אקטואליה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏1/4/11.

1. oranfu Member

במקרה של החייל שנורה, מה היו עוזרות הוראות פתיחה באש מקלות יותר?
    זה לא שהוא לא ירה במחבל כי פחד לפגוע ב"חפים מפשע". הוא לא ראה את המחבל מגיע לו אל חרך הירי.

לדעתי יש כאן כשל תכנוני\טקטי של עמדת הירי הזאת.

2. italiano Member

פשוט - לא לתת לאף אחד להתקרב לגדר, לא גברים, לא נשים ולא ילדים - גם אם זה במחיר של ירי.
    מי שמגיע לשם צריך לדעת שדמו בראשו.

3. oranfu Member

יכול להיות.

אבל הרי החיילים גם ירו שם. פשוט המחבל הזה הגיע מלמטה והוא לא ראה אותו.

4. abcd Member

לא יודע מי תיכנן את העמדה הזאת.
    לא מבין איזה ערך מוסף היא נותנת ללוחם שאין לו מעמדת צלפים מוסתרת 50 מטר מאחורה.
    ברגע שגם מסתובבים שם חופשי זאת בכלל מלכודת מוות.
    ההוראות הן ביזיון אבל אני לא מבין למה לא קיפלו אותו אחורה לפני האירוע.

oranfu ו-LFC-Gerrard1 אוהבים את זה.
  5. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. נושא הפנסיות בצה"ל הוא בושה. גניבה שהצבא ביצע בסתר במשך שנים ועכשיו מולבנת.

2. לא ציפיתי מהממשלה הזו שתהיה מושלמת ושתעשה הכל כמו שאני חושב שצריך לעשות. וכן, למרות שאני חולק עליה בדברים מסוימים, אני מרוצה.

6. קשר שמאלי Member

ממשלת שמאל על מלא, למה שלא תהיה מרוצה. כל השמאלנים מרוצים מהממשלה הזאת

7. italiano Member

ממה אתה מרוצה?

8. סיונרה Member

זה היה שטות מוחלטת והפך מהר מאוד לבדיחה. גם מדי החום לא אמינים וגם זה בסך הכל פונה לשלב שאם אתה יוצא בו מהבית אתה כנראה כבר הדבקת כמה אנשים טובים בדרך. זה גם עושה נורמליזציה לזה שבזמן מגיפה של דרכי הנשימה העליונות אנשים בלי חום יצאו ויסתובבו בין אנשים, כי "אין להם חום".
    מתי פצו פה בחודשים האחרונים לגביי התקהלות של חרדים? מזרחים? דתיים? איפה אתה חי תגיד לי.

מצטער מה שכתבת זה שטות. לא בקי בהגותה, אבל אני מניח שהיא אמרה מה שאמרה לגביי עצמה ולא עשתה הרצאות TED לגביי "הכיף שבלא להיות הורה". זה שקול לזה שמישהו שיצא מהארון בפומבי יתפס עם אישה ותבוא אליו בטענות שהרבה אנשים הרגישו יותר בנוח עם עצמם בגלל שחשבו שהוא הומו ועכשיו הוא תוקע להם סכין בגב.
    היא חשבה דבר אחד, עכשיו היא חושבת משהו אחר לגביי החיים האישיים שלה, רק אדם בלתי סביר ימנע מעצמו את האפשרות הזאת.

בעולם שבו אין לאנשים מאפיינים אישיותיים או התנהגותיים מלבד הגזע שלהם, אז כן, זה באמת מעיד על הומוגניות. מה לעשות שאנחנו לא בעולם כזה ואנשים הם יותר מאשר צפיפות הפיגמנטים שלהם. אני מרגיש שאני מדבר עם בעל חווה במיסיסיפי במאה ה-18 ולא עם אדם בישראל של המאה ה-21, מסתבר שהלכנו אחורה בהקשר הזה.

אנשים עושים את זה. יש עוד גזענים בעולם שלא עושים את זה, אבל זה לא נורמלי.

בשביל הקוראים צמצמתי. לא חובב מן הסתם של ספירת מקום הולדת הסבתא כאילו זה אומר משהו. אבל באיזה עולם רוסים הם "אשכנזים" לפי כל התיאוריות של הקיפוח. אני מוכן לקבל נגיד את הנראטיב על מפא"י וכל הסיפורים על אפליה. אבל הרוסים לא היו פה. אין להם שום חלק בקיפוח שנעשה ל"ישראל השנייה". הם בממוצע נולדים למשפחות הם פחות נכסים והון חברתי.
    יואל רזבוזוב ה"אשכנזי" הגיע לישראל מסיביר בגיל 10 ואבא שלו פועל בניין כי אני מניח שהיו לו כאן קשיי שפה. אורלי לוי נולדה ב-1973 לפוליטיקאי מקושר ושר בכיר בממשלות ישראל לדורותיהם. מי בדיוק הוא ישראל השנייה ומי ישראל הראשונה?
    זה בדיוק המקום שבו הקאריקיזם הופך מתיאוריה חברתית לתורת גזע.

מקווה בשבילו שכשהקאריקים יממשו את התוכנית שלהם הם יורידו לו את אחד הרבעים הפחות חשובים כמו החלק של יד שמאל.

שוב, אני לא בקי בהגותה של מיכאלי כמו אחרים כאן, אבל ככל שאלו ציטוטים שהובאו כאן, אני לא ראיתי התנגדות לפונדקאות. כמו כן, לא זכור לי שהייתה לך בעיה עם פונדקאות כל עוד יש אישה מעורבת, רק כזאת שתהיה של הומואים שמאלנים.

לא יודע מה הפריע ומה לא. אתה כרגיל חושב שאם הדעות החשוכות שלך באות כקונטרה לדעות חשוכות אחרות אז זה אחלה וסבבה.
    אני חזק בויקיפדיה היום. מרב מיכאלי נולדה אחרי שסבא שלה נפטר. זה כן מסתדר עם תורת הגזע שבה אדם נולד עם גנים מסויימים והוא יישאר מזוהם לא משנה מה יחליט לעשות.

לא, לא צריך. זה לא משנה ולא מעניין ומדרדר את השיח.

בושה. גנץ מחוק מבחינתי כפוליטיקאי.
    עם זאת, צריך לזכור שכנראה גם בממשלה אלטרנטיבית שהוא היה חלק ממנה זה היה עובר באותה צורה. ליברמן מבין שאי אפשר לנצח את כל הקרבות וזו לא סיבה לפרק ממשלה.

9. Morientes Member

@סיונרה ליברמן אמר שצריך לתת את הדעת על הטיסות לאומן.

10. סיונרה Member

לא הבנתי מה אתה רוצה

11. Morientes Member

שאלת מתי פצו פה בחודשיים האחרונים לגבי התקהלות חרדים/מזרחים וכו', הבאתי דוגמא לכך ששר האוצר לפני חודש פצה פה על כך.

12. Morientes Member

איזה ביביסטים המנהלי בתי חולים האלו.

13. avicii Member

14. סיונרה Member

משרד הבריאות רוצה להטיל מגבלות על הופעות והתקהלויות. אני שאלתי מה היה עד עכשיו, והתשובה היא כלום.

15. Morientes Member

אני מתייחס לשאלה שלך מתי פצו פה לגבי התקהלות חרדים, אז פצו פה ולא פחות משר האוצר.
    עכשיו גם נתכחש לשנאת החרדים שיש לליברמן?