אלופת העולם נבעטת החוצה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Raulito, ‏22/6/08.

1. D Raul Member

צודק ב-100%.
    הכדורגל סוף סוף מנצח(לא ספציפית במשחק הזה הכדורגל אבל בכללי של ספרד), אז יש צדק בעולם הזה.
    זה התחיל במנצ'סטר ועבר גם ליורו עם הדחתן של כמה נבחרות משעממות (איטליה, צרפת, יוון וכן גם אנגליה).
    כמו שאמרתי כבר, יש צדק בעולם!

ויווה לה אספניה!!! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/champions.Xxx

2. אבו Member

http://img295.imageshack.us/img295/3749/81665933wk4.Xxx
    יששששששששש

תודה לאל שהם נבעטו החוצה, כמה אפשר כדורים ארוכים? כמה אפשר מדקה 50 לחכות לפנדלים עם 8 בלמים? איזה כיף. :aaa021:
    ביורו הזה רק הכדורגל היפה מנצח!

ססק עם הווינר שוט! :aaa8:

המשחק עצמו היה רע מאוד, ספרד הייתה טובה יותר אבל זו לא חוכמה בגלל היריבה. יום טוב של אחד החלוצים שלה(שניהם היו ביום רע במיוחד) והיא הייתה גומרת את זה בזמן החוקי.
    הגיע לספרד, והגיע לדי נאטלה המלוכלך!

עכשיו אפשר לומר בפה מלא, יופי של יורו!!!

3. Jack Wilshere Member

Bianconeri,

איפה זה רשום בדיוק? בפנקס הפיקטיבי שלך? תן לנו לשמוח בשמחתו של ססק.

4. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

עדיף שתערוך את ההודעה שלך ולא תבזה את עצמך.ראית משחק אחד של דה רוסי?ראית אותו משחק היום,והחלטת שהוא שחקן גרוע ואפס?תעשה לי טובה.אף אחד לא אומר שאיטליה שיחקה "טוטאל פוטבול" היום,אבל ספרד היתה גם אפורה ומשעממת.כבר מהדקה ה5 ידעתי שהערב הזה יסתיים מהנקודה הלבנה.

5. Reyes Member

שתי נקודות:

- בשידור הרעיפו מחמאות על קסאנו, גאון הם אמרו, ורק אני לא מבין על מה מדברים. הוא אף פעם לא היה גאון ברמה הגבוהות ביותר, הוא שחקן של הברקות פה ושם מול אטלאנטה וקליארי, לא יותר.

- ההגנה הספרדית: קרלוס פויול בתצוגה פנטסטית, כשצריך לפרגן אז צריך. הוא פשוט ביטל כמעט לגמרי את הנוכחות המפחידה של טוני ברחבה, והוא גם ווינר אמיתי. גם ראמוס בתצוגה טובה מאוד, הייתה לו טעות אחת לא משמעותית, וחוץ ממנה הוא בהחלט עשה עבודה טובה, בעיקר בצד ההגנתי.

ושוב - קסיאס http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wub.Xxx

6. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פה זה כתוב,לא בשום פינקס פקטיבי,המלך החדש של ספרד? עד כמה פתטיים אפשר להיות?
    כאילו פבראגס בעט 5 פנדלים ועצר עוד 10 במו ידיו.
    עשה את המוטל לא יותר מזה,עדיין שחקן מחליף בנבחרת שלא מביא את היכולת שלו מארסנל.

קסיאס,קסיאס ושוב פעם קסיאס,ולא שום תותחן.

7. OrelZo Member

לכל אלה שאמרו שססק הוא המלך החדש...
    טעות!

http://mad.walla.co.il/archive/447113-5.Xxx

זה המלך החדש!
    יחי איקר!

8. BeitaReaLiverpool Member

יש , יש , ישששש!!!
    איזה כיף. הייתי פסימי לפני המשחק , אבל התבדיתי. שברנו היום הרבה סטטיסטיקות.
    איזה כיף לנצח את האיטלקים.

ולא, אין לי שום דבר נגד האיטלקים, הם נראים טוב, אבל אני אוהד כדורגל, ואני לא אוהד נבחרת שלא משחקת כדורגל.
    איטליה עשתה היום רוב המשחק בונקר, כאשר לקראת ההארכה הם קצת פתחו את המשחק.
    שיטת המשחק שלהם הייתה ליירט כדורים לעבר טוני, ולקוות לטוב.

