אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. VAR Member

נכון. אותי מעניין איפה ה10 האלה (בתוספת אלה שכן יהיו בכנסת אבל טוענים שבאו לקדם אג'נדה ליברלית, למשל אמיר אוחנה) כן יהיו. האם האידיאולוגיה חזקה מהנאמנות לדוצ'ה שלהם או שהם הולכים לאיפה שהלשון ייקח אותם.

2. morata Member

יותר טוב - מיקי זוהר!(מקום 28)

3. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

אל תדאג. אם יהיו בחירות יהיו פריימריז, ומיקי זוהר, אחד האנשים הכי חדים ומבריקים בפוליטיקה, יתברג במקום גבוה.

4. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

מוחים נגד ביבי - לא הימין - וביבי מאבד מנדטים. אנשים בתגובה: מה הקשר בין זה למחאות?

מן הסתם רוב הלוקחים חלק בהפגנות אינם כאלה שהצביעו לנתניהו בקמפיינים האחרונים, אבל ייתכן מאוד שיש כאלו שלא משתתפים בהפגנות ועדיין מושפעים מהן - או בעיקר מההתעסקות הבלתי נגמרת של נתניהו בהפגנות - ומאסו בו.

oranfu אוהב/ת את זה.
  5. Clichy COYG

לא הבנתי - אתם טוענים שההפגנות שבהם צועקים "שוחד, מרמה, הפרת אמונים" גורמות למצביעי ביבי שהצביעו לו כשידעו על "שוחד מרמה הפרת אמונים" לעבור לבנט? אחלה לוגיקה.
    המציאות היא שאי אפשר לדעת אם זה ההפגנות (שהן פוליטיות) או בגלל שהמשבר מנוהל בצורה מחורבנת.

abcd ו-VAR אוהבים את זה.
  6. DRORIKO Member

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע עד כמה אני מייצג אבל אני קול ימני צף ובמועד ג' בפעם הראשונה בחיי הצבעתי לנתניהו.
    הודות להפגנות אין לי גרגיר של ספק שאצביע לו גם בבחירות הקרובות.

italiano ו-yonmu אוהבים את זה.
  8. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

זה מדהים איך אבירי הנאורות בשבט הלבן מצופפים שורות ברגע שאחד מהם נחשף בקלונו. תופעה אנתרופולוגית מרתקת.

ובינתיים עמית סגל חושף עוד סרטון של השכל עם עוד התבטאות גזענית. טינופת הוא וטינופת כל המפגינים החלאות שמגוננים עליו.

italiano אוהב/ת את זה.
  9. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך אמיר השכל פעל למען השוטרת והוריה לאורך השנים? מאיפה הפטרונות הזאת? יש לה הוכחות או שכרגיל היא מקשקשת?
    השוטרת עשתה את עבודה, לא פגעה בו ולא נעליים ואם האיש הנקי והערכי הזה(מת שהם מדברים על הערכיות שלהם, מעניין אם זה לפני או אחרי שהם מודדים אחד לשני למי יש דרגה יותר גבוהה) ישירות הולך למוצא שלה זה מראה מה עובר לו בראש. אם היה מדובר בשוטרת רוסיה או תימניה איך הוא היה מבטא את העלבון אותו הוא חש. חתיכת סוגיה.

ואבי ילאו הוא קודם כל איש שמאל(מטעם הקרן החדשה אאל"ט), לא חושב שהוא מייצג את הלך הרוח בעדה האתיופית אבל שווה לבדוק את זה.
    ובדיוק כמו שניצן הורוביץ שחט את רפי פרץ על אמירה הומופובית והיה עדין יותר עם ח"כ מהמשותפת כך גם ילאו עשה הנחת סלב לאמיר השכל כי הוא מהמחנה שלו.

Roma אוהב/ת את זה.
  10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוודאי שאי אפשר לדעת בוודאות. מה שאנחנו אומרים זה שאולי לא ההפגנות עצמן אלא מה שהן גרמו - התגובה ההיסטרית של נתניהו, שעוסק כל הזמן בהפגנות וסגר בגללן את המדינה - הוא שעולה לו בקולות.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. DRORIKO Member

עזוב אבי ילואו. שים לב מי מצטטת אותו ומה היא רושמת שם

12. Clichy COYG

מוכן לקבל, רק שלא ימכרו לנו שביבי "מפחד מההפגנות" כאילו שמצביע מרצ צועק "שוחד, מרמה, הפרת אמונים" אמור לשכנע מצביע ליכוד.

אם כבר יותר הגיוני שהסיבה היא שבנט לקח על עצמו מday 1 את הקורונה כפרוייקט (פופליסטיות או לא - שכל אחד יחליט) ובסה"כ מה שהוא אומר מתכתב גם עם רוב המומחים וגם עם אנשי תקשורת בעולם המיינסטרים, בדגש על אלה שלא במחנה שלו (ע"ע נדב אייל).

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/20
  13. Lebron Member

אם הסיבה שאתה מצביע לו זה ההפגנות זה מעיד בעיקר עליך. כמו אלה שמצביעים ביבי כדי לראות את הפרצוף של אברמוביץ' חמוץ ביום המדגם, אכן סיבות חשובות ונעלות להצביע.

Sent from my SM-A750F using Tapatalk

modric19, oranfu, yakov_y ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  14. Lebron Member

[emoji1787] זה בן אדם שהכישורים היחידים שלו זה חנפנות. כל המהות שלו זה לשרת את האינטרסיים הצרים של המנהיג. כשנתניהו יסיים את תפקידו לא ישאר ממנו כלום, כמו רבים אחרים שחווים לו את הקריירה שלהם, אם אפשר לקרוא לזה קריירה.

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/20
    oranfu אוהב/ת את זה.
  15. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

זו לא הסיבה היחידה כמובן אבל בעיניים שלי שאולי הן סובייקטיביות ההפגנות הכוחניות והאלימות הללו כן מספקות לי מעין הצצה למה יקרה אם נתניהו ייפול והשלטון יעבור לצד השני ובלשון עדינה זה יותר מטריד אותי מסיקור אוהד באתר וואלה וכמה סיגרים ושמפניות שנתניהו קיבל מחבר שלו.

yonmu אוהב/ת את זה.