אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. סיונרה Member

הוא לא ידע שהוא חולה.

2. מזגן Member

נו יופי. עכשיו יוטיוב מסמן אותי כמטורלל. וישלח לי סרטונים של עוד קומיקמאים אחרים שאין לי שום עניין בהם. תודה.

3. מזגן Member

https://www.ידע.com/wp-content/uploads/2018/06/%D7%A1%D7%98%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%9F.Xxx

אז מי אתה?

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  4. WHITERM Member

5. קשר שמאלי Member

הוא ערבי ממזרח ירושלים?

6. סיונרה Member

זה לא אומר כלום. זה לא שפתאום האף שלך נהיה כחול ואז אתה יודע שאתה חולה קורונה. סימפטומים יכולים להיות גם שיעול, כאב גרון, כאב ראש וכו'. רק אחוז מאוד קטן מהאנשים שמרגישים ככה הם גם חולי קורונה. ככל הידוע לי, אם לא נפגשת בחולה מאומת אז לא בהכרח יסכימו אפילו לבדוק אותך לזה.

7. WHITERM Member

טוב פרופסור לקורונה,תוכל גם לעלות את המחקר אשר עשית בנוגע לאותו בן אדם?או שאתה סתם אוהב לבלבל את המח ולסרב לקבל עובדות?

8. Clichy COYG

למחוק

9. סיונרה Member

אתה מוכן בבקשה להראות לי את המחקר שאתה עשית לגביי התסמינים שהיו לו? והאם זו הצדקה לקרוא לו טרוריסט?
    מה לעשות, כשאתה פותח מקומות כמו איקאה אז מדי פעם תגלה שם אנשים חולים בדיעבד. זה המחיר של לפתוח את המשק.

10. WHITERM Member

משרד הבריאות עשה לו מחקר ,כפי שתוכל לראות בציטוט או בכתבה אשר פירסמתי.הבן אדם גם הודה שיש לו תסמינים לקורונה.
    עכשיו בוא תראה לי את המחקר אשר כה השקעת בו על מנת למצוא את התסמינים אשר היו לו.

אתה בעצם מאשים את פתיחת איקאה והמשק בכך שאתה מגלה שיש אנשים חולים?
    חשבתי שידוע שיש אנשים אשר חולים בקורונה.

תשמע,הבנתי שהקטע שלך זה להגיב רק לשם המטרה של ההגבה.אתה וקשר שמאלי דומים בזה.

11. סיונרה Member

אתה מוכן בבקשה לא להגיב כמו ילד קטן בכל פעם שמישהו מגיב לך משהו שאתה לא אוהב? טוב שהפעם לפחות לא קראת לי משתמט.
    אני לא צריך לעשות מחקר יותר ממה שאתה צריך לעשות מחקר. להגיד שלמישהו יש תסמינים שיכולים להיות תסמינים לקורונה לא פחות או יותר להגיד כלום. האדם הממוצע מרגיש את התסמינים האלו בערך 5 פעמים בכל שנה כשהוא חולה בצינון או בשפעת. משרד הבריאות לא מוכן אפילו לבדוק את האנשים שמדווחים על התסמינים האלו אם לא באו במגע עם חולה מאומת או חזרו מחו"ל, אז פתאום כל אחד שקם עם כאב גרון בבוקר הופך לטרוריסט אם יוצא מהבית?
    אני לא מאשים את פתיחת המשק בכך שיש חולים, אני לא עובד בצורה של האשמות. זה מובן מאליו שאם חנויות פתוחות, אז אנשים שיתגלו בדיעבד כחולי קורונה גם יבקרו בחנויות האלו. זה חלק מהעניין.

12. optimus Member

מצופה ( אפילו חובה ע"פ ההנחיות אם אני לא טועה)ממי שיש לו את הסימפטומים שימנע מלצאת למקומות כאלה, ושיתייעץ עם רופא בנוגע לזה.

13. WHITERM Member

אתה מוכן להפסיק להוריד את רמת הדיון עם טענות לא נכונות?זכור לי שאמרת שאתה מוסיף המון לדיון וכבר הוכחתי לך פעם אחר פעם שזה לא נכון ואתה חי בסרט.
    את האדם היחיד אשר אני מגיב לו בצורה כזאת,אני רק עונה בצורה אשר אתה מבין בה.לענות לך בצורה בוגרת עניינית לא עוזרת,אתה לא מצליח להבין.
    אתה צריך לעשות מחקר כיוון שאינך יודע איזה תסמינים היום לבחור,אתה פשוט בוחר להתלהם.הבן אדם ידע שיש לו ספיטומטים של קורונה,אך בכל זאת הוא בחר לצאת ולהדביק אנשים.חוץ מזה,אם הוא חולה [במיוחד בתקופה כזאת] מדוע הוא יוצא מהבית לאיקאה?הוא חייב לקנות מדף ,לא יכול לחכות כמה ימים?

אבל אתה כן מאשים פה את כולם,בעקיפין ולא בצורה ישירה.
    בנוגע לטענה שלפחות הפעם לא קראתי לך משתמט,איני כתבתי בכל הודעה אשר כתבתי באשכול שאתה משתמט,אלא רק בכמה הודעות ספציפיות.אז השימוש במילים 'טוב שהפעם לפחות' הוא שגוי,כיוון שהינו מתייחס לכל פעם שאני עונה לך להודעה או מתייחס אלייך בהודעה אשר כתבתי.

מפריע לך מה שאני כותב?אתה מוזמן לחסום במקום כל הזמן להתלונן.

14. WHITERM Member

@סיונרה

פעם הבאה לפני שאתה כותב הודעה אשר נועדה אך ורק לתקוף אדם אחר,תקרא קצת.

15. סיונרה Member

ההנחיות לא רלוונטיות, הן כבר סותרות את עצמן וחסרות קשר למציאות. גם עכשיו אסור לך להתרחק יותר מ-100 מטר מהבית שלך אלא אם אתה עושה ספורט או הולך לקנות עם עוד מאות אנשים במקום סגור שנמצא כמה קילומטרים מהבית שלך. אי אפשר להצמד להנחיות שרירותית כשזה מתאים ולהתעלם מהם בכל סיטואציה אחרת. כולנו יצאנו מהבית כשיש לנו סימפטומים של קורונה כי אלו סימפטומים נפוצים ואי אפשר בכל פעם שמרגישים משהו להשאר בבית. ב95% מהפעמים (אפילו יותר, כי זאת בערך כמות הבדיקות של אנשים עם תסמינים כלשהם שנבדקו ונמצאו שליליים, רוב האנשים שמדווחים על תסמינים לא נשלחים להיבדק) זה לא יתברר כקורונה. אגב, בכניסה למקומות מודדים חום, ככה שחום כנראה שלא היה לו אחרת לא היו מכניסים אותו פנימה.
    אני מסכים שזאת התנהגות לא אחראית ולא חברתית לצאת מהבית כשאתה חולה. מכאן ועד טרוריסט הפער עצום.

@WHITERM
    אתה לא מספיק חשוב כדי שאכתוב הודעות רק כדי לתקוף אותך. תפסיק לכתוב שטויות בצורה חד משמעית ותראה איך באורח פלא אתה לא תשמע ממני.