אינטר 23/24 כוכב שני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏13/8/22.

1. k_700 Member

מעניין מה שאתה אומר.
    לי בלאנובה נראה כמו שחקן שעוד לא מבושל עד הסוף ובטוח לפני השיא של עצמו....
    שמע אם דארמיאן נהיה איזה שחקן סגל אמין אחרי שבגיל הזה נראה כמו כלום בפיתה שלא יהיה אפשרי לדחוף לסאותהמפטון של הליגה, אני דווקא הייתי אופטימי אם הייתי הסוכן של בלאנובה.

ככלל, אני לא מת על התרחישי החייאה האלה.
    יש סיבה שקוואדרדו נמצא בירידה גדולה מאוד בשנה ומשהו האחרונות.
    הוא בן 35 עם קילומטראז' ענק בכדורגל. לדעתי ההימור שחקן ממנהרת הזמן> כשרון איטלקי בן 23 הוא הימור עם יחס רע.

זה כמו בערך שאני אביא ליובנטוס עכשיו את פאביניו במקום רובלה ואספר לך מה הוא היה לפני שנתיים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/7/23
    טל. אוהב/ת את זה.
  2. itzik.miro Member

הגדרה מדוייקת לקוואדראדו של אשתקד.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

טל. אוהב/ת את זה.
  3. SerieA Il Capitano

בשביל חצי שעה פעם בשבוע כדי להביא קצת יצירתיות לדעתי הוא יספיק.

4. SerieA Il Capitano

אתה צודק, אבל לא ממש זיהיתי את הכישרון עבורנו, כרגע.

העניין הוא שבלאנובה לא מביא את מה שאנחנו צריכים באגף - שחקן שיכול להביס את היריב באחד על אחד ויכול להגביה כדורים לרחבה, או למסור כדורי רוחב באיכות גבוהה.

אין לו את הדברים האלה.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא רואה סיבה להשוות בין קוואדרדו לבלאנובה. קוואדרדו בא בשביל להביא כוח התקפי שהיה מאוד חסר בעונה שעברה באגף ימין. גוסנס ודימרקו היו מעורבים ב-10 שערי ליגה ביחד, דמפריס היה מעורב ב-5 ובלאנובה לא הביא מספרים בכלל. הוא לא שחקן רע, אבל אין כל כך הבדל בינו לבין דנזל. שניהם שחקנים לא חכמים מדי, לא טכניים מדי אבל עם הרבה עוצמות. היתרון של בלאנובה (ודמפריס) על קוואדרדו זה בחלק ההגנתי.

ובשמאל די ברור שגוסנס לא ישאר, אבל אנחנו מתכוונים להביא שחקן שנתן יותר מספרים בסרייה א' מגוסנס ודימרקו ביחד. מגמת הרכש מצביעה על כך שאינזאגי רוצה יותר מספרים מקו שני והאגפים העונה, זה די ברור.

6. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

דרמיאן בגיל של בלנובה נתן עונה אדירה בטורינו. בסדר גודל של די מארקו\קלאבריה בעונת האליפות, ובזכותה נמכר ליונייטד.

בלנובה לא הראה 1% מזה ובגיל 23 עדיין מקבל יחס של פרוספקט.

כשהמדד הוא גיל וסטיגמה, ב99% מהפעמים מקבלים תוצאה הפוכה, בדמות מאטיץ'.

קוואדראדו, כל עוד יש לו רגליים לרוץ, זו ליגה אחרת לחלוטין.

סמואל אטו ו-SerieA אוהבים את זה.
  7. k_700 Member

נחמד, בעיקר החלק שאתה ממש מבסוט עם המאטיץ׳ שלך.
    לא יכולתם להגיע שלוש שנים לפני?

דארמיאן עבר למנצ׳סטר יונייטד חמישה חודשים לפני שחגג 26.
    בלאנובה יצא לעונה הזאת כשחקן בן 22, בסוף העונה(17 למאי) חגג 23.

אני מבין את ההגיון עם מה שקאודרדו נותן להתקפה שלהם מצד ימין, בטח כשדאמפריס הוא אופציה מוגבלת להתקפה, בכפוף לזה שיש לו רגליים.
    אני קצת סקפטי שפתאום הוא יצמיח רגליים בגיל 35. אבל נראה.

טל. אוהב/ת את זה.
  8. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

רמת המבסוטיות שלי ממאטיץ' לא רלוונטית לדיון. חוסר הקורלציה בין הספאם בדיון של רומא ביום הגעתו לתרומה שלו דווקא כן.

הסיבה שאני מציין את זה היא שהתופעה הזו חוזרת על עצמה כל קיץ, ולמעט מקרים בודדים תמיד מקבלת מקלחת קפואה.

להתלהב מכל שחקן צעיר שעושה סוג של פריצה (או סתם מוזכר איפשהו כמועמד לקבוצה X) זה דבר אחד. להשוות אותו לשחקן בכיר\מנוסה - פחות עובד. גם אם המוכח יותר מצריך רענון בקריירה.

ומה קרה לפני? מה גרם ליונייטד לבחור בו? או שהנקודה היא שלא דייקתי עם התאריך לידה שלו? אם זה השני, מתנצל.