המשחק שלנו לא היה מבריק היום. למרות זאת, ספרד ניסתה לשחק כדורגל.
    וייה וטורס היו די חלשים היום. סילבה היה טוב.

איקר, Te Amo .

9. Reyes Member

אגב קסיאס, כמה ההערכה יש לי לשוער ולבן אדם הנפלא הזה. בגיל 17 כשעוד לא היה לו רישיון, כל השחקנים במדריד הגיעו לאימונים עם הפרארי והמרצדס, ורק קסיאס נסע באוטובוסים יום יום. מלך כבר אמרתי?

10. 亚历山大帕托 Member

עוד מישהו מאבד את עצמו בחתימה של OrelZo?

11. Jack Wilshere Member

Bianconeri,

מחר אני אסכים איתך כמובן, אבל כרגע אני חייב לצאת מגדרי ולהגזים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

12. xavi6 Member

לא אמרתי שהוא אפס, הוא קשר תותח, אבל הוא פשוט נטול כישרון מבחינת יכולת אישיץ. אין לו טכניקה בגרוש. אתה מדבר על נבחרת ספרד שמלאה בכישרון, כשיש לך שחקנים פחות כישרוניים מהם.

אפורה ומשעממת? במשך של משחקי הבתים ספרד שיחקה טוטאל פוטבול, כל הזמן ניסתה לתקוף, בסיום המשחק ספרד תוקפת ואתם רק בועטים ללוקה טוני.

13. פרנקו בארזי Member

איזה כדורגל שמח? על מה אתם מדברים?
    אי אפשר לחשוד בי בשנאה לספרד, אני מאוד אוהב את הנבחרת שלהם ומקווה שהם יזכו בגביע לאחר שהודחנו.
    אבל רבאק, נכון שהיה משחק גרוע של איטליה - אבל איפה ראיתם משחק מלהיב של ספרד?
    הנבחרות היו שוות במהלך 90 הדקות, בעיטה שטוחה מ30 מטר החוצה פה ושם לא נחשב באמת למצבים ולכדורגל שמח.
    היה משחק חלש מאוד בכללי, היה משחק חלש מאוד מבחינת נבחרת איטליה והיה משחק חלש מאוד מצד נבחרת ספרד.
    אוהדי ספרד האמיתיים והנייטרלים לא יתביישו להודות, פשוט כי אין סיבה להתבייש - כן, ספרד שיחקה חלש. לא תמיד מבקיעים רביעייה.
    סתם השנאה המטומטמת הזאת שלכם לאיטליה שנובעת מתוך סטיגמה גורמת לכם לקפוץ עם "אההה כדורגל שמח מלהיב ניצח את הבונקר המשעמם"
    אז זהו, שאיטליה לא שיחקה בונקר. פשוט לא היה לה משחק טוב.
    גם לספרד, עם כל הכבוד, לא היה משחק טוב. ממש לא.
    תפסיקו לפעול מתוך סטיגמות מטופשות.

14. D Raul Member

לא צריך לצאת מפרופורציות.
    אבל באמת כמה שהשתחוותי לפבראגס אחרי הפנדל http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx .
    אישית אני מעדיף אותו על צ'אבי, עם כל הכבוד שישי לי לצ'אבי כשאני משווה אותם אחד מול השני פבראגס עולה עליו, חבל שארגונאס לא רואה את זה.

15. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אני אומר משהו אחד,ואתה אומר משהו אחר.כל אחד יסכים שספרד שיחקה טוטאל פוטבול בשלב הבתים.אבל הערב היא שיחקה כדורגל אפור משעממם ונטול מצבים - בדיוק כמו איטליה.
    ראית אותו השנה במדי רומא?שחקן בלי טכניקה?כנראה לא ראית אותו השנה חוץ מהמשחקים שלו ביורו.לאף נבחרת לא הגיע להעלות הערב,והפנדלים היו צפויים מראש.פנדלים רשלניים של האיטלקים,הכדור השני שאיקר לקח,גם אני הייתי לוקח אותו,בעיטה פשוט עלובה.(ולא,אני לא ממעיט מערכו של איקר).

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/6/08