אינטר 23/24 כוכב שני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏13/8/22.

1. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

כן, ראיתי וערכתי את הודעתי. למרות שעדיין לא חושב או באמת מאמין ב״חשיבות במערכת היחסים עם באיירן״.

2. SerieA Il Capitano

אין לי מושג אם הוא טוב כמו אוננה. אוננה עצמו לא היה מושלם, ואני מעדיף לשמור את הכסף לחלוץ.

עומר אוהב/ת את זה.
  3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אז סקאמקה גם הלך. אני לא מצטער על זה, אבל די ברור לי שאינזאגי לא ירצה אחד מהחלוצים ה"צרפתיים" קרי בלוגן/דיוויס/והאי ונצטרך חלוץ פיזי. בטו לא אופציה ריאלית בעיניי כי אני בספק רב אם אודינזה תשחרר לנו (או בכללי) שני שחקנים מרכזיים בקיץ אחד, אבל הוא אופציה לא רעה בכלל. מהיר, פיזי, טכני, תנועה טובה.

כפי שטענתי כל הקיץ, הבעיה היא לא מי שלא פה, אלא דווקא מי שכן. כל עוד קוראה פה יהיה לנו קשה להשלים חוליית התקפה שמשלימה את עצמה טוב וברוטציה שווה. אם הוא ילך ולא נהיה מפגרים מספיק כדי להביא את אלכסיס סאנצ'ז, אפשר לבנות משהו מאוד מעניין.

SerieA אוהב/ת את זה.
  4. SerieA Il Capitano

לא בטוח שתהיה לך ברירה בסוף אוגוסט כשהאלטרנטיבות יהיו... בערך אף אחד.

תרחיב את בלוגן, למה לא בעצם? אני לא מכיר אותו.

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ממה שאני ראיתי את בלוגן, יש לו חסרון אחד מאוד בולט וזה שהוא עדיין בוסרי. קבלת החלטות לא נכונה כיאה לשחקן צעיר, דריבלים במקומות הלא הנכונים. קשה לי לראות אותו לא סובל מקשיי התאקלמות בליגה אחרת עם דרישות אחרות אבל הוא לא אמור לבוא להרכב אם יבוא, אז זה יהיה יותר נסלח.

מאידך, הוא מוסיף לנו מהירות שאין לנו כרגע בחוד. הוא מאיים המון על השער והתנועה שלו בתוך הרחבה מצוינת, כמעט כל השערים שלו הגיעו מהאזור בין החמש לפנדל. בניגוד לחלוצים עם נתונים דומים לשלו (מהיר, לא פיזי מדי, אוהב דריבל), הוא לא SS. הוא לא יסדר יותר מדי מצבים לחברים שלו. הוא יצטרך שיסדרו לו, לפחות בשלב הזה בקריירה. אם יתבגר וישפר את מה שציינתי קודם, הוא יהיה שחקן מאוד מאוד מסוכן.

אני רוצה אותו כי אני חושב שהתקרה שלו גבוהה ואני מוכן להקריב את עמדת החלוץ השלישי/רביעי בשביל שעוד שנה - שנתיים תהיה לנו שלישיית חלוצים ורסטילית ואיכותית. אם קוראה יעזוב ונוכל להביא את בטו או משהו בסגנון, זה יהיה אדיר.

6. SerieA Il Capitano

לא אופתע אם בימים האחרונים של מועד ההעברות, קוראה יושאל למישהו שיסכים לשלם את שכרו, בעוד שאנחנו ננסה לגאול את גאספריני מייסורי סגל עמוק מדי. אתמול כבר רמז ששחקנים יעזבו.

מתאים לי מישהו כמו לוקמן להחליף את קוראה.

7. itzik.miro Member

לוקמן לא נחשב בתוך החישוב של גאספריני לסגל עמוק מדי. הכוונה היא לכל מיני לאמרסים. כדי לשלוף את לוקמן מאטלאנטה תצטרכו לשלם והם לא אודינזה שמוכרים בגרושים.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

EO11, VAR ו-טל. אוהבים את זה.
  8. טל. Member

אשכרה, אודינזה, לא מובנים לחלוטין.

9. itzik.miro Member

מובן מאוד, מארוטה שולט פה בשוק, רוב המועדונים מוכרים לו במחירי רצפה. ההבדל בין אטלאנטה לאודינזה הוא שלברגמאסקים יש שאיפות להמשיך ולהיות קבוצת צמרת ולזברטות אין.

חכה אינטר ירצו את בטו הם יסדרו לחבר בפה מחיר מיוחד של 15 מיליון פלוס איזה שחקן נוער עם ביי באק של גרושים.

10. SerieA Il Capitano

באמת לא ברור לי למה אודינזה מכרו את לזאר בכזה מחיר.

וגם את בטו, לפי הדיווחים, לא יהיה קשה להוציא.

11. itzik.miro Member

התשובה נמצאת למעלה - הדירקטור שלכם שולט פה בשוק ועל פיו יישק דבר, בטח כשיובה ומילאן מחוץ לתמונה.

12. SerieA Il Capitano

מילאן לא מתעניינת באיטליה בכלל (ולפי @Alta Tensione זה מצוין ממש), ויובה בעונת מעבר (שאולי תסתיים בסקודטו).

אבל עדיין... מה האינטרס שלהם למכור בזול?

13. itzik.miro Member

להיות ביחסים טובים עם "הטופ דוג" תמיד משתלם.

יובה לא בעונת מעבר, יובה מסונדלת בעקבות העונש "הקל מאוד" שהיא קיבלה לטענת עומר וטל.

14. SerieA Il Capitano

היא הייתה מסונדלת גם ב-2012. אלגרי יכול לזכות בתואר עם 38 שערים ב-38 משחקים.

15. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

אודינזה כבר כמה שנים מאוד דינאמית בשוק ורושמת רווחים מאוד גדולים. האינטרס הוא לקנות בזול ותוך שנה\שנתיים להכפיל את ערך השחקנים.

מניח שהם היו רוצים לקבע שחקן איכותי לכמה שנים כפי שעשו עם דה פול (ולאחרונה דלופאו), אבל צריך מישהו שמעוניין בכך ולא רואה בהם מקפצה מיידית. אודוג'י וסמרדז'יץ' הם לא כאלה.

סמרדז'יץ' מסוף העונה שעברה מוערך ב20מ'. למה הם מסכימים למכור אותו ב15מ' + שחקן שמוערך ב6מ'? כי זו ההצעה שיש להם על שחקן שנקנה ב3מ' ולאחר שנתיים לא מעוניין להישאר.

אודוג'י נקנה ב6-7מ' ולאחר שנה אחת (מצויינת) נמכר ב20מ'.

בטו גם כן נקנה ב6-7מ' וכעת שווה בערך פי 2 מזה.

אני לא רואה כאן שום דבר מוזר. בטח לא ביחס לרכישה של nobody בן 29 מצרפת ב19מ' והשאלה מיידית לוופורד.

Gianzola אוהב/ת את זה.