אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. סיונרה Member

גדול.

Lebron אוהב/ת את זה.
  2. מזגן Member

סליחה! זה לא דמוקרטי!!

3. מזגן Member

אני לא יודע אם אני שיניתי את דעותי כל כך (והאמת שהן באמת השתנו) אבל לאחרונה אתה מפיק פה חומר משובח */aaarofl

4. DRORIKO Member

האמת? לא פוסל את הדברים שהוא אומר. הפוליטיקה באמת נראית כמו תכנית ריאליטי גרועה במיוחד(כאילו שיש תכנית ריאליטי שהיא לא גרועה במיוחד)

http://www.ice.co.il/media/news/article/771454

5. italiano Member

אגב כעת כשבני גנץ נכשל בהקמת ממשלה יקראו לו לשים את המפתחות ולתת למישהו אחר(יאיר לפיד נניח) או שזה תופס רק כלפי נתניהו?

Maccabi Diamond אוהב/ת את זה.
  6. סיונרה Member

יאיר לפיד היה מצליח להרכיב ממשלה איפה שגנץ לא? ברגע שנתניהו יוחלף הממשלה יכולה לקום תוך שלושה ימים.

7. yonmu Member

@Clichy לא הבנתי מה זה משנה. השמאל מעריך גיוס קרבי, החרדים מעריכים לימוד תורה.
    אני לא בא להגיד שהחרדים צודקים, אני פשוט אומר שאת מה שהם עושים כולם עושים, בין אם סקטור קטן או גדול.
    ההבדל היחיד הוא שהם, כסקטור, משלמים פחות מיסים באופן מכוון, ולכן זה מרגיש לא בסדר.

@חייל שוקולד
    1. אף נתון לא אומר שגנץ הסכים בתנאי שביבי יוותר על אחד מהתנאים. מעבר לזה, זה פשוט לא רלוונטי. הבטחות הבחירות הבסיסיות ביותר של גנץ ולפיד לא היו אמורים לאפשר פה הקמת ממשלה ברגע שהתפרסמו התוצאות. הנקודה שלי היא שאין כאן את מי להאשים (להיפך, אני נורא מפרגן לכחול-לבן על המחוייבות לבוחרים. כולם ציפו שיתפרקו תוך שבועיים והם החזיקו יפה). האמת, גם אין במה להאשים.
    הציבור הוא זה שדרש בחירות חוזרות.
    2. ש"ס וג' לא יכולות לרוץ עם ליברמן כי האג'נדות שלהם שונות. אלה תומכים במדינה דתית וזה תומך במדינה חילונית.
    הרשימה המשותפת לא יכולה לרוץ עם מרצ לא בגלל אסטרטגיה אלא בגלל שהם לא מגנים מאבק אלים ומתנגדים לציונות (AKA ריבונות יהודית בארץ ישראל) ואלה מגנים אלימות ותומכים בציונות. זה הפער שהופך את מרצ לשמאל לגיטימי ואת הרשימה המשותפת לתומכי טרור. כאמור, גם בג"ץ רמז שחלקם היו נפסלים אם העתירה היתה נגד הפרסונל ולא נגד המפלגה.
    3. כי ככה זה תמיד עובד. אפילו בקואליצית ה61 של נתניהו חוקים לא עבורו והוא חשב ללכת לבחירות עד שהצליח להכניס את ליברמן (אחרי שניסה להכניס את המחנ"צ), ועכשיו ליברמן משחק על הקלף הצודק הזה - ממשלה בקושי זזה כשהיא כל כך מצומצמת. ממשלת מיעוט עוד יותר.
    ולגבי תמיכת טרור - הבאתי בשלוף מויקיפדיה, אבל אני לא הולך לעשות לך פה עבודת מחקר. אשמח לראות כמה מהם התבטאו בגלוי נגד כל אלימות (או אפילו רק אלימות נגד אזרחים).
    4. אני חושב שהמו"מ בין כחול-לבן לליכוד, מההתחלה ועד הסוף ומשני הצדדים, היה שואו לקהל כדי לנסות למשוך את הקולות שרצו ממשלת אחדות אליהם לקראת הבחירות הבאות. מההתחלה היה ברור שהפערים בלתי ניתנים לגישור.

8. alexshw Member

לא יודע אם היינו יוצאים מהפלונטר, אבל עם אשכנזי בראש כחול לבן היו לוקחים אף יותר מנדטים ואולי גם נוגסים בליכוד. לא מבין למה דווקא גנץ צריך לעמוד בראש.

Lebron אוהב/ת את זה.
  9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

שאלה מצוינת, אולי התשובה אצל אחד הקמפיינרים שלהם:
    הפרסומאי שהפיק סרטונים לקמפיין כחול לבן, אייל גפן, יוצא נגד נשים ו"פרענקים"

אבל לא, אין שום גזענות בשבט הלבן. כלום לא עצוב, הכל כרגיל.

yonmu אוהב/ת את זה.
  10. alexshw Member

טוב להסתלבטויות ולא מעבר.אייל גפן לא קובע מי יעמוד בראש הרשימה.

11. סיונרה Member

מי היה מאמין שמכולם דווקא אייל גפן יאמר דברים כאלו עכשיו צריך להוריד בלייזר את הקעקוע שעשיתי שלו.

12. מזגן Member

הוא לחלוטין דיבר על ההשתמטות שלהם מהצבא ואתה מדבר על מסים. אין עוד קבוצה דמוגרפית שמתנהגת כמו החרדים.
    מן הסתם מדובר על מה שהם עושים בהקשר שלהם למדינה ולכלל האוכלוסיה ולא אם זה על פי חוק. הרי אם הם היו פועלים למען הורדת גיל החתונה לגיל 13 ושתי שערות לא הייתי אומר שהם סך הכל מתנהגים בצורה סקטוריאלית כמו נהגי המוניות.

דרך ההצבעה שלהם היא עקבית עבור המפלגות שפועלות למען השתמטות ומימון כת. וזה מה שמפריע. השתמטות מהצבא ומימון כת על בסיס של שכבה דמוגרפית. הכל בחסות הדמוקרעטיה. בכל אופן החרדים מתנהגים בצורה שבטית לחלוטין וכך גם הערבים. הם גם מתרבים יפה. ולכן אמרתי ערבו-חרדית. אין מה להתפלא על המשך לעבר הדתה ועשיקת הקופה הציבורית על חשבון הציבור הרחב בשביל לממן ישיבות.

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/19
  13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אז אחרי "לא היה כלום ולא יהיה כלום כי לא היה כלום" מה עכשיו הוא יגיד?
    אם עד עכשיו ביבי והליכוד תקפו את כל המערכת, עכשיו זה יהיה בווליום הרבה יותר גבוה. בטח במהלך הבחירות האלה.

14. מזגן Member

על מה אתה מדבר בדיוק?

15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

"
    בפעם הראשונה בתולדות מדינת ישראל, ראש ממשלה מכהן יועמד לדין בגין שוחד בתיק 4000, ומרמה והפרת אמונים בתיקי 1000 ו-2000. בני הזוג אלוביץ' נאשמים בשוחד בתיק בזק-וואלה, ונוני מוזס יואשם בהצעת שוחד בתיק 2000."