מאסיבי בידיעה שלא אפשרי להביא לו. כמובן שהאופי הפסיכי שלו לא בדיוק עזר לסיפור.

אלגרי הוא המחליף האידיאלי וכזה שיגרום לקבוצה לצאת מורווחת מהסיפור, אבל לדעתי יובה וריאל לפנינו. סארי? אוהב את הכדורגל שלו, חושב שהסגל לא כל כך מתאים לו. אינזאגי? פשוט כן. עשה עבודה אדירה בלאציו, שבר תקרות כל עונה (עד העונה) והגיע הזמן שיקבל צ'אנס בקבוצה כזאת. אין לי ספק בכלל שהסיכויים לבק טו בק ירדו, אבל אין לי ספק גם שאינזאגי יכול להביא לקבוצה הזאת הרבה ממה שקונטה הביא.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

החזות של קונטה היא דראמה קווין, כולל השתלת השיער המדוברת.

מעכשיו אפשר רק לקוות שאלגרי לא יגיע אליכם, אני באמת חושב שבהינתן ולא תאבדו חלק משמעותי מהסגל, הגעה של אלגרי גורמת לזה שהעונה הבאה היא על מקומות 2-4 בלבד.

מעניין יהיה להבין כמה יציב כל הסיפור הזה של אינטר כרגע, בשבועיים האחרונים זה מרגיש מאוד רעוע

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא חושב שיש שום דבר חריג באינטר ביחס לשאר אירופה אלא קונטה שהוציא הכל מפרופורציה. אנחנו לא הקבוצה הראשונה ולא האחרונה שתמכור שחקנים, אם בכלל, בשביל לממן את המרקאטו. ברור שזה יכאב, אבל לא מדובר פה על מכירת חיסול. קיצוץ של 20% מהר המשכורות? לגטימי לגמריי בעיניי וחשוב לציין ששחקני אינטר לא קיצצו אלא דחו את המשכורות שלהם בשנה האחרונה, בזמן שבכל שאר הקבוצות קיצצו. אז עכשיו בגלל הסירוב שלהם, ז'אנג רוצה לסיים את הקיץ עם משכורות בסך כ- 110 מיליון אירו ולא 140.

אני כועס על סונינג על הרבה דברים, אבל קונטה אידיוט.

14. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://i.imgur.com/erHYK.Xxx

Roma ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  15. Raulito Madridista

כמו שאמרתי, 'אפקט המאמנים' - בספרד נטען שזידאן החליט אתמול סופית לעזוב- > אלגרי הוא האופציה הראשונה של ריאל - > אולי דווקא ינסה אתגר חדש בספרד כי באיטליה הוא כבר עשה הכל. דברים מתחילים לזוז.
    לגבי קונטה, יש הבדל בין אם הסגל מתבקש לקצץ בשכר שלו וכך גם המאמן שמרוויח יפה מאוד (בריאל מדריד ידוע לי על 10%, אני חושב שבברצלונה גם כן או אולי קצת יותר, אין לי נתונים מקבוצות אחרות באירופה אבל בבאיירן סגרו את העניין הזה בשיחה זריזה מאוד) לבין למכור את אחד מהכוכבים הגדולים שלו מה שכן יקשה עליו להשתפר באירופה. אני מבין שהוא פסיכי אבל המקום שלו באינטר מאוד נוח, היא קבוצת טופ, הוא זכה באליפות, אין לו אופציות מטורפות בחוץ וכן הלאה, לכן תמוה לי שעל עניין שמגדירים אותו פה זניח - הוא שוב יתפוצץ. לפוצץ פעם אחת זה לא כמו בפעם השלישית הרי הוא גם עוזב בטריקת דלת אז יובנטוס לא אפשרית.
    מה הכוונה ב"לממן את המרקטו" - אתה משחרר שחקן משולי הסגל שהוא לא מספיק טוב, אולי שניים-שלושה ומתחזק? אם מדברים על מכירה של שחקן גדול כדי לבצע בסגל, אפילו להעמיק את הספסל אולי - לא עדיף להישאר כבר עם מה שיש, נניח, מינוס וידאח?

אגב את הכישלון הגדול שלו באירופה, לדעתי אגב הכישלון העונה הוא הכי גדול - הוא פגש את ריאל במומנטום מחורבן גם כן. אני כן מאמין שמתישהו זה יתחבר לו, לפחות רבע גמר או משהו כזה. קצת קשה לי להסביר למה זה קורה מעבר לזה שאולי אין טריק בשרוול חוץ משלושה בלמים ואין כמה שיטות.

מצב נושא:
הנושא נעול.