אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Mario Balotelli1989 Member

א.קראו לי בפייסבוק בשמות הרבה יותר גרועים בדיונים פוליטיים.
    מי שמגיב בצורה מטומטמת אני פשוט מתעלם ממנו להבא.

ב.אפילו לפי טענות התובעת היא לא קראה לה אוטיסטית חסרת הבנה.
    האמירה הכי גרועה של מיכאלי הייתה לכאורה "את נמצאת על הרצף"
    אמירה לא במקום שאם נאמרה אני מניח שנאמרה בגלל כעס על התפקוד שלה או תסכול באותו רגע.
    אם אתה חושב שאמירה כזאת מצדיקה תביעה אז שיהיה לבתי המשפט שלנו בהצלחה עם כמות הפניות שהם הולכים לקבל.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אבא שלי לפני חצי שנה היה חולה בקורונה. עשה לפני שבוע בדיקת נוגדנים, יצא שאין לו נוגדנים.
    למה זה כזה מופרך שהוא יקבל חיסון ? (מעל גיל 60, מחלות רקע וכו' וכו')

3. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

יש לנו עכשיו מדע חדש כמו בתקופה של סטאלין. אז אני לא יודע אם זה רלוואנטי, אבל פעם, לפני ביבי, ברסי ופייזר, הנוגדנים גם כן היו נעלמים אחרי מספר חודשים, אבל בגוף היה נשאר זיכרון תאי בשביל לייצר את הנוגדנים שוב. אז אבא שלך לכל הפחות לא צריך להיות נסיין של פייזר, יש לו כמה שנים טובות להמתין לחיסון בטוח.

4. DRORIKO Member

השאלה מה היתה התדירות של האמירות. אם הנא זרקה לה פעם ב אמירה ״לא מנומסת״ ניחא, אם זה היה על בסיס יומיומי, ואם מיכאלה השרתה אווירה לא נעימה במשרד זה סיפור אחר. אני לא יודע אם מיכאלי בהכרח צריכה לשלם את הכסף שהתובעת דורשת, לא מבין בזה, אבל אם באמת זה מה שהיה זה מציג אותה רע מאד.

אתה אומר שמי שמקלל אותך באינטרנט אתה פשוט מתעלם ממנו. כשאתה עובד אצל מישהו אתה לא יכול לעשות את זה. אתה יכול להתפטר, מה שאני מניח שקרה אצל העובדת, אבל גם במקרה כזה המעסיק יוצא רע מאד, כאילו הוא גרם למישהו לאבד את העבודה שלו בגלל שהוא עצמו התנהג כמו זבל.

5. סיונרה Member

יש פה סכסוך משפטי, זה שעם אחד הצדדים אתה לא מסכים פוליטית (למרות שאני אל באמת יודע מה ההבדלים ביניכם) לא אומר שאתה צריך לקחת את הצד השני. בגדול הדבר הכי טוב לעשות פה זה לשתוק ולא להתנהל כאילו אתה השופט בדיון.

6. abcd Member

אני באמת לא יודע מאיפה להתחיל.
    תגיד, כשנפתחת מהדורות חדשות עם מה שאמרה שרה, שהיא אפילו לא נבחרת ציבור, לאיזו עוזרת אתה מעביר ערוץ במחאה?

למה כשנכתבים פה עמודים על גבי עמודים על תיקי נתניהו לא אמרת לאנשים שיפרידו את אי ההסכמה שלהם עם האיש ולא יתנהלו כשופטים?

יאללה עכשיו אתה תסביר למה זה לא אותו דבר.

DRORIKO ו-italiano אוהבים את זה.
  7. סיונרה Member

זה שצפית שאני אגיד שאתה מדבר שטויות, כי אתה מדבר שטויות, לא נותן לך נקודות בויכוח. אני גם יכול לצפות שאם אוריד לך סתירה אתה תתעצבן. וואו איזה גאון אני.
    לדעתי כדאי להתחיל מהעובדה שאי אפשר להשוות בין כל דבר ובין כל דבר. מציע שתלך לקורס בנושא, אני לא יכול ללמד הכל. טוב שלא אמרת "גם על הנאצים אמרת שזה לא ענייני?"
    יש פה מקרה של אישה שתובעת בתביעה אזרחית אישה אחרת. זה קלאסי מקרה של "היא אמרה-היא אמרה" שלאדם מבחוץ אין שום דרך לדעת מה נכון ומה לא נכון, וזה לא עניין של הציבור. אם זאת לא הייתה מירב מיכאלי דרוריקו לא היה מתעסק בזה בכלל.
    בכל מקרה, אני לא צופה בחדשות, ככה שאין טעם שאעביר ערוץ.

8. Mario Balotelli1989 Member

אתה צודק שכשאתה עובד אצל בן אדם אין לך את האופציה להתעלם מאמירות כמו בפייסבוק.
    באחת העבודות שלי כשעשיתי טעות ,המנהלת שלי התקשרה וצעקה עליי אז מה זה התעמרות? לא, לפעמים קורה שמנהלים מתעצבנים על טעויות של עובדים.

