אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. Roma מנהלים

"ההחלטה שלנו להחרים את קאן עקב ההחלטה הבירוקרטית לקטלג את הסרט כישראלי..."

האמת שבתור ישראלי לא הייתי רוצה לתייג את הסרט הזה כישראלי... לפחות על זה אנחנו מסכימים.

2. Roma מנהלים

https://pbs.twimg.com/media/E5wonCcWEAIUkBL?format=Xxx&name=medium

קודם רצו שיהיו הישגים ימניים בשביל שיצטרכו לחגוג אבל עדיף להתעסק במציאות ולא בהזיות.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  3. South Boy Member

יחסית לסרט שתוקצב בשני מיליון שקלים על ידי קרן הקולנוע הישראלי דווקא הייתי אומר שזה סרט מאוד ישראלי.
    כמו בתור לביטוח לאומי, כשמחלקים כסף כולם ישראלים. אבל מול המצלמות והתקשורת פתאום כולם סובלים מאפרטהייד.
    גיס חמישי תמיד יהיה גיס חמישי, הבעיה היא עם מי שמממן את זה ובסופו של דבר משרד ממשלתי מממן את זה.

Roma אוהב/ת את זה.
  4. קשר שמאלי Member

זה הישג ימני, מה לא?

5. קשר שמאלי Member

6. קשר שמאלי Member

אני מאמין לכל מילה. תמיד שקד נראתה לי פסיכופתית

7. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לו דעה אמיתית על כלום, מתאים את עצמו להלך הרוח לכן גם תופסים אותו כל פעם משנה את דעתו על כל נושא אפשרי(שליין עשה זאת מצוין פעם), איש ריק מתוכן לחלוטין אבל למזלו הוא הפרזנטור של ישראל הראשונה אז כל שונאי האחר משאירים אותו בעניינים ומגדילים את כוחו כבר עשור.

Roma ו-קשר שמאלי אוהבים את זה.
  8. DRORIKO Member

כרמל מעודה קיבלה 9.5 שנים בפנים. לא מערער על חומרת העונש, אבל משהו פה מרגיש לי צבוע. הרי אם לא היה לזה כזה הד תקשורתי היא היתה מקבל במקרה הטוב שנה או שנתיים בפנים, וזה לא ספקולציה אלא תקדימי עבר. 9.5 שנים גם אם זה עונש צודק(יש שיגידו שאף מחמיר מדי) זה עונש פופוליסטי. השופטים רכבו על הגב שלה. בדיוק כמו במקרה של ההוא ממס אשדוד שקיבל 3 שנים על תאונה שהוא לא אשם בה רק בגלל הד תקשורתי וכי הקורבן הוא בן של ״סלב״. הייתי רוצה לחיות במדינה ששופטים גוזרים דין לפי חוש הצדק ולא לפי כותרות בעיתון.

LFC-Gerrard1, Mamadu ו-Roma אוהבים את זה.
  9. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

@סיונרה זוכר שלפני שבועיים התווכחנו בנושא הקורונה ואמרת לי לא להתרגש מהפופוליזם שהפגינו בנט, לפיד וליברמן באופוזיציה, ושעכשיו כשהם בשלטון הם יעשו מה שצריך? אז הנה עברו שבועיים והם עדיין מפחדים מהצל של עצמם, לא מחליטים כלום ונותנים למגפה להשתולל. אתה כבר מוכן להודות שנתניהו עולה עליהם באלף רמות (גם) בתחום הזה?

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  10. קשר שמאלי Member

אבל לפיד הקים מפלגה מאפס, הוא גאון

11. Clichy COYG

בכתבה יש ציטוט שאומר -
    מה עשינו בשטחים מ48' עד 67'? או שה"שטחים" הם בעצם קווי 48'?