9. k_700 Member

תגדיר התלהבות? תיארתי שחקן צעיר שנראה לי סביר ועוד לא מבושל ותהיתי אם שווה באמת להחליף אותו בשחקן בן 35 שנראה על מסליל די בטוח להתדרדרות. אני די בטוח שאפשר למצוא לכל הפחות את אותה הכמות של מקרים של שחקנים מבוגרים שהגיעו להחליף שחקנים צעירים ונראו רע מאוד. מבין את קו המחשבה של אינטר ברצון לשים מישהו אטרקטיבי התקפית בצד ימין, פחות מאמין שזה הולך להתממש עם שחקן בן 35.
    שאלה כמעט לא רלוונטית. זו הייתה יונייטד של ואן חאל ששיחק על קווים מקבילים, שתלה עצים גבוהים מסביב למגרש אימונים בקארינגטון ושיחקה לרוחב.
    הרכש שלה ברובו תחתיו היה הדבר הכי חסר השראה בכדורגל האירופאי.

ביחד עם דארמיאן הגיעו-
    מורגן שניידליין
    שוונשטייגר(גופה) ב10 מליון
    אנדר הרירה(33 מליון פאונד)
    ממפיס.
    וממש בסוף החלון מארסיאל בעסקה שיכולה הייתה להגיע ל60 מליון אירו.
    רק מארסיאל נראה כמו משהו מלהיב.

יכול מאוד להיות שדארמיאן היה שוס ענק בגיל 25 בטורינו. מההופעה הראשונה שלו באנגליה ראו שזה מגן בלי מהירות ובלי יכולת להשפיע בכלל על המשחק עם הכדור ברגל. מקסימום שחקן שיעזור להגנה.

שחקן הגנה יכול לשפר בהמון אספקטים את המשחק שלו בין גיל 22 ל-25*.

10. תומר1989 Member

בסוף כנראה זה יגמר בהחתמה אפרורית של מוראטה.
    חבל. הייתה פה אפשרות להביא לפה באמת חלוץ בעל שיעור קומה, לפי מה שקובי הסביר אינטר גם מוכרחה להביא שחקן יקר על המשבצת כדי שנקודת היחוס בקיץ הבא לא תהיה על פי סגל זול יותר מאשתקד.
    חבל שאותו חלוץ יקר זה חלוץ דרג 2 ובן 30

11. yonmu Member

על הנייר מוראטה יכול להיות פרטנר נהדר ללאוטארו.
    זה יהיה נהדר מבחינת שטף משחק אבל מבחינת קילריות ברחבה חסר מאוד.

בכל מקרה - אינטר עושה את הרעש הכי מרשים בחלון.

12. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

סורי שאני שם דגש על רומא אבל מההיכרות האישית שלי (עולה לי לראש רק אשלי קול), ה"ריג'קט המבוגר" והמושמץ הוא כמעט תמיד הבחירה הנכונה בטווח הקצר\בינוני, וכמעט תמיד שחקן איכותי יותר מילדון אחרי עונת פריצה בודדת.

אני אישית מוצא עניין רב בהייפ סביב פרוספקטים צעירים אבל כשהדיון מגיע להשוואה עם שחקן מוכח שצריך למלא תפקיד מיידי בקבוצת צמרת, מבחינתי זה כמו להשוות את הדאבל פיגרס של מחיטריאן לכל הילדי כאפות (אונדר, פרז, קלייברט וכו') שהסתכלו עליו מהספסל.

חשוב להבדיל בין רמה של שחקן למה שהוא יכול (אולי) לספק בעתיד. בקיץ בו הגיעו סמולינג וקומבולה, ההייפ והפוקוס בקהילה העולמית היה על השני. ברומא לאף אחד לא היה ספק שסמולינג (אחרי עונת השאלה מוצלחת) נמצא כמה רמות מעל ולאלבני אין שום סיכוי להוציא אותו מההרכב.

קוואדראדו על סף פרישה? אף אחד לא מתווכח עם זה. כרגע (עם חוזה לעונה אחת), הוא עדיין רמה או 2 מעל בלנובה. אם טורינו תמכור את סינגו ובלנובה יקבל הרכב, אוליי קיים סיכוי שיתפתח כמו דרמיאן. את אינטר זה לא אמור לעניין. אין כאן פספוס של כישרון מיוחד.

גם ב23. היה קונצנזוס מוחלט לגביו כאחד המגנים הטובים בליגה (אם לא הא) והוא קושר לכל הצמרת האיטלקית. גם המעבר לאנגליה היה נראה מאוד הגיוני באותו רגע, להבדיל ממקרים מוזרים מאוד כמו זפאקוסטה ואמרסון.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/23
  13. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא חייב על המשבצת של החלוץ. הסגל כולו בטוטאל יעלה כמו הקודם. אבל מאחר והם צריכים חלוץ, הגיוני שהסכום הגדול ילך עליו.

אם ארסנל פתוחים למכירה (מבחינת החוזה זה הזמן) ומבקשרים 50מ' פאונד, מבחינת עלויות זה + - לוקאקו (בהשאלה עם חובה זה בערך 2מ' פחות). אינטר כמובן יכולה לעמוד בזה. השאלה אם מתאים להם להוציא סכום כזה על שחקן לא הכי מוכח (גם אם נמצא כרגע בנסיקה).

לא הבנתי למה למוראטה אין growth degree. זה (+ דרישות שכר + הסעיף שחרור + אורך החוזה) מה שהופך אותו ליקר כל כך.

לדעתי אינטר יכולה לסגור את זה בפגישה שלהם היום.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/23
  14. תומר1989 Member

למוראטה אין growth degree בגלל השנים שלו באיטליה

Un bombón אוהב/ת את זה.
  15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם שחקן ניצל את זה בעבר, אי אפשר שוב פעם? זה חד פעמי?