אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. WHITERM Member

אתה יודע מה הכי מצחיק אותי בך?אתה תמיד ממציא תירוצים לכל דבר.
    "ההנחיות לא רלוונטיות", "אתה לא מספיק חשוב".
    שוב,תגיב פעם אחת לעניין במקום לבלבל את המח.הבאתי לך הוכחה שאתה טועה אתה מסרב לקבל אותה וממציא תירוץ.
    לא טוב לך התוכן ?תתעלם,תחסום.רק בבקשה תפסיק לילל ולבכות,זה מביך.

זה כבר הודעה רביעית רצוף שאני סופר[החל מהרגע שהגבת לי] שהינך רק מוריד את רמת הדיון.

בבקשה תפסיק גם להמציא תירוצים לאנשים אחרים,הבן ידע טוב מאוד שהוא מפר את ההנחיות ויש לו סיפטומטים של קורונה.הוא בחר ללכת ולהפיץ קורונה,לכן הוא טרוריסט ביולוגי.

אבל היי,בשבילך החאמס הם אירגון של לוחמי צדק שרק מגן על עצמו.

2. oranfu Member

לא יודע בקשר לבחור הזה ספיציפית, אבל זה ברור שרוב הציבור לא מבין פה מה מותר ומה אסור.

אין הגיון בהנחיות, אין סדר באיך שמדלוורים אותן לציבור. בלגן מוחלט.

Lebron אוהב/ת את זה.
  3. italiano Member

ההנחיות לא מסודרות מספיק אבל הציבור בחלקו הלא קטן סתם זורק זין, אווירת סוף קורונה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. oranfu Member

כן, אבל למה? כי רואים שהמנהיגים שמים זין בעצמם על ההנחיות, משדרים להם כבר שבועיים ש"חוזרים לשיגרה"...

5. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

הציבור רואה את הסטטיסטיקה ומבין אותה יותר טוב מראש הממשלה.

שי אוהב/ת את זה.
  6. סיונרה Member

אתה לא מספיק חשוב כדי שאני אנסה לעצבן אותך, אתה לא מעניין אותי ברמה האישית. כתבת שטויות אני אענה לך. מי שהתעצבן על התוכן זה לא אני, אלא אתה.
    תתבגר קצת תבין שהחיים יותר מורכבים מ"בן זונה טרוריסט ביולוגי" ו"יא משתמט קוקסינל", קשה לפעמים למוחות צעירים לתפוס את הנושא, אני אתן לך להינות מהספק שזה הגיל ולא התרגיל.
    ככל הידוע לי, אף אחד לא שמך כרגולטור על רמת הדיון. אני לדעתי כותב ברמה הרבה יותר גבוהה ממך, מנמק את הטיעונים שלי בצורה טובה יותר, משתמש בשפה נאותה יותר וגם עושה רווחים אחרי סימני פיסוק, ככה שאם כבר מישהו מוריד את הרמה זה אתה ולא אני.

ולגופו של עניין, אחרי שסיימנו עם הזה שאתה קורא לאנשים בכיינים ומשתמטים כי הציגו לך תמונה מורכבת יותר של המציאות. אז אני אולי דוקטור לקורונה ויודע הכל, אתה יודע מה הסימפטומים לקורונה? אתה יודע מה הסימפטומים שהיו לבחור?
    "ידע שהוא מפר את ההנחיות". ה"הנחיות" מאפשרות לאנשים ללכת לאיקאה. האם אתה שמרת עד כה על כל ההנחיות בלי להפר אותן לשנייה?

ההנחיות כרגע הן שאסור לך ללכת 101 מטר מהבית שלך, אלא אם אתה רץ, ואז לך תרוץ מרתון ברחובות העיר, או הולך לקנות יחד עם מאות אנשים באיקאה. ההנחיות הן אות מתה שאין לה שום משמעות אמיתית.
    מזמן כבר היה צריך או לבטל אותן ולהסביר לציבור את הרציונל תוך כדי בקשה להתנהגות בהתאם, או לצמצם אותם עם מדדים ברורים למינימום האפשרי.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

באיקאה אתה לא יכול לעבור אם אתה לא מראה לשומר שיש לך מסכה. הלאה, לאורך כל התור אתה עומד במרחק של 2 מטר, ולפני שאתה נכנס לתור שואלים אותך אם היו לך תסמיני קורונה. הלאה. לפני שאתה נכנס פיזית לחנות, יש לך בדיקת חום, שמשרד הבריאות הגדיר אותה כמדד ל 88% מחולי הקורונה. אם את כל אלו הוא עבר ונכנס לאיקאה, אז מבחינתי אין לו אשמה, כי אין לו תסמינים ברורים.
    צינון, כאב גרון, כל אלו יכולים להיות גם מ 10 דקות ישיבה בחוץ כשקריר בלי קפוצ'ון.

