אינטר 23/24 כוכב שני

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י SerieA, ‏13/8/22.

1. k_700 Member

חבל על הזמן. אם אין לסקאלביני איזה פטיש לא מוסבר להתקע בליגה האיטלקית הוא אחד היהלומים הכי מבוקשים באנגליה(כל הגדולות פחות או יותר עליו בחודשים הגדולים, בעיקר ליברפול). כלומר הוא אמור להיות אחלה של עסקה לאטלנטה.

2. Raulito Madridista

אני התרשמתי שמדובר בשחקן עם אופי בעייתי במקצת גם אם לא בלבל של ז'ואאו קאנסלו. אם מדובר על בלם אז ניחא למרות שלא ראיתי ממנו סגולות מדהימות אף פעם. כמגן? עדיף שלא. שער ענק במונדיאל במדי צרפת ותו לא, הוא טיפס יפה על הגול הזה. נראה לי כמו דוגמא קלאסית לרצון של באיירן לצרף כל שחקן ליגה לא רע בבונדסליגה ולחנוק את היריבות. אני מקווה שהשמועות על מה שהיה במונדיאל האחרון לא נכונות. אני מעריך שהוא כן יימכר, באיירן מינכן ויתרה על רוברט לבנדובסקי בזמנו, היא לא תופסת אף אחד בביצים, היא לא פריז סן ז'רמן. אבל לדעתי יותר מעניין מה קורה עם חלוץ בזמן שרומלו לוקאקו, נו, אתם יודעים..

3. k_700 Member

אני חושב שפאברד מתאים הרבה יותר לאינטר מלמנצ׳סטר יונייטד.
    מדובר במישהו שנוח לו לשחק בלם ימני במערך של שלושה. כדורגל איטי יותר יעשה לו טוב. אם יתנו לו את המפתח להיות הבילד אפ פלייר מההגנה זה בכלל יוציא ממנו יותר.
    פה ושם יוכל לחלטר כמגן אם היה וצריך. אני מאמין שיש סיכוי גדול מאוד שהעסקה הזאת תקרה.
    אלא אם השחקן לא ידחוף לעבור לשם ובינתיים אין אינדיקציה לזה. אני לא קונה את השרירים האלה שבאיירן עושה איתו. הוא על הספסל, כשלידו על הספסל יושב גם דה ליכט. הוא נכנס לשנת חוזה ורוצה לעזוב כבר תקופה. באיירן לא מרגישה לי המועדון שמחזיק שחקנים בכוח בלי לשחרר ואז מאבדת אותם בחינם.

4. טל. Member

הוצאת לי את המילים מהפה. מלכתחילה "התנהגות לא טיפוסית" של באירן.

(מאידך, הרבה התנהגויות שלהם לאחרונה אינן טיפוסיות לבאירן.)

5. EO11 בפה אליל היכל התהילה

האמת שאנחנו לא יודעים.

@k_700 אני גם חושב שהם רוצים למכור, אבל הם צריכים להתמודד עם האידיוט על הקווים.

6. SerieA Il Capitano

טוכל אדם פסיכי, לא נראה לי שאכפת לו שנת חוזה, לא שנת חוזה, מבחינתו יישאר. זה גם לא אמור לעניין אותו בתכל׳ס.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אמור לעניין אותו אם שחקן רוצה להישאר או לעזוב.

8. k_700 Member

מי בכלל צריך לשאול אותו?
    את טוכל שואלים אם הוא רוצה את השחקן ומתכנן להשתמש בו למרות שהשחקן רוצה לעבור, כן או לא? ואם כן אז כמה.
    זה נגד כל אינסטינקט בריא להאמין שבאיירן תשאיר אותו בכוח ותתן לו בינואר לסכם איפה שבא לו(כשמן הסתם השחקן ירוויח מזה חוזה גדול יותר ומענק חתימה שמן יותר).

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  9. VAR Member

הם לא ברי השוואה כי פבאר יכול לשחק גם כמגן ימני, הוא מחזק לכם שתי עמדות שבהחלט דרושות חיזוק.

לא מחזיק ממנו שחקן טופ אבל הוא שדרוג גם על דנזל וכמובן גם על גרסת 22/23 של דה פריי.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

עם פבאר אפשר למכור את דמפריס ולהמר עונה אחת על פבאר, דרמיאן וקוואדרדו כשחקן הרכב. נעקוב אחרי קרבוני ונמצא מטרות אחרות, אבל אם יש קונים לדמפריס זה הזמן למכור.

ועל דה פריי אני לא אפרט. פאקינג 4 מיליון שכר.

