אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. DRORIKO Member

עם מי כן יש לך הסכמה פוליטית? פעם אחת נוכל לדעת או שאתה ממתכוון להמשיך לשבת על הגדר ולצחוק על כולם?

italiano אוהב/ת את זה.
  2. סיונרה Member

שוב, בניגוד אלייך אני מכיר בעובדה שאני אדם חופשי עם זכות בחירה, ולכן אני לא מרגיש מחוייב לקעקע לי על הישבן פנים של פוליטיקאי ולהתחייב מראש שאצביע לו.

oranfu, Sturridge ו-Bitcoin אוהבים את זה.
  3. VAR Member

מה שעוד יותר מעניין אותי זה מי מהם יבין לאן הרוח נושבת, יוציא את הלשון מהישבן של ביבי ויערוק במידת הצורך.

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחנה הדמוקרטי.

5. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אם מאוכזבי נתניהו היו נמצאים בהפגנות ובעקבותיהן היו מחליטים להצביע לבנט.. אולי הטיעון שלו היה נכון.
    אני בספק כמה יש בהפגנות האלו מצביעי ליכוד שהחליטו לעבור לבנט. מצביעי ליכוד שיצביעו לבנט הם כאלה שרואים אותו פעם אחר פעם בטלויזיה ומשתכנעים מהראיונות שהוא עושה שהוא היה מתנהג אחרת.
    אגב, קראתי איפשהו שיש כמה בכירים במגזר החרדי שאמרו שאם יהיו עכשיו בחירות הם לא יצביעו על ביבי אלא על בנט. זה דווקא בהחלט יכול להיות משמעותי.
    מה שכן, אני חייב להודות. לדעתי אם יתקיימו עכשיו בחירות הליכוד שוב יסיימו כמפלגה הגדולה ביותר, ובנט יצלול בלפחות 5-6 מנדטים ממה שראינו כאן בסקרים. בטח אם הוא ימשיך עם הריצה עם סמוטריץ. הדרך היחידה היא אם הוא יצטרף לרשימה שלו את האוזר הנדל ובעיקר את יפעת שאשא ביטון.

נ.ב אם נסתמך על הסקר האחרון, לכחול לבן יש 9 מנדטים, ליש עתיד יש 18. כלומר אם הם שוב מתאחדים הם המפלגה הגדולה ביותר...

6. סיונרה Member

לא מאמין שמישהו מהם יערוק, יותר בכיוון של הפעלת לחץ. שאשא ביטון ערקה אבל זה בגלל שהיא לא מגיעה מהליכוד עצמו וגם ככה הייתה הולכת. מי שיערוק ירוויח מזה לכל היותר עוד כנסת אחת, אחרי זה כנראה יצטרך למצוא לעצמו מקצוע חדש. זאת לא בעיה לחבר'ה של כחול לבן, לאלו מהליכוד כן.

7. VAR Member

וכמה פעמים בעשור האחרון גילינו שהנתון הזה שווה לא יותר מ2 כוסות קפה?

לא יודע כמה מנדטים סמוטריץ' שווה לבנט והאם מדובר במספר חיובי או שלילי, אבל כך או כך המספר הזה יהיה קטן מספיק בשביל שבנט ייקח על עצמו את האחריות המלאה על הרשימה שלו ויעיף אותו אם הוא חושב שברגע האמת הוא יעשה ויברח ויחתום עם ביבי בשם "גוש הימין" המדומיין שלו.
    תלוי איפה ישובצו חברי התא הליברלי. אם שרן השכל נכנסת לכנסת ואומרת לא לבנט בידיעה שהיא זו שמונעת, לראשונה אי פעם, הקמת ממשלה ליברלית, והכל בשם הנאמנות לביבי ולגוף הריק והמושחת הזה שנקרא הליכוד - היא מחריבה לעצמה את כל המוניטין שבנתה. השאלה כמה עוד צדיקים יש שם בסדום. להערכתי לא יותר מ4-5, בטח לא במקומות הריאלים.

