אינטר 23/24 כוכב שני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏13/8/22.

1. Lebron Member

בתור אחד שצופה בבאיירן בקביעות, אני יכול להגיד לך שבאיירן היו הרבה מתחת לסטנדרט שלהם במשחק הזה. הם שיחקו בהילוך נמוך הרבה יותר נמוך מבדרך כלל, בטח באירופה, ממש בלי אנרגיה, ועדיין ניצחו די בקלות. אפילו מול אוניון בשבת כשאיבדו נקודות הם שיחקו טוב יותר, וזה עוד מול קבוצה שמתגוננת עם 11 שחקנים.

עם כל הכבוד לאינטר, רוב השחקנים שלהם בכלל לא נכנסים להרכב של באיירן. הפערים די גדולים כרגע.

2. טל. Member

כמו אינזאגי באינטר כך גם לרומא - היה מאמן כזה פעם. קראו לו פונסקה.
    הוא לא ידע לייצר סינרגיה.
    תן לו 1 ועוד 1 ועוד 1 הוא יוציא לך 3. הוא לא יודע להוציא מהם 5.

מה שמארוטה בקיץ ומצב הפציעות/ההעדרויות הכפוי הנתון יארגנו לו, זה מה שהוא יביא לך.
    -בלי ערך מוסף.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סונינג נתנו לגולדמן זאקס מנדט למכירת המועדון תמורת 1.2 מיליארד אירו.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל כשכל הקבוצה עלתה לחימום, הקורבה עודדו את סמיר, ושאר האיצטדיון שרק להם בוז
    האוהדים נראו מיואשים. בדקה 80 אחרי ההחמצה של קוריאה פשוט התחיל נחיל של אוהדים לצאת החוצה בכמויות.
    היתה אווירת נכאים, עצם העובדה שלא פתחו קומה 3 אדום נגד באיירן אומרת הכל. קומה 1 אדום(!) היה חצי ריק, ואני מניח שגם הכתום קומה 1 לא היה מלא עד הסוף אני מהמקום שלי כמובן לא יכלתי לראות.
    היה שריקות בוז לאופן שאינזאגי ניהל את המשחק ובטח כשהיה את החילופים בדקה 70 כשהמשחק היה גמור.
    בסיום שריקות בוז צורמות שאני הייתי רחוק מהמגרש כבר ושמעתי אותם.
    כשאוננה קרא בשמו הכרוז האיצטדיון געש. כל פעם שהוא הדף האיצטדיון היה בטירוף ועודד אותו.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רואה מי ישים עלינו 1.2. מועדון בבלאגן אינטר.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מאמין שזה כולל החובות של סונינג ואני מניח שבמו"מ כמו במו"מ, המחיר יהיה פחות מהדרישה הראשונית.

7. Don Joan Roman Member

קודם שיהיה מו"מ ותהיה רוכשת רצינית. ברגע שזה יקרה, הם והסינים יסכמו על מחיר.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

8. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים הדיווחים לא אחידים בכלל.
    יש דיווח שהם רוצים למכור את המועדון תמורת 1.2 מליארד יורו, יש דיווחים אחרים שהם מחפשים "משקיע" ולא אחד שיקנה את כל המועדון, יש דיווחים שבכלל אין משא ומתן עם PIF.

מה שבטוח, יש משהו, אבל מה זה בדיוק אנחנו לא יודעים.

9. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא קונה את הדיווחים על שותף. אין שום גורם בעל אינטרס כזה.

די ברור שסונינג לא יעמדו בתשלומים לאוקטרי. אפשר להגיד בוודאות לאור ההתנהלות של הממשל הסיני בכלל והבעיות הפיננסיות של סונינג בפרט. יש עוד זמן עד 2024, אבל אוקטרי תרצה את הכסף שלה בחזרה והיא פועלת למכור את אינטר. לא חושב שלסונינג יש ברירה אלא למכור את המועדון וזה תואם את כל הדיווחים למעט הגאזטה (שוב, שותף לא נשמע כאפשרות ריאלית).

אני גם חושב שאין מו"מ מול הסעודים, אלא התעניינות אמריקאית. הדרך ארוכה אבל נדמה שהיא כבר סלולה לקראת בעלים חדשים.

10. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים האמריקאי היחיד ששמו עלה, זה מיליונר הודי אמריקאי שהוא co-owner של סקרמנטו, ההון שלו רק 700 מליון דולר.

11. SerieA Il Capitano

אני חושב שאחת הסיבות שמגיבים בצורה רגשית לדברים שלך שאתה זורק אמירות שלא קשורות - לא היה אוהד אחד בעולם שהתפלא שחטפנו מבאיירן. להיפך, רובנו חשבנו שנקבל רביעייה.

ומדוע? כי מבינים בדיוק את מצב הסגל ומצב המאמן.

אגב, יש אוהד מילאן אחד בעולם שחשב שסטפנו פיולי, המאמן האפור שהישג השיא שלו בקריירה זה מקום שלישי עם לאציו בליגה חלשה, יהיה פתאום המאמן הטוב בליגה? זה היה מקרי לחלוטין. היה צריך איזה מאמן באמצע העונה והוא היה פנוי. זה היה מזל נטו. המינוי של פיולי, הוא זהה למינויים של מיכאילוביץ׳, גאטוזו, ג׳אמפאולו ומונטלה. אחד לאחד, אותו דבר.

