אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. סיונרה Member

הטענה שלך הייתה: אם טראמפ אידיוט -> ביבי גאון. אם ההיפך נכון אני עדיין מחכה להודעה שלך. אם לא, אז אתה בעצמך מודה שאתה מדבר שטויות.
    בכל מקרה, אשמח שתמצא מקום שבו אני קורא לביבי טיפש. אם לא, אז לא מאוחר מדי לחזור בך.

2. zivmay Member

כנראה שלא הבנת. אני לעומתך ( ולחברך) לא טענתי מי יותר מטומטם, אני מודע שההחלטות מורכבות כרוכות באלפי משתנים, במיוחד שמנהלים מדינות כמו ישראל או ארהב.

3. סיונרה Member

יפה שאתה מודע. איך זה רלוונטי שאתה מודע למשהו? המשתנים האלו קיימים בין אם טראמפ האדם החכם בהיסטוריה או הטיפש בהיסטוריה.
    מה שכן, בתור אדם שמודע לדברים שלא קורים, אז משם כנראה אתה מודע לכך שאמרתי שנתניהו טיפש. ספוילר לפני שאתה מחפש: מעולם לא נאמר על ידי. אתה רוצה להמציא דברים שאמרתי, אז אין צורך בי, אתה יכול פשוט להתווכח עם עצמך.

4. Lebron Member

אפילו גדול שונאי נתניהו לא טוענים שהוא טיפש, ההפך, חושבים שהוא מוכשר אבל מתעל את יכולותיו למקומות הלא נכונים.

גם תומכי טראמפ שיש להם שכל לא יכולים להתעלם מהכמות האסטרונומית של הפעמים שהוא יצא אידיוט מושלם.

זה לגיטימי והגיוני כישראלי להיות פרובנציאלי לקוות שהוא ינצח בנובמבר כי הוא כנראה הנשיא האמריקאי הכי ידידותי שהיה לישראל וכנראה התואר הזה לא ישתנה בעתיד הנראה לעין, אבל זה לא אומר שצריך להתעלם מהמציאות שטראמפ הוא אנומליה ובעולם נורמלי אדם כמוהו לא היה צריך להיות נשיא

Sent from my SM-A750F using Tapatalk

LFC-Gerrard1 ו-WHITERM אוהבים את זה.
  5. סיונרה Member

גם ההנחה שיש לי בעיה עם טראמפ או שלשמאלנים ישראלים אמורה להיות בעיה עם טראמפ או שאמורים לתמוך באובאמה היא טפשית וילדותית. ישראלים הם לא אמריקאים ולא מצביעים בבחירות בארה"ב. אין לישראלי שום סיבה הגיונית להיות בעד אחת המפלגות, אלא רק בעד המועמדים שתומכים בנו או שתומכים בעמדה שתאפשר לישראל לקדם את האינטרסים שלה בלי התערבות אמריקאית. הצבעה נגד ה-BDS בשנה שעברה, התקבלה בתוצאה 398-17 לטובת התומכים, כשמבין 351 חברי הקונגרס (שיש בו רוב דמוקרטי למי שלא יודע או זוכר) שחתומים עליה, 177 היו רפובליקנים ו-174 דמוקרטים. אני לא בקי במה שקורה בבתי הנבחרים האמריקאים, אבל אני בספק אם חוץ מסין יש נושאים שהם יותר משותפים לשתי המפלגות.

נערך לאחרונה ב: ‏27/4/20
    oranfu ו-Lebron אוהבים את זה.
  6. WHITERM Member

אני מניח שאתה מדבר עלי.לא ברור לי על סמך מה קבעת שאני וסיונרה חברים,אנחנו מסכימים על דברים מסוימים וחלוקים בנוגע לדברים אחרים.
    אף פעם לא ניהלנו שיחת חולין או הכרנו לעומק או סתם התכתבנו.לכן אנחנו לא חברים[יש מצב אם ניפגש\נתכתב\נדבר נוכל להפוך להיות חברים או לא.]

בנוגע לשאר הדברים אשר כתבת,מי כתב מתישהו שביבי טיפש?ידוע שביבי הוא גאון,אבל הוא מנצל את כוחו לרעה ולא אכפת לו לא מהמדינה ולא מהאזרחים,אך ורק מעצמו.
    טראמפ הוא ליצן בתור נשיא ארה"ב הוא רק מוכיח את זה עם ההצעות המוגכחות שלו.
    אם ביבי גאון זה לא אומר גם שטראמפ גאון ולהפך.

כמה מילים נוספות על גאונות,אתה יכול להיות גאון בתחום אחד,אך בור גמור בתחומים אחרים.
    סטיב ג'ובס היה גאון טכנולוגי ,אבל הוא האמין בכל מינה תרופות סבתא ועשבים שירפאו אותו מהסרטן.עד שהוא התחיל לטפל בסרטן בצורה הרפואית המודרנית והנכונה הסרטן כבר התפשט מדי ולא היה ניתן לעשות דבר.
    גאון טכנולוגי אבל טמבל בתחום הרפואה.