12. סיונרה Member

הכל טוב ויפה, חוץ מהעובדה שאתה משכנע את עצמך בדברים שהוכחו כלא נכונים, רק כי זה מועיל לך לחשוב שאתה בצד הנכון פוליטית. החרדים עובדתית כן הגיבו לתמריצים, כמו כל יצור אנושי (החרדים אנושיים, מי היה מאמין?), גם ב-2003 וגם ב-2013 וגם ב-2015 כשההטבות הוחזרו.

כאילו לא היה כאן קרקס במשך שנה מההחלטה להגביל טיסות נכנסות שהייתה נכונה ועד שהחיסונים התחילו להשפיע.
    נתחיל בזה שבנט לא הפגין פופוליזם באופוזיציה ומההתחלה לקח את העניין ברצינות. הוא גם היה שר ביטחון כשהכל התחיל בגל הראשון, אבל לא משנה עכשיו. לא יודע על מה מבוססת הטענה שלך שהם "מפחדים מהצל של עצמם", מה מצופה מהם בדיוק לעשות? אין כרגע לא תמיכה ציבורית ולא תמיכה מקצועית לצעדים הדרקוניים שהצעת.
    כרגע הם עובדים על הפריצה המשמעותית של נתב"ג, כן נעשו צעדים בנידון.

13. Morientes Member

וליד טהה - אני אומר לשקד בלעג, שלא תחלום שחוק האזרחות יעבור כפי שהוא.

14. South Boy Member

זה תמיד היה ותמיד יהיה 48', אף אחד לא מזכיר מה אותם קוזקים נגזלים עשו רק כמה חודשים לפני מאי 48' כשהם קיבלו את אותה מדינה שהם חולמים עליה היום ואפילו יותר מזה.
    קווי 67', קווי 48', זה הכול סמנטיקה. כמו ששיקלי אמר, בשבילם הכול סובב סביב מדינת ישראל והיהודים. נכבה, נכסה, לא הייתה מעולם ולעולם לא תהיה לאומה הדימיונית הזאת שום זהות לאומית או אתנית שלא קשורה בישראל. בדימיון שלהם יש נרטיב מסוים והוא ישתנה כמה פעמים שצריך כדי שהאינטרס שלהם יתקיים והאינטרס הזה ברור לכל מי שרק רוצה להקשיב.
    פעם יש אפרטהייד ופעם הפלסטינים נוהרים להתאחד עם המשפחות שלהם דווקא בישראל, לאחד הם אומרים כיבוש מ-48' ולשני מ-67', לאמריקאים ולאירופאים הם אומרים שהם רוצים שתי מדינות לשני עמים ואחר כך שרים חייבר חייבר אל יהוד ופלסטין תהיה חופשיה מהים ועד הירדן.
    אומה פיקטיבית שחיה על נרטיב שיקרי וכל כך התאהבה בתדמית הקורבן שאפילו ההנהגה הפלסטינית לא באמת חותרת להקמת מדינה ריבונית לצד מדינת ישראל ואפילו תקעה מקלות בגלגלים של הרעיון הזה יותר מפעם אחת. מי ישפוך עליהם מיליארדים מכל העולם בכל חודש אם תקום מדינה פלסטינית? איך הם יוכלו לשווק את עצמם כפליטים מוכים ונרדפים ביום שאחרי?

נערך לאחרונה ב: ‏8/7/21
    Maccabi Diamond, abcd ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  15. Yoni47 Member

מרצ והעבודה - מצביעות בעד חוק האזרחות
    הליכוד והאיחוד הלאומי - מצביעות נגד חוק האזרחות
    אין לתאר

"הישגים" של "המפלגות הימניות" בעקבות ההצבעה:
    - חוק האזרחות, חוק שהציבור הימני תומך בו, לא עבר
    - הממשלה, ממשלה שלכאורה הציבור הימני רוצה שתיפול, לא נפלה

טרלול

משתמשים שצופים בדיון זה (רשומים: 1, אורחים: 234)

1. Bitcoin