8. סיונרה Member

אני מתכוון למצב עכשיו, לפני שיש בחירות ושבליכוד יש מעל 10 חברי כנסת שבהסתברות לא נמוכה לא יהיו שם אחרי הבחירות. אחרי הבחירות אני בספק שהשכל בכלל תהיה בכנסת.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מדהים, זה כמעט כאילו המחאה הזאת היא לא על זה שביבי ימין(הוא לא) וימין זה איכסה.

oranfu, אמיר ע, Sturridge ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  10. סיונרה Member

אם נחזור שנייה לנושא הכי חשוב שיש בעולם בכלל ובישראל בפרט כמלכת הגל השני, כבר מתחילים לדבר על "הקלות בסגר". עכשיו אין לי בעיה עם סגר כאמצעי יום הדין בהנחה וכל אמצעי אחר לא ימנע קריסה של מערכת הבריאות. אבל אני מתקשה להבין מה ידוע לנו עכשיו שיכול לאפשר לנו להקל את המגבלות בראש שקט. כמובן שהמגבלות הנוכחיות הן בדיחה כי הן מגבילות את מי שלא יוצר בעיה ומאפשרות למי שכן להסתובב חופשי ולהמשיך להדביק, אבל בהנחה והיה היגיון בהן, אז מה בדיוק נרוויח מלבד חזרה לאותו מצב תוך כמה שבועות?
    בכלל, מה האסטרטגיה של ישראל במאבק בנגיף. ככל שזו לא תוחלט אז כל מדיניות נידונה לכישלון. האם אנחנו רוצים כמו סין, ניו זילנד ואוסטרליה להעלים את הנגיף לחלוטין? האם אנחנו רוצים כמו קוריאה להסתמך על המדע שיאפשר לנו להגיב ביעילות לכל התפרצות? האם אנחנו רוצים להיות כמו יפן ושוודיה שבהן לא ננקטו אמצעים מיוחדים אבל כן הוגבלו לטווח ארוך חלק מהפעילויות?
    מה בכלל אנחנו רוצים להשיג כאן? ברגע שתהיה ירידה קטנה בכמות החולים החדשים, לפי המדיניות הנוכחית, אנחנו נוריד מגבלות, החולים יחזרו לעלות, ואז נחזיר את המגבלות. בסוף ענפים שלמים בכלכלה יקרסו, הציבור יאבד אמון בממשלה והקופה הציבורית תפשוט את הרגל.

modric19 אוהב/ת את זה.
  11. Lebron Member

תודה שחשפת לי את פרצופו של השבט הלבן.

דיווח: עובדות יוצאות אתיופיה במעון רה"מ הונחו שלא לעלות לקומת המגורים - פוליטי - הארץ

ומה דעתך על זה? למה בזמן אמת זה לא הרגיז אותך כמו האמירה של השכל? אלא אם כן אתה טוען שהעובדת האתיופית משקרת (היא אמרה את זה בשיחה שעובדת אחרת הקליטה ללא ידיעתה).

תגיד את האמת קאריק, האם באמת מפריעה לך גזענות או רק כשהיא באה מצד מפא"יניקים אשכנזים שמאלנים?

היו אין ספור מקרים של גזענות כלפי אתיופים, כולל של מזרחים רחמנא ליצלן. אבח מה שהקפיץ לך את הפיוז זה איזה פנסיונר מחיל האוויר שמשום מה החלטת שהוא סמל של השבט הלבן.

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/20
    modric19, oranfu, LFC-Gerrard1 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  12. Bitcoin Member

נשמע לי גזעני אבל זה לא יכול להיות. הרי רק השבט הלבן גזעני

oranfu ו-Lebron אוהבים את זה.
  13. Lebron Member

כמובן. למרות שאני מזרחי אני מניח שגם אני מהשבט הלבן על פי קאריק כי אני לא מקבל בהכנעה את האג'נדה הפוסט מודרנית שלו ולא מצביע לש"ס/ליכוד. הרי לא יכול להיות שמזרחי אמיתי לא יצביע לנתניהו או לדרעי. הוא חייב להיות משתכנז עבד של האשכנזים.

oranfu אוהב/ת את זה.
  14. Bitcoin Member

גם אני כמוך אותו דבר אז.

15. Clichy COYG

אני חושב שביבי הרבה יותר קרוב לשבט הלבן ממה שחושבים. לא חושב שקאריק יחלוק על זה.