7. DRORIKO Member

כבר שבוע שאני לא שומע על מכונות הנשמה חדשות שנכנסות לבתי החולים. אל על מתחילים לעשות רכבות אוויריות לאיטליה במקום לישראל. מאשרים לחברות ישראליות לייצא מכונות הנשמה לחו"ל. תגידו יכול להיות שמבחינת המדינה הקורונה כבר מאחורינו? מה קורה פה?

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

יכול להיות פשוט שמקבלי ההחלטות הבינו שעם פחות מ 100 מונשמים, גם ה 1500 או ה 2000 מכונות שיש כבר פעילות בארץ, זה מקדם מספיק גדול גם אם הגל השני של הקורונה יהיה כפול ומכופל מזה הראשון.

9. סיונרה Member

אנחנו לא בנויים למשברים ארוכים. הציבור בלהישראלי רגיל למלחמות בזק ולמבצעים. וביחס לציבורים אחרים בעולם אנחנו גם מגיבים מאוד מהר לשינויים אבל מנגד מפתחים אדישות מאוד מהר. לכן אצלנו בממשלה כמעט כל דבר נופל תחת 2 קטגוריות: "לא דחוף בכלל ולכן אין טעם להשקיע בו כרגע זמן ומאמץ" ו"הדבר הכי דחוף בעולם תעזוב כל מה שאתה עושה ותתחיל לטפל". המעבר בין הקטוגריות הוא ממש מהיר. כנראה שעניין הקורונה הוא עוד אחד מהמקרים. בקצב הזה יש סיכוי שנחזור די מהר למצב השני.
    בלי קשר למה שרשמת עכשיו, כי אני לא יודע כמה זה באמת נכון, עכשיו שיודעים יותר על המחלה כבר לא בטוחים לגמריי שמכונות הנשמה יעזרו. יש הערכות שונות לגביי מה באמת קורה לגוף במקרים הקשים, קרישת דם או תגובת יתר של מערכת החיסון. כמו כן, מכונת הנשמה זה שם קוד לכל המערכת סביב המונשמים. צוואר הבקבוק הוא לא בהכרח המכונות כמו שהוא הכוח-אדם שנדרש כדי לטפל במונשמים, וזה הרבה יותר מסובך לטיפול בטווח הקצר.

10. oranfu Member

"רק לא ביבי" זאת השקפת עולם מלאה לצורך העניין.
    זה אומר להפסיק להסיט נגד מיעוטים, זה להפסיק את הסחיטה של המשיחיים והחרדים, זה להפסיק את הקלפטוקרטיה שמתקיימת פה לטובת הטייקונים והמשפחה המלכותית, זה לא לשעבד את המדינה לטובתו האישית של נאשם בפלילים, זה לא ראש ממשלה שמשקר לציבור על הכל, זה לא ללפגוע בביטחון המדינה בשביל כמה מיליונים של הצוללות ועוד ועוד.

מעניין שמאז שגנץ ירד על הברכיים אין תדרוכים יומיים בתקשורת על איך עושים אפצ'י.

11. DRORIKO Member

אם תהיה פה התפרצות זה אלפי מונשמים אח שלי. אלפי מונשמים רק מהקורונה.

12. DRORIKO Member

מעניין כי אני חשבתי שהשיקולים בתיעדוף מונשמים יהיו שיקולים רפואיים נטו, מסתבר שמשרד הבריאות עשה סיבוב פרסה ונדלק על השיטה הנאצית. אחרי ליצמן גם בר סימן טוב וגרוטו צריכים ללכת הביתה. הם מנהלים את העסק רע.

13. Clichy COYG

באמת חלם. לא נראה לי שסיכויי ההשרדות של מעשן כבד (ובריא) יותר גבוהים מעיוור/חירש ללא מחלקות רקע.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לא יודע לא קונה את זה.
    מה זאת התפרצות? היינו בקצב שהכפיל את עצמו כל יומיים ועדיין הכמות מונשמים לא עברה את ה 120. גם אם אני לוקח את המקרה הקיצוני שמעכשיו תהיה גדילה של יותר מפי 3 ממה שהיה עד עכשיו, אפילו פי 5. זה עדיין רחוק שנות אור מהשלב שאנחנו קורסים.

15. VAR Member

את כל הדברים שציינת (שחלקם הבלים מוחלטים אבל אני לא מפריע לשמאל לירות לעצמו ברגליים) אפשר להכניס תחת מצע שהמילה 'ביבי' לא מופיעה בו אפילו פעם אחת. אם הייתי שמאלני זה היה עושה לי את זה הרבה יותר מאשר להפוך את ביבי למרכז תשומת הלב ולגרור תגובת נגד בצורת 36 מנדטים לליכוד.

אבל אם הייתי שמאלני כנראה שההיגיון שלי היה עובד הרבה פחות טוב.

zivmay אוהב/ת את זה.