מדיניות הרכש של מילאן ואינטר לא מאד שונה. לצורך העניין לפני שנתיים הבאתם את טונאלי (על משקל בארלה), בנאסר (מתוך הליגה, על משקל אסלאני), ז׳ירו (סאנצ׳ז) ואחרים. שקריניאר ובאסטוני הם שחקנים שהגיעו מתוך הליגה והביאו תוצאות מצוינות. אתם שילמתם על טומורי כפול ממה שאנחנו שילמנו על שקריניאר. כפול.

פיולי פשוט כרגע מאמן טוב מאינזאגי. זה לא משהו שניתן היה לחזות מראש. זו חוכמה בדיעבד.

@Alta Tensione

EO11, itzik.miro ו-Mamadu אוהבים את זה.
  12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם המדיניות שונה, אבל הסכומים בהחלט כן. ההשקעה שבוצעה על ידי הסינים הרבה יותר גדולה מזו של אליוט. הוצאות שכר גדולות כמעט פי 2. מילאן זה סיפור הצלחה מדהים בעיקר בזכות הדרך בה נעשו הדברים. אינטר פשוט קנתה את דרכה לסקודטו והמתינה 3-4 שנים שהיריבה הגדולה תסיים את הסייקל שלה. אי אפשר להשוות בכלל בין הפרויקטים.

סקריניאר נרכש ב20מ' (+ קפרארי שבזמנו הוערך ב8מ') לאחר עונה בינונית בסמפ.
    טומורי נרכש ב30מ' לאחר חצי עונה מצויינת במילאן.

13. SerieA Il Capitano

הסכומים שונים אבל רק מאז שאליוט הגיעו.

זה נכון.

אם מסתכלים על 6 השנים האחרונות של שתי המילאנזיות -
    אינטר
    בנייה חכמה מאד של אינטר מאז שהסינים מגיעים (למעט חצי העונה הראשונה)
    מארוטה מגיע, משכלל את הבנייה
    סקודטו
    גביע, סופר קאפ

מילאן
    250 מיליון אירו בקיץ (2016?) עם כישלון מוחלט
    העברת בעלות
    בנייה איטית, כישלון עם גאטוזו
    פוקס מוחלט עם המינוי של פיולי
    רכש נהדר
    אליפות סנסציונית

אני לא מכיר קבוצה מלבד מילאן שלא קנתה את דרכה לסקודטו. זה משהו שאתה במשך שנים כבר כותב פה כאילו שזה לא לגיטימי. הקבוצה היחידה שלא קנתה את דרכה לסקודטו הייתה מילאן 2022, ולפניה ורונה בשנות ה-80. זהו.

רומא לא קנתה את דרכה לסקודטו עם סנסי? יובנטוס בשנות ה-90? מילאן של ברלוסקוני? לאציו של קרניוטי?

EO11 אוהב/ת את זה.
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

"אינטר קנתה את דרכה לסקודטו"

מי שלא מכיר את ההיסטוריה עוד יחשוב שאינטר מחזיקה איזה שייח בכיס שלה שפיזר מאות מליונים. זה שהדרך של מילאן תחת מאלדיני מאוד מרשימה לא סותר את ההתנהלות הנכונה של הסינים בבחירת אנשי מקצוע אחריי קיץ 16 הנוראי ואת הבחירה הנכונה של אותם אנשים לרמת השחקנים על הדשא והאנשים על הקווים.

SerieA אוהב/ת את זה.
  15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

התייחסתי להשקעה של אינטר בדרך לסקודטו ביחס להשקעה של מילאן בדרך לסקודטו, ולא הבנתי את הדוגמה של סקריניאר-טומורי. גם אם הייתה נכונה, מה זה בא להראות בזמן שאינטר רוכשת את לוקאקו, חאקימי ואריקסן ובכללי מחזיקה בקבוצה הרבה יותר יקרה?

היה פעם דיון דומה על רומא-נאפולי, שם שאלתי - "6 עגול?" אפשר למצוא נקודת זמן בה "אם מסתכלים 17 שנים אחורה" הטיעון מקבל "חיזוק". אם אתה חושב שזה רלוונטי בגלל איזשהי ירושה\סגל איכותי שעבר לידיים של אליוט, זה מתחיל ונגמר בפרנק קסייה.

בגלל זה ההישג שלה כל כך מרשים. להחזיק קבוצה הרבה יותר זולה (וצעירה) משתי היריבות הגדולות ולסיים לפניהן מעצים את הסקודטו הזה גם אם העונה כולה שוחקה ברמה יחסית נמוכה.

אבל שוב, אתה העלת את הנושא הפיננסי. אני רק מזכיר שמדובר בסדרי גודל שונים לחלוטין של השקעות ודוגמה אחת (לא נכונה) של סקריניאר-טומורי לא משנה את התמונה.

היא השוותה את התנאים ליריבות שלה. ללא ההשקעה לא היה סקודטו. הרי גם יובנטוס התחזקה בדוד טרזגה ולאציו עם קרספו וקלאודיו לופז. הסקודטו הזה כל כך חרוט בזכרון בגלל שכל הצמרת עשתה מאמצים רבים כדי לסיים ראשונים. גם אינטר עשתה השקעה גדולה, אבל בשחקנים כמו רובי קין, פארינוס והקאן סוקור.