אינטר 23/24 כוכב שני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏13/8/22.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כי הוא בלם, מה זאת אומרת למה? העמדה שמייעדים אותו אליה (הבלם המרכזי בשלישייה) הכי נוחה להתאקלמות ולדעתי גם מצריכה הכי פחות התאמה טקטית ביחס לשני הבלמים האחרים.

אני אומר את זה מדעה ולא על בסיס מחקר או משהו, אבל תחושתי שמערך של שלושה בלמים גורם לבלמים להיראות טוב יותר.

VAR אוהב/ת את זה.
  2. VAR Member

מסכים עם השורה התחתונה שלך, אבל בספק גדול שהוא לא איחר את הרכבת כבר. היה לו פוטנציאל אדיר שבוזבז לחלוטין. גם בנבחרת בקו של 3 אצל פטקוביץ' לא ראיתי ממנו יכולת משופרת.

3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני חושב שאם אתה בא, ואתה מעלה את המחירים, בצורה שפויה, והגיונית, ואתה מסביר את המהלך שלך, וההסבר הוא שהקבוצה צריכה כסף ואין אפשרות לבעלים, תהיה הסיבה אשר תהיה, להביא כסף מהבית, ואין קופצים על קניית המועדון, גם אנשי הקורבה, יתייצבו לצד המועדון. אם מחירי מנויים עולים ב-5%, כשאינטר בבעיות כאלה גדולות כלכלית, או 10%, אני חושב שבוודאות הקורבה לא ייצא למחאה.
    ויודע מה? קורבה שבשנה שבערה במשחק הכי חשוב של העונה, בדרבי נגד מילאן, החליטה לשבות, כי לא נתנו להם את כל היציע ב-75% הגבלות קורונה - אם הייתי בעלי המועדון, שלא יבואו שישבו בבית.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

א. הוא לא יאשר לדעתי
    ב. הולכים על מתווה של להביא את אצ'רבי שמכר אותנו ב-3 מיליון
    ג. מאוחר מדי לשאול, כבר הפעלנו את סעיף הקניה.
    ד. מה יהיה עם השחקנים של לאציו שאינזאגי רק דוחף לנו, קוריאה, אצ'רבי, דה פריי (לזכותו יאמר שהירידה ביכולת היא רק בשנה שעברה), קאייסדו. מה נהיה?

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בגלל זה אני טוען שיהיה מגוחך להביא אותו במצב שהמועדון אוסף שקל לשקל, עדיף כבר אצ'רבי כסתימת חור.

VAR אוהב/ת את זה.
  6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כל כלי התקשורת - שקריניאר נשאר.

7. טל. Member

כל כלי התקשורת - שקר.

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

רוצה התערבות על זה?

9. itzik.miro Member

שקריניאר יישאר בלי קשר לזה שכל כלי התקשורת שקרנים אחי.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

טל. אוהב/ת את זה.
  10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

חד משמעית, אבל ציינתי שזה כולם כי כנראה שיש פה הדלפה מכוונת מהמועדון בלי לסנן כתבים כאלו ואחרים.

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  11. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אז נראה שזה יהיה אצ'רבי. אני בסדר עם זה, לא חושב שהוא גרוע מראנוקיה וכן חושב שזה מתאים למצב הכלכלי של המועדון. עדיף מהשקעה חסרת פרופורציות על אקאנג'י.

כרגע אינטר מאבדת לפחות בלם אחד בקיץ הבא. אני מניח שלא מכרו את שקריניאר מתוך ידיעה שהוא יאריך חוזה בתנאים שיציעו לו, מה שמותיר את דה פריי. הסתכלות קצרה בטרנספרמרקט מראה שאין יותר מדי אופציות מעניינות בפרי אייג'נטס הפוטנציאלים, אולי רק סויונג'ו ואנדיקה שאין לי מושג איפה הם עומדים בקשר לחידוש חוזה. בכל מקרה אני חושב שדה פריי כבר לא מתאים לרמת השחקן הפותח באינטר ושכדאי לשחרר.

12. itzik.miro Member

אצ'רבי גם בלם יותר טוב מאקנג'י, גם מכיר את הליגה וגם יעלה פחות. רכש מצויין לסגל של אינטר.

לגבי שקריניאר...לפי כל הפרסומים יש סיכום על הארכת החוזה ואני לא מאמין שמארוטה השאיר אותו בלי לדעת שהוא סגור על הארכה אבל כדורגל הוא דינאמי ולך תדע. כרגע אין לאינטר מה לדאוג.

13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אצ'רבי - שחייך וצחק במשחק מול מילאן - אמן יקרע את הרצועה הצולבת.

שקריניאר - תשמע, אינטר דרשה 80-90 מיליון בסופו של דבר. פאריז אמרה 50 כי השחקן מסיים שנה הבאה חוזה. בסוף אתה מסתכל, אתה אומר יש בלמים קצת יותר צעירים שנמכרים בהרבה יותר מ-50. בשביל ש-80 יהיה סכום רלוונטי - שקריניאר צריך לתת עוד עונת שיא כמו שנה שעברה + אינטר צריכה לעבור את 16 האחרונות בצ'מפיונס ליג. רבע או חצי גמר וזה לגמרי ריאלי שהוא יימכר בשנה הבאה בסכומים האלה. הבעיה היא מה אינטר תעשה עם הסכום הזה אחר כך? וזה מדאיג הרבה יותר.

דה פריי - לשחרר אותו היו צריכים השנה, איכשהו להביא עסקה אפילו ב-5-6 מיליון אירו. פלוס חיסכון שכר משמעותי. לא עשו את זה ולכן יאבדו אותו בחינם בשנה הבאה.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ברור לי, מבחינתי אקאנג'י היה האופציה הגרועה ביותר ביחס לעלויות ועדיין קיוויתי שאיכשהו נוכל למצוא אופציה יותר צעירה, אבל אם ככה ייגמר המרקאטו אז מדובר במרקאטו מצוין של אינטר.

15. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער, אי אפשר להגיד על המרקאטו הזה מצוין, בשום קונסטלציה. נפטרת מאלכסיס ווידאל ושילמת להם 9 מיליון יורו רק שיילכו, איבדת פריסיץ, דיבאלה לא הגיע, ברמר הלך ליריבה ישירה שלך, סמיר עדיין ממשיך בשער ואוננה על תקן קונוס. ואצ'רבי זה שונא אינטר מוצהר, אני פשוט נגעל מהאפשרות להביא אותו. הקבוצה בכל הקשור לקישור נחלשה, אין כלום בקישור היצירתי, כשמדובר בעמדה שמעבר לבארלה-ברוזוביץ' (אסלאני, שכנראה ישחק פעמים בודדות העונה). יש לוקאקו, יופי, אבל אין כלום על הספסל ומקיטריאן, זה עוד לא התחילה העונה וכבר צריך להלחים אותו.