11. SerieA Il Capitano

האם פבאר הוא תואם באסטוני, שמאלי, מבחינה התקפית? או שהשער במונדיאל מטעה?

12. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש מעין אופנה שכזאת כאן אצל כותבים מסויימים להיכנס בליגה האיטלקית ולהאדיר את האנגלית, אבל אין צורך לשקר ולהטעות פה את כולם עם נתונים ו"עובדות" שפשוט לא נכונות.

אינטר קבוצה טופ 15 מכניסות ביבשת. האנגליות היחידות שמעליה בדו"ח האחרון של דלויט הן שש הגדולות. לא לוטון, לא ברנטפורד וגם לא קבוצות מרכז טבלה באנגליה מכניסות כמו אינטר.

הליגה אנגלית עשירה מספיק. לא צריך להקצין ולהמציא דברים.

Roma, WhitRM, Mamadu ו-4 משתמשים נוספים אוהבים את זה.
  13. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בואו, עם כל הכבוד, דה לויט זה לא איזה אמות מידה בינלאומיים. היא עושה דוח, נחמד, יפה, הוא לא באמת משקף את המציאות.
    כשקבוצה עולה מהצ'מפיונשיפ היא מקבלת 200 מיליון פאונד מענק. שנה אחר כך הישארות שווה עוד 100 מיליון. גם אם היא תרד ליגה היא תקבל מצנח זהב של 100 מיליון. כמות הכסף שפולהאם הכניסה רק מהעלאות-ירידות לפרמייר ליג בשנים האחרונות, אינטר לא הכניסה ממענקים ב-10 השנים האחרונות.

מה זה משנה שאינטר היא קבוצה טופ15 מכניסה ביבשת אם היא לא סוגרת את השנה? אינטר זה לא ריאל מדריד או ברצלונה, שהדברים האלה מחזיקים חלק מהתל"ג של האזור/ערים/מדינה. אם מחר אין אינטר ומילאן, אני לא רואה שום הבדל באיטליה. לעומת זאת מחר אין ברצלונה וריאל מדריד, תורידו עשרות אחוזים מהתיירים שמגיעים לאזורים הללו בספרד.

אין פה שקרים ועובדות שלא נכונות - קבוצות בפרמייר ליג, הן רווחיות. אם זה מאיצטדיונים. אם זה מזכויות שידור. אם זה מהעברות. אם זה מדברים נלווים, זה עובדות. כל הדברים האלה - לא באמת אפשריים במצב הנוכחי באיטליה, בעיקר, בגלל בירוקרטיה, וגם בגלל שחיתות (שחיתות קיימת ברמות מסוימות כמובן בכל מקום בעולם).

14. תומר1989 Member

עומר . אתה זורק "עובדות" שלא מגובות בהוכחות או מספרים אלא בסיסמאות כגון " מי יראה אינטר אם אין משחק מול מילאן? " וכו'
    תבדוק הכנסות, הוצאות שכר (שזה נגזרת משמעותית של תקציב כולל) של אינטר לעומת לוטו/ברייטון/קירסטל פלאס או כל קבוצת אמצע טבלה אנגלית אחרת. ותגיע למסקנה כוללת של מי כוח כלכלי גבוה יותר.
    אי אפשר לצייר עובדות עם סיסמאות. אף אחד לא חולק על כך שהפריימיר ליג הרבה יותר עשירה. זה לא אומר שמפה צריך להקצין

itzik.miro אוהב/ת את זה.
  15. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

אינטר במקום ה-14 בהכנסות ע"פ הדו"ח האחרון, כשמאחוריה מילאן ו-5 אנגליות (ווסטהאם, לסטר, אברטון, ניוקאסל ולידס). ז"א, 11 מתוך 20. הפער בין אינטר לבין ניוקאסל - המקום ה-20, משמע יש עוד 4 אנגליות ביניהן - קטן מהפער בין אינטר לבין ארסנל, הקבוצה האנגלית הכי קרובה אליה מלמעלה. זאת ועוד: ההכנסות של כל הקבוצות הנ"ל נמצאות במגמת עליה או סטגנציה (ללא תלות במכירת שחקנים, משמע הכנסות מפרסומות וזכויות שידור) בעוד ההכנסות של אינטר במגמת ירידה או סטגנציה (כתלות במכירת שחקנים בסכומים גבוהים, ע"ע לוקאקו). בנוסף, מדובר על הכנסות ולא על רווח, שם ניתן להניח שהפער מתחדד לאור העובדה שלאנגליות בעלות על האצטדיונים בהם הן משחקות.