לגבי התנהלות משרד הבריאות בהקשר של הבדיקות. בוא נניח שניקח גננת שהגיעה לעבודה ביום ראשון ובאותו היום נדבקה בקורונה. לפי משרד הבריאות, רק לאחר 5 ימים יתחילו להופיע תסמינים. בואו נגיד שמשרד הבריאות כן יחליט שהיא צריכה להבדק, בדרך כלל זה לוקח משהו כמו 48 שעות עד שמקבלים באמת אישור ללכת להבדק. תוצאות? בין 5 ימים לשבוע. בדיקה שלוקחת 8 שעות לתוצאות. רק מציין.
    כל עוד זאת ההתנהלות, יהיה קשה מאוד להגיע למסקנות ברורות לניתוחים סטיסטיים.

אגב, כבר שבוע שיש בין פי 2 ל 4 מחלימים יותר מחולים. בלי להיות גאון מתמטיקה, זאת סטיסטיקה שתוך חודש וחצי תגרום לזה שלמעט החולים הקשים, כמעט ולא יהיו כאן בארץ חולי קורונה. (בטח שלא כלל ארצי. אולי רק בישובים / ערים ספציפיות).

8. WHITERM Member

אני אסכם את זה בשתי שורות כי אתה כותב הרבה אבל עם 0 פואנטה.
    הדעה שלך לא שווה לכלום,אין לך שום יכולות דיון.כל הודעה שלך שאי פעם כתבת בפורום הינה רק באה לתקוף מישהו אחר ולא לפתח דיון.
    מקווה שאתה לא כזה בכיין ואומלל גם מחוץ לפורום[אופתע שלא],אתה מוזמן לחסום אותי אם לא טוב לך ההודעות שלי.
    יש לך משהו נוסף להגיד?מוזמן לפנות אלי בפרטי.

בנוגע לאותו חולה שהגיע,הכל פה השערות אשר אתם מעלים.בפועל הבן אדם ידע שיש לו תסמינים של קורונה והולך הלך להדביק אנשים.

9. סיונרה Member

זאת דעתך, אבל כפי שאמרתי לך, בגלל שאני כותב טוב ממך וכנראה אדם חכם יותר אז דעתי שווה יותר.
    עכשיו תענה על השאלות ששאלתי או שתודה בכך שאתה אספסוף עם קצף בפה שאין לו מושג על מה הוא מדבר.

10. קשר שמאלי Member

הוא חושב שאם הוא כותב ''הינך'', ''הינו'' וכו זה עושה אותו אינטליגינט. עצוב.

11. סיונרה Member

בניו יורק עשו סקר נרחב באוכלוסיה וכ-20% מתושבי העיר ניו יורק חולים. כלומר, אחרי כל התופת הזאת שהעיר סופגת בחודש האחרון, המחיר הכלכלי המטורף והאנשים שלא יוצאים מהבית, הם צריכים בערך לעבור עוד 2-3 תקופות דומות כדי להגיע לחסינות העדר. מדכא מאוד.

12. DRORIKO Member

נכון שזאת העיר הכי מאוכלסת וצפופה בארה״ב, אבל האם יש עוד סיבות לזה שיש שם יותר תחלואה מלוס אנג׳לס למשל? מזג אוויר קר יותר? אוכלוסיה מבוגרת יותר? חניוקים?

13. WHITERM Member

הפגנות ברחבי הארץ: "הסיוע מהממשלה - כמו אקמול לחולה סרטן"

אחלה, לקבל 100% פרנסה 0 עבודה.מת לדעת מאיפה הם מציעים להביא את כל הכסף הזה...

14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

כאשר ההתנהלות של המדינה שכונה, זו הדרך. לדרוש 100% בשביל להשיג 75%. וחשוב מאוד ליצור לחץ כדי שיפסיקו לחנוק אותנו עם כל ההגבלות. עמדתי היום שעה בתור לנעלי נמרוד בשביל לגלות שאין סחורה, רק מה שנשאר מלפני ההסגר.

15. WHITERM Member

חל"ת של קורונה הוא כ70% מההכנסה הממוצעת שלך[עד 10,500ש"ח].אם תשלם לכל אחד 100% מהשכר הרגיל שלו עבור כל מרץ-אפריל תאבד עשרות מילארדי שקלים[על חל"ת לא לוקחים מס].המדינה תצטרך להשיג כסף חזרה,וזה יתבצע בהעאלת מיסים ממש גבוהה.
    הם מוחים על כך שהם רוצים כסף,לא על כך שההגבלות חונקות אותם.
    בחרת לעמוד שעה בתור בשביל נעליים,זאת אך ורק החלטה שלך,יכולת לבוא בכל יום אחר.