התביעה הזאת נראית מאוד טרחנית אם היא צריכה למלא אותה באמירות כמו "דיאטה זה דבר בריא" (שזה כאילו ירידה על המשקל של התובעת) ועל כך שהיא החמיאה לאחרות על המראה ולתובעת לא.

לכאורה הדבר היחיד שנראה שם לא חוקי זה הדרישה להתפקד למפלגה.

9. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

על שרה לאורך השנים היו לכל הפחות 10 תלונות של עוזרות ואנשי משק בית. זה מוריד משמעותית את ההסתברות שכולם עדויות שקר.

נגד ביבי ההאשמות לא מתבססות רק על איזה סיפור שמישהו רנדומלי סיפר, אלא על הרבה מאוד עובדות יבשות כולל הקלטות.

סליחה, רק עכשיו ראיתי שדפקת בסוף את משפט המחץ "זה לא אותו דבר" מה שהופך באופן אוטומטי את 2 האירועים לבדיוק אותו דבר ואת התגובה שלי למיותרת.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. abcd Member

לא הבנת את הכוונה שלי.
    לגיטימי לגמרי בעיני להניח ש-10 מתלוננות נגד אותה אישה לא יכולות להיות צירוף מקרים.
    זכותך המלאה גם לשמוע בחדשות הקלטות או קטעי חקירות ו״להרשיע״ את נתניהו כמו שאני יכול לעשות אותו דבר על מנדלבליט וניצן.
    בן אדם אחד יכול יזדעזע מתחקיר של אילנה דיין על ביבי והשופטים אבל לנפנף תחקיר מאותה תכנית בדיוק נגד מאיר כהן.
    אם כל אחד היה כותב רק על מה שהוא ראה ויודע ממקור ראשון היה כאן די שומם.

הבעיה שלי מתחילה שיושב כאן הטרול שאינו מודע לטרוליותו ומחלק פה הנחיות, על זה מותר לדבר ועל זה לא.
    על זה נאמר נאה דורש, נאה מקיים וכל עוד הוא לא עושה את זה אז חלאס עם ההתייפיפות והצביעות.

בקשר לגבר.ת מיכאלי, אם מגיע לעוזרת 320, 170 או 0 אני לא יודע, בשביל זה חוקים, שאני לא מתיימר להיות בקיא בהם, ושופטים.
    פשוט אירוני לראות את לוחמת זכויות הנשים הגדולה מתעמרת (לכאורה) ככה במישהי כפופה לה. מצא מין את מינו.

11. סיונרה Member

בבקשה תמצא איפה התייחסתי לתיק האזרחי של שרה נתניהו. אם לא, אז מציע שתסתום ותפסיק להפיץ פה שקרים.

12. DRORIKO Member

קודם כל אני מניח שהמנהלת שלך נתנה לך הוראות קצת יותר הגיוניות מ"לתפוס כסא בעל זווית מתאימה למצלמות הטלוויזיה"(מה זה לעזזל אומר?) יש פה גם כמה דברים שהם אולי חוקיים אבל די צורמים. למשל זה שהיא שולחת אותה להביא לה מלח. אתה מצפה מאיש ציבור לפשטות, לא להתנהג כמו אדון עם משרתים, לא לשם כך אני משלם לו את המשכורת. כמו שאני ואתה יכולים לקפוץ למכולת לקנות מלח גם מרב מיכאלי יכולה. והיא לא עובדת יותר שעות מאיתנו, יש לה זמן לעשות את זה.

ואחרי כל מה שכתבתי, יכול להיות שהעוזרת המציאה את הדברים כדי להתנקם במיכאלי, יכול להיות שהיא סתם ניפחה אותם. זה יתברר בבית משפט. העניין שגם אתה וגם עקיבא נוביק התייחסתם בקלות ראש לדברים גם אם הם באמת נעשו. כאילו מה קרה, אז זרקה כמה הערות מעליבות, אז התייחסה אליה כמו למשרתת, כל עוד זה חוקי זה בסדר.

13. DRORIKO Member

עכשיו מסתבר שעקיבא נוביק הוא חבר של מיכאלי, אבל הכל בסדר "כי הוא לא דיבר איתה על הנושא"

italiano אוהב/ת את זה.
  14. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

100000 בדיקות מטוש ביום בשביל להאריך את מצב החירום שמסתיים בעוד שבוע. לא יהיה מצב חירום, לא יהיו מחסומים על הפנים של בני אדם ולא יהיו מעצרי בית לאנשים שלא חשודים בשום עבירה. אבל תסמכו על החלאות שהצביעו בעד סגר, הם ימשיכו להחריב את המדינה.

15. DRORIKO Member

מעניין מתי לאנשים יפול האסימון ויבינו שקם לנו חיזבאללה בתוך ישראל. לא פרזיטים, לא עלוקות, חיזבאללה. וכמו עם כל ארגוןן טרור הדרך היחידה לטפל בו זה להיכנס לאיזורים שלו ולרסס כמה שיותר, כמו שמדבירים עכברושים בשכונה. שבת שלום.